Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Хахаха..познавам си ДЗВЕРА! Уникален клип и ДжиДи! Неподправен смелчага е..ей!!! Оплете тотално CHANEL-а с HIP HOP-а!!! :282:

Само той - ONE OF A KIND, може да го стори! Прощавам му и..му се радвам!

tumblr_m99ltznGPx1qfrbeqo1_500.gif

 

Пиша бързо..и вие така четете! :lol:

 

Когато душата и очите ми трябва да са в хармония и да се хранят с музика - решението си го знам!

Обожавам това момче и стила му на правене, и показване, на музика. И, не само на музика. Той, просто, умее да споделя опита и развитието си, не само в

една посока, като прави нас, феновете, свидетели на творчеството му, дори, отчасти на живота му...

Както знаем, той винаги е далеч от „идеалния“ тип поведение и излъчване на айдол, винаги е някак напук на стиловото еднообразие в к поп-а,

винаги е щур и смел, макар сам да прекрачва и границата си на смелост, понякога. Но, ето, отново закова погледите на всички, и го прави по своя, отличителен

и различен начин. Затова е творец за мен. Върши нещата сякаш различно, които по принцип се правят рутинно от всички за един комбек. ЕВАЛА!!!

 

Наскоро някъде четох, че когато „харесваш“ някого и си „привлечен“ от този човек, означава, че ти си и той. Сигурна съм, че дори половината фенове приемат GD

именно като "част" от себе си..или виждат в него част от „скритата си същност“, и затова го харесват. И винаги ще го „правят“ различният....и отличителният.

Какъвто е всъщност!

Като добавя фактите, че се държи като човек, с всички грешки и неволи, през които минава, незабравяйки, че е уникално музикантско надарен с интуиция и характер,

освен с харизма на лидер, ДжиДи си е като моето любимо сладко изкушение, с натрапчив вкус!!! :lol2:

Бийтът, както казах е разкошен, рапа на момчето е в пъти супер бърз и приятна изненада, и съм супер, супер доволна, ако ще корейците да ....бля..бля, да правят

каквото искат..ХАХА

Клипока изкърти старите представи за младока G-Dragon, който познавахме...виждайки Джордан (детето на Tiger), познах и участието на Те, хехе..абе виждам и

познати черно-бели препратки от ТОП-ския зрелищен клип, дори и звук. Добре, дори духа на моят любим Knock Out, усещам и се треса от кеф..малко и американско звучи, но се преглъща. Малко е. Абе, обичам си моите момчета..това е...и ТОП ли чух..ако не се лъжа?! :tongue:

 

Дано фолк фурията Камелия не хареса нашия Кен-Джи тук....ахахахах!

tumblr_m99lxrvIXs1qbwgylo2_500.jpg

 

P.s..Оставям си място.да се дописвам... :lol2::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е як и зарибяващ ..откачен в стил GD ...Радвам се, че се върна назад в времето ... защото последните им песни дооста се промениха..

И добре, че едно момиче го показа в фб иначе въобще нямаше и да забележа..пък той е голям симпатяга ..На вашето вниманието Мойсей от X фактор

 

5180321X.jpg

 

–––--––––––

Бг преводачите са страхотни и бързи ...няма такива..

 

http://vbox7.com/play:c037541c8b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kлипът е 10 от 10, песента...ем, нещо не ме грабва. Принципно такива песни само с прост бийт рядко ме кефят изключае Снууп Дог и Топ и Джи Ди.

 

Джи тука компенсира с клип доста, което ме кара да се надявам, че ще има някое парче в албума, което да компенсира с музика :).

 

Иначе много ми харесва колко е манималистичен клипът и особено ме кефи затворническата сцена с тънкото рае - много красиво. Иначе тая коса на Те е престъпна, ма и Джи като Златокоска не ми е прекомерно привлекателен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дракона е як, хареса ми от воле нищо че цяла песен повтаря едно и също, което си е чиста истина :D . Клипа е невероятен, не ме отврати дори жълтата зализана косица. Харесами включването на Те янг накрая, но...тоя пич да вземе да научи някой нов танц, че ми омръзна да го гледам как прави все едни и същи движения. Язък, че е прехвален танцьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е готина в първите 30 секунди, нататък избозява. Клипът не е нищо невиждано и миналата година на ТОП му го бяха направили същия - много по-хубав. За мое огромно удивление достигат все нови и нови висоти в нелепите визии на Драгъна. Не знам къде са го тонирали това отровно жълто, но е по-ужасно и от розовата коса. Само ми е чудно PETA кога ще ги подгодни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E това само G Dragona го може и T.O.P. Страхотен бийт, може и да повтаря едно и също, но препускайки през зрелищните краски на клипа не прави впечатление. И какъв домашен любимец си водеше на каишка - уникат. Жълтото може и да е гадно,но той сигурно е единствения, който му придава красота(на жълтото). Иноватор и пионер от където и да го погледнеш. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gee, драгоне, много зле бре... Поносимата граница за кич и самоизтъкване, е премината доста брутално в това му видео. Цялата тази претенциозност на фона на толкова тъпа песен е още по-смехотворна. Изгубих надежда, да чуя нещо по-съдържателно в негова песен, от ''ууу, вижте ме колко съм богат, вижте ме колко съм куул''.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в песента,и в клипа има известна доза самоирония и хумор, но и символика(част от нея са тигърът, мечката, лисицата, затворът и промяната във вида му гледан с и без онези очила). Не мисля,че трябва да си толкова груба.

 

Big Bang @ A-Nation Festival Playlist

tumblr_m9d560zeVL1qfrbeqo2_250.gif

Много ме радва с тази прическа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, чак се бях притеснила, че и тук има само кратки и "приятни" коментари..все пак за кого се касаят словата ни, моля? :lol:

-G Dragon!!!

...та всеки има мнение за него!!!

 

Именно, само той може го изпее „това елементарно смелото”, и да му ходи толкова текста. За какво говорят всички, че е сноб, чешит и смелчага?!

Неподправен и самонадеян, освен млад и богат! Ако не знаете... :lol2: Може да бъде на "клип" какъвто си поиска..

Аз не виждам нищо лошо, че си го "казва"..Бая му е писнало през годините все на него и гърбината му да си чешат зъбките, включвайки голата истина, че им вдига рейтинга. Има си харизмата, човека, прави си ...музиката. Очарователен е за повечето по света, защото безобразно смело визии променя, а, е и роден със статут да се забелязва! Доста хора не могат да го преглътнат това, освен, че е титулуваната модна икона на кей поп-а! И като прекалява, пак го гледат..

 

Да залагам ли кой/коя/колко соло/банда/банди "ще прокара(т)" неговите идеи???

- "Come and copy me".. :lol: …само ще добави, пак..ТОЙ в случая.. :896767:

 

Клипът е адски умно направен, според мен! И е идеален за този бийт и текст!

Толкоз..аз всичко май си казах за клипа отдавна. Утре чакаме повече инфо: дано за албум, трак листи..и сие. Все още мисля, че това няма да е заглавната песен (или поне няма да е само тази), защото ми хареса от раз...и още ми харесва. и ще ми..Та, мисля, че и ще има и кююют мейнстриймче, да има ау-оу..и повече доволни.

 

За A Nation ми беше думата. Годишният музикален фестивал на най-известните артисти на Avex ми допадна. Нашите пет заедно се позабавляваха в Токио. Като цяло

Ри доста допринася за това добро посрещане и положителни реакции в Япония. Момчето заслужава песен, в своя чест..нищо, че малко прекалява с типичната си роля

на MC. Кой уморен, кой пил, кой говорил..кой се драл, кой си пял?! :beer: Добри на FB, Gara Gara Go, Hands up и Heaven! Feeling ми е слабост, също..

tumblr_m9d6em62EK1qgj0a7o1_500.gif

..с тазки прическа Джи е не-лошо джентълменче(малко ТОП), макар в най-грозното жълто! Но ми харесва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_m9bpv26zy61qdu9i9.gif

 

Helloooooo~ Нещо музата ми се изгуби по трасето и ето..какво ли да напиша за детето,което за пореден път изби рибето&на всички скри шапето,с ONE OF A KIND парчето !?

 

Само артист като него ,с главно 'А' ,може да си позволи да разчупи представите за самия себе си,да се превъплъти в хилядите лица,които всички - съдещи или боготворящи - му приписват и да се забавлява, докато го прави,черпейки от извора на своя дяволски талант !

 

Само творец като него може да си позволи толкова умело и красноречиво да трансформира всенародната ''любов'' и негативно отношение и да ги превърне в силни, въздействащи лирики,

които в съчетание с пристрастяващ бийт да образуват едно цяло,плод на креативна муза и вдъхновение !

 

Защото единствени и неповторими са цветовете на неговата буйна младост & той няма търпение да ви ги покаже !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното отлагане..от нашето звездно семейство. Поне има дата и място за изливане на душата..или мишена, по която да стрелям!

Yessir, YG, GD, прекалява те!!! Пак сингъл и нищо конкретно за албум. Ето YG-Life какво "изкара"..пък вие гадайте..

01.09! Сингъл и видео. Честито! Голямото завръщане си иска голямо-то чакане, философското в мен заключи... :lol:

199798_352691191477555_1311912363_n.jpg

 

Разбрахте, че сингъла "One of a kind" е единичен случай, т.е за лично ползване и рахат! ХА ХА ХА..Аз пак познах, но важното е, че повечето се кефят на песента и уникалния клипец. Народът пък..заточи нови слюнки и фантазии заради двата хикса в заглавието на новата, бъдеща песен "XX", с ко-участието на Теди!

Дали няма Малчо да е най-доволен ако добавят още една буква, накрая и ТОП не участва в клипа?! :lol2: :lol2: :lol2:

Това засекретено име много сюжети ми навява..каква символична роля ще имат - Джи Ди на винтидж диванчето, красивите буквичките по пръстенцата и ръчичката с hate послание и роза, лукс джентъл усещането, заради формата на косата и цвета, скоро, скоро ще разберем. :lol2:

 

А, дотогава, е редно да отприща всички сили и ядове в себе си, отивам да възпитавам чувствата си :lol:

...очаквам рок, китара..и наслада 100%..Тъй де..от GD всичко и по-много, винаги се очаква...

 

Само за Ри исках да вкарам дума, мина очакваната му фен среща, и отзивите са чудесни. Аз пак ще се повторя, той заслужава доста повече похвали, от всеки друг,

в този момент, защото прави страшно много за бъдещето си, и за групата като цяло. Япония е благосклонна към очарованието му, а момчето е страхотно свежо!

201208281529771744_1.jpg

Публиката го обича, както и той нея!

 

И не на последно място - Big Bang’s Seungri chosen as the next successful idol CEO

 

credit: Nate

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От One Of A Kind до That XX. Как стана този номер, не разбрах, а и надали ще.

Не знам дали се изтъквал, че е готин и богат или дали парчето било скучно а клипа глуапав .. всеки с мнението си. Аз лично много му се радвам и май всеки ден го гледам и слушам. Много доволен! А за парчето, което излезе преди минути ... не е за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми... много ми харесва. Имам слабост към песните за несподелена любов. А клипът е много красиво направен (как му завиждам на това момиче) Определено тази песен ми легна на сърцето.

 

Превод

http://www.vbox7.com/play:cf54998d95

kpoplove @vbox7

 

Джи Ди разбива класациите :D (Очакваше се) Песента е на първо място е в Bugs, Melon, Soribada, Daum, Mnet, Monkey3, Cyworld, Olleh и Naver.

Редактирано от blackangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори не вярвам, че ще напиша това... Харесва ми песновката!

Румба, признай си най-накрая, че си VIP :beer: Ние това вече отдавна го знаем :28558:

 

Хубавото на повечето клипове на някой от членовете и клиповете на групата е, че са като мини филми-приказка. Дори на някой да не му хареса музиката, винаги има какво да погледа и да се наслади на красивите, естетически издържани сцени. На мен от клипа ми лъха на....аристократизъм. И не заради облеклото, просто класата си личи от километри. Доказа, че и без да ни навира колко е богат, талантлив и единствен по рода си той е ...... ЕДИНСТВЕН ПО РОДА СИ. Без претенции за световен хит песента е много слушаема, песен на която да правиш любов или просто да си я пуснеш и да полегнеш с книга в ръка. Очаквам с нетърпение да чуя и другите песни от албума, за които никой, никъде, нищо не казва :dunno:. Предполагам, че ще има още какво да ни изненадва, просто защото той/те винаги го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...