Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Много се радвам аз на Infinity Challenge концертите. Тази година се очертава интересна особено щом нашите момчета са на клона.

 

Само страдам от едно време, че Аю и Теянг не се взеха. Сегашната му приятелка не ме кефи много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам аз на Infinity Challenge концертите. Тази година се очертава интересна особено щом нашите момчета са на клона.

 

Само страдам от едно време, че Аю и Теянг не се взеха. Сегашната му приятелка не ме кефи много.

Щот ' е джентълмен, да не я засенчва  :28558:  и слава Богу, нека си звездее и куклее с панделка в косата.  :na2:

От като се заговори за участието на двамата, започнах да гледам епизодите от 2013 с наш герой и снощи ги завърших , почти  търкаляйки се -не се бях смяла толкова дни наред, отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

large.jpg

 

min_hyo_rin_1_oyBh8EV.sized.jpg

 

Е, те тая те кефи повече, тъй ли? За мен тая също е бая кукленска. Аю може на кукла да прилича, ама характерът й е желязо, аз затова я харесвам, 'щото не са малко корейките, които мязат на кукли, ама са малко тея цапнатите в устата  :28558: . Инак за Джитката и Хьонг Дон ли иде реч? Няма такава страстна двойка, просто, направо къртиха на предишния концерт, нищо чудно, че и награда за най-добра двойка взеха. Аз него пък 2013 го шипвах с БоА, ама той влакът отдавна беше отминал.

 

 

Ех, спомени. Ама за едно се надявам да се съгласим, момичето има вкус :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ес, спор няма- има вкус. :up:  Иначе, точно на това се хилих.На серията с купуването на дрехи на битака, ми течаха сълзи от смях.Наистина бяха страхотна двойка.

Между другото, Аз-Ти-то, май го позна Теянг, каза нещо за него, като се мъчеха да познаят- като преведат ,ще видим.Толкова зевзеци, събрани на едно място, не е за испускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, позна го, каза, че е чула гласа на Теянг (там където вдигна височините и беше разпознаваем), макар че те пуснаха и малко стръв с изречението "като уцелена от куршум", което го има в bang bang bang. Освен това каза, че в  началото е танцувал много отривисто, та затова се е усъмнила. Все пак е отявлена фенгърла, макар че сега е някаква спокойна и уседнала, което не е типично за нея. Явно вече се държи на положение я заради годините, я заради изгората на Те, знам ли.

 

Другите членове ги объркаха с Норазо и дайнамик дуо (които ги отрязаха, 'щото не можели да пеят), а тя беше първата, която ги разпозна.

 

Куангхи беше най-смешен, 'щото кажа нещо от сорта на това, че дори светът да свърши, ако са заедно на кайото нямало да съжалява(той май е сериозен фенбой, освен това и преди се бъзикаше, че иска да ходи в YG). Джи, доколкото разбирам, каза, че Куангхи, откакто бил в IC му пратил писмо (писано на ръка).

 

Инак очаквам с нетърпение "ТОП" на Ю Дже Сок, той обича още от "Хару хару" да си го имитира :).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как. Поне на последната Кристен Стюарт(Бела от "Здрач") от ляво и Джулиан Мур от дясно. На шестата е с дъщерята на Джони Деп и Венеса Паради(не помня как се казва, но хората я познават :) ) Чичката с брадата и очилата е дизайнера Хайдер Акерман, на третата, безцветната жена е Тилда Суинтан(популярна британска актриса).

Клип от ревюто

На Рита Ора полата и стои ужасно. Дрехите са предоставени от модната къща. 

И мосю Лагерфелд с моделите. 

 

chanel-karl-lagerfeld-and-friends-july-7

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги каза, вече ги разпознах част :):

 

ЦЪК за Infinity Challenge преведено цялото. Ако не ви се гледа всичко, цъкнете към края. Аз лично обаче го гледах цялото, 'щото беше забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно съм се побъркала  :slap:  слушам лайфстриим от концерта в Банкок. По скоро чувам предимно крясъците на феновете  :28558:  Обаче е яко да чета коментарите на другите. Ето и малко от If you 

Джи и Топ очаквано фалшиви, обаче другите трима  :inlove:   :inlove:   :inlove:  Сънгри бая е задобрял  :yes:  Удоволствие е да ги слушаш...

Изпълнението на Трезвия бе много хубаво, а Де както ми се искаше бе на барабаните  :wub:  нямам търпение за читаво изпълнение на живо  :panda-145:

 

редактирах линка с видеото, но не знам до кога ще е активно  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сигурно за самата сцена, ще се, но иначе това му е персоната в шоуто, така че е нормално да се държи като идиот. Те всичките така се държат, чак ми става жал на моменти.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куанхи е такъв палячо и не в добрия смисъл. Напомня ми за малоумното държание на Джокуон когато се появяваше по предаваниата, само дето той бе симпатичен, а този никак. Джесок е велик, обичам го. Така яко ги изимитира, особено Топ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва момчето. Толкова усилия полага в МуДо, че няма как да не го уважа. А пуска и забавни коментари. И в WGM беше доста забавен. Както и да е, хора - бол, вкусове - бол. Поне при бигбенг имаме пресечна точка :).

 

 

 

Ей га Ю Дже Сок. Мисля, че Сънг Ри и ТОП са му най-добри :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една не много лоша фен камера на трезвия  :)  звука е кофти, но поне видяхме типичната за YG хореография със блъскането по сцената  :28558: и Десонг на барабаните  :wub:  обичам Дракона обаче се дере като коза в габер  :896767:

Да, напоследък имаме доста допирни абсолютно съм влюбена в Теянг  :slap:

 

Трябва и да отбележим победите на музикалните предавания без никаква промоция и дори състезавайки се със... себе си  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дането, тъкмо се наканих да метна лайфа с божествените.Стахотен - не знам колко пъти го гледах.Все по-пристрастена съм към песента и все по-обсебващи  са изпълнителите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...