Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

И...... японската версия на haru haru най-сетне се появи!

 

http://www.youtube.com/watch?v=fBMyJvGM-Go

 

Не е лоша, но корейската си ми остава фаворит. Все пак беше първата им тяхна песен и ми е някакси на сърце :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо минавам...защото не виждам няколко неща

 

1. Изненадаааа..2011 MAMA Best Music Video: Love Song!

Няма да го коментирам..почти ме изненадаха.....По се радвам, че не бяха там и съвсем отговорно заявявам, че МАМА, при липса на няколко основни групи, няма да гледам. Точка.

 

2. Десонг се завръща официално на малкият екран! От утре, 03.12, 9PM KST по MBN Channel, започва дългоочакваната музикална драма.

whatsup20.jpg

Имам много надежди за сериалчето, много се радвам за Де. Много!.... и знам, как ще започнат суперлативите за играта му и стила му на пеене....

 

3. Фактът, че утре е първият концерт на YG Family 2011, че всички 5 от BIG BANG, ще се качат заедно на сцената, вълнението е още по- неописуемо...

И не само за познатите петима, се вълнувам от сърце..радостта ще е в пъти пълни, защото освен обичайните заподозрени на концерта, ще видим някои стари звезди на YG Ent. :yes:

Ах, забравих - хепи трол дей, или казано накратко : ЧЕСТИТ ДЕН ДЕН на YG (ТАТКО)! :beer:

 

4.Радост вкъщи: Love Song на Big Bang, новото предложение в музикалната касацията на BRAVO(bg), зае първото място.

След приятните статийки и цял един постер, макар и крайно незадоволителни според всеки бг VIP, видях и музикално отражение в бг пространството. Пък се и зарадвах..

 

 

24-kl.gif

 

 

5. Календар да искаш..

tumblr_lvkwzcntF01qjyoa0o1_500.jpg

Май, за първи път от дете, искам календар за следващата година, да си го облещя в офиса, да му се радват всички..и да ми завиждат! :lol:

Отивам да пиша на дядо Коледа... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадите продължават...

 

 

Много яко подготвят хората за невероятното шоу, което ще се случи днес (корейско време) на фемили концерта!

 

Ето затова в YG са събрани най-страхотните изпълнители! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lvlf92eg1j1qa7mkio1_500.gif

 

tumblrlvlkddt0ro1qzjb8k.jpg

YG entertainment не си поплюват&вадят от торбата с изненадите,предпразнично..поредно 20-се..този път за GD&TOP - Oh,yeahhh ~

tumblr_lvletxjtqa1qa7mkio1_500.gif

 

P.S : MORE,MORE !!!

-----------------------------------------------------------------------------------

Казват ''Внимавай какво си пожелаваш'' при това с право..защо ?! Уверете се сами...

 

462651957.jpg

Така изглеждат само част от безбройните изненади,дебнещи буквално на всеки метър в най-горещата точка на света,през предстоящия уикенд на Olympic Gymnasium No. 1,Сеул..където ще се завихри празненството послучай 15 годишнината на най-обичаното YG Family,family - на вашето внимание,в целия си блясък,разкош и великолепие ↓

63d9f2d3572c11df164be36.jpg

{DOWNLOAD} YG Family Concept photos super HQ ::

Загатвам част от останалите BANG изненадки,в спойлерче..

 

 

 

 

94cad1c8a786c9172d440e7.jpg

 

d53f8794a4c27d1ebb91678.jpg

b8014a90f603738d34e9506.jpg

7dd98d1001e93901329ad17.jpgtumblrlvm3iw7lpm1qg9rig.jpgtumblrlvm2zvpyri1qg9rig.jpg83871229.jpg

 

Oчаквайте продължение,защото weekend-да вещае чудеса !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6a91d36dtw1dnpp433biqj.jpg

 

YG Family Concert 2011 DAY-1 - повече от 4-часово зрелищно феноменално шоу,неочаквани стейджове&YG Family любов на max ::

BIGBANG поеха щафетата от 2ne1(които откриха концерта) и взривиха сцената с :

1) Tonight Remix

2) Hands Up

+) Talk/Introductions

3) Cafe

4) Love Song Acoustic Version

Part 2 (след соло стейджовете на Se7en,Gummy,Jinusean,Psy)

5) Haru Haru

6) Lies

+) Talk

7) Heaven

Кой,какво с кого и как ..

BIGBANG with YG Family Collab stages ::

1) T.O.P - Digital Bounce & Se7en

2) G-Dragon - Hip-Hop Gentlemen & Jinusean and Se7en

3) Taeyang - Tomorrow with Tablo

4) Daesung - It Hurts (2NE1) with Se7en

5) Daesung, Taeyang, Seungri - Lonely Acoustic Version (2NE1) with Se7en

6) GD&TOP - Oh Yeah with Minzy & CL

7) GD&TOP - High High

8) Seungri - Short skit imitating Se7en

9) G-Dragon - Heartbreaker with Gummy (This version will be released in Gummy's new album)

10) BIGBANG except Taeyang - I Am The Best (GD did CL's part, Seungri - Dara, T.O.P - Bom and Daesung did Minzy's)

11) Gummy&2ne1 - Last Farewell

12) YG Family - Champion

Highlights или иначе казано най-запомнящисе моменти на вечерта ::

- BIGBANG wore black and white suits during their group performances.

- Daesung very energetic and the crowd screams very loud during his parts.

- Seungri and Seungri got some flowers from the audience.

- During the talk, Taeyang introduced himself first.

- Gummy next after BIGBANG then Se7en

- T.O.P back on stage for

Digital Bounce

with Se7en. After their performance, they did a "man hug" and T.O.P said "Saranghaeyo" to Se7en before leaving.

- T.O.P was wearing a hound dog checkered jacket and sunglasses.

- Se7en, Jinusean and GD perform

Hip-Hop Gentlemen

. GD wearing black jacket and orange baggy pants!

- GD & Se7en left. Jinusean performed A-Yo

- Taeyang wearing green leopard pattern jacket during Tomorrow

- When Seungri did his Se7en impersonation, the crowd laughed so hard and Seungri was also laughing hard at himself. Se7en performed Come Back to Me after.

- During BIGBANG's second talk part, when GD started talking, the crowd screamed so hard that he got shy, laughed and bowed

- During Lies, Big Bang asked audience to wave their lightsticks

- During Heaven

While the other members were running around the stage, T.O.P just stayed in the middle dancing

- Gummy and 2NE1 performed Last Farewell

8892a6a6jw1dnpr4jsyqnj.jpg

*хай-хай,ам со хаййй*

hap.gif

Credits: @bbvipz, @welovedara, @bbvipako, weibo.com/fancy1120, @BlackjackBelle

Shared via bigbangupdates.com

 

 

{PLAYLIST} YG FAMILY CONCERT 2011 - DAY-1 -12.03.11 {FANCAMS} ::

 

P.S : YG FAMILY CONCERT 2011 DVD *added* към *wish list* !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко фенкамчета ;)

 

Ненормалните бенги! Как да не иска човек някаква масовка с 2не1 да направят! Толкова са яки! :)

http://www.youtube.com/watch?v=_RQyvOqTJ-0

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви зарадвам мъничко с няколко снимки от мястото на събитието. Народ много, момичета в 95% от случаите, жени на всякакви възрасти също. Навсякъде се виждата принцеси с жълтите коронки на главите :).

 

imgp1958a.jpg

imgp1957p.jpg

imgp1956o.jpg

imgp1955x.jpg

imgp1949s.jpg

imgp1945y.jpg

imgp1962.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубавото нещо е, когато нещо или някой ти доставя радост...

tumblr_lvoa6x9XHl1qbbok4o3_r1_250.pngtumblr_lvoa6x9XHl1qbbok4o4_250.png

 

А, онова, което те кара да се чувстваш специален, да разпалва искри в съцето ти, и сълзи от радост в очите те, и да искаш още, те прави частица по-щастлив...

Е, така че чувствам аз, въпреки хилядите делящи ме километри, но почти „живи” ъпдейти от мястото на събитието.

 

 

tumblr_lvomumazOF1qjyoa0o1_500.jpg

tumblr_lvomumazOF1qjyoa0o6_500.jpg

tumblr_lvomumazOF1qjyoa0o3_500.jpg

tumblr_lvomumazOF1qjyoa0o8_500.jpg

tumblr_lvomumazOF1qjyoa0o7_500.jpg

 

allys.jpg

Хубавото в случая е и моята Big Bang честота, по всяко време на деня и нощта :lol: И като истински vip и готовност на всичко тяхно, собствено производство, кефът ми е на лице...

То аз, без да присъствам, за чиста проба един концерт време се заредих с енергия, желания и чувства, само от фен камерки, малко официални и фенски снимки...пък какво ще става като излезе всичко и се сдобия с dvd-то..ми е мъка за онези, около мен :282:

По този повод, ще се радвам(е) на всяка дума и история, от първа ръка, от истинското лайв шоу.. :P

 

2011 YG Family Concert / Ден втори - малка, бърза рекапитулация:

tumblr_lvom08xfvc1qkkwqko1_500.png

 

Minzy and Bom did sexy and aegyo version of “Jibe Kajima”. Just that part, apparently

Tonight, the crowd was the loudest one! Everyone is going crazy for BIGBANG! X’)

TOP was dancing when the rest weren’t!

Taeyang did double flip-back during Hands Up! GD bows to the audience. DaeRi went near to the audience

Taeyang gave his water to a fan. GAVE not THREW

Dae received explosive cheers when he introduced himself

GD threw his towel

JYP also attended the concert

TOP kissed SE7EN on the cheek again and this time it was TWICE! So, TOP ran to SE7EN like a girl and hugged him then kissed him on the cheek. SE7EN slapped him but TOP kissed him again! XD Then, SE7EN touched his cheek and gave TOP’s cheek to the audience

GD’s shirt says, “Leave the boy alone.” (The one duing GD, SE7EN, JINUSEAN, I guess)

GD wore orange pants [here] and still shaking his butt today ㅋㅋㅋ Pink to neon green to orange.. Okay..

During “Lonely”, SE7EN went to Seungri and put his arm around him

Seungri tripped when he parodied SE7EN >.< He was perplexed for a moment but then he continued dancing

During “LIES”, TOP slipped. Thank God he didn’t fall down. He was too enjoying dancing, I guess ㅋㅋㅋ

During talk session, GD told the fans that he is currently busy working on new album

Seungri and Dara keep whispering and laughing with each other

GBOM playing. Bom was trying to push GD down the stage

TOP did battle dance with PSY again XD

When the stage was closing, TOP and Psy came out and did moonwalk. And, right before the stage closed, Taeyang did handstand

 

2011 YG FAMILY HAS OFFICIALLY ENDED! ^_____^

via : bigbangforlife

source : @BBVIPForum + @WeLoveDara + @BBVIPAKO

 

 

Май само е изтърван поздрава и поклона на Таби, към негова майка, който днес има ден ден...и очакваме фен камерките...

 

Бърз превод от основните думи, извинението на Де и ДжиДи.

 

"След като изпяха "Tonight," TOP започна първи с думите: "Изумително е, че всичките пет членове на Big Bang сме отново заедно на една сцена", и просъзли всички хилияди присъстващи фенове. "Щастлив съм да бъде на сцената, за да отпразнуваме 15 –та YG Entertainment годишнина. Изминалата година бе натоварена и изпълнена със събития година за YGE, но всички вие застанахте до нас и ни подкрепихпе, и ние бихме искали да ви благодарим за всичко това. "

 

Daesung добави,

"Наистина мина дълго време, откакто не съм изпълянвал на сцената. Аз съм просто щастлив да бъда тук. Трудностите, през които минах ми дадоха шанс да осъзная, колко скъпоценна е музиката и сцената за мен. Винаги ще бъде благодарен, за възможността да изляза на сцената. "

 

G-Dragon също каза,

"Много съжалявам за причиняването ви на толкова много неприятности, защото грешката е моя. Сигурен съм, че подобно нещо няма да се случи отново. Мисля, че единственият начин да покажа своята признателност е да изляза с по-добра музика и изпълнения. Ще направя всичко по силите си, за да подаря голям подарък на феновете. "

 

Source: Soompi.com

 

П.с..Много се страхувам - след всички танцувални включвания и зрелищни танци, Нешка Робева да не хареса Таби и да го привлече в новия танцов спектакъл....

За ТОП..няма невъзможни неща! След T.O.P class, следва T.O.P steps. :lol2: Искам от неговите стимуланти и аз..

tumblr_lvmy00bust1qg1mgyo1_500.gif

!!!

tumblr_lvojbcLsYd1qg2i3bo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се страхувам - след всички танцувални включвания и зрелищни танци, Нешка Робева да не хареса Таби и да го привлече в новия танцов спектакъл....

 

:lol: Опасността е напълно реална! :P

След днешните му изпълнения му давам личната си награда и го признавам за най-добрия танцьор евър!

Толкова разкършен не го бях виждала :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ТОP определено обра точките :) Явно радостта му е била на макс, иска ми се да вярвам, че е от радост :P Официално иска да опровергае името си на лош танцьор :) Че и успява ако продължава така :) Нямам търпение да излезе концерта на DVD. Сега да кажа колко се радвам, че пуснаха най-накрая What's Up? Малко по малко вдигнаха ветото над Де. А Lunatic е невероятна песен, остави ме без думи изпълнението. Много различна като звучене от това, което е пял Де до сега, но пък определено на това момче всичко му пасва. Каквото и да му предложат ще го изпее с лекотата и грацията присъща на един истински Ангел. Колко хубаво е да се подреждат нещата. :)

P.S. Изпълнението на бенгите като 2NE1 беше страхотно. От всичките фен камери които изгледах, то ми е фаворит...

GD did CL, T.O.P did Bom, Seungri - Dara, and Daesung did Minzy Така бе описано в един блог..... :282: Интересно.... :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Bang-ско очарование!

Много красота има в гласа на Те, бре.. :P

YG, дали не ни подготвят за нещо ново около Те, или просто момчето за да не скучае..винаги изненадва феновете?

 

Иначе гордостта си е гордост на най-висока степен, когато засяга някой от Bigbang!

Комбото взривява Nolza концерта на 2ne1!(фенкамера)

http://www.youtube.com/watch?v=Rq2cnVCBgUw&feature=youtu.be

 

Усмихнатият Де е радост и щастие за всеки музикален, не само VIP, ценител. За новата драма и образа, за феновете, YG FAM. концерта и за любимите ни момчета.

Десонг ми липсваше толкова много, но най-вече неговата искреност, и тази топла усмивка...

 

 

Q: What is the attraction of What’s Up?

A: I think that a story about campus life is ‘fresh’, and on top of that, the story is about the determination and trials of students as they move towards their dreams, which I think will appeal to other students. The issues about family should also cater to all.

 

Q: In the drama your music has a very ‘rock’ feel. Did you do a lot of preparations for this role?

A: Because prior to this drama I hadn’t really experimented with this rock genre, for the role of Hades I listened to a lot of rock music and also practised singing this style a lot until I finally managed to get that right feeling.

 

Q: How similar do you think you are to your character Hades?

A: Because this is my first drama, the script writer actually took a lot of my own characteristics into consideration when writing the script. I normally do not speak much and am the type of person to keep his feelings hidden, and these traits were put into my character’s personality, so even though the acting was challenging, it was not especially difficult.

 

Q: What were your fans reactions?

A: My fans are the ones who have given me the greatest strength, and in order to repay them and not disappoint them, I have put in greater effort. Thankfully, the response so far has been not bad, and I am happy about that.

 

Q: About coming back to the industry after your 7 month break…

A: Extremely nervously. The broadcast dates were on the 3rd and 4th, which coincided with the YG Family Concert dates, so I was extremely nervous during that period. There are also a lot of upcoming activities so I will be very busy, so while I am very nervous, I’m also happy to start over and have a new beginning with these activities, so it’s a bit of a half-half mixed feeling.

 

Q: What are your activities after this?

A: What’s Up has already finished production, so I can get to see everyone through it’s broadcast. Some time next year too I’ll be able to see everyone through Big Bang’s new album.

 

Q: What is Big Bang to you?

A: What is Big Bang to me? (laughing) Something like a portable stove/furnace (direct translation from the chinese word, not sure if he meant a heating pad or something like that instead?). During this period, I felt very sorry towards the members and yet they have given me a lot of strength. A portable stove is something that no matter what time or place, so long as you open it you can receive warmth. At the times when I was most down, it was their phonecalls that gave me strength, and they are the family that I am always very grateful

to.

 

credit: bigbangupdates

Sourse: @dcds0426 (dcds0426@youtube)

 

 

Малчо, има ден ден скоро и е тих като тревата май, или ни готви някоя нова изненада. Дано не "тръшне" аджумите и нуните си фенки, че..себе си успя на концерта..

Гласът му за балади е страхотен!

 

Да завърша с общ поздрав, с един дебют..мечта за всяка начинаеща група!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелките на часовника отдавна удариха полунощ,по KST - датата е 12.12...повода - рождения ден на най-''strong''&най - ''VVIP'' бейбито от BIGBANG - Seungri *crack,crack,crack* panda-145.gif

 

tumblr_lw1spxJlgk1qzk5j8o1_250.giftumblr_lw1spxJlgk1qzk5j8o2_250.giftumblr_lw1spxJlgk1qzk5j8o3_250.giftumblr_lw1spxJlgk1qzk5j8o4_250.gif

 

 

Честит 21-ви рожден ден,панде сладко !!!

От сърце ти пожелавам/си пожелавам/ още едно - мини - /албумче/ наситено с твоето очарование&безкрайна любов към музиката,свежарско настроение,усмивка,която никога да не слиза от лицето&пъти повече поводи за радост,споделена както в професионален,така и в личен план !!!JC_ThankYou.gif&YOU **

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашето неподражаемо панде днес има ден ден! So many stress...:lol2::panda-145:

Ми той е толкова щур и прекрасен, и мъжествен! Той е Пандамен, той е Виктори, той е взивоопасното макне в BB, обичащо да говори, да танцува и пее, да се майтапи с батковците...и да се кефи на всички корейски (и не корейски) звезди..

Но всичко прави с толкова чар, така че си пожелавам да продължава!

pandiii.gif

 

Един поздрав за един вълшебен понеделник, с една супер любима песен.

 

Тотално да се зашеметите днес е една добавка с Топ+Гоми = ТОМИ :lol2: !

Специалното участие на Таби до Гоми в последния излъчен епизод на музикалното шоу на MBC - I am a singer, е изригване и шеметно забавление, а нашето YG лейди е отнесло конкуренцията. Победата е хубаво нещо и Гоми я заслужава, но по-хубавото тук е споделянето на толкова добри чувства и приток на енергия от тази малка сцена, когато гледаш изпълнението. Текстът, няма да го коментираме, но мелодията е "пушка", а господин Ти Оу Пи, за пореден път показа и доказа ефекта и бума, който предизвиква с поява, да не споменавам глас и присъствие на сцената!

 

ТОП пристигна...

tabicame.jpg

Изпълнението!

http://www.youtube.com/watch?v=8xq5-W5O2cY&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали това клипче го има по-напред в страниците, но дори и така да е, нека се насладим за минутка на моя любимец от групата. Оказва се, че е и страшен танцьор - нещо ново поне за мен. Да продължавам ли да се чудя защо ми е слабост именно той ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимание!

GD&TOP "Oh Yeah" MV (Japanese Version) Promo Trailer

Първите ми думи, след края на клипа няма да ви ги споделям, защото... ефекта широко отворени очи и уста си е задължителен, след всеки техен клип...но тук притеснението ми е за армията от почитателките на момчетата.... Колко ще ги последват във водата, и Таби с хавлия ли ще плува? Има ли спасител наблизо? :lol2:

tumblr_lw69b8ctwl1qba1xmo1_500.gif

tumblr_lw69b8ctwl1qba1xmo2_500.gif

Традицията от тези двамата - невероятните продължа, да ни подаряват и изненадват с нещо хубаво около празниците. Знам, че правят клипове, които самите те искат да гледат. И знам, какво допринасят азия шоу пазара да има това цветно, пъстро и смело очарование.

Та, този клип ще е празник за нас, като гледам и за тях.. :lol: Нямам търпение да го видя целия, от сега благородно завиждам и на японските фенове за предстоящия YG концерт там..

 

*Забравих да питам как едно "ролинг кимбап-че" изглежда така? :28558:

 

Да сложа и душата ни Теянг, ако първите двама ни раздвижиха очите и отнесоха душите в неясни посоки, те това е човека, който всичко правилно калкулира и отпуска, та чак ме кара да затанцувам предработно, обличайки се..

Адски е добър, всяко движение изглежда толкова лесно и толкова на мястото си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lw6ye1fRKp1qfdloco3_500.gif

tumblr_lw6ye1fRKp1qfdloco1_250.giftumblr_lw6ye1fRKp1qfdloco2_250.giftumblr_lw6ye1fRKp1qfdloco4_250.giftumblr_lw6ye1fRKp1qfdloco5_250.gif

Please,don't stop ..Oh,yeahhhh ~

 

Никакво спиране,пренасяме се директно в страната на изгряващото слънце Япония на ''Love&Hope'' Tour за да се насладим на няколко от взривяващите Бенгски изпълнения ::

 

::

::

::

::

BIGBANG - Ms.Liar - Love&Hope 2011 Japan Tour♫::

::

BIGBANG - Beautiful Hangover - Love&Hope 2011 Japan Tour::

::

::BIGBANG - Love&Hope - 2011 Tour - MAKING {FULL} ::

Put your hands in the air..say Yeah..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За най-нетърпеливите...

tumblr_lwe2cw7duq1qb7oe1o1_500.gif

 

 

Аз ще си чакам мейкинг-а да ми "преведат" и бекстейджа, защото са толкова забавни, а и подхода да коментират всяко изпълнение, ми харесва...

 

Какво да коментираме новината за албум?! Отсега ли :lol2: ?

Всеки V.I.P непрестанно иска нови и нови песни и албуми, соло-та, комбо-та, мини-та..пълни албуми. Отделно от пълните портфейли и пълни шепи с билети и джаджи за концерти.... Но и всеки VIP е минал пътя на "истината" и знае още колко взрив ще се предизвика и колко вода ще изтече за да има окончателна дата....Говорим за тролското семейство все пак.. :lol: Но да, надеждата я има - март 2012г. и д в а. Биг Шоуто 2012 се очертава сигурно! А, и BIGBANG са от малкото които имат запазено гениално право и възможност да изненадват всички, да побъркват фенове и не фенове, колеги и последователи айдоли, медии или просто сайтчета....Абе, удоволствие си е да ги чакаш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...