Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Ето още една теория за разнищилата се афера: оказва се, че известен политик в Корея се е появил в популярно тв предаване напълно пиян (на осем чашки) и за да потулят случая и да не се приказва много за това, решили да спретнат историйка за Джи Ди в медиите. Въпреки, че звучи малко налудичаво, това било доста честа срещана практика в Корея. Това мнение ми го подхвърлиха моите приятели корейци, още щом чуха за случилото се. Не мога да преценя дали е точно така, но най-вероятно има някаква истина в това. Така че, G-Dragon си е невинен по всички параметри.

 

 

п.с Извинявам се ако има някои сляти думи- става като се копира от word. А за останало, просто си изказвам мнението, съжалявам ако не съвпада с това на другите. Ясно ми е, че в Корея моралите са най-високо ниво, и точно затова вярвам, че всички я харесваме, но това не ми пречи да считам, че има някои неща, които биха могли да се подобрят- и не само там.

 

п.с.2 . Ами знам ли какво четат и какво не тези прокурори: явно си бъркат носа навсякъде и търсят и под вола теле, та няма да се учудя на нищо... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива слухове имаше и покрай случката с И Джи А. Че с нейния скандал замазват злоупотребата с държавни пари от страна на ръководството на страната. Дори и така да е било, то скандалът си беше скандал и то истински (цялата информация си беше напълно вярна). Тогава още се заговори, че ръководните органи в държавата имат още много подобни скандали, за които знаят, но пазят за подобни случаи. Разкривайки ги сред народа, те отвличат вниманието им от другите скандали. Напълно е вероятно и в случая с Джи Ди да е точно така, т.е. почти съм убеден, че е така, тъй като случаят е отпреди няколко месеца, а стана ясен "случайно" чак сега... Но това не го оневинява!!! По никакъв начин! И затова трябва да си понесе последствията (вече го направи)... а за съжаление и ББ като цяло... Но и този скандал ще отшуми, както онзи с И Джи А, за която се очакваше, че това ще е краят на кариерата, но тя вече снима нов сериал...

 

Затова съм твърд противник на ФЕНЩИНАТА, която е обзела цяла Корея, а и доста от потребителите тук... Това е сериозно състояние, граничещо с болест...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека добрите новини започнат..сега!

 

Снощи гръмна голямата новина, че Десонг се завръща на YG Family концерта в края на тази година.

daesung.jpg

 

В изявлението от YG разбираме, че 15 годишнината от създаването на YGE ще се празнува с големи концерти – 3 дати (т.е. 3 концерта) в Сеул, и 4 концерта в Япония (7 и 8 януари в Osaka, 21 и 22 януари – Saitama).

ygggggggggg.jpg

Всички звезди на YGE, в лицето на Гоми, 7евън, 2не1, Биг Бенг се очакват да пеят на концертите, и по предварителни изчисления се надяват да зарадват около 200 000 фена, общо. Пси и Табло, се очакват със специални изпълнения, а за ДжиДи, нищо още не е потвърдено... :(

Събитието е първото подобно за YG извън пределите на Корея от 2006г., а билетите се пускат в продажба на 27 октомври.

 

Via : OSEN

 

П.с..Вярно е, че утрото е по-хубаво от вечерта.

А колко се радвам за Де, трудно от вълнение, ще обясня...но се надявам още по-хубави новини да ни залеят..Денят, за нас, сега започна..хихих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, и..новина!!! :es:

jinas091212848940453725.jpg

Преди минути е излязъл тийзъра на "What's up" по канал MBN. Драмата на Десонг, която можеше да влезе в историята, като една от най-дългоочакваните музикални драми в забвение, тръгва на малкия екран от декември, като уикенд драма. 18 серии, по 60 минути, за сега са първоначалните новини, от новия тв канал (на мен познат за сега с поредицата "Vampire Idol"). Другите главни герои в университетската кампус драма са Im Joo-hwan, Im Joo-eun, Jeon Hye-jin, Lee Hyuk-soo, и Jo Jung-seok.

Ако сте забравили трейлъра, гледайте сега:

 

Не знам защо си мисля, че всичко хубаво за всеки от Биг Бенг, като единици, и група..предстои....всъщност, знам :lol:.

Скоро ще се разбере...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз, бърза съм..(пишете и вие, бре хора :lol: )

Нов пост, защото касае цялата група.

2010111709422158868_1.jpg

 

Развълнувана съм, т.е. превъзбудена съм..т.е.луда съм, точно сега.

 

Big Bang печели номинацията от Азиатския регион и отива..напред, в следващата битка...Ново гласуване, с нови известни лица, хаха.

MTV, май всички изненадаха..

 

Africa/India/Middle East:

Abdelfattah Grini

 

Asia Pacific:

BIGBANG

 

Europe:

Lena

 

Latin America:

Restart

 

North America:

Britney Spears

 

Голямата чест да бъдеш номиниран от музикални фенове от целия свят и да се състезаваш в тази, първа по рода си категория на Worldwide Act.

Гласуването вече започна и свършва на 04 ноември (да му е честит рождения ден на Таби, от сега!!! :lol: ), а победителят ще се разбере на 06, на церемонията в Белфаст!

 

Хайде да видим до къде ще го докара Халлю вълната в световен мащаб?! :P

 

via: MTV EMA 2011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Само така, хуайтинг! Гласувах! :yes:

Дано както им е тръгнало, така да им върви... И да се отърват от целия този карък.

И за Де Сонг много се радвам :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ме светне какво ще рече тази нова номинация. Все пак дали ще се появят на наградите или не? Нещо не ми е ясно какво става :blink:

 

Какво разбрах току що...

Netherlands http://nl.mtvema.com/stem

Belgium http://be.mtvema.com/stem

Germany http://de.mtvema.com/abstimmen

Spain http://es.mtvema.com/votar

Italy http://extra.mtv.it/...p://ema.mtv.it/ go to 'vota'

France http://fr.mtvema.com/votez

Poland http://pl.mtvema.com/glosowanie

Sweden http://se.mtvema.com/rosta

Denmark http://dk.mtvema.com/stem

Finland http://fi.mtvema.com/vote

Norway http://no.mtvema.com/vote

Russia http://ru.mtvema.com/vote

Hungaria http://hu.mtvema.com/szavazas

Romania http://ro.mtvema.com/voteaza

 

Като превишите своя лимит, минавате на страница от друга страна и пак наново. Вярно, че е малко не честно, но то си е нечестно да се гласува повече от един път от едно ай-пи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дане, сладурче :kissx: ..май си разбрала, но ще кажа, каквото знам общо и от превод :D

 

С поклон, благодаря на всички гласували! :thanks: & YOU!!!

Продължавайте!!! :yes:

 

Изцялото новата категория на Европейските Музикални Награди на MTV тази година е прословутата Worldwide Act категория.

Инициативата на MTV е да даде възможност на фенове по целия свят да гласуват за любимите си соло артисти/групи от своя регион. Т.е всичките региони в света да участват в категория, с излъчен победител от феновете.

А, МTV да представи многообразието и широчината на музиката, номинирайки невероятни артисти от всички краища на света.

 

Както разбрахме(знаем), в последните пет седмици, феновете сме/са гласували за победител във всяка отделна зона, в нашия пример (леле, сякаш сме родени в Азия) – от Азиатско-тихоокеанския регион, големият победител е Биг Бенг.

 

От днес започна новото гласуване за истинския победител в категорията, като финалистите от света са, както обявиха : Lena (Европа), BIGBANG (Азиатско-тихоокеанския регион), Abdelfattah Grini (Африка/Индия/Средна Азия), Britney Spears (Северна Америка) и Restart (Латинска Америка).

 

Феновете могат да гласуват на www.mtvema.com до 23:59 ч. (централноевропейско време) - петък, 4 ноември, а победителят ще се анонсира на самото шоу – 06 ноември 2011.

 

П.с.Съвсем в реда на гласуването е 100 пъти от едно ай пи. Друг е въпроса, колко още начина, има...

 

Сега по темата дали ще присъстват - Теянг, туитнал, момчето - we'll be able to attend the EMA :lol2:

 

Taeyang: 여러분 덕분에 EMA에 갈수있게되었네요.. 늘 받기만하는사랑에미안한마음뿐입니다..너무 감사합니다:)

Thanks everyone, we'll be able to attend the EMA. I'm sorry that we always just receive your love.. Thanks so much:)

 

 

Dok2: @Realtaeyang 오 축하해요!!! (Congrats)

Taeyang: @notoriousgonzo Dokki!:) thanks man! Haha

 

 

MinaKwon: @Realtaeyang congratz again!saint young bae ㅋㅋㅋㅋㅋ

Taeyang: @MINAKWON thank you mina!!:)

 

 

Taeyang:올해 우리가 겪은 많은일들은 결국 세상으로 하여금 우리들을 더욱더 단단하게 만들어준 계기라고 생각합니다. 여러분의 관심과 사랑.. 다시 한번 감사드립니다 :) Love ya

The things we've suffered this year will make us stronger in this world. Your love care, thanks again :) Love ya

 

HustlePD: @Realtaeyang 축하해! 태양:) 좋은일만...! Peace!

Congratulations, Taeyang :) hope only the good things...! Peace!

Taeyang: @hustlepd yup!! Thanks pd nim!;)

 

Read more: http://www.bigbangupdates.com/2011/10/taeyangs-tweets-111024-twitter.html#ixzz1binIjSUn

 

 

 

Сега, последно, лудницата ще е пълна...както в момента агитацията. Иначе каква ще е в Белфаст, скоро ще разберем. Знаем, че лайф сцените на самите наградите ще са три, различни!!!

Но, наистина..гласувайте!

Изборът е на всеки човек, разбира се, има достатъчно изпълнители. Шансът за нашите момчета е огромен, обаче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

123eht.jpg

 

The North Face of BIGBANG,пречупено през актуалните тенденции за този зимен сезон,в един изкусителен,съблазнителен&ултра секси поглед,от които кръвта ви ще кипне..

 

Seungri for The North Face x Singles Magazine ★::

 

Taeyang for the North Face x Singles Magazine ★::

TOP for The North face x Singles Magazine ★::

 

 

63095446.jpg

 

Предлагам да донажежим страстите на макс&да се върнем назад във времето,за да се потопим в зад-кулисната атмосфера на 2011 ''Love&Hope'' Japan Tour на бенгите,макари в jpg формат ::

 

''Love&Hope'' Tour Photo Book 2011 <-- Сканчета,спомени&емоции на един клик разстояние :)

 

За да съм повече от сигурна,че след края на поста ми,ще бъдете повече от превъзбудени&в страхотно настроение,споделям следващото видео-материалче,което повярвайте ми няма да ви остави безразлични..а ще ви скъса от смях !

 

tumblr_lt63bdyBVj1qmyyan.giftumblr_lt63bo52kK1qmyyan.giftumblr_lt63bySNtm1qmyyan.gif

 

 

★::

 

- В графа ''Очаквайте'' - едно различно ''утре'' още тази Неделя,освен че връщаме времето един час назад,ни очаква нещо къде-къде по-вълнуващо,ново&задълже за гледане :

taeyang-tablo-inkigayo.jpg

- Дата 30 Октомври - Място : Inkigayo - Tablo&Taeyang щурмуват с тяхното ''Tomorrow'' - пилотно парче,от Part.2 на Tablo's Fever Album..

Идея си нямам какво тези двамката са ни подготвили,но го очаквам с повече от нетърпение,защото part.1 ме остави буквално без думи&в заслужено благоговеене пред уникалния усет на YG да попълва семейството си с подобни дяволски талантливи изпълнители -артисти !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, хубаво, хубаво..започва тази седмица.

Като гледам и началото на ноември, ще е добро..

Tomorrow(01.11), Табло feat Теянг ще ни зарадват с клип на страхотната Tomorrow..казват от yg-life.com.

taeyang-tablo.jpg

Много радва тази песен, текст, гласово хармониране, вчерашният лайф, също..Въобще музика за истински ценители.

Малко нечестно да хваля песента в тази тема :blush: , но Те вчера беше страхотен, Табло е вълшебен :) (втората част на албума му, утре излиза, също). Много ми липсваше онази специфична увереност в гласа на Те, чист и нефалшив, и затова си казвам, че още повече ме спечелиха с дуета, двамата. Остава и клипа да е подобаващо представителен, за да похваля труда на всички пчелички.

 

Сега малко да се отплесна..защото петорката много ми липсва на сцената, като такава, и защото ...точно този квартал в Сеул ми носи една приятна емоция и носталгия..

Big Bang #1 on MTVK Studio 5's Top 10 Idols Fans Want to See Live in Concert

 

BIGBANG ranks #4 in MTV K's Studio 5's Weekly Top 10 Countdown

 

В този ред на мисли, ако искате да видите момчетата на голямата сценат на МTV наградите тази година..подкрепете групата със своя вот тук

tumblr_ltu59r5TSU1qhcax5o1_500.gif

 

Накрая, много тягостно, но пък по Биг Бенски, бяха тримцата младежи на Кей Поп Супер Концерт-а в Бусан. Снимки и фенкамерки, бол..но чакам истинското качество, скоро, на музикалните им изпълнения.

taeyang-top-seungri-kpop-super-concert.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим си за това страхотно лайфче, а не го виждам, веднага поправям тази грешка :) насладете му се :)

http://www.youtube.com/watch?v=cL2OiZL7dpQ

 

И да не забравяте да гласувате на МТV наградите, нашите момчета заслужават тази победа.

Убеждаваха ме, че нямат шанс срещу Бритни, а аз стоя насреща и се смея.

Има толкова неосведомени хора, които не знаят какво е това кпоп и си нямат представа, че кпоп завладява света :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номинациите за MAMA 2011 са вече факт. Да са ни честити новите 5 категории, в които Big Bang са номинирани.

Тази година MNET Asian Music Awards (МАМА) са отново извън Корея, този път в Сингапур на Singapore Indoor Stadium, а датата е 29 ноември.

Вижте номинациите на петорката, както следва:

 

Best Male Group:

TVXQ – WHY(Keep Your Head Dawn)

Big Bang - Tonight

2PM – Hands up

Super Junior – Mr.Simple

Beast - Fiction

 

Artist of the Year:

Kim Bum Soo

Kim Wan Sun

Kim Ji Su

Kim Tae Woo

Kim Hyun Joong

Dal Shabet

TVXQ

Baek Ji Young

Boyfriend

Brown Eyed Girls

Brave Girls

Beast

Big Bang

Seo In Young

Sung Si Kyung

SNSD

IU

A Pink

N-Train

Jang Jae In

Kara

Han Groo

Huh Gak

Wheesung

2NE1

2PM

B1A4

f(x)

G.Na.

 

Best Group Dance Perf (Male):

TVXQ - “Why (Keep Your Head Down)”

Beast - “Fiction”

Big Bang - "Tonight"

Super Junior - "Mr.Simple"

MBLAX - "Mona Lisa"

Infinite - “Be Mine”

 

Best MV:

Big Bang - Love Song

Brown Eyed Girls - Sixth Sense

Sunny Hill - Midnight Circus

Jang Kiha and The Faces - Just to Know Each Other

UV - Itaewon Freedom

 

Song of the Year:

Kim Kunmo - "It's Sadder Than Yesterday"

Kim Hyun Joong - "Break Down"

Davichi - "Don't Say Goodbye"

TVXQ - "(Why) Keep Your Head Down"

2NE1 - I'm the Best"

4Men – “Once While Living"

Hyun-A - "Bubble Pop"

Tablo - “Bad"

T-Ara - "Roly Poly"

Leessang - "Turned Off the TV"

Mighty Mouth - Tok Tok"

Jay Park - Abandoned"

Baek Ji Young - "That Woman" (Secret Garden)

Beast - "Fiction"

Big Bang - “Tonight"

SNSD - "The Boys"

Super Junior - "Mr Simple"

Secret - "Shy Boy"

Sistar19' -"Ma Boy"

IU - "Good Day"

MBLAQ - "Mona Lisa"

Lee Hyun - "You're the Best of My Life"

Infinite' – “Be Mine"

Yim Jae Bum - "Love" (City Hunter)

Jaurim - "IDOL"

Jang Kiha & The Faces'- Just Know Each Other"

Jang Woo Hyuk - "Time is (L)over"

Clover – “La Vida Loca"

Tae Yeon - "I Love You" (Athena)

Huh Gak - "Hello"

2AM' - "YWAC"

CN Blue - "Intuition"

FT Island - "Hello Hello"

G.Na - "Black & White"

K. Will - "My Heart is Beating"

Miss A - "Goodbye Baby"

Simon D - "Cheerz"

YB - "Find the Dream Breaker"

 

П.с..всички номинирани ще сложа в темата за общите награди :)

Оригиналната статия : тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче номинациите за изпълнител и песен на годината ме оставиха ето така :o Сякаш са гледали да не пропуснат някой от хитовете през годината, да не би да обидят някого. Можеше спокойно да ги сведат до 5-6. Да се надяваме, че ще спечелят поне една, хайде поне две(от мен да мине) :D

И да не забравите да гласувате до 4. 11. за ЕМА. Аз вече имам чувството, че телефона е продължение на ръката ми. Само що не спя снего :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wow това се казват номинации, много се радвам за Бенгитата.

Смятам, че тази година ще им е много по- трудно от миналата, защото поне този път имат конкуренция.

Миналата година наградите обраха Big Bang, 2Ne1, 2PM и Miss A. Добре, че от Мнет решиха да си оправят отношенията с SM, че да е малко по- интересно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще спечелят за най-добра мъжка група и (евентуално) за изпълнители на годината (ако не са те, дано да са "кокитата" :P) ;) За танц не мисля, че имат шанс, там определено битката ще е между Мблек и Бийст... според мен ;) За клип също не са с големи шансове...

 

Най-голяма лудница ще бъде за песен на годината... има толкова добри парчета, че просто не знам как ще изберат... И все пак стискам палци на групата, които сами си казват, че са най-добрите с "I'm the best", ако ли не... дано са бенгите! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак аз...но се зачетох и нямаше как да не се разчувствам в едно дългоочаквано интервю. Десонг, слънцето на групата, най-накрая говори в кратко интервю от църквата.

...За начина как е изживял инцидента, за църквата и нещата, които са му помогнали в този ужасно труден за него момeнт, дори за ДжиДи... Интервюто от 02. октомври е с превод на английски.

 

Толкова мъчно ми стана, като прочетох, че всъщност в самото начало на юни, Биг Бенг, всички заедно е трябвало да заминат на задгранична екскурзия... :(

 

 

 

DAESUNG'S INTERVIEW FROM CHURCH

 

We have carefully set up this interview with Daesung. After that shocking accident 4 months ago, not only he immediately suspended all his activities, especially doesnt want any media interviews such things. Like this, he said to us "I believe Champyungan interview is not decided by people wishes, If God agrees to this, then it will happen, if it is not the time, then it will not happen. Do not need to insist too much." A few days later, We received a reply from him "U accept"

 

Oct 02 2011, after finishing 2 prayers We met Kang DaeSung...

 

1) We interviewed you last year but lots of things have happened since then. How are you recently?

Dae: Basically I spend my time in church, normally I help out at church or the youth group Hepzibah, and then I go to the Commission.

 

2) You have been doing things like these since you put a lot of time and efforts in church, What do you feel?

Dae: After the accident, a lot of things happened and it was very tiring, I even had thoughts like "If people do not trust me, I don't really know what stupid things that I would do. "after going through the most tiring 3-4 days, I wanted to meet with the church elderly - the overseer of my church. I asked a pastor and asked him whether it was alright to visit the elderly, and I got positive reply. After meeting him, I felt at ease and he gave me a lot of good words which comforted me. His words calmed my mind and then the church has become my everything, it is the only place where I can find a piece of peaceful mind.

 

3. "If I don't recieve the trust from others, I will probably have done stupid things" what does this mean?

Dae: Artists often commit suicide,don't they? I can understand their feeling because there is a reason why the artists would commit suicide. Although I don't have any suicidal thoughts, I think if I don't get the trust from people, I will drift further to the suicidal paths.Therefore, I have to be thankful to the power of prayers. I have to thank you for trusting me, Those comments really hurt my heart. These words made me feel tired. Once a stranger brought a banner with "Killer" on it and stood in front of the church entrance. People use the term "Killer" to look at me, that is what I think.

 

4. As long as you are staying inside the church,then it doesnt matter. Are you feeling this way?

Dae: Of course, since there was a group of people witnessed this situation, I could not be peaceful anymore. However,I have gained back my peaceful mind inside the church. On the contrary, I felt very anxious in the dorm. At that time, I could not eat anything but in the church I could do so. Because there were works need to be done at church, so while I was working, I would not think negatively.

 

5. For those people who dont believe in the saying that"going to church will help you to calm down your mind" If this does not work, why do I feel that I have been calmed?

Dae: We are the followers of the church, we shall be able to undetstand the meaning of it. For me, when church is compared with my home,being at church makes me feel more peaceful. I have read articles which are reporting that I can gain a piece of peaceful mind at church, then people think positively about gaining peace at church and they are giving good comments about this, too.

 

6. How did you spend you time on the first 3-4 days after the accident?

Dae: It was impossible for me to step out from my room,I felt very guilty, the scene of the accident always appeared in my mind. When I was alone at my dorm, I always thought about negative stuff, and that was what I did for a whole day.

 

7. So what else did u think about in that period of time?

Dae: Whatever it was, I though it was due to my fault so i felt very sorry towards him (the victim) and I prayed a lot. But when I prayed, I remembered the moment when the accident happened so I could not keep on praying. This was just the beginning though, after praying, I said "Sorry" and then I was no longer able to pray more to God at that time again. Within those 20 minutes, I just kept saying "Sorry" then I began to cry.

 

8. Why did you feel sorry?

Dae: Firstly, I felt sorry for the victim, my company and fellow members. Also when I thought about it, I felt that our church might be affected by that matter. I did not only expose the church to bad influence but the church also had to suffer from bad comments. I felt very sorry. I also felt very sorry to my parents and his parents.

 

9. After this incident, did you go to his funeral. I guess it's not an easy thing to do.

Dae: My pace was heavy but I thought I needed to go. No matter what, I was involved in this matter. I bore a very deep feeling of sorrowful so I thought I really needed to go. However, it was very hard to step into his funeral hall and I had to meet his family members.face to face,too. Unexpectedly, his family members comforted me.

 

10. So what did they say?

Dae: They (the victim's family members) should feel very angry with you at that time but after talking to each other, they said "the incident has become what it is right now, in the future we need to cherish and live our life more seriously, I wish the reason for us to meet again is because of wonderful things" His auntie told me that his parents were really sick at that time. Therefore, his auntie who is also a Christian came forward to talk to me. Since she is a Christian, after praying to God, she thought that she should forgive me.

 

 

11. When people encounter things like this, a sentence is likely to pop up, ‘ why it is me’?

Dae: I was so careless at that time and I cannot figure out why this happened to me even until now. As time passed, when the incident was approaching to its end, then I realized why. When I was taking a rest, I seized the time to reread some chapters of bible and reflect about my position in my belief. I think it is because God wanted to grant me such a time for doing so, therefore, he arranged this incident for me.

 

 

12. You have been working under the lime light for a long time but now you have been in hiatus for several months, aren’t you bored?

Dae: I certainly want to sing but I do not have the confidence to carry out the activities with happy smiles nowadays. I am not bored to show you what I really feel now. Up til now, I still think that the time that I spend at church is the best. Home- Church; Church Home, I think this is the best cycle for me.

 

 

13. How are you feeling now?

As time passes, I don’t feel panic anymore since I know that I have the talent and the mission that I must accomplish. I am getting myself ready for the restart of my journey gradually.

 

14. Concerning ‘the mission that you must complete’, are you still holding the same belief as what you held before the accident?

Dae: The accident just granted me some time to reflect upon my belief and I am now even more sure of what I believe in. I am praised because of my voice and I am gifted with it. It is really my pleasure to be gifted like this. Moreover, my profession enables me to preach my belief to the people everywhere. I want to utilize this opportunity most.

 

 

15. After the incident, the overseer of the church has been helping you. Do you still see each other now?

Dae: Yes, we still see each other very often now. I will discuss the matters with him no matter they are big or small. After the accident, I will pray to God before I draft and carry out my schedule. In fact, we were going to a trip on the following day which the accident took place and it would be the first vacation after we had come back to the showbiz. After that incident, I discovered that I had not prayed to god before making the decision of going to that trip. Not only for that trip, the same principle applies to all situations. That’s why I think it happened all because of my faults.

 

16. It is really great that you have such a mindset so do you thank God for this too?

Dae: I thank God very much. If it were not that accident, I would have walked a few steps forward on the secular world but I would never have gotten the chance to understand and restart my life thoroughly. I seized the chance to reflect on the things that happened on me in that period of time. After the reflection, I understand why I have to experience it now. I thank God for granting me such a chance. On the other hand, I am also reminded that I should always be alert to everything.

 

 

17.When you are tired, what did your parents say to you ?

Dae: They said, 'don’t worry.' When I was staying in the dorm alone for the first 3-4 days after the accident, my mum came and visited me. However, I did not really want to see anybody so mum was mad at me. They have accepted everything and have been supporting me until now. I feel that I have owed them and I am really thankful for having them by my side. They will just be mad at me if I am not behaving reasonably.

 

18. I heard that you have invited G-Dragon to go to church with you?

Dae: I think it is because of me that he went to church. G-Dragon hyun expressed his desire to go to church to the manager. Originally hyun wanted to go to other churches and it had been a long time since he had gone to church. Therefore, I asked him when he would come back to church, he said it was quite tiring to go there after carrying out his activities. Then I tried to figure out how I can let G-Dragon hyun relax and come back to church. I then took the initiative to invite him to church. In fact, originally we are not allowed to pray at our church at that period of time but ultimately the church allowed us to do so.

 

 

19. So you two are close to each other?

Dae: We five are very close to one another. Since G-Dragon hyung is the leader of the team, he can understand my situation more easily.

 

 

20. However, why did he go to your church?

Dae: Yes, I always go to church myself Either I stay at my dorm or I will go to church. Maybe he is curious about what kind of church I am going to. The composers of my company also go to my church and he might be influenced by them, too. When G- Dragon hyun came, I was reading bible and the church was still under renovation at that time. G-Dragon hyun said, ‘it is okay’ and then he bursted into laughters. I had never thought that he would come and what we were singing at that time was , ‘I love Jesus’. We were finishing the service when we were saying, ‘I love Jesus’. When the overseer was preaching, I was jotting down the notes very seriously. G-Dragon hyun, who was sitting next to me said, ‘I cannot really hear what he is saying very clearly.’ I thought it was common among the first-time comer so I explained some of the content for him. After that service, he found it was a really good experience. Therefore, he came again next time and greeted the overseer. On our way home, I asked him how he felt about the meeting. He said when he looked straight into the eyes of the overseer, it was just like the senior knew what he was thinking about and it was a great feeling.

 

Korean source: Champyungan

Chinese translation: 咚咚噗 @BBCN via Baidu

English translation: rnosel@twitter and Rice @bigbangupdates

 

 

Какво да кажа за тези номинации? Няма да се впускам в обяснения какво мисля за МАМА наградите, като гледам номинациите, но си знаем, че който ги уважи с присъствие, ще получи вероятно и поущрение..типично организаторски, подходено..Радостно е, че наистина от големите имена, почти всичките са тук. Не ме питайте как беснея, че няма JYJ, примерно...или GD&TOP...

Пълно безумие е обаче, и според мен, е изписването на толкова много имена в толкова малко категории, но пък като се замисля за широкия корейски пазар и многобройните айдолски формации и соло активисти, как да ги поберат всички и всички изтрещяли фенове да са малко доволни?

Нека им, както се казва..всички да врат и кипят, и да се надяват ..я на късмета си, я на феновете си, я на заплювани вече статуетки...

Дано наградите "се раздадат" както заслужават, но дълбоко знаем, че няма да стане точно така..но пък, кои сме ние, да претендираме за всяка.....

 

По темата за нашите момчета, много можем да разсъждаваме..и страдаме, и се радваме, и хулиме..и какво ли още не. Знаем какво заслужават, дори и да не вземат награда. А, и знаем, колко вселенска критика ще отнесат ако вземат повече от една. Мисля, че една по заслуги могат и да им дадат. Ако са повече..няма да цитирам Мечо Пух, пак ще кажа, че навярно са си я заслужили...

За яд си е, че няма дветете имена на комбо проекта, които изкараха един от най-успешните и актуални албуми в края на миналата година в Корея, но факт е, че ДжиДрагон е порязан от къде ли не, та оттук ли няма?

И да се ядосваме, обаче, смисъл..няма. По-добре, идете и гласувайте! :D

Всички награди не са "всичкото добро" за нашите петима, това, мисля, че всеки го знае.

 

Криско, съгласна, че тази година ще е интересно :) . Миналата година награда от МАМА взе само ТеЯнг (конкретно от Big Bang), и то Best Male Singer Award. Той е нашата гордост, като се замисля на тези награди.. ;) (през 2008г, ако не се лъжа взе за соло R&B песен и албум, отново). А, миналата година, само той имаше номинация, и нормално след соло албума си, взе че я спечели, а GD&TOP "разбиха" сцената, с първия си лайф като комбо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че тази година няма да им дадат награда... Всички знаем защо. Глупаво е, но ми се струва, че това ще бъде още един начин да им покажат „че не са слушкали”. Всъщност не знам на какъв принцип се дават тези награди, но винаги може да се направи нещо...

Евентуално, силно се надявам, могат да спечелят или за група, или за изпълнение. В най-добрия случай. Ако зависеше от мен, с чиста съвест им ги давам и двете. Ама то мен кой ли ме пита.

Но и нищо да не вземат, не е болка за умиране. А и чакаме ЕМА и стискаме палци. И гласуваме.

И си знаем, че са най-добрите. Напук на всичко. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес обичам всеки..възползвайте се! :lol:

Цялото Биг Бенг, заедно, петимата да, са се отправили към Белфаст!!! Първите снимки и фенски излияния от летището дават едно добро начало...

Колко се радвам, че България е в Европа, ако знаете :) ..и колко страдам, че не мога да се телепортирам за една репетиция само в Северно -ирландската столица....

Защото на наградите, мисля, че ще пея..кой сега е номер едно..Дори и само да са там, на сцената, без да спечелят, а само да излязат петимата и да пеят, аз пак ще пея с тях, защото си го знам, че са НОМЕР 1! Но защо ли си мисля, че голяма радост ни чака>>>

bigbangairport2.jpg

bigbangairport.jpg

Иска ми се да виждам усмивки им, но толкова преживяха за последните месеци и толкова обиди и неистини чуха и видяха от медиите, нефенове да не говоря, че ги разбирам как се чувстват в момента на летището.

 

tabi.jpg

ririq.jpg

45139433.jpg

daehb.jpg

tae.jpg

 

 

П.с...Отивайте да гласувате, моляяяяяяяяяяяяяяя! :thanks:

Момичета, момчета..дайте глас!!!

Злати, страшна си :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lu330l9oAs1r0hl1fo1_500.gif

 

 

От лагера на випчетата,след близо 5 месеца шок&ужас,могат да си отдъхнат&да се поздравят с '' I'm fine,Thank YOU&YOU '' ~

 

В повода за радост се превърнаха едни airport-снимчоци,при вида на които випчетата трескаво започнаха да отбелязват присъстващите -1,2,3 - 4..5 последвано от сълзи в очите,ускорено дишане&сърцебиене ..

Защото момчетата,които напоследък толкова много преживяха,са отново заедно !!!

 

Денят ще остане завинаги специален&скъп на випското семейство,защото бе така дългоочакван,бленуван&желан...

 

Какво следва от тук на сетне,е въпрос на броени дни да разберем..но вип-мисията вече изглежда повече от успешна..защото една неочаквана номинация се превърна в двигател на промяната,благодарение на която тук&днес станахме свидетели на сбъдването на една мечта,споделена от хиляди..

 

Финални щрихи на *искрено&личния* ми пост слагам с усмивка&Де : ''Хайде да си поиграем на криеница?!Готови ?'' --> *старт*

 

 

 

Hide under the park water fountain like a boss.

 

tumblr_llmjtackxm1qiflun.gif

Check to see if someone’s looking.

 

tumblr_llmjutFiqG1qiflun.gif

Sh*t! Find the “seeker” nearby.

 

tumblr_llmjvj06XL1qiflun.gif

See a shovel over yonder.

 

tumblr_llmjy9RLBD1qiflun.gif

Hopе on shovel to dig new hiding spot

tumblr_llmksufNRi1qiflun.gif

 

 

 

 

P.S 1: И не забравяйте ..

 

tumblr_lu19wu093Q1r0hl1fo1_r1_500.jpg

 

 

P.S 2 : Честит ден-ден на най-голямото дете на Бенгите - ninja Choi Seung Hyun a.k.a choom T.O.P !!! (по KST)

 

tumblr_lu3f4jQvbC1qdu2hjo1_500.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...