Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Феновете ги поддържат и завръщането им е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО:yes:
,след помията която изляха върху тях:slap: и омаловажаването на постиженията им:mad2:
 
P_x3lB2x?format=png&name=900x900
 
Зарадва  ме много споменаването на Сънчо:es: ,
  как ВВ показват ,колко Сънчо  е обичан :P 
и че феновете ще го  подкрепят, независимо какво ще се случи.:yes:
 
 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи Ди е на съвсем друго ниво в Корея. Обувките му са доста популярни сред хип-хоп артистите и рапърите, айдолите и те не изоставят + ПШХ, която изкача от всякъде. 

77067158_2140373689602750_36545532437085

77110893_723028148177972_521766755413000

Има и други освен изброените в тези постове. Да видим на 23 като ги пусне ако успея да се добера докато свършат ще се похваля. 

След уволнението на Де и Теянг са ги снимали в италиански ресторант да празнуват в тесен кръг, но ТОП го е нямало. 

И Дракона нещо все с тоя неговия приятел Ки Бом май му беше името си обикалят,  днес пуснаха снимка от някаква вечерия на Leica. Тоя Ки Бом работа няма ли си, хааха по време на турнето на Дракона обикаляше с него и си ходеха по галерии и музеи. Уволни се Дракона тоя пак около него ама нищо де поне доста често поства снимки и сторита с него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгарящото слънце завърши с присъдите на другите от МОЛКА :es:

Сънчо, може ли да бъде освободен от наказанието, като на практика бъде записан в казармата???????:yes:

 

Денят на влизането на Сънчо в армията все още се очаква. Ако бъде записан, разследването ще бъде насочено към военната полиция,където обикновено присъдите са  по-леки.

 

 

 

 

 

 

5ciPD4hScu8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В публикации от 24 октомври, където Sang Kyo Kim призна, че той е бил част от манипулации  за «Burning Sun» и изнудван да лъжесвидетелства  от новата политическа власт. ....Тази новина," незабелязана" от медии  в Корея , стана най-обсъжана и се издигна на първо място в китайското weibo :282: . 

Китайските ВИП-ове се възползваха от възможността и разпространиха различни статии в секцията за коментари и публикации на хаштаг, за да докажат невинността на Сънри.:es:

Споменатите статии с хаштаг „Обрат  на  скандала със клуба на Сънри” са прочетени повече от 450 милиона пъти:tongue: в китайското weibo!:yes:

Това е чудесна новина за YG ,защото ПАЗАРА  на комунистически Китай  е най важен  и случайности няма;)

 

 

.....

И още едно видео ,което трябва да се види

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куняки Хамаджима, президент на De La Riva jiu-jitsu Япония, посети японско радио, където отговори на въпросите на феновете за Сънни.

 

Въпрос:         Кога видяхте Сънни
Хамаджима: Наскоро се срещнах с него.:yes:
Въпрос:         Какво прави напоследък?
Хамаджима: Той практикува джуджицу. Но изглежда, че му е трудно да посещава редовно часовете по джиуцу.
Въпрос:         Как е сега?
Хамаджима: Добре е. Той натрупа малко тегло и се храни добре.:D
Въпрос:         Кога ще се запише в армията?
Хамаджима: Не знам. Дори той не знае това. Той не може да отлага повече.

                         Известие за записване трябва да дойде до 2 седмици. Той  чака.
Въпрос:         Може ли да се върне в BIGBANG?

Хамаджима: Да! Вярвам в това!:es::yes::es:

 

....................................................................................................................................................................................

 

 

И още новини от днес:

Днес KBS публикува статия, разкриваща хронологията и имената на членовете на чата на Чон Джун ионг. 

Те потвърдиха, че Сънни е бил само в бизнес чат:tongue:

В тази връзка, ВИП- овете   се активираха и хаштагът за справедливо отношение към Сънни

излезе начело в световните тенденции в Twitter!:yes:EK4pfvTUUAEo8hO?format=jpg&name=small

 

 

 

Има и много фенове ,които публикуват извинения ,че са повярвали ......:slap:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японският караоке гигант «Daiichikosho» , представи топ10 на най-популярните  к-поп песни за 2019 г. Компанията е пионер в отрасъла и снабдява с оборудване клубове, барове и всякакви други заведения. Тя е една от първите компании, които  от началото на века, дават възможност с технологиите си, караоке  ентусиастите от цял свят, да общуват помежду си.

Бенгите заемат 5 от тези места в топ10( 1,2,4,6 и 8), макар и две години без дейност.Коментар, смятам е ненужен.;)

И познайте кой сега е номер1

Off Topic

 

Естествено, че вечната и непобедима «FANTASTIC BABY» :282:

 


 

А ето и другите песни

1.;), видяхте вече.
2. TAEYANG «EYES, NOSE, LIPS»
4. BIGBANG «HARU, HARU» [JP. VER.]
6. BIGBANG «BANG BANG BANG»
8. G-DRAGON «CROOKED»

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.11.2019 г. at 2:51, automatisch.Engel написа:

... А в момента фен базата на едни Бтс например се базира на 12-18 годишни масово, които може би до вчера бяха с ексо и сега просто чакат някой нов оппа. 

 

  

Не са били до вчера с EXO – в релно време наблюдавах явлението :) 12-годишната ми племеничка не искаше да чуе за к-поп, щото й надували главата в училище с BTS, но след няколко месеца вече беше фен... Просто потокът от Америка тръгва по света като тренд и младежите друго не знаят - първо виждат BTS и всичко останало им е в мъгла, което е нормално. С каквото се захрани бебето, обикновено остава любима храна за цял живот :) 

П.С. Аз също съм нов фен на Корейската вълна,  но си открих сама EXO пролетта на 2017 г. благодарение на Евровизия и песента на Крис, когото сравняваха с к-поп айдъл... Та наблюдавах в реално време колко дръпна BTS изведнъж заради пробива им в Америка.  И след като тръгна SuperM там... под път и над път едни и същи коментари навсякъде - как BTS paved the way на Запад... Ми те малките не са чували даже за G-Dragon-а, за да знаят, че всъщност за него може да се каже, че е утъпкал пътеката преди още да са се появили другите... Аз поне чувах и даже гледах клипове, но... явно не попаднах в началото на “правилните” хехе... Fantastic Baby и досега не ми е от любимите. Както и да е... Корейската вълна е явление и ролята на Дракона е огромна... И според мен не случайно е бил открит от SM още 8-годишен... Някъде назад в коментарите тук видях някой да споменава, че го докарва на айдъл с вида си... което си е факт. Същото си помислих и аз веднага щом го видях в по-нормален вид от този във Fantastic Baby :)  С уточнението - айдъл на SM и дори ми напомня на Шумин в някои от образите си, а видях после, че даже не съм единствената, забелязала прилика :( 

Иии повече по темата за Корейската вълна съм изписала тук: :click:
- това е третият ми поред материал впрочем - едва с него стигнах най-сетне до магнетизма на Дракона, което не е случайно, предполагам... просто го видях в нова светлина, за да мога да преглътна недостатъците на обичайната  ВИП, хай-лайф и т.н. среда... Точно затова си мисля, че неслучайно първо открих EXO и любимец ми стана Бекюн, който е пословичен с веселия си и мил характер. При това с цялата му общителност и комуникативност не излиза от къщи, за да се “весели” някъде навън...  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1puCsbcd2n8.jpg

 

Jiyon: Честит рожден ден, Sonshi ❣
Top: Честит рожден ден, брато.
Taeyang: Готин рожден ден ..... Поздравления!
Десон: Честит рожден ден!

 

ELhPONdWkAACuk0?format=jpg&name=900x900

 

 

 

Днес е последния срок , според южно-корейските закони за постъпването на Сънчо в армията.:o

Интересно какво следва:slap:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fVkwWpeZHoA.jpg

 

 

Taeyang:" Имаше време, когато исках да се откроя сред останалите участници. Но след известно време започнах да мисля, че членовете на BIGBANG са най-важното и ценно за мен. Нямаше да съм тук, ако не бяха BIGBANG. Отчасти съм благодарен за инцидентите, които ни се случиха. Ако не бяха те, отношенията биха се влошили само поради сблъсък на мнения, както при всяка група хора на определен етап. Нещо се случи с нас, когато започнахме да ставаме самоуверени и самоволни, което ни накара да се ценим повече и да бъдем благодарни един на друг. Разбрах, че станах много любим на участниците. Както моето име Taeyang означава „слънце“ на корейски, аз се опитвам да бъда „светлина“ в групата. Чувствам, че това е моята позиция и роля."

 

 

:inlove::P:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

2020. Послание на Нова година от Сънчо:yes:

 

j4gTPRbzv_c.jpg

 

BIGBANG ще взриви Coachella 2020!:es:

BIGBANG ще бъде  на сцената на един от най-големите музикални фестивали на Западното крайбрежие на САЩ през 2020 г.!

На 3 януари музикалният и арт фестивал Coachella публикува пълен списък с изпълнители, като също обяви две дати за предварителна продажба този уикенд. Coachella ще продължи два почивни дни от 10 до 12 април и 17 до 19 април в Empire Polo Club в Калифорния.

BIGBANG ще излезе в петък, 10 април и петък, 17 април.

 

 

WAFeqyBgrTI.jpg

Всички очакват на сцената да излязат четирима ,но с голяма плюшена панда:lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е. Напук на хейтърите и Сънчо ще се възроди, като феникс и ще полети към казармата и  кралете ще си седнат пак на трона, чакайки го да се присъедини към тях, като излезе.

 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Съдът отхвърля второто искане за заповед за задържане на Seungri

OKx4XsQ8FSI.jpg

 

На 13 януари съдия Сонг Кьон-хо, след като разпита обвиняемия, отхвърли второто предложение. Той каза:

„Като се има предвид съдържанието на наказателните обвинения, ролята на обвиняемия, степента на участие и разликите в обвиненията, както и напредъка на разследването, събирането на доказателства и пълното сътрудничество на обвиняемия с разследването, е трудно да се признае необходимостта от предварително задържане.“
 

Редактирано от alexssandra
грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато един пътува до полицията и прокуратурата,  друг-Теянг маа гащи на ревюто на FENDI в Милано, грижейки  се, както винаги  феновете му да не останат гладни и вместо автографи им дава бонбони.

Off Topic

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

  Отляво-ген-директор на FENDI - Серж Бруншвиг, отдясно изпълнителният директор LVMH - Антонио Беллони

Дамата  на последната снимка е Силвия Вентурини Фенди-  внучка на основателя.

 

Естествено, ще е ухажван.Брандовете  в момента печелят изключително от Азия и рекламното лице продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 На  17.01  Джи Ди  заминава за седмицата на модата в  Париж по покана на Шанел / 21 .01/ :P
 
Дали не се конкурира със Сънчо, кой ще събере повече журналисти ?:tongue:OTxcRXslaLk.jpg
 
 

На 19.01 GD  подкрепи  марката на сестра си Дами Квон 'WE11DONE' и  отново привлече вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...