Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Лудите атакуват, голям смях се смея с тях , не слушайте японския на ТОП, само го гледайде...дивака си е дивак, двамата с Драгона са като бесни, отвързали ги малко за празниците...

 

Още от лудите времена:

 

 

bbthemepark.gif

4444.gif

 

 

Песента "Tell Me Goodbye" много ми допадна, първо, че е доста различна от техния обичаен ритъм,

красива, чувсвена баладка, но пък определено и трейлъра на сериала IRIS за японците е интересен,

очаквам и висок рейтинг там също, несъмнено благодарение и на нашето момче.

1271607927_201004190125346300240901.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lollipop гърлите, не ме кефят.....окончателно, развалят ми гледката само :(

Затова само тях...за вас!

1271754855img167.jpg

Радвай се на бате ти ТОП Кати, че тук е опасен... отблизо от постера..

image11filtered.jpg

И тъй като днес са ми малко чернички, да се посмеем с височините им? Истина или полъгват???

Seunghyun 181cm

Daesung 178cm

Jiyong 177cm

Seungri 177cm

Taeyang 173cm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драгона беше изкарвал информация, спомням си много ясно, с това го помня, че е 172 см. Пишеше го във всеки сайт! Не знам откъде ги взе тея 5 сантиметра, ама доста сериозно лъже. Ако застана до него, без повдигащите стелки искам да го вида как ше ме убеди, че 177 см.ЛЪЖЕЦ. ТОП и той е качил 1-2 см, ама по-височък от останалите, факт...Останалите...Тае е тапа, грозничкия не ща й да го знам колко е xDDD

 

Shine A Light е черен вариант явно, щото иначе е едно към едно, само не е толкоз грандоманска кутията и като си го купи няма се налага да викаш хамалска служба да ти го пренася.

 

Тва, на Темпо на тимпата, е спрей. Трябва да е спрей. Идиот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрях от смях на тази пародия:

http://www.youtube.com/watch?v=ReKlaltNa9o&feature=player_embedded

 

Ето едно интервю на момчетата със списанието "Unlimited Entertainment":

 

Q : Who likes to act cool in front of fans?

(Everyone turned to look at Seungri)

Seungri : Should be me (laughs), in front of fans will become very excited.

TOP : It’s overly excited, sometimes even forgetting to sing his own lines (laughs).

Q : Who changes most in front of girls?

Seungri : It’s me (raising his own hands), I will become very manly.

TOP : In front of guys he doesn’t talk much but in front of girls he will become very polite and will also diligently look for conversation topics.

Seungri : My winning phrase is “please go out with me”!

G-Dragon : In Korea he keeps calling “noona noona!” (laughs)

 

Q : What do you feel when you saw beautiful girls in the magazines?

Seungri : Where are all these beautiful girls? Please introduce us.

 

Q : What is BIGBANG’s existence to you?

G-Dragon : It’s a family, not just work, there are many things that can be discussed together.

Taeyang : The members can share the most troubling problems together, in front of the members can be frank.

 

Q : Who is the most fashionable among the members?

All : TOP.

TOP : Each member has his own personality, the style that we like is also different. So it is difficult to determine who is it, but anyway, thanks.

 

Q : What do you anticipate the most when coming to Japan?

TOP : Shopping.

Seungri : Lunchbox.

TOP : It should be clothes and accessories!

Taeyang : The first time we came to Japan, all of us bought T-Shirts and Levi’s shoes.

TOP : There are many designs which are not available in Korea, the style is also different. The fashion and the mood are constantly changing so every time when we come to Japan we will always buy something.

G-Dragon : This time I would like to go to a LOVELESS’s sister shop called GUILD PRIME.

 

Q : What are the recent Japanese words in mind?

Seungri : Idling (GORO GORO), idling at home.

Daesung : Shiny shiny (KIRA KIRA), this pronunciation is very interesting.

Seungri : Ramen, cha men, I am a handsome guy! (a Japanese cold joke with the same pronunciation) Another one is “Do you have the spirit?” (Japanese comedy artist Antonio Inoki’s imitation)

 

Q : Who is the one who doesn’t change even after ten years?

Taeyang : Should be Seungri?

TOP : Seungri has not changed a bit since I’ve known him, actually I do want him to change a little. (laughs)

G-Dragon : But there is no changes at all.

 

Q : Marriage wishes

TOP : G-Dragon always says he wishes to get married.

G-Dragon : If I met the ideal girl, I would wish to get married immediately. And build a world which belongs to only the two of us.

 

Q : What is the first Japanese word that you memorized?

TOP : How much is this?

Seungri : Where is the washroom?

 

Q : Which part of your appearance do you have the most self-confidence in?

Seungri : Tiger tooth!

Taeyang : Side view of my face.

G-Dragon : Taeyang’s should be the blood veins on his hand.

Taeyang : This as well (shows everyone his hand) Because of training, it has become obvious.

 

 

Драгончето нещо проявява мерак за сватба, като гледам..

Като го гледам разбирам как неусетно те станаха част от живота ми.

Вече наистина мога да се нарека фен на Big Bang, макар и от разстояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях някаква снимка на момчетата, от скорошното им посещение в Тайланд, порядъчно пийнали и

пак са сладурчета, явно е, че са забавлявали и там...

24142384066400737519330.jpg

Нещо радостно, вървят засилени рекламки на проекта Тelecinema в Япония.

И ние ще чакаме....

http://maki1004.egloos.com/2911261

Относно Япония, Big Bang записват и клип към "Tell me goodbye" и се надявам на истински клип с

концепция, пък да видим.

А относно това, какво ми се иска да имам..ето това DVD....

viewimagepg.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на момчето с най- лъчезарната усмивка! .. Пожелавам му много успехи и евентуално да отскочи до Европа...

1557660888l.jpg

И едно изпълнение, което много ме радва:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Daesung!

Да не спира да се усмихва, да си пее само както той умее..да запази искрата си и да уважава колегите си!

daesung.jpg

 

А господата облъчват ефира в Япония:

90143157.jpg

http://www.mtvjapan.com/video/event/30310?playlist_id=2264

 

Ауу и много яка корица на тай KIMCHI!

1272233317f4.jpg

 

Снимките от Lotte-то са от декември, но "господата" са ....стилни.

Таби се откроява с "тен" малко повечко от останалите, стилист(к)а сякаш го е полял(а) с фон дьо тен...

Ето мейкинг за "With compain", като господин

Драгон и госпоица Дара не ги виждам, ТОП и останалите обаче се усмихват за всички взети заедно.

И в тоя ред на мисли, заедно ..поотделно, май Tae ще изпревари и ТОП и Биг Бенг с нова соло - юли,

албума на групата се очертава август, а за Т.О.П никой не продумва... Twisted Evil

YGE 2010 Schedule Update

 

Gummy starts off the 2010 year for YG Entertainment.

After Gummy, Seven will be preparing for his comeback.

The third appearance in 2010 by YG will be made by Big Bang's member Taeyang.

After Gummy & Se7en & Taeyang, YG will conclude the second half of the year with 2NE1 and Big Bang.

Източник - nate.News

 

 

За "19" какво да думам още, излиза на 29.05 по кината в Япония, BB ще са там по същото време за лайф

сцената на Японските МТV видео награди...и после да се надяваме на повечко късмет да достигне и до нас

 

Едно изпъление, тази песен не омръзва в никой от вариантите й:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, момците май снимат нова рекламка...шуми се за участие в нея на Kim Yu-na???

100501.jpg

Иначе има доста нови снимки за Lotte, от каталога на BSX, както и от фешън ревюто на Рик Оуенс, посетено от модерацията G-D и Тае

Я едно календарче тук :

j98ydy.jpg

 

Новите снимки за Lotte Duty Free са повече от страхотни.

1272862742k37.png

 

 

1272862742k30.png

1272862742k33.png

1272862742k38.png

 

1272862742k40.png

 

Повече ТУК.

А този груб и секси глас ме кара да почна да джъткам и компютърсни игри вече:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се е получила много готина фотосесийка.. особено на тази снимчица T.O.P ми мяза на 007:

Скоро ще излиза и пакета от Big Show 2010 .. със снимките и всичко останало.

Гласчето на Таби е убийствено .. подхожда за такива игри ..

И едно поздравче.. напоследък съм само на не-танцувалните песнички:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм май ще пиша първа в темата на новия форум... та покрай това, малко изостанахме с новините около момчетата.

Излезна песента The Shouts of Reds подкрепяща Кореа на световното по футбол с Kim Yuna

До колкото разбрах официалния клип към песента ще излезе към края на месеца, очаквам с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за клипчетата и песента, определено зарежда с енергия и настроение, и дано повдигне духа на цяла южна Корея и всички "reds" фенове.

Не знаех, че Ким Ю-на има толкова приятен глас, колаборацията с момчетата е доста свежа и интересна.

Очаквам зверски, як клип, с който първо да размажат конкуренцията, пък дано после и националният футболен отбор, размазва на терена.

Видях малко снимки от сетовете за клипа, които са разкошни, а за всички нас, постери....задружни и верни на победата, South Korea Fighting !!!

 

new5k.th.jpg

 

 

2q9fjep.jpg

201005111041182655699a1.jpg

1159129.jpg

 

Редактирано от parab
Големите снимки ги качвайте някъде и слагайте само thumbnails.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено им се радвах, докато ги гледах. Завидях на момичето, което горкото така се притесни :blink:

Обаче кой си избра накрая ;) Че и с него си тръгна :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя радост в тия "болни" дни, момчетата ме зарадваха и почти излекуваха, с клипа и песента "Tell me goodbye".

Повече от доволна и очарована съм от този клип, музиката, вида на групата, стилистиката, цветовете, хармонията.

Мога да похваля целият екип, работил върху проекта, много майсторски и въздействащо е заснето видеото, но безспорен факт е заслугата

на актьорските умения на момчета тук.Аз знам, че могат и да пеят, но тук гласовете им са наистина добри, наравно със израстването им

(чисто физически).Изглеждат страхотно, възмъжали, стилни, нямам забележки нито към перушинестия цвят с краски на ТОП, нито към Miss Koreа

(ако наистина е тя???), приветствам и доста сполучливото английско произношение на G-D.Мога да кажа, момчетата порастнаха и адски се радвам за тях.

Браво Big Bang!!!

 

 

(скоро и mp3)

 

..T.O.P е модерен и мъжествен и обожавам стилистични му интерпретации....и както той казва...

" Rather than to become a flower that may wilt whenever, we will become

like weeds,persistenly surviving. Invention is a flower,innovation is a weed "

 

Предполагам, че искаш пръстените от пресконференцията ;)

Костюмът му е Galliano, мернах лотого на копчетата, бижуто колие с големият пръстен с камъните е Chanel, а бокса от черепа и камъка са от

колекцията на Alexander McQueen(това, май всеки го иска :rolleyes: )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...