Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Умопомрачителни!Неам думи... :tongue:,за това директно в спойлера или  цък 

 

Some info about Big Bang’s comeback from various news articles:


– Big Bang’s official comeback date is May 1, but they will be performing their new song during their Seoul concerts on April 25 and 26.

– “MADE” is the title of their new album and world tour.

– The reason behind the title “MADE” according to a YG representative: “As this is a comeback in a long while, Big Bang had been working on this album with their best effort for a long time. Thus, because it is a new album that has been completed through a course of a long period of time, we decided to title it ‘MADE’. ‘MADE’ is a word that is also used when something great has finally been achieved.”

– People are speculating that Big Bang will be releasing their new songs one by one every month from May to September. They are saying that this unique plan suits their special comeback after a long absence and will be a special gift for fans as it will allow them to see the group for an extended period of time.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Боже! Великден е днес, скъпи VIPs! Последвал е GD и YB :) Без Рири хахаха, чакам Пандабой да се развихри LOL

 

10660161_450345458456886_692340396833403

 

:click: 

 

Това е то голямото завръщане на Бенгите! Сега чакам Де.......

-------------------------------------------

Джитката си има нов фен:

 

11134156_450372348454197_572057158336238

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни са........

Най после и ТОП да си направи instagram.

Това ,че не е стартирал следене на VI не може да е случайно,след скандала с YG,който спрял следенето ТОЧНО на VI

и вече седмица се обяснява и оправдава по медии за грешка и,че не мрази и не дискридитира VI .

Или е търсен скандал или Топ е сърдит мнооого на VI

Много интересно е ,че преди това GD се отказа от запазения си знак......... и с VI промениха ЕДНОВРЕМЕННО снимките в профилите си с ЕДНАКВИ и в instagram , и twitter

 

Има и виц :

 

Ri: hyung.. Аз стартирах следене в IG! Стартирай и ти

TOP: НЕ МОГА...

Ri: HYOOOONG.

TOP: НЕ МОГА.

Ri: Защо HYONG?

TOP: Забравих моя password.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мистър ТиОуПи не спира да поства снимки :) Като хлапе с нова играчка :28558:

Трябва да призная своя грешка - преди 3 години писах в туитър, че Таби ще има SNS когато прасетата полетят.... :na2:  сори :slap:

CDB5OrUUgAAjoKE.jpg

 

 

 

 

 



И естествено РиРи е на прицел :28558: :28558: :28558:

 

CDByXDYUkAAZK4r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавията днес: 

Bigbang заснели втори музикален клип, а вероятността според OSEN да изкарат два клипа в един ден е голяма!

BIGBANG ще имат максимално на брой музикални шоута/сцени за завръщането си през май!

 

Пак в този "мащабен" размах да спомена, че над 30 Hitachi 4K камери от Япония ще записват изпълненията на живо на Bigbang в техните Сеул концерти в края на тази седмица. Това означава, че блу-рей двд-то "MADE Tour Big Bang" в Сеул ще има 4 пъти по-висока разделителна способност от текущата пълна HD стандарт (1080p). И както обичат ot компанията да казват, за първи път ще бъдат използвани 4K камери, за да се заснеме концерт в Корея!

f7a6f95508.jpeg

 

Големи прогнози...за големи работи от големи майстори...от медиите. -_- 
А, най-забавното е, че 1 май е другата седмица а ние от YGE нямаме буквално нищо официално..
От Уай Джи дори не потвърдиха спекулациите, че всеки всеки месец ще излиза "сингъл" или "нещо" касаещо Бенгите, след онзи мазен бум-бум тийзър. :896767:

 

За младежите и русите им косици, аз не мога да се оплача...харесват ми. И ЙонгБе и Ри, и..всички, но заедно (по едно и също време) НЕ!

Само ако клипЪ го изисква, в краен случай.. :28558:

Но, на мен и гологлави, и с бастуни, с оредели зъбки и бръчки около устните, сигурно пак ще ме радват..ей така, само да се хилят.. :wub:  :896767:

 

Нещо по-хубаво..да споделя 

TOP за Esquire Making-of Movie 2015

 

И още Теянг за NBAStyle

tumblr_nn98bcwXIK1qb2yato3_1280.jpg

 

 

tumblr_nn98bcwXIK1qb2yato4_r1_1280.jpg

tumblr_nn98bcwXIK1qb2yato1_1280.jpg

tumblr_nn98bcwXIK1qb2yato2_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се дали да ги оплюя публично и все пак се реших.

Вече разбрахме, няма албум. Най-рано септември... евентуално. Ясно е, че ще има на всяко първо число нова песен, но такава изсмукана от пръстите, не създадена с вдъхновение  :mad: Не, благодаря. Няма да ви купувам сингъла нито пре., нито никак.  Ми като не си готов поне на 60-70 % процента с албум не говори от две години, че ще пускаш нещо в неизвестното бъдеще. 

Не разбирам маркетинговите теории на корейците, понякога са абсолютно глупави, но може и аз да съм толкова компетентна  :dunno:

Загубих интерес, честно(вероятно лъжа :icon_sunny:  ) но в момента ми е тъпо  :bee:

Един мижав откъс от нова песен, сценографията е страхотна(не съм се съмнявала) това го умеят великолепно. Но само толкова за сега. А, и да подстрижат малко бретона на Десонг да не вземе да се пребие някъде...

https://www.youtube.com/watch?t=152&v=cYC3_gxtJYg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонгбе направо мачка. По принцип не обичам много такива разводнени мелодийки, та тая песен не ми се струва нищо особено, надявам се няма с нея да почнат да рутят чартовете, че не ми се чака докато пуснат нещо по мой вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първо слушане, не звучи,като хит, но  при повторението, не е толкова лошо, макар,че малко идва като съревнование, кой е по-по-най.Липсва ми спойката някак като общо излъчване.

Малко за цвят ;)

bigbang-made.png

 

 

bigbang2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Bae, Bae"

https://www.youtube.com/watch?v=Z5egJ-Lgqhc

 

И гледам,  че авторското право е в действие с клипа на Дането, слагам отново "Loser"

 

https://www.youtube.com/watch?v=Logu3SYYGzs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От слушане на песните не мога да пиша
СТРАХОТНИ са и двете.Жалко ,че ще останат само за Азия.Не мога да избера коя е по-хубава.
Всички от ВВ изглеждат различно , невероятни са ,красиви и щастливи
CDcWovhUIAANwsL.jpg
..................................
CDcWoweUMAI_n-g.jpg
……………………..э


Лузер е продължение на всички текстове до сега и Джи показва страха си за незаконната си и забранена любов.
В същото време Джи показва с Ри много близки отношения и коренно различни от дистанцията на последните фен срещи в Китай и концертите в Япония


tumblr_nnddhrEFcX1rb75mbo2_250.gif
………………..
tumblr_nncwyxPech1tsqicao1_500.jpg
…………….
Жалко , че не излиза текста на ВАЕ ВАЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ох, не... не мога  :282: 

Здравейте, запис при вас. Не съм сасенг фен, но ми харесва музиката, която правят момчетата. Много ми допада новата им визия, имам мрън само към бакенбардите на Джи и прическата на Топ, а ла бръкнах в контакта... ама то пълно щастие няма. Останалите сите са красотни  :tongue:

Двете песновки са слушаеми, Bae Bae като че ли ми е една идея по-по. И все пак очаквах... бе не знам и аз какво очаквах, но май не беше точно това. 

 

Ииии хепи бърдей на Десонг! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е много редно, но така и така е в Youtube - фенклип от първия концерт на групата на 25.04.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=a1gfuQ_Yw1I

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...