Jump to content

Recommended Posts

2015 WELCOMING COLLECTION PHOTO

n4byW8o.jpgDW70run.jpg8gJTf7D.jpgaRDxp5r.jpgMGEFMTo.jpg

Edited by zahara

Брей, доживях Де да ми харесва най-много във фотосесия. Интересно :).

Недей така де. Той си е направо красив от 2011 насам  :bee:

И за скорошния релийз на DVD «BIGBANG JAPAN Dome Tour X 2014-2015″ UULA

791365.jpg

791366.jpg

791367.jpg

791368.jpg

791364.jpg

Още се смея като си спомня как Саймън коментира когато излезе "TONIGHT", че Big Bang имат нов член  :28558:  

На мен не ми е бил красив, ама сега тука много ми харесва.

Teaser spot for Big Bang’s 2015 Welcoming Collection DVD out on the 25th

От това ,което вече  показват ЕХО нищо ново....

В интервю  от миналата година Teddie Lee /американец/ бивш YG стажант

споделя от кухнята ,че:

YG  има   повече възможност за свободно мислещи

-Тихата война  между фирмите е  съвсем реална

-Top НАИСТИНА е зле с танците . :rolleyes:

- Сексът е жив и здрав в K-POP индустрия и това е повече от естествено./либидо,сексапил,красота/ :)

-Да, има корейски знаменитости - гей . Някои идоли имат връзка помежду си ... в рамките на една и съща група :kiss2: .

-  Злоупотребата с лекарства / най-нова , още не влязла в забрана дрога / в рамките на корейската музикална индустрия е по-голяма, отколкото мислим ,много по-зле е. :slap: 

BIGBANG със самостоятелен концерт  24 ,25 и 26 април в Stadium Seoul Olympic Park ,

след като промоциите започват началото на април

:click:

Edited by bealonenomore

"Изненада" - албумът им ще се забави: :click:

Причината, поради, която не съм писала тук е, защото в последните години някак занемарих изявите си по форуми... Не че има някаква причина, която да е много важна, по пък и няма причина да се изтъква. Зарибих се по Биг Банг покрай една моя много добра приятелка - луда кейпопърка от Пловдив. И от близо две години слушам без прекъсване, като Биг Банг бе последната група, която бях слушала. 

И тогава... Мисля, че лудостта те удря право в десятката стига да настъпи точния момент и точното място. Всичко, което ще кажа сега е суперлативи, клишета до дупка и скука, най-вероятно, но няма как да не изразя възхитата си от всеки един член на тази група. Индивидуалността им заразява, всяка песен е връх, който бива прекрачен от самите те. Понеже наблюдавам и други групи, си мисля, че единствените, които могат да надскочат Биг Банг, са самите Биг Банг. 

Невероятни!

Уникални!

Заразителни!!!

Сигурно ще е глупаво да споделя, че имам техни снимки и клипове на телефона, на лаптопа, на компютъра дори. Следя всяка тяхна изява и с нетърпение чакам завръщането им с албума, който съм убедена, че ще ме изстреля в небесата. Както всяка песен, тийзър, та дори и просто участие в шоу.  :icon_sunny: 

Дали сериозно има изненадани  B)

Поне умеят да поддържат интереса на публиката. Теянг го чакахме почти две години и безброй обявявания  :slap:  Вярно, че си струваше, но вече почват да дразнят с увъртания  :nunchako:

Добре дошла, Cheryll в нашия скромен фендъм :).

Дането, то затова и го написах с кавичките. Абе, интерес, интерес, ама аз лицата им забравих. Писна ми да ми пеят на японски.

Чуден празник...само за благи вести!

1d5cdd875c085d8b4c41ffd56203fccc.jpg

За радост или не съмнахме с нов тийзър! 

Познавайки YG E и папа, който е мастъра на тролинг-а, бомбата е ясна...но феновете на цялата агенция леко са луднали вече.

VIP-овете отдавна..са бесни и жадни за музика, знаем, а чакащите да дебютират, завърнат или соло атакуват от Фемилито също се увеличват..
Та по същество -  или касае Бигбанг или не! :28558: 
Или ще изкарат пре-релийз песен на Бенгите  или всичко в един ден? :896767: 
Или ще имаме нов тийзър "скоро" наистина кой е следващияТ, или ще имаме просто нов тийзър....

Виждам, че има нови попълнения в отбора, радвам се, добре дошли, пишете повече и споделайте, но ми се иска и повече редове на български да виждам...освен линкове с източник. :)

Хубав празник!

Дано следва хубава и нова музика за всички фенове на кей попа, не само от Bigbang, да ни топли сърцето дълго време!

Не си позволявам да коментирам като нов фен  на ВВ ,защото още гледам стари документи и интервюта .

Edited by bealonenomore

Части от нтервюто излязло 25.03.15  Welcoming Collection

CBA0x4HVIAEfY5h.png

Edited by bealonenomore

Ще се спукам от смях, ако бомбата е първоаприлска шега. Мисля, че 2011 си правиха подобна точно на 1 април...

Edited by bealonenomore
Изтрити предишни мнения.

Джи и РИ /като близнаци/заминават тази сутрин за фен среща в Китай
CBFSxu-UUAEb3GF.jpg

Edited by bealonenomore

Ще се спукам от смях, ако бомбата е първоаприлска шега. Мисля, че 2011 си правиха подобна точно на 1 април...

daneto,

Искрено се надявам да не е първоаприлска  шега.

Въпреки редакцията, относно  коментара  за текстовете на песните съм съгласна ,че пишат за своя живот.

Джи обаче, пише само за единствена ,вечна съдбовна  и... любов

Може и да има песен с текст за  поредна /лека, забавна , кратка  ../любов ,но аз не съм срещнала

tumblr_lkqg5dM58d1qa76bo.gif

В тази песен  / в  кадрите горе/ Джи пее на Ри: "Ти си единственото момиче" , завинаги