Jump to content

Big Bang

Yuki

Recommended Posts

Нахъсаните от4 от корея поведоха кампания за репортване на инстаграма на малкия, към която, разбира се, се присъединиха и международните от4, плюейки омраза като някакви лунатици. 

В резултат от многото докладвания, инстаграма на Сънгри е спрян. Как, защо и докога, не знам. 

В отговор на което Дракона изпадна в мания за лайкване. Мина през нови, стари и всякакви (предимно от5) фен акаунти последните дни и изпонахареса масово постове с него, бенгите като 5ма, с него и с малкия заедно. 

Да ви кажа честно, тези от4 не ги признавам за фенове. Да пращиш от толкова омраза, при положение, че знаеш, че тези 5та са като братя от десетилетия и знаеш какво им причиниха медиите и конкурентите през тези години, е просто толкова грозно. :dunno:

• Like 2
  • Sad 5
  • Upvote 2

Минаха пет години от излизането на много любим за мен албум /и песен/ на Джи. :wub: 2017г. отново не беше лесна за групата и лично за Топ, но и тогава успяха по някакъв начин да преминат. 

G-DRAGON - '무제(無題) (Untitled, 2014)' M/V

Според мен, не случайно, точно днес Джи е решил да отбележи годишнината - 5 - 5. 

5 years have passed since then

• Like 8

Тамън чета какво са казали нетизените, след като днес са излезли кориците с GD за юлския брой на Vogue Korea.

Абе прави са, то и аз останах доста впечатлена. Той, че е шарен и уникален, спор няма, ама с напредването на годините сякаш повече младее, вместо обратното. Страшен е.

Чак ме кара да се замисля коя ли ще е щастливката да стане неговата булка някой ден...

1655144113-image.png

Off Topic

1655144109-image.png 1655144116-image.png

• Like 7

Радва ме, че прави каквото му е на кеф. Последно време е доста активен в инстаграм, което ме навеждаше на мисълта, че може би вече е приключил окончателно договорът му и е свободен, но след този кавър почти съм убедена в това. 

• Like 6
  • Upvote 2