Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

G-Dragon предприема правни действия срещу тези,

които разпространяват клевета и невярна информация...

политика на нулева толерантност

:28558:

 На 22-ри законният представител на G-Dragon, адвокат Ким Су-хюн от адвокатската кантора K-One Chamber, каза:

„Предприемаме правни действия срещу автори на злонамерени публикации, които клеветят, обиждат,

сексуално тормозят, разпространяват неверни факти, и злонамерено клевети G-Dragon."

„Ние събираме доказателства за действия, които нарушават правата и интересите на G-Dragon, включително обиди и клевета,

събрани чрез собствен мониторинг и доклади от фенове, и се подготвяме да подадем множество жалби

до разследващите органи и планираме да отговорим с нула -принцип на толерантност", добави той.

Адвокатът Kim Soo-hyun каза::up:

„Ще продължим да държим заподозрените отговорни докрай и ще предприемем строги действия

без никакво споразумение или снизхождение.“

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, след като и тестът от ноктите излезе отрицателен да съди помиярските медии и злонамерените антифенове. Полицията, обаче не пада на гърба си и ще продължава разследването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.11.2023 г. at 9:04, MuryG написа:

@Urban къде пък видя грим? И веждите му не са пипнати даже.... 

И защо ще се учудиш, ако е чист? Теста беше отрицателен, ти се чудиш? На наркоман ли ти прилича? 

После да се "чуди" човек откъде е всичката помия, която се излива в социалните мрежи от хора дето мислят, че всичко знаят...

Еее много злобно си приела коментара ми. Имаше лек грим, не го казвам с критика, аз лично с грим повече го харесвам, предполагам не само аз и не само него. Даже като се замисля, ако им махнеш кит таблото рязко погрозняват. И да, просто казах, че не бих се учудила и да е вземал нещо преди концерт примерно, просто защото техните бяха брутални и физически и психически. Така че, не ми слагай думи в устата, че ми приличал на наркоман. Явно ти си от прекалено чувствителните фенове. Бъди жива и здрава. И дано като излязат и пустите нокти го обявят и да си живее по-спокойно Джито.

 

 

На 17.11.2023 г. at 9:04, MuryG написа:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече извън всякакви съмнения за употреба на наркотици, дори и косата му тествали, дали е боядисвана - цък

 

Ред е да ги съди до дупка, но не ми се вярва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адвокатската кантора ,която го представлява ще получава голям % от обещетенията и както заявиха няма да се откажат..... от парите ,а и от рекламата ,която ще си направят покрай Дракона 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да предприеме правни действия заради неверните обвинения и поредните опити за злепоставянето му. 

Точно, когато всичко вървеше повече от добре за него, се появи това. 

Доволна съм от начина, по който го понесе. Сигурно е бил разочарован, било му е трудно, но с благородство и мъдрост се показваше навсякъде. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G-Dragon е на път да подпише с Galaxy Corporation

20231205124321_G-Dragon-XPN.jpg?s=900x60

 

(12/01/2023) Seungri в клуб Pitt в Куала Лумпур, Малайзия- поддържа титлата на най-активния член на групата и сега:rofl:

Off Topic


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.11.2023 г. at 20:52, Urban написа:

Еее много злобно си приела коментара ми. Имаше лек грим, не го казвам с критика, аз лично с грим повече го харесвам, предполагам не само аз и не само него. Даже като се замисля, ако им махнеш кит таблото рязко погрозняват. И да, просто казах, че не бих се учудила и да е вземал нещо преди концерт примерно, просто защото техните бяха брутални и физически и психически. Така че, не ми слагай думи в устата, че ми приличал на наркоман. Явно ти си от прекалено чувствителните фенове. Бъди жива и здрава. И дано като излязат и пустите нокти го обявят и да си живее по-спокойно Джито.

 

 

 

Наистина имаш предубедено мнение за айдълите. Да, концертите им сигурно винаги са изтощителни, но това се отнася за всички групи, особено BTS и Stz и други, които танцуват наистина много. Но едва ли вземат нещо. Защо да рискуват всичко, което са постигнали? Припадат зад сцената, дишат кислород, веят им с вентилатори и после обратно. 

Стискат зъби, защото трябва да издържат. 

И да, чувствителна съм. Всички тези момчета и момичета си скъсват задниците от работа години наред. Уважавам това. За повече от 13 години с Бенгите поне на това се научих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакаме Дракона в 2024-  годината на дракона от февруари нататък с нов албум в нова агенция. Сбогува се с YGE привидно приятелски, но истината само те си знаят.

А на 28 декември изтече срокът, който той  даде,  да бъдат изтрити всички глупости написани за него от хора и медии, след което време ще съди всички драскачи на невярни и злонамерени писания, които не са премахнати.

Оправдан напълно, дори получи извинения от най-голямата телевизия и най-активният плювач- журналист, нещо невиждано до сега за Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

GEhffAyWkAAFYq-?format=jpg&name=900x900

 

" G-Dragon се очаква да издаде албума си през март и да го подкрепи със световно турне, както и с изпълнение на Las Vegas Spear под името „GD & Friends“, което е вдъхновено от шоуто на Майкъл Джексън „MJ & Friends“ през 1999 г."

 

Защо ли си мисля ,че приятелите са 4-мата  от Биг Банг/може би нямат прават на групата /

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален Десон, изпълненията са му прекрасни, особено не пропускайте това от 14 минута. Има субтитри в настройките.

 

И новата му песен "Falling Slowly"

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Фен срещата на Де ми стопли душата :wub:

Направо си беше мини концерт посветен на творчеството на Бенгите :28558:

Теянг също се появи и изпя ENL, Джитко беше в публиката с  шефа на Галакси Корп. и бодигарда си Дже Хо.

5 от 5 щеше да е супер, но и на това съм доволна засега. Тримата заедно :D

Феновете крещяха, Де е много забавен, винаги се закача с тях :up:

Съжалявам, че не поствам снимки и линкове, но от телефона не ми се получава.

Редактирано от MuryG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...