Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Цветни и сладки Lollipop II

lollipop212662945402202.jpg

lollipop212662957867721.jpg

lollipop212662961960350.jpg

 

Днес новината от Япония е : Big Bang имат номинация за хореография към видео клип (Gara Gara GO)

от "SPACE SHOWER MUSIC VIDEO AWARDS". Наградите ще бъдат анонсирани със специална програма на

22 март по Space Shower TV .

Наградите и овациите от Япония тепърва предстоят....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lollipop2 ... да излиза вече

снимките са супер сладки, обаче... малко цветовете не ми харесват как са съчетани (особено на YB ... миане)

 

Концертът на Ji Yong не е бил пълен [поне доколното разбрах аз, са липсвали She's Gone, Korean Dream, нещо с GaHo -

забравих точно какво (голяма загуба :X искам да го видя колко е пораснал), изпълненията на YB и 2NE1 и още няколко изпълнения]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Нещо го изрових това и се замислих колко се радвам, че зарязаха G-wear & Co. Твърде са ми комични така, макар да обичам тази песен и определено да харесвам Темпо с тази визия.
Да не говорим, че отново се зачудих защо тия зъби не си ги оправят преди дебюта, ами чакат да им се израдваш на кривите усмивки и чак тогава да лъснат ;(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворете си очите...щото ушите (мойто лично, ме заболяха) излезе част, превю, teaser..

каквото искате го наречете, тези корейци, ме убиват ...утре излиза сингъла, последните 10 часа,

преди да излезе излизат 100 превюта...и двеста снимки..нямам думи за физиономията ми в момента - куку

пипи съм..

 

Официално искам да изпълнявам длъжността "придържане" на цайсите на Темпо към лицето:

b0085685_4b7d1cc8bf462.gif

Луда работа... телефона вече ме зариби, но незнам кой се сеща за него, като ги гледам.

 

98112733.gif

MS0.7201716_1_1.gif

b0085685_4b7d1ccdc1b8a.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е толкова зле...не ме грабна веднага заради "играта" на гласчета им, но не е прекалено гадно,

а и на Таби си звучи добре.

И след 20 слушане вее си пея Lolli-TOP girl

 

Мейкинг...

 

 

 

Сега сериозно, момчетата колкото и да са цветни и хахо на първи пас, изглездат и звучат някак по-зряло,

след първата им версия на захаросаната поп Lollipop 1, тази има лек горчив вкус на хип-хоп, с безумно

безвкусно електро, но пак прихваща бързо..текста няма да го коментирам:

59725155.jpg

ТОП..с по-добрите чепици...и най-невинната си усмивка:

Междудругото якето на Дае....ми обра детелинките за отличен, много сладко бре...

Аха..кой има нов десктоп, такава ауто гривна и в най-смелите мечти не си представях:

 

08.jpg

 

 

Колко е важно да бъдеш сериозен?

2hflz79.jpg

 

20100222150711872.jpg

15yytt5.jpg

 

 

 

На годишнината на Lotte duty free, вижте господата в костюми, най-добре изглеждащият в подобен род

облекло липсва за съжаление, но не плачете...поне усмивка от старите ленти :)

 

d00319424997920149ff0fl.jpg

 

 

"Top of the world" - има много хляб в тази песен, дано направят клип,

П.П.Някой да знае, тази снимка за какво е правена...и има ли поредица други?

goodbb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е 2008-а и се казва Cool gangsters. Не знам за списание или за обложка беше(имаше некъв текст, тъй че треа да е за списание), но имаше поне още 2-3. Само за това съм сигурна засега.

 

EDIT: Намерих гоооооо, за ELLE e.

 

:click:

 

EDIT 2: Тва е прословутата снимка на пинчера с татуировката. Ето откъде ми е толкоз познато. И Dae изглежда човешки тука...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално ви обичам :)

...тази фотосесия хич не ми е безразлична, тенкю :)

 

Аз преслушвам здраво по-старички и си намерих това..с японско припевче, пък и ми харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки много готина песничка...Една от любимите ми..така де то няма тяхна песен,която да не харесвам..

A ето тази песен..една от първите на T.O.P (той даже не е бил в Big Bang тогава,ама не съм сигурна) е супер..ама тогава гласчето на T.O.P все още не е мутирало до басовете,

които изкарва сега а и отначало хич не му познах гласа..само като казваха в началото THe Tempo right here..зацепих,че за T.O.P говорят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е супер яка..защото е точно негов стил и я изпълнява така, както той иска,

а не както YG побутват и дори "попипват" гласовете им..заради пустата комерсиланост и налагане

в жестоката азиатска музикална месомелачка..затова чакам този негов мини албум,

да е поне малко негов си, и да звучи така, както той го е направил..но всичко е пред него, аз смятам, че ТОП

няма да спре до тук, нито с музиката, нито с киното.. и някой светъл ден ден, ще прави по от "своята" музика.

Мисля, че конкретно тази песен, която постна е с времена му с NBK gray (Темпо е бил на 17г., някъде четох)

и двамцата имат доста добри изяви заедно, имат и едно зверско яко изпълнение на песен на Drunken Tiger.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее още от преди е бил супер(в което няма защо да се съмняваме)...Какъв глас има само..АЗ винаги съм го казвала и ще си стоя зад тези думи..за мен T.O.P има уникален глас,даже един от най-уникалните,които съм срещала..ама наистина тези от компанията му слагат един вид "цензура"(така да се изразя )не го оставят да се развихри момчето,което ме ядосва на мен лично много...Дано да успеее да пробие сам ,тогава ще го видим истинския T.O.P..ето пример за глупостта на компанията - бавят му клипа ...!!!

l8dfff0aa763047a7b0a51b.jpg

 

l8a92c643043648b8b11119.jpg

l027ee7f0018b488d8f1acf.jpg

l80f372b75096461cb26e14.jpg

l93514739ec784bcc8b5c7b.jpg

lbf5a4fd86f1a47a8bae112.jpg

ld2c1471e1a2a4dc5b5e45a.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да зарадвам всички(особено Блеки) момчетата са спечелили награда “The Best 5 New Artists” на Голден Диск...

Браво на тях...Направо деня ми стана по-хубав след тази новина ^_^

pp09061100011.jpg

А и излезнала е книжката със снимки от Big Show..Ето и снимките:

 

bbbigshowp-2.jpg

bbbigshowp-111.jpg

bbbigshowp-51.jpg

bbbigshowp-15.jpg

bbbigshowp-14.jpg

bbbigshowp-10.jpg

bbbigshowp-12.jpg

bbbigshowp-9.jpg

bbbigshowp-8.jpg

bbbigshowp-6.jpg

bbbigshowp.jpg

bbbigshowp-16.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината наистина е супер, че печелят една от тези “The Best 5 New Artists” wilful

Не мога да подмина факта, че момчетата се потрудиха доста за това отличие и заслужават, както и че

сега си блъскат главите как все повече да интригуват японските си фенове, с цел спечелване и на нови..

Но трябва честно да кажа, че както до сега..така и занапред, няма да им бъде лесно...

От една страна те са облагодетелствани, че корейска група, в лицето на DBSK е "покорявала" Япония

и могат да вървят по техните стъпки, но от друга, момчетата трябва да запазят хем своя стил на пеене, хем

да засилят живите си изпълнения там..съответно и качествените представяния..и да наблегнат на вокалите..

Горда съм, че и двете групи, получават тези силни награди, точно в тези важни за тях времена!

 

Относно клипа на T.O.P, мернах, че се пише, че в края на другата седмица излиза, но незнам дали е истина..

Друго интересно, в нет пространството вече забелязах доста гифтчета от дългоочаквания филм "19"...

както и част от песента на Seungri (негова композиция).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто незнам откъде го измислиха това с бели денса...ама е супер смешно..Dae и Saengri бая добре се развъртяха..

ама миличкия TOP хич го няма в кючеците(да дойде тук в България,ще го научим на бързо)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее може ТОП да не врътка кючеци добре..Ама стане ли въпрос да разтупка сърцата на влюбени фенки е най-добрият..

И припадъци може да доведе,щом фенките са го объркали с китариста на Seo Taiji

и са разбрали,че ще се жени .

 

The media reported TOP’s marriage exclusively today, however they were referring to lead guitarist TOP of band Seo Taiji who has the same name as Big Bang’s member T.O.P. and caused disturbance and confusion amongst fans.

 

Fans reactions were:

 

* “I thought it was an accident”

* “Big Bang’s TOP my heart dropped, you know?”

* “I was really surprised…”

http://dkpopnews.blogspot.com/2010/02/news-top-is-getting-married.html

 

big%20bang%20top.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...