Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Завръщане и нова победа...ала фАНТАЗЕ! Най-добрият ми старт за неделя..от месеци насам...

Big Bang спечели Inkigayo!!!

 

Комбек шоуто бе за Inkigayo(120311), а наградите се увеличават, като бройка, с всеки изминал ден.... Петте шеметни момчета, напълно вписващи се в името на групата си - BIG BANG, се завърнаха с три песни и освен, че взривиха сцената и сладките дами, водещи на предаването, накараха VIP-овете по света да се гордеят и най-малкото да се молят на всички (свои) богове, да ги видят на живо...един ден! :P

tumblr_m0pf2j2ZQs1qhrw7ro1_500.giftumblr_m0pfcpJZrK1qeybufo1_500.gif

 

Не мога да излъжа, че очаквах да са прелестни и да се раздадат за това завръщане (винаги може още, хихих).

Сцените и на трите песни бяха страхотни, в което не съм се съмнявала... Дружбата на SBS и YG, чак любовна песен..заслужава. Но самите петимата направиха неповторимото излъчване и усещане, че няма нищо друго важно за гледане и слушане, когато са заедно на сцена! Сякаш кацнали от планетата на енергията, възродени от нови идеи и заредени с възхитителни танци..те, Бенгите са винаги готови да дават много и да получават много! Евала за което! Техният стил е отличителен, знаем, няма да го обсъждам. Сцените са удоволствие за сетивата, личният им стайлинг е онова нещо, за което всеки говори с възхита или с неудомение, а музиката им е толкова многоцветна....и въздействаща. Сякаш живеят за удоволствието...или карат всички нас да живеем за него!

Стига приказки, гледайте...

tumblr_m0pi7sla1X1qb7oe1o1_500.gif

 

 

 

 

п.с...днес очакваме излъчването на втората част на Running Man, а Big Bang имат участие на K-Collection в Сеул...

Последно..отивам да закусвам..хамбургерчета.. :lol:

20120310_BigBang_hamburger.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни :wub:

Добре бе, може ли някой да ми обясни кога го излъчват това Инкигайо българско време? Уж ги гледам към обяд предаванията, а тази сутрин се появи много рано. Нещо не мога да им хвана спатиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Inkigayo го дават в 9 часа сутринта мисля. Защото в 10 , когато съм го гледала вече е започнало.

За BIGBANG мога да кажа само FANTASTIC !! Ето това чаках аз !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ми се ще да призная Fantastic baby започна доста да ми харесва, което не мога точно да кажа за другите две клипирани парчета.

 

Както и да, искам да изкажа коментар относно цялото им завръщане. Знаеше се, че ще е шеметно, че ще е провокативно, цветно, различно и Big Bang-ско, макар че последната категория е доста разтегливо понятие. Истината е, че те не показват нищо ново като прически (куцо-кьораво и сакато беше синекосо, кей се избръсна още преди две години,а преди три и всички цветове на перчема смени, русото е константа, паницата вече беше на Джи,а Те...ем с тая коса ше го погребат), като дрехи (всичко сме виждали от тва, по някога всичко наведнъж), като танци и музика...Нищо, което не сме виждали у тях, но най-вече у всички останали. И все пак точно те правят впечатление, точно те създават тенденции и будят възхищение, макар да следват ужким по уникален начин клишираните тенденции на кей-попа.. Защо? Ами, защото те са големият взрив. Защото Драгона си навива крачола на анцунга от Илиенци и го носи все едно е Армани, шито специално за него, какво остава за истнското Армани. Защото Топ си боядисва косата синя, но нито за миг не позволява да забравиш, че той е T.O.P. и че, ако иска и малко зайче ще си татуира и пак ще му се кланяме. Защото Теянг не е сменял прическата и стила от 5 години, но сам се счита за толкова готин, че да може да си го позволи. Защото Де и Сънгри, каквото и да правят са толкова очарователни и все пак харизматични, че им се радваш като майка на детето си.

 

Няма значение каква концепция ще измислят, колко нелепи или семпли ше са...Никой не обича ББ, за това което са, а за това което успяват на ни накарат да мислим, че са. И докато Мини и ко години наред жънежа с комбайно пари от идеята за божества, тия петимата ни се представят за тежкари, ама от ония най-големите, които са толкова тежки, че чак ти се ще или да си като тях, или да си с тях. И номера минава, защото изглеждат сякаш сами си го вярват. Щото, колкото и нуните да обичат тийн топ, никое 13 годишно пишлеме, колкото и страно да си слага очната линия, няя може да каже Бум Шака Лака толкова тежкарски и секси, дори и да стигне до пубертета все някога, щото никога няя мое сам да се убеди, че може да е секси казвайки такаа простотия.

 

Накратко. Очите ми се радват, ушите не толкова, ама душата ликува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пост, посветен на цветното ми настроение и цветовете на вдъхновението - Big Bang!

..не на цветните лещи и боксерки на Таби от FUBU ивента днес.. :lol:

 

Напоследък ми прави впечатление, че корейската ( и не само) онлайн преса се е залюбила с образа и името на Big Bang. Медиите или са обсебени за рейтинг и влияние, или са се вдъхновили и те сладурите, най-малкото за цветна и различна пролет, та толкова пишат и фотографират нашите петима.

Коментар: И двете ми предположения са верни!

Малко от последните общи снимки на Big Bang на K-Collection in Seoul 12.03.11 [Press Photos]

tumblr_m0rt49NWCj1qdy24co1_500.jpg

tumblr_m0rt49NWCj1qdy24co2_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1331640062&Signature=DL3zUhPXYsH02YXflTPCQE2p1lU%3D

 

tumblr_m0rsjbCLl71qdy24co4_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1331640199&Signature=co4I4XpKKjYZOYYXh75oHcZXDFU%3D

tumblr_m0rt49NWCj1qdy24co6_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1331640112&Signature=kBbJz0BUHM6Pn8z7EGu51jtOofQ%3D

tumblr_m0rpofkxdZ1rq0ztho2_500.png

tumblr_m0py8rU4Vq1qjyoa0o3_500.jpg

tumblr_m0py8rU4Vq1qjyoa0o6_500.jpg

tumblr_m0py3geZIh1qjyoa0o9_500.jpg

 

 

Иначе ако се вълнувате какво ги е вдъхновило за косите, цветовете и прическите..инджой!

Q: What inspired your hairstyles?

tumblr_m0qfzlYH0A1qe9ao4o1_500.png

G-Dragon: Seaweed

Taeyang: A radish

TOP: Ice cream

Daesung: A white horse

Seungri: A chestnut

Коментарът е излишен... :lol:

 

G-Market party, както един GD пееше!

tumblr_m0roez2Ane1qb2yato1_500.jpg

Коментар: Невероятнa, нова, свежа.. чак адски семпла снимка на петорката! Някои двама да не са си разменили цветовете на саката?

 

GD и Ludacris в колаборация.

Знаем, че талантливият магьосник на текст, музика и продуцентство Джи Ди не спира да работи, а днес бе съобщено, че вероятността да изкара соло албум през лятото е голяма. А, г-н Лудакрис планира да го посети и да участва в една от песните му.

2012031209134671871_1.jpg

Коментар: Това от миналата година, всеки фен на Дракона и на BB очакваше. Супер новина, предполагам, че и супер песен, освен супер албум..ни дебне от кьошето. Очаквайте продължението...само се сещам, че соло албума на гениалния GD е още актуален и се котира....

 

Ексклузивният модел и лице на FUBU Корея, T.O.P, днес се явил на Мьонг-донг за FUBU Live Onstage в целия си блясък и цвят.

По принцип стила на момчето от хип-хоп времената на групата доста се промени. На на този човек..всичко му седи! През годините на сцената и известността си, трудно може някой айдол да изглежда еднакво добре в малко по-развлечени джинси, раница и шапка и в същото време когато облече костюм или просто вталено сако да изглежда божествено.

2012031214235710011.jpg

 

tumblr_m0rff2SqVP1qb2yato2_500.jpg

120312_4f5d84db90a11.jpg

kK8ig.jpg

el5Es.jpg

 

 

Коментар: Продължава закачката им с Джиди, първо за лайв сцените с оцветените вежди и лещи, сега вече и с шапото, може някой да го сбърка за Джитката, хах. Спокойно, трите кила пръстен само Топ може да комбинира в цвета на косата и лещите си.... :lol: Забравих да изтананикам..:.."ближи си сладоледа" на чист български!

 

За любителите на акапели!

BIGBANG - BLUE (Official Acapella)

BIGBANG - BAD BOY (Official Acapella)

BIGBANG - FANTASTIC BABY (Official Acapella)

 

Не забравяйте на 15.03 завръщането на

.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изфукам - вече официално притежавам алайв. Притежавах и автентичен корейски косъм към албума, ама нещо изпадна, докато го разглеждах...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Сиера превари ме бе мацко :lol: , тъкмо щях да се хваля, че днес дойде нашият албум и хоп ти ме пререди. Нашият пък си има чорапки, като бонус :yes:

 

K'во са едни чорапки пред КОСЪМ?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да пусна едно спамче :lol:

На "целувките" :D между Taeyang и IU

На първото клипче 1вия коментар направо ме разби :lol: : [TRANS]: така кой забеляза това, че Tayeyang "ритна" IU след като го целуна ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е на официалния канал - на него е само кратката версия.

http://www.youtube.c...feature=related

 

И малко и аз да поспамя .. Някой , който не е гледай KPOP Music mondays тея дни - да заповяда. :lol:

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статиите за Биг Бенг в пресата не намаляват, а поводите за радост се увеличават!

 

Снимка на Big Bang се появи на основната страница на наградите Грами.

Тексттът отдолу: “South Korean quintet Big Bang go kaboom during a performance in Seoul, Korea, on March 11.”

Picture+21.jpg

Source: GRAMMY.com

K-Pop Hot 100: BIGBANG Is Unstoppable

 

Както знаете, в Корея днес бе White Day и мъжката част връща жеста на мацките, като подарява сладкиши/шоколадки. Наш GD зарадва фенове със сладка фотка, честитейки празника,..а V.I.P4 (официалния фенклуб) са получили захарни близалки за празника. Happy White Day, VIPs! ^^

20120314185450_1_rstarksh.jpg

 

tumblr_m0vpbsQEvW1qjyoa0o2_500.jpg

 

 

В духа на сладките неща - денс стъпките за рекламата и музиката за Sunny 10 са не по-малко сладурски.

ybnmD.jpg

 

Излезе новината, че Бенгите са записали/ снимали YG On Air днес. Въпреки, че е имало инциденти, всичко е приключило добре. Ще имаме честа да видим и чуем всички песни от албума на едно място!

 

От global.mnet ни информират, че "вещи" на Bigbang ще участват в изложба от 13-25 март в Корейският културен център на Корейското посолство в Токио. Sankei Sports съобщава, че представените костюми, предмети, аксесоари и подписани CD-та, са дарени от халлю звезди. Сред повече от 50 предоставени неща, повечето от които ще бъдат отдадени на търг за фонд, подпомагащ жертвите на земетресението в Япония, момичетата от Girls Generation са дарили чанти, а сред вещите на Big Bang е и китарата - герой, съпътстваща миналогодишните лайв изпълнения на Бенгите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_m0x87kdkMQ1qm4vmmo1_500.gif

Взривоопасните в зрелищно 4-стейджово завръщане @ М!Сountdown ..

 

BLUE ::

BAD BOY ::

AIN'T NO FUN ::

FANTASTIC BABY ::

& заслужено,за втора поредна седмица отнесоха мютизенчето,този път с ''Fantastic Baby'' !!!

tumblr_m0x7usqGDP1qa7mkio1_500.gif

#BOOMSHAKALAKA

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше това завръщане! Честита победа!!! :panda-145:

tumblr_m0xaivAKDL1qg2i3bo1_500.gif

 

Когато победата е победа! И отново наградата е наша, какво да кажа :и на тролски БРАВО! :lol:

tumblr_m0xb93xfsH1qjnysgo1_500.gif

В ерата на к поп-а са малко тези групи с иконен статус, които знаят какво правят и как да го правят/показват на сцената, и най-важното защо го правят!

Тези петимата са нестандартните „лидери” на класациите! Облеклото може да не прави човека, музиката също, но всеки един от тях и всеки детайл от техните сцени ги прави „героите”!

 

Харесаха ми всички изпълнения, въпреки плахия старт с Blue (имаше умора, когато записваха)! Най ме очароваха Ain't no fun и Bad Boy! С една дума неописуема забава си е да ги гледаш и слушаш.

Таби, сладура можеше и да спестява видимо движения :896767: , но беше жезелен, да не кажа най-добрия, на глас, този път. Всички ми харесаха..да не лъжа... :lol2:

Колко си личеше, че са си починали малко като се явиха да си вземат наградата днес.. :wub:

201203152015471002_1.jpg

 

1331810577_288920.jpg

201203152024371002_1.jpg

4.jpg

1_1.jpg

201203152009159442.jpg

1331810494_288919.jpg

 

Хайде..по една целувка!!!

201203152016772653_1.jpg

 

Малко клюк агенцията да отворя - днес Bigbang и YG Fam записват Strong Heart, голям смех и тайни разкрити има, подшушнаха. ... :28558:

tumblr_m0wte0a1y11r9lo2zo1_500.png

 

A, докато за записвали SUDDEN ATTACK Voice Recording колко смях e имало?

http://www.youtube.com/watch?v=nhqooFuLZOk&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато започнаха си помислих, че трябва да ги оставят да си починат малко. Прекалено много участия им се събират. Вярно, че публиката е ненаситна, но човешките възможности си имат и граници. Същото си мислех и когато Хонги пееше болен. Не е добре това, да участват на всяка цена.

Сега за изпълненията им. Тоя калпазанин Десонг трябва да се разпява поне 10мин. преди да излезе на сцена, но след първата песен вече влезе в крачка. Слава богу Теянг вече не пее на гадния микрофон и му се получава много добре, вече много ме кефи тоя човек. Докато ТОП пееше с голямата шапка имах чувството, че не смее да шавне да не му се изхлузи от главата, все пак той най-често ръси разни неща по сцената, щеше много да ме зарадва ако шапката падне :D И много ми е интересно Дракона как си сменя прическата и дали цветния бритон е закрепен за феса :28558: Не мога да кажа нищо за Сънгри той си е повече от прекрасен откакто порасна и вече не е сладкото макне. Въобще има ли лимит на изпълненията от даден участник по тия програми или те са си привилегировани? Другите излизат с 1 мах 2 песни те с 4. Дори чух, че ще пеят и 6 на някое от следващите си участия. Хубаво е че има доста популярни и силни изпълнители та да е по-интересно. Днес най-ми хареса изпълнението на песента която слушам малко Ain't No Fun , защото ми бе прекалено лигава, но след днешния страхотен лайв ще и обърна повече внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_m12mf2TYyW1qad928o1_500.gif

 

Днешните взривоопасни изпълнения на BIGBANG @ SBS Inkigayo + заслужена победа,за втора поредна поредна седмица #BOOMSHAKALAKA

 

BLUE ::

FANTASTIC BABY ::

 

tumblr_m12lsnXecS1qa7mkio1_500.gif

Today's Winner @ Inkigayo - BIGBANG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...