Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Гледам, че момчетата повечко ще почиват през март....ТОПи не де...той бая снимки го чакат, а

и този албум, кой ще го подготви..а?

G-Dragon днес с наградка от 2009 Cyworld Digital Music Awards, те сладуранките от 2ne1 обраха

всичко значимо, но и за GD остана нещичко Smile

Получи топ селинг награда...

Бих казала, че изглежда задоволително привлекателен...малко изморен, но пък цайс бейби тук много му ходи:

 

10nsv2c.jpg

 

zuiihz.jpg

 

 

А тая част ме кефи доста..да не забравите сладура... :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катето ме инструктира да не пазя това клипче егоистично, затова споделям ;)

Да се чудиш да плачеш ли, да се смееш ли ... да плачеш от смях ли:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се смях със сълзи..Тoва беше най-смешното нещо,което съм гледала от месеци наред...

Най-покорно благодаря на Пам,че се сети да ми го даде..иначе щеше да бъде голям пропуск!! Това малкото е уникатче просто..Егати актьорските умения!!

 

 

Ето и снимките на Dae и Saengri от Music Core :

 

vip3pics-3.jpg

vip3pics-1.jpg

vip3pics-2.jpg

vip3pics.jpg

 

 

А вижте каква статийка са пуснали "March Cosmopolitan: The 17 things we’ve learned about Big Bang" ..ето я :

 

TOP

 

#1 Noone has the power to destroy tough situations, so just try to enjoy it. The day we filmed the BSX CF, it got as cold as minus 15 degrees celcius. It was so cold that it was difficult to even move naturally, but even this I tried to enjoy. The members were all together for the first time in ages, as each of them have been busy with individual activities. This alone was enough to make the situation enjoyable. It’s possible to find fun no matter how unfavourable the circumstances. As long as you try.

 

#2 You doesn’t have to try to be sexy. Nothing is more attractive than your natural self, the way you are.

 

#3 Meet a lot of people, and learn from a lot of people. One of these people, or maybe even all of them will become your role model. Then some day, you’ll become someone else’s role model too.

 

Taeyang

 

#4 When there’s a tough situation, practise running a simulation through your mind. The concept of this CF was , which had a lot of dance moves so I played a bunch of grooves in my mind before applying them during filming. The dynamic moves that came out of this CF were thanks to those mental simulations.

 

#5 Listen to some music. Unfamiliar music at times too. When you can’t think of something, it will give you a brainwave.

 

#6 The thing that makes guys sexy is passion. Concentrate on what you’re doing. No matter what that may be, there is nothing sexier than the passion you show in the moments you’re concentrating and focusing on something.

 

G-Dragon

 

#7 The reason I can show a wide range of expressions in photos for the media, whether it be a CF or a photoshoot, is not practise. The process of completing a still photo is keeping in step. Keeping in step with the photographer, even with all the digital equipment in between us. Concentrating on what the photographer wants and how I can make this situation enjoyable for me, that’s the secret.

 

#8 ‘Challenge’ is the keyword to styling. The prejudice that this is too daring for me, and the fear that it won’t suit me at all are the worst enemies of styling. Try on as much as possible and give it a go. Don’t forget that the more you try, the more likely you’ll find your own style.

 

#9 Don’t analyse what brands and styles other people wear. Rather than that, analyse yourself. Figure out what it is that you really like. Analyse what suits you the best.

 

#10 It is pointless to choose a rival in style. Style is every person’s personality and individuality.

 

Daesung

 

#11 Find the fun. During this filming, we tried doing graffiti and it wasn’t awkward at all. It was really fun and enjoyable. Appearing on variety shows, challenging myself to try different genres of music, they’re all part of my process of finding ‘fun’.

 

#12 Boldness may just well be the key to turn your life around. I want to say that the most bold thing I’ve ever done up to now is deciding to become a YG trainee. I made a bold decision against my parents’ wishes. And I became Big Bang.

 

#13 Imagine your future. 10 years from now, 20 years from now. It may seem like the far future but the present is just one part of your life. The awesome future you create for yourself is likely to come true. Since you’ll work that much harder for it. I see myself with my fellow Big Bang members in 10 years time.

 

Seungri

 

#14 G-Dragon often teases me that I’ve been brought up like a prince. This is just one way I express my confidence. Confidence is always my very own weapon.

 

#15 Don’t be afraid of being tackled. I’m not afraid of antis. I think they will drive me to help m develop and mature more. Even in the same situation, the results will differ depending on the way you see it and the attitude you decide to take towards it.

 

#16 Various experiences will always be the solution to help you grow as a person.

 

#17 Don’t believe in success. Rather than that, believe in the amount of your effort and passion. If you try hard enough that you won’t regret it later, success will just come along as an result of that.

 

 

Много ми хареса как мислят момчетата!! Особено тези на T.O.P: "#2 You doesn’t have to try to be sexy. Nothing is more attractive than your natural self, the way you are."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еле, що луди фенове имат..напоследък ме изумяват с приумиците си :lol2::blink:

.... намерете ги в шарения свят....смехххх; благодарение на bbvipz:

1267696354120.jpg

А тази пародийка с ликовете им на "Lord of study" видяхте ли я?

god1t.jpg

Егати сладураната..хахаха, значи с дълга косица, много ще му ходи, ретро...

1.jpg

Разчекна ми се устата... :lol2:

 

4.jpg

i.jpg

k.jpg

kk.jpg

 

Като говорим за пози и смях, не мога да не споделя едни гифчета, за които...думи нямам, ма сълзи много :lol2:

 

uhaaa.gif

lelele_maiko.gif

gdnipple.gif

2noi1x.gif

2s1.gif

gggtop12.gif

LOVELY-1.gif

ohaaa.gif

top_tae.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки мерси за готините гифчета..На мен ми е любимо това с близането на близалката..

И щом сме почнали с гифчета,ето и моята любима колекциика от гифчета на TOP :

3390870962a11b0dff0eo.gif

 

l70540959f8204bdcadcc39.gif

la5046c6378384954a60024.gif

topbeer.gif

lea50ff6bfdd5428583a7aa.gif

lffecb86874ae4cd9adcfc5.gif

l1538b9e9b2114bf78a96f9.gif

 

Ето едно и на G-D,което ми е любимо... хахаха :D

27598378412c2834e519ozr.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таби и Драгона се оливат с тия фешън дивашки дрехи, но пък ТОП е различен

и сладък, даже и в панда капсулка, а G-D и в женска блузка

Просто двамата винаги показват нещо ново, колкото и да повтарят дрехите си....и все пак това е

сценично изпълнение, така, че могат да си го позволят Wink

..и да фит-а му е толкова в тон с движенията и физиономите, които правеше:

3_1_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една ГОЛЯМА новина...

Г-н Президента (както му казвам аз) направи своето последно съобщение(не го разбрах точно.. както и да е) в което разкри доста ИНТЕРЕСНИ неща.

Първото, от които е, че не кой да е, ами Flo Rida (да,да, същият) ще пее(рапира в неговия случай) HeartBreaker заедно със G-Dragon. Парчето ще бъде включено към DVD-то на SAL, което се очаква да излезе през ... ТОЗИ месец и да има две версии, съответно пълна версия, която е за 19+ и включва АБСОЛЮТНО целият концерт и

непълна версия, която не включва някои от най-хубавите песни.

 

Още..

2010 ще е YG година!

В първата половина ще се изявяват Se7en, Taeyang, Gummy и 2NE1,

а във втората - Big Bang, 2NE1, TOP, Daesung и Seungri.

 

И като за край (въпреки че не е свързано с Big Bang), Yang Hyun Seok разкри, че си има приятелка, с която са заедно от 9 години и може би смятат да се женят.. както можете да предположите тя е била член на YG група, и то на 1вата женска YG група - Sweetie . Името й е Lee Eun Joo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новините за G-D и FloRida са супер ! И аз много се кефих,като разбрах..щото аз по принцип съм фенка на рапа и хип-хопа..та по случайност и на FloRida ..

А щом намесихме и G-D ..направоо страхотни новини! Чакаме сега само ремикса..(дано не го бавят като на ТОП песента) !

И днес попаднах на една голяма тъпотия (поне според мен) корейците стигнали да извода,че имената на Saengri и TOP са имена на марки цигари.. Тъй като на Saengri нали му казват Victory(а преполагам пушачите знаете че имаме и тука такива цигари..аз не се бях замисляла пък досега..иначе щях да пуша само такива.ама свършен факт,вече съм ги отказала) и TOP -имало също такава марка цигари,сигурно е корейска щото аз не съм я слушала...Лудии..незнам как ги измислят тези неща..

Вчера цял ден се кефя на това:

http://www.youtube.com/watch?v=-XgSCoZ6WJo&feature=player_embedded

 

Попаднах на една интересна статийка...В китайското списание за което бяха снимани момчетата са направили класацийка:

 

Number 1:TG [aka G-Top] -тоест ТОП и G-D

Ranking number 2: “Dragontory” [aka G-Ri] -G-D и Saengri

Ranking number 3: TD [aka daeTop] D-lite и TOP

Ranking number 4: YV [aka Youngbae, Victory] Tae и Saengri

Ranking number 5: GT [aka GDYB/ YBGD] G-D и TAe

 

И както се вижда на първо място са G-D и TOP ..тоест са най-известни,харесвани и т.н. от групата..Аз съм напълно съгласна с това!!!

laf53226eafd54be8bd64e9.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервюто на Dae и желанието му дори за един ден да живее като баткото си T.O.P Exclamation

...разчувства ме, аз пък искам един ден да поживея с него :D

(http://www.bigbangvip.net/)

 

ТОП е избран от феновете за идол # 1 да ги предпази от престъпници..хахахах, тия хора полудяха

съвсем с класациите си, междувпрочем е отнесъл Kim Hyun Joong, 'Taecyeon (2PM) и Lee Ki Kwang (BEAST) за тази си роля

на спасител :D

Някоя и друга снимчица:

lollipop212682857090936.jpg

 

Предстоящи излизания на DVD...и разбира се, може да се закупят от японския amazon <_<

месец/дата

4 / 28 DVD "BIGBANG presents" ELECTRIC LOVE TOUR 2010 ""

3 / 31 Album "BIGBANG + Live Tracks (Preliminary) (Limited Edition)"

3 / 31 DVD "2008 BIGBANG LIVE CONCERT GLOBAL WARNING TOUR (Limited Edition)"

3 / 24 Soundtrack album, "Love and Friendship".т.е. песента от OST-a на "Friend, our legend"..ще види бял свят

3 / 17 DVD "STAND UP TOUR"

Ето и малък бонус от DVD-то "STAND UP TOUR":

 

Хайде...ма не се точете много, то след мега cut-овете дето излязоха за този клип и реклама,

и след убийствения клип на 2ne1, ми се вижда направо бозав...

Верно, цветен е и всички са сладури, гласовете им дори и леко пипнати са свежи, но и това го обсъдихме,

но някакси очаквах нещо малко ново да са вкарали, а и това момиче, какво се мета там...да беше поне ги

нагушкала всички, никаква идея няма в тоя клип.

Но пък песновката се залепва бързо в съзнанието и отдавна си ми харесва, с клип, без клип..все тая,

момчетата са добри...и частите на GD с целувките и Таби с цайсите влизат в историята ми за сладки глуповати

изцепки :D

http://www.youtube.com/watch?v=coBtA2KUBRk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дочакахме го и клипа..На мен си ми харесва..ама немога да кажа че останах очарована,като повечето техни клипове ме оставят направо втрещена ...

ТОП бая сладурски го раздава ..направо ми изтекоха очите по него.... А G-D кефи на маск...с тея олигофренски физионимии къде ги прави...направо къртии момчето!!!

Излязоха и снимките на Saengri oт Big Show booklet.

Да ви кажа добре си го пее момчета в песента му Strong Baby,че е пораснал вече!!!

И ето още лудории от лудите корейски фенки..Поне са забавни тея неща:

 

adf456d3.png

 

 

Айгуу какви са сладки на последните снимки G-D и Daesung..

Хора излязъл е и диска с песните на Драгончето "Shine A Light":

Ето съдържанието:

 

CD 1

01. Heartbreaker

02. This love

03. HELLO (feat. 다라)

04. Gossip man

05. 내 나이 열셋+스톰+멋쟁이신사+G-DRAGON

06. 소년이여

07. The Leaders (feat. TEDDY, CL)

08. Breathe

09. Butterfly

10. But I love u

11. She’s Gone(feat. Kush)

12. 나만 바라봐 (feat. 태양)

13. Korean Dream (feat. 태양)

14. 1년 정거장

15. 거짓말

16. Heartbreaker(앵콜)

 

CD 2: Bonus CD

01. Heartbreaker (feat. Flo Rida)

02. This love (G.H remix)

03. 소년이여 (Choice37 remix)

04. Breathe (hitchhiker remix)

05. Heartbreaker (Choice37 remix

и как изглежда:

204445355b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо тези снимки,където Таби се прави на лекар са ми любимите..Такъв сексапил излъчва там!

Вижте най-новите идеи на фенките:

ap9ovl.jpg / vmx35s.jpg / 3569w.jpg / 2n0kyt.jpg / be8rxc.jpg

И от Lollipop-a:

dxedev.jpg / 166xeah.jpg / b4u5qq.jpg / 105o13r.jpg / 30kee0i.jpg

Ето снимките на Dae от GREAT Concert от 2007..Много ми харесва и ме кефи на тези снимки затова ги поствам:

1268512976_g206.jpg

 

1268512976_g12.jpg

1268512976_g207.jpg

1268512976_g201.jpg

1268512976_g202.jpg

1268512976_g.jpg

1268512976_g203.jpg

1268512976_g204.jpg

1268512976_g209.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още една щастлива новина..Песента на Tae ,Wedding Dress e била пусната на Times Square на екран пред МакДоналдс...!

Браво на момчетата ..доста се популяризираха..

Ето и поздравче с песента,че сега ще си я слушам цял ден...

 

l6bb7141fb5474b72be13a8.jpg

l3bf69f2012ee49abb26db0.png

l52350c9903d74d91a1fbf2.png

la7f0f5b39b42476f922483.png

 

И едно от любимите ми движения на момчетата...

Направо ми се приисква да имам пет ръчички... :tongue:

l9938d9197a754dc9b9eb7f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да е пълно забавлението, едно видео, което просто не може да не върне усмивките по лицата ви!

При вида на Таби и гласеца/хилежа дето вади и аз крещя всеки път...

 

BIGBANG Go! Korea withFila World Cup 2010!

c00946744ba234fa5d153.jpg

 

c00946744ba23a4b8cd02.jpg

 

25166_10150138996550472_179434995471_11466331_4244284_n.jpg

Благодарности на verdad.

 

 

 

Леле тази песен е безумно сладка и много я обичам, няма друг като Daesung да я изпее така,

аз се хиля само като се сещам за нея, а като го гледкам как се вживява в изпълнението й, вече се заливам.

Какво да се прави като му се отдава на момчето, такава е ритмична шматка с глас убиец, не можеш

просто да го подминеш, много му се кефя.

Той има талант да размива чак до сълзи, весел е по-душа и може да ти разкаже играта с физиономии,

танци и безброй леко глуповати коментари и реакции...гледай го в "Family outing"....истиска двойка заформят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си сваляла няколко епизода на family outing с Dae и направо умрях от смях..това момче винаги ме е карало да се смея с глас и с тези негови физиономии..

пък и като му видиш усмивката не ти ли се приисква и на теб да се усмихнеш?!!

 

19239457.gif

 

И ето снимки на Dae shirtless..:

collec2a11.jpg

 

collec_2a-12.jpg

collec_2a-3.jpg

collec_2a-8.jpg

collec_2a-9.jpg

collec_2a-14.jpg

 

 

И още нещо.. я представете си да си имате балсам с лика на G-D?

244954c6a5b636e9d000602c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой крив, кой прав, кой на кого "брат"? :lol2:

От два дни се "носят" усилени диспути, че корейския идол G-Dragon копира стила на Milan или поне прическата

му (някога преди...в русите му дни) Аз лично, нищо лошо не чух от устата на сръбския певец

за корейския идол в прослувутото предаване, но пък пресата, като на всякъде по света, като няма новина, си я измисля.

За тази песен и клип става въпрос (търсете прилика с клипа и визията от Heartbreaker), която междудругото я

връткат и по наши музикални канали...

 

 

Аз пък що си мисля, че господинчото Милан се кефи на корейския си колега и малко взаимства от

идеите му, но без да губи своя "балкански" облик Wink , ето на едно от последните си участия за представянето на

песента "Ovo je Balkan", костюмчето му много лъха на един от тоалетите на Дракона от соло концерта му...

45582145.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...