Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Полицията излезе днес със заявление, че Сънчо не е заподозрян в предлагане на секс услуги зад граница и употреба на кокаин, за което имало сигурен източник,  неща, които корейските медии, се скъсаха да раздухват. По закон са неприкосновени след  отминалата диктатура с цензура и могат да раздуват ,каквото им скимне.

Да, обаче, от днес го разследват за санитарната обработка на продуктите в заведението му :28558: и че е обявено за един тип заведение- ресторант с 10% данък, а съответствува на друг-развлекателно заведение с 21% данък, с цел плащане на по-малък. Обличането и снимски с полицейска униформа, което беше пак раздуто, се наказвало с глоба ,според заявлението на полицията.Само за глобалното затопляне още не са раздули, че е виновен.:896767:Докараха го до там, че ,  вече и на детектор на лъжата иска да ходи по собствено желание..

Между другото и грандиозен одит в YG, с повече от 100 служители.Бащицата и той обвинен в същия грях, като Сънчо за заведенията и данъка.;)Хм... после от кого се бил учил наш Гетсби.Обвинения и за неплащане данъци за задгранични доходи, които се водели на питомците, а не на компанията.

Кинаджията-воайор  с видеата- с издадена заповед за арест.

 

P.P. В драмата, всеки епизод, все нови действащи лица.Всеки посетил заведението, или снимал се с наш герой е в кюпа.Днес са Джери ЯН и Джейси Чан.Джерито се оправдава, под предлог, че е даже не знаел кой е Съни, а бил, за да поздрави Джейси Чан.:28558: Фарс, фарс, фарс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, детекторът на лъжата не е за Сънчо, ами той иска да го приложат върху "сигурния източник".  Разбира се, за да направят това ще трябва да разкрият кой е, а той до момента е анонимен за публиката.

Днес подпукаха YG Entertainment. Според корейците те са виновни, че звездите им се забъркват в скандали с наркотици. Тук засега само за данъци и заведения става въпрос, но няма да се учудя ако и до там се стигне. Ама тоновете документи, които те унищожиха още в началото на скандалите, никой няма да ги види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята с неочаквани обрати продължава. Сънчо не издържал и при четвъртия разпит си признал, че

Spoiler

знаел, че е незаконно да регистрира така клуба. За сводничество не успяха, но за нарушение на Санитарния акт го спипаха. Сега чакам обяснението на адвоката за това, след като такива локуми разтяга как бил невинен за всичко.

цък тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Чингулинка написа:

Историята с неочаквани обрати продължава. Сънчо не издържал и при четвъртия разпит си признал, че

  Скрий съдържанието

знаел, че е незаконно да регистрира така клуба. За сводничество не успяха, но за нарушение на Санитарния акт го спипаха. Сега чакам обяснението на адвоката за това, след като такива локуми разтяга как бил невинен за всичко.

цък тук

 

В един от чатовете  Сънни коментира точно тези закони и възможността  да се гледа на наредба  от две страни.

Той нямаше вариант  да не признае.В зависимост от това има или не подиум/дансинг в ресторанта данъците се различават драстично.90% от заведенията в Корея имат регистрация в нарушение.

 

Относно подозренията  за проституция от първата публикация :

1.Гостът не е инвеститор ,а приятел- жена

2.Не е от Индонезия или Китай ,а от Сингапур

3.Компаньонката е за развеждане и помощ за покупки

4.Публикувания чат е орязан и ако се публикува  чата преди и след него смисъла е различен

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сингапур е държавата с най-много молове на глава от населението, но що пък да пазарува там, като може да иде в Корея? За употребения вулгарен израз обяснението на адвоката беше първо да отрече, щото Сънчо не говорел така, а после да извърти, уж че не се бил изразил добре, щото бил на парти в тоя момент. И на кого поверява задачата да се погрижи за неговата толкова близка приятелка шопахоличка? На мистър Ким, който е отговорен за скритите камери в клуба Бърнинг Сан и за разпространение на наркотици и пробите на който излязоха положителни за употреба на един куп наркотици.

Имало и друг чат, в който Сънчо предлага момичета със снимки и ценоразпис на някакъв бизнес партньор, че да ги води в Индонезия. Сценарият на адвоката: то не било за ескортни услуги, ами било "арбайт" - почасова работа, да ходи по приеми с него и да се представя за негова жена. Накрая не могли да намерат момиче за целта, че се наложило сам Сънчо да ходи с него (в ролята на какъв ли?) :slap: Да го ожали човек! Ама хич не щат да работят тези корейки бе! И в чужбина не щат да ходят и пари им дават, ама пак не щат да се срещат с краля на Индонезия. Мързелани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Чингулинка написа:

Сингапур е държавата с най-много молове на глава от населението, но що пък да пазарува там, като може да иде в Корея? За употребения вулгарен израз обяснението на адвоката беше първо да отрече, щото Сънчо не говорел така, а после да извърти, уж че не се бил изразил добре, щото бил на парти в тоя момент. И на кого поверява задачата да се погрижи за неговата толкова близка приятелка шопахоличка? На мистър Ким, който е отговорен за скритите камери в клуба Бърнинг Сан и за разпространение на наркотици и пробите на който излязоха положителни за употреба на един куп наркотици.

Имало и друг чат, в който Сънчо предлага момичета със снимки и ценоразпис на някакъв бизнес партньор, че да ги води в Индонезия. Сценарият на адвоката: то не било за ескортни услуги, ами било "арбайт" - почасова работа, да ходи по приеми с него и да се представя за негова жена. Накрая не могли да намерат момиче за целта, че се наложило сам Сънчо да ходи с него (в ролята на какъв ли?) :slap: Да го ожали човек! Ама хич не щат да работят тези корейки бе! И в чужбина не щат да ходят и пари им дават, ама пак не щат да се срещат с краля на Индонезия. Мързелани!

Вторият случай е бъфиране   в чат 2014 с дъжник от Индонезия на 2 000 000 $ ,който 2015 е осъден от Сънни.

Там обяснението за блъфа е ,че е опитвал да го накара да върне парите без съд.

Както и да е -среща с момичета не е имало и Сънни е НЕВИНЕН  и в този случай

Дано няма  други освен тези 2 случая, защото за  период от 5 г,ако няма,то какъв сутеньор е това?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, ай малко милост, де! Хептен го оглозга.

Аз съм убедена, че е знаел за всички врътки и простотии, както и съм почти убедена, че в повечето глупости ,дето му преписват са вятър и мъгла. Освен с женуря за самозадоволяване, едва ли се е занимавал с другите простотии.И понеже е фукльо, нищо чудно половината изцепки, да са наистина фукни.Просто искаше да доказва човекът ,че и той има област в която да е над другите-бизнес, езици, забавления.

Все се чудех, що не им дават телефони и акаунти да създават, ся вече ми е ясно- щото творят простотии с телефон в ръка. Но като ги държат с години запрени и под строг контрол, освен да минат на другия бряг, или да скъсат синджира при възможност, какво друго да чакаш.

 

П.П.По повод Индонезията. Оня го прекарва с парите и после го шантажира точно с въпросния чат за мадамата за Индонезия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 minutes ago, Lawandula said:

Чингу, ай малко милост, де! Хептен го оглозга.

Няма такова нещо, мързеливите корейки плюя. Не съм се изразила добре, ама сега да не вземеш да ме завлечеш с два милиона вона!

А Сънчо не ми го хвали! И за разделението на Корея той е виновен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандуло, като станем звезда, ще ви земем с Чингулината за PR-ки. Ама за нея не съм сигурна баш, че ще земе за една кока-кола с автограф да мине у вражеския отбор :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кратце-димна завеса след димна завеса. Дори и някой да знае какво точно се случва надали ще го каже. И дори да го каже надали някой ще му повярва. Вихрят се страсти и се мятат едни материали, но какво всъщност се иска да се постигне само замесените знаят. От вестникарски статии се виждат само някои аспекти, от разследването други(не, че съм чела документи от разследването), но цялата картинка е мазало. Факта е, че на обвинените им се "пече яйце задника". И вече не ми се вярва да се разбере какво точно се случва. Просто някои ще бъдат осъдени, други низвергнати, а останалите ще се присещат от време на време за големия скандал в к-попа. А тези, които са се отървали тихомълком ще продължат да си живеят. Нито е първата гадост, нито последната такава, която човеците ще сътворят." Хляб и зрелища", хора.."хляб и зрелища" и възможностите на човешката низост.

 

А днес една PR-ка ми обясняваше, че на статиите в жълтите вестници не е добре да се отговаря. Пък в този случай цели полемики от засегнати и адвокати също.

 

Отивам да си гледам сериала, че там поне всичко е ясно.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, никаква ПиаРка, Лавандула ще я вземеш да ти трие и променя пикантните чатове след час-два, там ще е във вихъра си. Те това е съвсем нова длъжност, всяка звезда трябва да има една такава.

А мен само с една кОла няма да ме привлечеш, ще трябва най-малкото да ми пратиш Кориш за шопинг партньор и тогава ще си помисля дали да приема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, seal_reinforce написа:

Лавандуло, като станем звезда, ще ви земем с Чингулината за PR-ки. Ама за нея не съм сигурна баш, че ще земе за една кока-кола с автограф да мине у вражеския отбор :D

 

Уточни първо ква- бизнес, секс? Шот ако земеш се срещаш и ти с крале, компаньони тряа ни търсиш, пък аз съм с претенции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, Lawandula said:

ако земеш се срещаш и ти с крале, компаньони тряа ни търсиш, пък аз съм с претенции.

Е който е с претенции и не може да си избере, накрая Сънгрито отива с него. Тъй съгласна ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Чингулинка написа:

Е който е с претенции и не може да си избере, накрая Сънгрито отива с него. Тъй съгласна ли си?

Не , искам Гошо, шот ше ми рисува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сънгри май ще се окаже най-далновиден, че си е подсигурил бизнес. Групата отива на разпадане, щом подхванаха сега да разследват агенцията им с обвинения за клубове и укриване на данъци, пък и акциите забиха главоломно надолу, не отива на добре работата. Той ще си плати глобата и ще си продължи бизнеса, ама другите от казармата могат да се озоват директно на борсата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея за данъчни нарушения наказанията са глоба ,а не съд.За сега сънни не е застрашен от затвор Но с тази  данъчна проверка на YG нещата като цяло  не са добре ....

Атаката  е  подготвяна 2 години  и не е към Сънни.

 

вариант 1

"Всичко това е  медийна  война. Някои медии  са наети от заинтересовани  компании, за да свалят BB и YG.

Да не забравяме , че BB все още са заплаха за 3-то поколение"

 

Вариант 2 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен всичко това е поредната димна завеса !

Зад нея са развлеченията за корейската "златна" младеж-наркотици, секс-оргии, издевателства над обикновени корейски граждани и още ....и още.... все от сорта!

А върха на айсберга са хора като Сънгри и сие, които са им ги подсигурявали срещу добро заплащане и са живели с мисълта, че са като тях !

Да , ама фамилиите на Сънгри и сие не са нито на политици, нито на богаташи, нито на хора с власт. Затова точно те ще пострадат, а тези другите - за тях вече не се говори ! Нали ? Забравиха се кадрите с наркотиците и изнасилванията от ВИП стаите на клуба и кои бяха регистрирани като главни действащи лица !

Е, някои от фамилиите се възползваха да си купят акции от винаги печелившата развлекателна индустрия "на промоция" !

А ако не е Биг Бенг- ще е друга група! Колкото искаш има кандидати! Затова сега ще ги използват за вдигане на пушилка, нали в момента не носят печалби- в казармата е основния състав. Поне да послужат за нещо!

 Всичко е точно- децата си поиграли, родителите позабогатели ! Да живее корейската богаташка прослойка ! Щот тя движи корейската икономика !

 

Оффффф....отивам да повърна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...