Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Е не, обожавам да се излагат публично :282:

 

 

 

 

tumblrm8fyunvshr1rrv994.gif

 

 

 

 

И фен клипа, че той почти през цялото време си беше със смъкнати патналони :xaxa:

 

http://www.youtube.c...ayer_embedded#!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е 18ти август в Корея, затова пожелавам честит рожден ден на най-добрия лидер. Нека продължава да ни радва с музиката си още дълги години.

tumblr_m8e3kgJ3p31r8z2hmo1_500.png

tumblr_m8e3kgJ3p31r8z2hmo2_500.png

 

Джи Ди пусна тийзър на песен в туитър :es: Хубаво звучи.

Редактирано от blackangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-прекрасното същество на планетата има рожден ден :wub: ....пожелавам му и занапред на ни радва с музиката която прави и да е жив и здрав още много години !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bestwishes.gifЧестит Рожден Ден на Джи Ди !!! bestwishes.gif

tumblr_m8uh48Y8Dt1qi50jjo1_500.png

Нека си остане същото неподражаемо, талантливо секси създание :wub:

И да продължава да води Бенгитата все напред и нагоре !!!

Талантът си е талант !!!

(Когато фактите говорят дори Боговете мълчат :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден на G Dragon-a това неповторимо чудо на природата и на корейската поп индустрия.

Ето и галерия на Kwon Ji Young с най-сладките и забавни 24 кадъра от живота му:

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.37.21-PM.png

 

 

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.27.38-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-12.05.54-PM-540x377.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-1.49.28-PM-540x339.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-1.43.10-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-12.09.54-PM-540x306.png

gd.jpeg

Screen-Shot-2012-08-17-at-1.47.59-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.42.56-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-1.51.26-PM-540x417.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-12.11.15-PM-540x336.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-1.42.07-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-12.10.58-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.34.16-PM-540x414.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-1.44.15-PM-540x416.png

picture.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-1.43.35-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.22.30-PM-540x285.png

gdcries.jpeg

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.32.52-PM.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.47.05-PM-540x333.png

gd1-540x303.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-3.02.29-PM-540x395.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-2.48.11-PM-540x833.png

Screen-Shot-2012-08-17-at-3.36.37-PM.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GDay2.jpg

 

Остават броени часове(а може би дни!?),до акостирането на кораба с Драконовски платна,под вещото ръководство на Капитан G,но папа YG се погрижи да опъне червеното килимче предварително и да подклади тлеещото вече цяла седмица огънче във випските сърца..които продължават да тръпнат в очакване на неочакваното,с притаен дъх и жажда за приключения!

 

На фона на всеобщото вълнение от двойната фиеста,която тече с пълна сила този уикенд - рождения ден на главния заподозрян в тайна конспирация на мистериозното си завръщане & 6-тата годишнина на взривоопасните от дебюта на групата,yg-life -ското пробуждане повиши градусите на настроението и очакването,до краен предел..

 

Рожденика на свой ред почерпи официално,макари виртуално с близо 0:33 секундно музикално откъсче,гарнирано с благодарствен поклон,минути след настъпването на неговия ден-ден,отправяйки недвусмисленото послание,че освен ''Wild&Free'' e и '' ONE of a KIND'' .

 

За финал fanart-ско включване и от мен,посветено на този спешъл ден-ден !

 

shappybdaysamartfinitot.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като ми е тръгнало днес на пожелания...

Честита 6-та годишнина на BIG BANG !!!

Продължавайте да ни радвате с това, което сте !!!

tumblr_m6pzi0Glj71qzl7xxo2_500.jpg

 

Поздрав с LA LA LA ~Всички-ръцете горе ♫♫♪♪~ (сладури ❤):

http://vbox7.com/play:87ee1effd7

Subs: aegyo_vl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав ден е днес, момчетата ни празнуват годишнина, а с тях и всчики випове по света. Преди да прослушам к-поп се задоволявах основно с остове. Но един ден говорейки вкъщи за музика реших да видя какво толкова се е залепила за компютъра дъщеря ми и какви са аджеба тези прехвалени изпълнили. Имах късмета да попадна на точната група в точното емоционално състояние. Тъкмо беше излязла beautiful hangover. Хареса ми още на първо слушане и толкоз. И няколко дни по-късно, случайно чух KOE WO KIKASETE бях запленена и като се почна една... Сваляне, гледане, слушане, търсене на информация. Попивах всяка новина относно момчетата. Изгледах всички налични в мрежата концерти, изслушах всичките им албуми и вече не бях същата. Харесвам всяка една тяхна песен. Интересно как въздействат по подобен начин на феновете си. Никога не съм била така обсебена от музиканти, макар че през целия си живот съм имала пристрастия към доста изпълнители. Започнах да гледам участията им по предавания, епизодичните роли в които се появяваха. Плачех и се смеех с тях и техните преживявания. Щастлива бях от емоцията която ми носеха. С чиста съвест мога да кажа, че съм ВИП до дъното на душата си. Надявам се да ни радват още доста години и да ни носят надявам се, повече положителни емоции. Накрая една ретроспекция на това какво се е случило през изминалите 6 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не 6 години, поне едно 66(6) заедно BIG BANG, в добро и зло! В любов и в..любов!!! Хайде и в песен! :P

uysoV.gif

 

V.I.P -овете сме издръжливи, освен любвеобилни. :896767:

 

Няма да се отплесвам, важното е, че ги има тук и сега. И, завинаги....! Точно тези пет, точно в тази група..точно моята!!!

 

П.с. Спешъл спам няма, кратка съм, хепи съм.. Пиша, защото трябва да "кажа" на GD, а той да прочете, че се прибрах, починала съм и ....го очаквам!!! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, че форума трол-ва барабар с YG E, тези дни..GD ме прочел и си каза сам кой е: ONE OF A KIND!!! :lol2:

tumblr_m95ndfhBwT1qfvtamo1_500.gif

 

Разчистете терена, Драгона идвааааааааа, само малко ще ни мъчи.. :yes: На 25.08 са турили деня X, пък да видим.....

 

Говорим за GD и компания, която ни е научила да "копнеем"..за всичко предстоящо! Какво са за нас огромните и безкрайни тролски изненади?!

 

Сега, да си кажа словата: От кога го чакам този звук и баш 'тоя стил?! Любов от първи бийт!!! :up:

Човек и музикант като G Dragon, никога няма да изгуби своята индивидуалност и лични вкусови музикални предпочитания. И, евала за това!

Усещам, че албума ще е по-малко мейнстриймски, че кей поп комерса навярно ще е за сметка на завръщане към корените (не жълтите на косището :896767: ),

а по-гангстер look-а ще е налице. Вижте колко познати лица "има" за фон, зад нашия лидер...

Тази песен дали ще е заглавна..не съм много сигурна, кат си знам Фемилито...но пък може тотално да ме израдват, ако е тази. Бийтът е повече от впечатляващ!

Аз си знаех, че Джитката ще копа в дълбоките води на хип-хоп-а, знам и как гори когато прави музиката си, знам, че има заряд да блести, та той е лидер на лидерите, и размазването (моето е сигурно) предстои, ако е имал времето за разностилов албум.

Личното ми мнение за това как изглежда в тези 30 сек е обаче –- леко ужасно, заради разплетените пожълтели нудълс стърчища... Хаха, честно, можеше да се постарае повече да сплете дамаджанката ..но това са само някакви секунди, пък и ще преглътна жълтото, защото поне е баш цвета на нас, VIP-чета! :cry:

...добре де, жълтото хем ми дращи, хем ми гали ..очите и ушите, на черно-бялата идилия и звук! Да живее ВИП-ската недоволна природа! :xaxa:

Хайде сега, факта, че обожавам стила и натюрела му, няма да го зачешвам, музиката му е тази която ме привлича. Той, човека си е ОригиналдЪ във всяко отношение,

да се прави както иска във главата, младостта на гения му и живеца в музиката му са важни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам ги тез' момчета, много са различни и музиката която правят ми допада и може да се каже че са ми любимци :)

Песничката изглежда обещаваща ;) Ние обаче одавна си знаем че Дракона е единствен по рода си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност целият албум ще е добър. Е, аз съм малко пристрастна и не мога да преценя нещата обективно, но това все пак си е GD, знаем какви ги "ражда" неговата глава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този тийзър не знам вече колко пъти го слушах и гледах. Много зарибяващо. От това чудо на природата-G-Dragon- друго освен хит не може да се очаква. :lol:

tumblr_m958koKcGU1r1n8pxo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сдържах...за 'шашканиите" си с косите, умора нямат!!! Разцвилих се от смях, както се казва...времената се менят, прическите..въртят.. :28558:

 

A095RgMCEAAh3Cz.jpg

 

Причина за неистовият ми смях близките 2 часа, честно, са пак те - Биг Бенг!

Теянг, на летище Кимпо, на път за Япония бе добавката. Малчо, преди това, направил чек със зебра(не малка на ръст играчка), беше първата смешна хапка, ма Bae ме довърши...

Добре, разбирам, че СънгРи е форевър дивото MAKNAE, освен, че е панда...хахах, и завижда понякога на Таби за колекцията му с лукс играчки, ма сега за фен срещата е решил да яха черно-бялата животинка ли? Или ще си нана в Япония с нея? Значи той пътува в бизнес класа, а зебрата в каргото... :lol:

А, ЙонгБе, като френд е малко или много съпричастен с ужасното жълтоподобие на дълга коса на ДжиДи, но с тази прическа цепи мрака и слънцето... :lol:

Ако в този си чист луд вид се яви и на A-NATION + MUSIC STATION, мисля, че и клип е възможно да са снимали двамата с Джи. 'Кат нищо една комбо песен ще излезе..накрая. Не възпяващи, клатейки се, "двама от един вид", а "форма" на коса и начин на подръжка! :lol2: :lol2: :lol2:

Нямат равни, ако решат да..полудяват, това е ясно!

 

 

Нещо от самите Бенги за феновете, по случай 6-та годишнина. Канала на BIGBANG в тубата ъпдейтна: STILL LOVE VIP - HELLO VIP

Сега ще ме/ни карат да врътна да гледам един цял, супер весел, showcase с Always, и дори едно умопомрачително готвене за фенове, от едно време!!!

:thanks: & YOU! Им връщам, аз! И си знам, защо никога няма да ми омръзнат да ги гледам и слушам!

По желание, вижте и кратките благодарствени слова от BB за VIP-оветe.

 

 

GD

Already... No, Now!! It is our 6th anniversary. Always thank you so much and sorry, so want to be nice to you more. Will forever serve you as V.I.P! Still Love VIP!

gdragon-6th-anniversary-message.jpg

 

Taeyang

IlGqP.jpg

 

T.O.P

"It has already been 6 years since we debuted, thank you so much each and every VIP, hope that from now we can become each other's strength"

247-400x457.jpg

 

Daesung

Long time no see ^.^ I really really wanted to greet you!! You guys are always healthy right!! I really really miss you. I really love you -Daesung- Peace!!

daesung-dear-vip-120822.jpg

 

SeungRi

"Dear VIPs,it's 6th anniversary! Always walk with me! I'm so happy to be with you! I'm going to try my best so you guys won't be ashamed of me! What else do I need to say? I love you"

A099sRsCMAEi6C3.jpg

 

via: BBU

Photo Source: @UKBigBang

 

 

За десерт, ако сте яли преди два часа, заповядайте танци-манци, или денс практисите на

,
,
. ТОП, за пореден път казвам, че се справя повече от чудесно, едвам отлепвам очи от него, да загледам други чупки. :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gdragon-one-of-a-kind-music-video-countdown-120823-o.jpg

 

Yessir, ''ONE OF A KIND'' МV с премиерка точно в полунощ на 25 Август,00:00 KST,по запазена марка на папа YG !!!

 

-- В графа задълже --

 

- за четене попада - Bigbang Times - Q&A - Vol.4 - част от VIP Japan's official newsletter,в което момчетата освен закачливи отговори на определен набор от въпроси ,споделят и забавни автопортрети на самите себе си,излезли изпод креативните им пръсчета и завидно въображение..

 

- за гледане - Alive Making Collection Cuts : (1)(2)(3) за да се потопите в магията на творческия задкулисен процес...

За финал споделям един изключителен и адски впечатляващ фен проект на gd supporters , чиито нестандартни начини за засвидетелстване подкрепата и обичта към G,са повече от инспириращи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...