Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Що да не е редно? Те едва ли не знаят, че щом е пуснато на концерта някой ще снима, съответно веднага ще е в мрежата. Като не искат да го има в интернет да си го държат до 1. 

Честно казано, двете песни не са уау фантастик, но са си в техен стил. Ще си съставим най-добре мнение след клипа и няколко лайфа. Обаче е факт, че сме зажаднели за тяхно общо творчество и всичко което ни се предложи ще го харесаме. Те се превърнаха в марка.  Важното е, че ги искаме заедно, да творят, да ни пеят и дори само да стоят на сцената и да си говорят с публиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей за това, ги обичам модерните телефони. :28558:

Поклонничката, от някоя от бившите съветски републики, както се видя, е направила страхотно видео и ни направи направо съпричастни на концерта.Можахме да усетим атмосферата- преди и по време концерта, а тя очевадно и осезаемо, е супер- що любов се изля от феновете.За бенгите, няма нужда от коментар, то е ясно- прекрасни!

Роскааааа, благодарско за откритието! :kissy:Направо работната ми седмица започва с прекрасно настроение!

И частица от втория ден за отскок.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да мисля вече, ще ни размотават до есента с по 2 песни на месец?

Искам цял албум сега! Мътните го взели папа YG!!!!!! :mad: :mad: :mad:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2oCkjEfhQqA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм реди, да видя какво ще направят Бенгите с новата концепция и точно тази идея с промотирането! :896767:  :na2:

И колкото повече нови песни, толкова по-добре повечееее! А, че тепърва ще доят..е ясно, тези "рекорди" за концерти приходи и брой посетители.. :28558:

Както и да е, My Bae Bae’s… :wub:

Ако има незабрали, да обобщя – започваме с проект “BIGBANG MADE Series – M”, с две тайтъл песни и релийз на 1 май.

bigbang-made.jpg

В продължение на четири месеца до август ще имаме сингли (ДжиДи казал на концерта по два?), а на 1-ви септември пълен албум с 10 трака.

Най-интересното е, че в албума, пълният, ще има нови песни, не синглите. Последното Папа го казва... :896767:  Както и казал да сме спокойни за армията,

нашите имат други планове поне до следваща година, и когато дойде момента един по един ще атакуват казармата.
С една дума, ако е вярно според туитър, ще имаме (около) 18-сет нови песни тази година..Ееех, мераци (аз го казвам :lol2: )
“Loser” и “Bae Bae” вече бяха предствени на първите два концерта в Сеул. Това вече е факт! :D

На страницата на ygfamily вече има и първите обявени дати и концерти на MADE тура.
Сега, да съм честна, Bigbang много ми липсват, многоо май на всички ни липсват! Още повече, че заедно са ми пълната разбиваща емоция, наред с всички емоции, които ми предстоят! :lol2:  И след толкова време очаквах много музика накуп, албум, клипове, турове, а не сингли, мингли...
Но, е интересно да тестват нова формула за завръщане на бой група в кей попа (нищо, че вече те са почти аджушита) ,а за всички е любопитно дали ще се справят и как ще се държат чартовете по време на синглите на групата и всички останали завръщания и релийзи, до албума есента.

 

Сега да успокоя фенската любовна искра тук, щото Джитката си призна, че много е страдал последната година(в спад) и явно много е творял.. :lol2:

Едно на ръка ми хареса, че на концертите на родна земя са говорили откровено. Друго, че новите песни не са никак лоши..

GD: "Със сигурност много от феновете ни няма да харесат този план на завръщане. Ние никога не сме гледали на себе си като по-добри от всеки друг. Щастливи сме да ни посрещате всеки път, и сме благодарни и толкова благословени, че имаме възможност да изпълняваме нашата си музика.

Самият аз не виждам никаква причина да ни харесвате. Не е като да сме по телевизията, все сме някъде.. далече..Благодарим Ви, че ни давате толкова много подкрепа. Този албум е за вас!"

"Скоро ще станат 10 години, откакто дебютирахме", допълнил Теянг. Казват, че за 10 години могат да се променят реки и планини, но вашата любов към нас, не се е променила, и това е толкова невероятно за нас."

SR: "Винаги ще ви обичам, ВИПс!"

Е, след това..само искам хубава музика и пей ВИП-ско сърце, щото удържаха фронта с какви ли трусове, изцепки, хиатуси, лични драми, но

са заедно и като гледам им е добре!!!

 

Да си кажа за новите песновки:

Loser няма как да не ми хареса, има един заразителен  чилаут , леко кечи елемент, емоциаонален текст ..и частта на ТОП и вокалите на ЙонгБе най ми допадат. Чакааам 1 май..
На първи пас някои казаха, че песента не е много нова и различна, но в това си е стила на Бенгите, техните песни имат своя разпознаваем почерк и както знаем, те самите най-добре си ги изпълняват. Харесвам  гласовете и на петимата тук, дано и с идеен  клип въздействат още повече.
Мисля, че MV-то на Loser е сниман в Щатите и концепцията с гангстерите много ще си ходи. Много "демони" носят и петимата... :D 
"Bae Bae" е по-секси песен, въпреки, че очаквах ъпбийт денс и по-бърз трак, хибрида на няколко стила ме радва. Даже с повече слушане, макар и с кофти качество, днес ми пълни душата..

I'm his princess and he's my #BAEBAE

ЙонгБе размазва..

Секси денсссссс

 

Малко, сладурски, снимки от MADE концертите в Сеул

0a51077ed2.jpeg

 

 

tumblr_nng4mqpRvl1qb2yato10_1280.jpgtumblr_nng4tqKSt41qb2yato9_1280.jpg

tumblr_nng4i30t9v1qb2yato2_1280.jpg

tumblr_nng4e5ZxFK1qb2yato2_1280.jpg

tumblr_nng4xsMiAt1qb2yato8_1280.jpg

tumblr_nnga0y9NHN1rn6fkro1_540.jpg

tumblr_nng4mqpRvl1qb2yato1_1280.jpgtumblr_nngjnbWIMG1t1y2r7o5_1280.jpg

tumblr_nng4e5ZxFK1qb2yato6_1280.jpg

tumblr_nng4i30t9v1qb2yato6_1280.jpg

credit on pictures

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са превъзбудени от адреналина или са им сгрешили дозата на медикаментите

 

https://www.youtube.com/watch?v=QzG3CapyDfs

 

Дае също се изяви шокиращо

 

 

 

 

Топ е забравил текста на Лошо момче и нервно блъснал танцьорката ,която го „съблазнява” на Бае Бае

 

Топ и Seungri пеят Loser #Nyongtory

 

 

https://vine.co/v/eWvB2vBD57Q"[/spoilerSeungri’s Instagram Update

 

heart.jpg

„Talk today 26.04.15

 

SR: GD ме харесва прекалено тези дни.Много често ме търси да се виждаме частно

GD: Защо твоят глас е толкова хубав? Пиеш прекалено много ..

SR: Какво искаш да кажеш? Не мога да пия .

GD: Вчера гледахме един стар клип на Seungri , когато беше млад.

SR: Защо си спомни за това ?

GD:...

SR: Има много фенове тук и ние искаме да видим колко страстни са корейските фенове , колко добре се забавляват, и колко много обичат ВВ

 

Seungri’s Instagram Update

 

heart.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hungover

Бедния  jiyong  се събужда изключително объркан и губи борбата срещу стримери

............................................

tumblr_inline_nnhjf9WWoY1trxa2m_500.gif

.........................................

 Dae  се нуждае сутрин  да се  потопи в басейна, трябва да се увери, че косата му е хидратирана и че дупето....

..................................................

tumblr_inline_nnhj8y8XQW1trxa2m_500.gif

..................................................

 Начина, по който се събужда Taeyang е ,че спи на  студена твърда почва (сериозно Taeyang,  дори  не е на диван?)

.......................................................

tumblr_inline_nnhjnpxO0t1trxa2m_500.gif

....................................................

TOP се уверява,че  лицето му все още е едно произведение на изкуството

.............................................................

tumblr_inline_nnhjbtuxJN1trxa2m_500.gif

 ............................................

След това виждаме  Seungri, които няма признаци на  махмурлук   и се наслаждава на  закуска ,като  показва френски стил  за разлика от hyungs  "аматьори ..  дори не знаят как да купонясват „

................................................

 tumblr_inline_nnhjqeLdzd1trxa2m_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дара постна фоткa в Инста с Бенгите >>>>

 

11162075_453939631430802_385662552611034

 

С Пандата имат по-близко приятелство /нали преди време я уреждаше с приятел :28558:/

 

11186815_365515696988452_1083619133_n.jp

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bDRfLpi9Wik

 

https://www.youtube.com/watch?v=yxMv58NdWzs

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде го първо BIGBANG – MADE SERIES [M] D-3?

34f4284081.jpeg

 

Интересно за мен, веднага казвам, е че ТОП участва в композирането на “Bae Bae“ и в текста, слухово се радвам и за гласуваното доверие на Те в "Loser". Имам доста надежди, относно композициите, дано и на Малчо са дали малко поле за изява в някоя друга песен...

Текстово усещам, че пак ще карат ВИП-четата да нищят какво - защо е? :lol2: 
Да се върна, че визуално ме радват петимцата от тийзър пикчъра на Бае-то. А, днес пък се разбра, че клипа на Bae Bae е оценено 19+, и то не само заради сексуалното усещане в MV-то. :lol: Какво ли са забъркали като идея в клипа. Искам сюжет..ъф корс.

 

За феновете, фенклуба на BIGBANG е отворен за своя пети период. Членството е за корейските граждани, или тези с корейски паспорт или само регистрационна карта, валидна за Корея. Да не страдаме, викам ние..сърце взрив-ско, членство му не требе..

VIP5_Subscription.jpg

 

Споделям и една малко по-стара обща „семейна“ снимка от последния тур на Бенгите в Япония, тази година.
Бигбанг със семейството си винаги навява умиление и радост как родителите  подкрепят децата си по концерти и обиколки..

tumblr_nnjvh2iIbI1s4m723o1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи и Ри доскоро  се виждаха САМО НА сцена ,а и там...

 

Ри винаги ни  казва искрено и лично какво се случва  .........

Сестрата на Джи е постнала за феновете на брат си знак за Любов.

 А Кико е публикувала за първи път нещо подсказващо ,че обича и чака някого...???

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, днес пък се разбра, че клипа на Bae Bae е оценено 19+, и то не само заради сексуалното усещане в MV-то

Да видим този път ТОП на кого от другите ще вземе жената  :28558:  Ма то май няма варианти вече  :i love this:

 

 

 

Гергана, би ли спряла да ни занимаваш с фенските си фантазии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим този път ТОП на кого от другите ще вземе жената  :28558:  Ма то май няма варианти вече  :i love this:

 

 

 

Гергана, би ли спряла да ни занимаваш с фенските си фантазии. 

А кое написано от мен е фантазия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броячът е пуснат...хе хе, завръщането е сигурно! :28558:

ВИП-овете отброяват минутите...

BIGBANG - MADE SERIES [M] COUNTER

 

Излезе инфо, че първото Bigbang сценично завръщане ще е тази неделя, 3-ти май, на Инкигайо.

Участието им и на M Countdown, 7-ми май, също потвърдено.

Жалко за Чарли, кучето на ТОП, починало е. След Бос на Теянг, другият дългогодишен кучешки приятел си е отишъл.

 

Гергана (или предишния ник, ако е твой), понамали малко писанията кой с кого, как и за какво се "среща"...почва и на мен да ми писва ала Джи+Ри..или който и да е...Вживявай се..на друго място, както се казва, ако в главата ти е малко..тясно.. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата сингъла са с клипове..както обещаха..

 

 

 

На първи пас:

Loser е супер, с този заразителен R&B, и с този клип. Песента е от шедьоврите! И толкова тяхна песен, уау...дори не очаквах толкова емоции и изпипано да я направят/представят..
ТОП и Де разбиват всеки път сърцето ми, като ги гледам...Таби като бездомен пиянко, го обожавам, ходи му, а Десонг, защо толкова го налагат?

Дано схвана всичко след 100 гледане..

Bae, Bae..хахахахаха, няма така каша и забава. Не знам ни к‘во са яли, ни какво са пушили..но песента ме радва, барабар с клипа. Само се чудя защо са я резнали толкова? Клипът е адски претрупано-цветно-наситено смешен, даже глуповат - Теянг каубой, под сакури..молЪ ви няма такъв смях?! :896767:  :lol2: 

Просълзих се от вида на СънгРи, адски секси, адскиии и адски добра е неговата част в песен..

Ще се допълвам, но съм доволна, все пак си чакам заразителен ъпбийт трак..за следващ сингъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  За мен "Bae, Bae" е изключително зле. Клипът е пълен хаос и просто се чудех потресен, какво гледам. Песента също не струва, пък и както почна, така и свърши. Разочаровах се много. 

  Loser след 2-3 слушания ми хареса, но не виждам нищо ново в нея. Типична песен от Alive албума. Малко от Blue, малко от Bad boy и клип ала Crooked. Очаквах да избухнат мощно към края на песента, но и тук тя свърши в нищото. Признавам и поне, че визуално блестяха и актьорските им умения бяха на висота. Де и ТОП... :up: 

Дано останалите парчета в албума да ми вдигнат мнението, защото за съжаление, за сега съм песимист...а чакането за този албум, не бе, ама никак малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволна.Колкото повече ги слушам, повече ми харесват, а тая цветна какафония  на "Bae, Bae", е  супер зареждаща.

Според мен, няма как да са,нещо, извънредно различно песните.Бенгите са си марка със собствен стил и на мен точно това ми харесва, че са разпознаваеми по него.Девет години се задържаха точно заради това.

Впрочем, някой да се е натъкнал на текстовете на двете нови песни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alfons, мерси за текстовете. :)

Правят удар- неофициален  " АLL-KILL" -  1O класации възглавява "Loser" в реално време!Едва ли някой е учуден, пък и статусът им постоянно си е "all-kill"  :28558: 

 

311-255.jpg

 

Теглене на двете песни  от тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...