Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

честит рожден ден на това прекрасно същество......

да ни е жив,здрав и да продължава да ни радва с божествен глас и невероятно присъствие <3333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо с малко закъснение искам и аз да честитя на Be-Be... Нека да продължава да ни радва с гласче, телце и изобщо с цялата му персона..

Тъй като тея дни нямах нет и за Tell Me GoodBye разбрах едва вчера, и бях доста учудена, че е излязла толкова рано..Но пък това си е направо дар от Бога... :D Песента е страхотна, клипа е страхотен, най- вече момчетата...G-D с нормалната косичка ми напълни сърчицето, а TOП, като заплака ми напълни очичките...толкова много ми се искаше да го гушна, като го гледах как плаче... Доста добре се е получило това, че дават как всеки от момчетата страда по различен начин.. Тае на плажа- една от любимите ми сцени!...А на G-D защо са му направили асоциация, че се напива, когато му е мъка на сърцето, незнам! Определено песента ме направи щастлива..!

Много секси снимчица на Таби:

ato-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз само мисля за концепцията на клипа, доста интересно са забъркали историята, как всички момчета страдат от забъркването

си мацката или с лошия ТОП.То е ясно, че той е боса на мафията - "The Godfather" B) или на някакъв пъклен план, като например да отвлече хубавицата,

която незнайно за мен защо е предпочела любовта на Тае, а не на Драгона, примерно и той страда горкичкият и се налива..хахахах.

Има някаква символика тук, търся доста асоцииации с "IRIS" и героите (Таби ми мяза на Бек Сан отвсякъсе, с тази кокошо сивееща коса и цайс :lol: )

И, все пак песента е част от мащабният сериал и може би са опитали да вкарат интригата и в клипа.Получило се е, клипа ме кефи и след 100-то гледане.

 

Малко снимки от BSX Summer, всички заедно, а и факта, че ТОП е с къс ръкав още повече радва:

style_2_01Summer1.jpg

 

41.jpg

311.jpg

 

 

и малко за феновете, T.O.P за VOGUE:

Dream of Tin Drum....или най-горещият барабанаджия...повече в неговата темичка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезна новата 5-та част на The Shouts of Reds

Така като са тръгнали да правят толкова много клипове, на мен ми се струва, че скоро може да стане и цял сериал, което е супер да им се порадваме малко повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, здравейте всички, че в новия форум не съм писала до сега...

след това напълно подкрепям krisSkOoo с идеята да направят сериал.. ако искат 60 минути само да седят и да блеят в камерата без да казват нищо пак ще ми е любимият сериал :Д

После... GD, както повечето, ако не всички от нас, знаят беше гост в концерта на Flo Rida в Сеул и има няколко фен камери:

http://www.youtube.com/watch?v=Jf9XQpR89mo

http://www.youtube.com/watch?v=77nHeNTg4DA

Верно, че не е България, ама и там не минава без гафове... може да сте забелязали, че в началото на A Boy микрофона на Ji Yong си беше просто изключен и той си го потупваше даже да може да се усетят тия дето озвучават... както и да е.. хареса ми, че по нищо не си личеше да се е смутил (ако бях на него после тия на нищо щях да ги направя :D). А на Heartbreaker си обърка текста по едното време.. вече към края точно преди "mianhe" частта почна да пее оригиналната версия, ама като изключим тия 2 неща изпъленията си бяха добри...

 

и сега за TOPlover-ите

малко разтапящи снимки от мейкинга на BIGSHOW 2010

15jzas.jpg

 

 

2e0r9et.jpg

rhq0bd.jpg

10ngvba.jpg

11bq4b9.jpg

1y48bl.jpg

2eugynr.jpg

4tar8p.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички си знаем, че Дракончето е дребосък, но направо до Flo Rida си се губеше.

Очаквах малко повече от него, като стайлинг, нищо особенно, пък и поне да не беше слагал този толкова известен потник от едно друго представяне, заради което си имаше доста неприятности (Breathe - Shine a light concert ).A шапката с целувката си е много яка, макар че през април не ми се връзва много, ама може да му е било студено.

Иначе, супер готино изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото и аз много му се чудих на шапката...

помислих си, че в Сеул може и да е по-студено от тук

и си се представих аз да тръгна утре с плетена шапка по улиците.. тцтцтц няма да си го представям повече..

иначе стайлинг не е толкова зле

 

само дето нищо не му се вижда от косата

(някои мислят, че има нова прическа.. вероятно за излизането на TellMeGoodbye на 9ти .. и затова си крие хубавата коса)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох миличките ми, колко са сладки по цял ден ги гледам ии накрая резултата ее " събери си лигите бе! " :D . .. иначе браво на момчетата страхотен клиип, уникално присъствие, силна песен! Много им се отдават баладите! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова прическа, отново ли?Май пак ни очаква голяма изненада, Таби се направи сив, а Дракончето, който е 100 пъти по луд не знам какво да очаквам. Тъкмо за Tell Me Goodbye най-накрая я докара тая прическа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките от клипа са повече от разкошни, мерси, песента е повече от песен и текст, а клипа определено се нарежда сред най-гледаните,

обичаните и обсъжданите в youtube.

Беше анонсирано, че за 5 официални дни в музикалният тракер, клипа е гледан повече от 1 милион пъти :yes:

Има доста нови снимки от: BIGBANG FIFA World Cup BIG Concert, но Таби е прекалено зает по промотирането на новият си филм - 71 Into the fire

и го няма :( .Останалите обаче не са спряли да се забавляват на проливния дъждец.

 

Но пък заедно през лятото, петорката ще покоряват Япония, потвърждава се, че се присъединяват към Summer Sonic (Osaka 08/07) и Shiba(08/08).

Какво лято ги чака!!!

А Т.О.П се усмихва и краси безбожно много корици и списания тази седмица (вече загубих бройката :es: ), както и не пропуска да забавлява фенове и

колегите си от прес-срещите с журналисти.Голямо прегръщане и смях пада на тези забавни срещи и с публиката.Той това го умее.

Толкова стил и усмивки внесе това момче последните дни, че направо свят ми се завива от гледките с него :P

 

 

А как да не го обичат фенките, като с усмивка и глас разтапя всички наоколо..вчера на пресконференцията, отново забележителен и

супер стилен, показва уменията си в бийтбокса.

(с уникалната блузка V образно деколте е.убийствен, толкова различен и смел става с избора на outfit и леко

загатване на тяло и неразумно секси мъжествено излъчване, че вече ме убива :inlove: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо на двойствен стандарт ми намирисва с тея V деколтета, нали не им беше фен? :rolleyes:

Топ верно се уля тоз месец, нявсякъде, ама пък не е като да е зле.

Драгона е толкова странен на фона на огромния негър до него, че чак някво жал ми става, ама нема лошо, живо и здраво да е момчето.

 

Те хубаво ше покоряват Джапанско лятото, ама към корейско кога смятат да се насочат? Липсват ми >< Стига с тия рекламни песнички и кампании....Искам албум ><

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу Blacky, това клипче с бийтбокса съм го пропуснала някъде в калабалъка, но добре че си ти, че и аз да го гледам....

само да отбележа, че залата толкова се радваше на неговото изпълнение, че започнах да се двоумя дали са там заради филма или заради мистър TOP

 

Така. аз искам да направя съобщение... официално вече любимите ми live изпълнения са тези на Last Farewell...

след времето прекарано в смеене заедно с GD и на сладките му муцунки.

 

Днес (вчера в Корея) той реши, че просто не съм се смяла достатъчно и ми даде още няколко минути смях.

Самото изпълнение е от 2010 FIFA World Cup BIG CONCERT,където момчетата изпълниха "Shouting Korea" (естествено) и явно са пяли и Last Farewell.. за други песни не знам..

 

 

Ето и още няколко снимки от събитието:

 

 

news12747054692050771m.jpg

2d1eab4b4335ec563060551.jpg

3bfc21e7bc1d819415e2c2c.jpg

news12746967302050501m.jpg

 

 

Аз предположих (и явно съм познала), че TOP пак се е загубил из някоя снимачна площадка

 

P.S: Само на мен ли ми се струва или прическата на Ji Yong наистина е нова.. смисъл цвета на косата му е светло кестеняв, а преди беше черен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chrizolina, и аз благодаря за снимкитеот 2010 FIFA BIG CONCERT. GD - това създание не спря на едно място, много е жизнен

и щур, когато му е весело и е зареден с power, или като реши да се "показва".Но заради това той е GD и всички фенове такъв го обичат :P .

Или такъв...първо място и в тази класация - Idol Fashion 2010!!!

 

За това, че Таби го няма на концерта също си права, само че той обикаля сцените с колегите от филма, за да го промотира или

колегите му се опитват Т.О.П да промотират, и аз се обърках. :) Всички говорят обаче за неговото "присъствие" и харизма и съответно доста

прожектори и медии следят всяка негова стъпка.Несъмнено той е звездата от предстоящото филмово заглавие.Хубавото обаче, че не спира

да е естествен, забавлява се, отпусна се и дори ни накара да се замислим, че наистина расте.Смелият му избор на V-деколтето(а какъв гръб има в костюм)

говори осезателно за това.Той иска да се развива и променя, дори да експериментира в собствения си look.А ние(в това число аз) одобряваме всяка проява

на стил и всяка негова закачка с публиката.

Една нова интересна снимка от поредното интервю и един фенски клип от Dankook University, как му се радват..доказателство на думите ми.

 

6e4c91392130443fb57669bo.jpg

 

 

 

Снимките на цялата банда от концерта 2010 FIFA са страхотни, а мисля че тепърва ще разлюляват сцените с това изпълнение, но малко ми е болно,

че предимно за бъдещи участия в Япония се говори, а ги чакаме на корейска земя да се върнат и обърнат класациите в своя полза. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин тази песен и видео да ви държи безучастни и не викащи за Южна Корея на предстоящото световно футболно първенство в

Южна Африка.GO KOREA!

3shoutingbbprev.gif

 

Това, което без съмнение спира също дъха е новият летен каталог на BSX.

Господата са разкошни, заедно и потделно...

ТОП не спира да изумява...та за него...Това достатъчно ли е??? :D

bsxface.th.jpg bsx1.th.jpg bsx.th.jpg bsx2.th.jpg

 

А определено Тае ме грабна като хлапе...

taed.th.jpg

 

G-D обича да се гледа от всякъде, та тук в магазина ми хареса, не че с новия цвят на косата и новото й "измерение" не му ходи...

66357560.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко разбрах, че нашите момчетата ще издават новия си албум през август, а след това към края на месеца ще се завръщат на сцената.

Освен това филма с ТОР Into the Fire излиза по кината на 16.06.

Очаквам с нетърпение най-добрата група да се завърне и да покаже как се обират награди.

 

П.П. Някой във темата беше казал, че филма 19 с Таби ще го пускат на 29-ти май или юни.Тук не съм съвсем сигурна, търсих конкретния пост, но не го видях, ако някой си спомня да ми каже, защото едната дата е утре, а ако го пускат утре ще е голям кеф :es: :es: :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крис, аз четох, че е утре...

Обаче утре чакаме и MTV WORLD STAGE VMAJ 2010, а на 31 и 1 ни предстои да гледаме Dramatic Live Stage "IRIS"

Ееех, всеки месец да е така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...