Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Здравей Chrizolina :D

Много хубава снимка си качила и наистина като ги гледа човек с тези физиономии му става смешно... голями сладури са....

На мен лично любимец ми е TOP и на тази снимка е уникален... с тези очилца....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички чакаме новата рекламка на Hite beer, поне аз...най-вече заради оригиналната визия на момчетата

като "ледени принцове"...

Декемврийският брой на CE'CI Magazine също ще обърне подобаващо внимание на момчетата

на страниците си...ето малко интересни кадри на T.O.P и бандата...

 

bbhite.jpg

И преди да влязат в ледените блокчета явно бая са се забавлявали...(разбираемо, без Seungri)

...а да обсъждаме ли погледа на T.O.P....май няма нужда :D

img9564iq.jpg

 

hite3.jpg

img5810u.jpg

img5798o.jpg

 

 

А сега хора, нещо наистина прелестно...календар за 2010 г.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това гледах и аз, мерси parab.....кефи ме...това все пак е VOGUE..а GD няма спирачки...

верно че е малко creepy...но има някак особено комично присъствие момченцето...очаквам интересна фото сесия...мдааа :D

2u6d6vn.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен още няколко снимки от рекламата на Hite Beer:

Hite Beer - G-Dragon

Hite Beer - G-Dragon

Hite Beer - G-Dragon

Hite Beer - G-Dragon

Hite Beer - G-Dragon Тази ми е любимата <3

Hite Beer - G-Dragon

Hite Beer - G-Dragon

Hite Beer - TOP

Hite Beer - Tae Yang

Hite Beer - Tae Yang ауу ауу аууу

Hite Beer - Tae Yang

Hite Beer - Dae Sung

Hite Beer - Dae Sung

Hite Beer - Big Bang

Hite Beer - Big Bang

Hite Beer - Big Bang

Hite Beer - Big Bang Ето на тази вече не мога да се сдържа... хахаха колко са им различни физиономиите...

GD - щастливото детенце, приличащо на малък професор, което обяснява нещо на водещата

TOP - най-отегченият човек на тая планета

Dae - захластнатия нанякъде

Tae - с интерес след какво правят другите..

еех, къде е SR... той щеше да допълни картинката!

Новата фотосесия на GD малко ме стресна в първия момент, но после осъзнах, че дори така, с всичкия този грим, пера, прически, пак си е хубав... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то SR е малък горкичкия...виж му годинките...за това и няма да участва в рекламата за бира :D

а батко TOP явно бая е изморен напоследък...с тия филмови роли...

 

Ето още сканирани снимки от новия VOGUE...лелеле малее

d00319424b05425e0b1af.th.jpg d00319424b05425591be8.th.jpg d00319424b05426211072.th.jpg d00319424b05425fc8972.th.jpgd00319424b054263ca6ec.th.jpg

d00319424b05426351802.th.jpg d00319424b054266e6f7e.th.jpg d00319424b054268a90e1.th.jpg d00319424b054265a0a38.th.jpg

 

Да не си разваляме настроението, но Драгона е "загубил" една добра приятелка-

известния модел Daul Kim (лице на Moschino и участвала в ревюта и на Chanel).

Мацката е намерена мъртва в апартамента си в Париж...предполага се самоубийство, но не е потвърдено още...

 

untitleds3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и случилото се на Seoul Jamshil Stadium.

Като за начало GD стъпи на червения килим заедно с... GaHo и нова/стара прическа.

(доколкото знам се е появил в 7:17 корейско време и е бил последен от гостите, не че това има някакво значение).

След това G-Dragon влетя на сцената с Heartbreaker (по-точно нещо като ремикс на песента и лично на мен много ми хареса)

 

2009112122090410021.jpg

 

Tae пък, изпълни Where U at + Wedding Dress и с това се изчерпаха изпълненията на Big Bang

 

Относно наградите...

само GD се сдоби с награда, но пък не каква да е, ами наградата за албум на годината (Album of the Year)

2009112122370610021.jpg

2009112122352110021.jpg

 

"Странно е, че взимам тази награда сам, защото винаги съм я получавал с групата. Но съм много щастлив, че я получавам заедно с членовете на YG Family, 2NE1. Мисля, че много неща се случиха в музикалната индустрия, за мен и останалите. Надявам се много хубави неща да се случат догодина."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на момчето за наградата...Да отбележа и аутфита му много ме зарадва. Различен, някак свеж, доста идейно и доза романтично с голямото цвете в джобчето на сакото....и "намачканото" куче... :lol:

20091121_102132767013_3.jpg

 

А за вас момичета най-любимата ми песен на групата...незнам защо още няма клип и не й се обръща подобаващо внимание...

Текста е супер; откриват се гласовите възможности на всички и най-вече аплодисменти за T.O.P ...музиката е трепач...(с такава жар изпълнява неговата част...абе евала..)

Всички й "live" изпълнения са супер.....ето едно

 

Малка част от песента на Seungri, написана от самия него -и текс и музика...(аранжимент на Rovin)

за филма "19-Nineteen" ...гласчето му е доста приятно...и песента звучи добре...

Идеята двамата с T.O.P да имат отделни песни към саундтрака е просто чудесна...е ще чакаме няма как,

но знам, че няма да ни разочароват и с присъствие в лентата и с песни...

 

Междувремено YG са отказали ново предложение към T.O.P. за нова главна роля в драмата 'Zero Plus'.

Май ги е шубе, че момчето може да загърби музикалната си кариера...но като се замисля, то ще му е и доста трудно

да съчетава роля във филм, чиито снимки стартират днес и ангажиментите към групата...

А иначе да гледаш T.O.P във всеки епизод, в главна роля, си е супер предизвикателство....за очите и сърцата на фенките на момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, песента е страхотна! Нямам търпение вече за тоя филм ;D... като се появи в нета даже без субтитри ще го гледам.

За "Zero Plus", TOP няма да участва, но пък някой друг от BIG BANG ще изиграе тази роля. Все още не е казано кой.

Във филма се разказва за ученик, който иска да стане актьор и да участва в мюзикъли. (това е една от причините от YG да откажат тази роля - TOP едва ли ще може да премине от убиец в ученик .. не че той не може, но как си представяте TOP в ролята на ученик? уау)

 

Освен всичко друго в Интернет пространството се въртят едни хубави, хубави снимки, които според слуховете са от нова реклама на LG Cyon ... за съжаление TOP и Daesung липсват, но все пак се радваме и на останалите трима :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :D Аз съм съвсем пресен фен на Big Bang .Благодарение на вас успях да се сдобия с албумите им ,толкова много информация и снимки... Благодаряяяя !!!!

Любимци са ми Тае, Т.О.П. и G-dragon естествено. Тае има страхотен глас, а Т.О.П. всички му знаем излъчването направо да си го вземеш за вкъщи.

Дракона го намирам за супер сладък,същински бонбон... само дето по едно време ме беше изплашил с прическата си "тип пудел или захарен памук". :D :D :D

Иначе в новия им клип косата си му е супер:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу ризата!!! Майко мила, обожавам ризи! ТОР и риза!!! Олеле, това ако не си го сложа за аватар - пък на!

А пък гифчетата... Това е добра новина. Напоследък се бях замислила, че отдавна не съм виждала ТОР да се лигави. Някакъв все сериозен, тихичък...

Липсват ми тез изпълнения.

 

Ето някои любими снимки на Dae:

f78754e76a35a0c4.jpg

6d59ecff147ed63f.jpg

7ad361c369e205b9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daesung не е от красавците, но има миловидно излъчване и невероятно богат глас. За разлика от ТОР, който ми прилича на змия на повечето фотоси. Но това е част от излъчването му явно.

По-горе има едни снимки, където това се губи и изглежда доста по-човешки, но иначе... бррр, настръхвам! (Не ме бийте, моля, просто въпрос на вкус).

Затова е напълно подходящ за ролята на студенокръвно животно - убиец. И певчевските му качества няма да ги коментирам, защото и там положението е подобно.

За мен BigBang са най-извънземната група - Дракона от Меркурий, Десунг от Юпитер, ТОР от Плутон, другите двама са по-земни, но и те може да са се довлекли от Венера с тези сладки личица.

Но пък точно заради разнообразните си имиджи са толкова популярни и харесвани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех само teaser за сега...но пак е нещо... мерси много :D

Ето и малък мейкинг от тази рекламка...веселяци...що не разбирам само какво си думат?

http://www.youtube.com/watch?v=ChJE-Pfsg3U

 

Ех тези звезди и тяхната благотворителност...страхотна фотосесия, която просто връща усмивката на лицето и

надеждата в сърцето....голямо браво от мен...

011005140000055031.jpg

Тае и Драгон-а са малка част от знаменитостите в тази (поредната) сладурска инициатива на Vogue...

"A GREAT HUG"

Как да не ти напълнят душата... :D

011005140000055081.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе класация от Hanteo, която следи продажбите на музикални албуми и сингли. От 1 януари 2009г. до 1 декември 2009г. само два са минали заветната граница от 100 хил. бройки.

1 място - не кой друг, а "Heartbreaker", с което е обявен за най-продавания в Корея за тази година.

Втори е албумът "Sorry, sorry" на Super Junior. Следващите места и под границата от 100 хил. са албумите на 2NE1 и SNSD.

 

Това някой знае ли откъде е ?

9e0d36a7bf7627b2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази цял ден се чудех как да ви я спестя...ма то може ли нещо от вас да се скрие....?

То това момче се размаза от целувки....малееееееееееееееееееееее...

 

top_20091204_3.jpg

 

Ето и други снимчици на бандата за същата рекламка..

 

 

bigbang_20091204.jpg

bigbang_20091204_2.jpg

normal_84919576.jpg

..а телефончето е повече от сладко...

 

 

Последно, една много..ама много яка обща снимка...

091203ygfamily.jpg

 

И за желаещите има интервю(за декемврийския TV Guide )...

 

Big Bang- The group that will soon conquer the all of Asia, starting with Japan.

 

Big Bang has been busy with activities going back and forth from Korea and Japan.

Their new single after 4 months, ‘Let Me Hear Your Voice’ is being used as the opening song for the TBS

drama ‘Ohitorisama’, and is an R&B song perfect for winter.

GD: What makes the song attractive is the melody that’s like a whisper in your ears, and the stringed

instruments in the background that fill up the atmosphere of the song.

 

TOP: Also note the lyrics that reflect the image of the drama.

 

 

The MV is about wanting to express how you feel to the person you love, and is definitely worth seeing.

The Big Bang members, who always show a different side of them in each music video, also film their own

love scenes.

 

VI: When I was performing as a solo artist in Korea, the concept was ‘sexy’ so I asked the director to put

in a kiss scene in the music video. (laughs)

 

YB: I kept thinking to myself that it’s just acting since it’s I’m not in love with the other person, but it was

still awkward and embarrassing.

 

DS: I’m the only one who hasn’t filmed a kiss scene yet! (laughs)

 

In Korea everyone’s busy with individual activities. G-Dragon released his solo album and stole the number

1 spot on the charts. TOP is acting in the drama ‘IRIS’ starring Lee Byung Heon.

 

DS: The fans loved Leader’s solo activities and so did I! His performances were really great.

 

GD: TOP’s drama is really exciting. Even when I’m in Japan, I watch it online because I want to know what

happens next.

 

Big Bang has no time to rest, not with activities in Japan, Korea, and solo promotions. Are there times

when you just want to run away from it all?

 

TOP: We really thoroughly prepared an escape plan once. But we failed. (laughs)

 

YB: If we ever run away, I want to go to Okinawa. But we’d get caught straight away so maybe it would

be better to go to America. Just kidding, we’ll work really hard in Japan too so keep rooting for us!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...