Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Да полетим на крилете на BIGBANG вече е повече от реалност,благодарение на Jeju Air..

bigbangupdates+jeju+air+bigbang-11.jpg

..останалите изкусителни бенгски jeju air фотки + още по-сладурски wall-p - та можете да откриете,споделени тук

 

Oфициален Upload на вчерашния ''WOW,Fantastic Bigbang Goodbye '' стейдж panda-145.gif .

tumblr_m39fxoi3lG1qblw3lo1_250.giftumblr_m39fxoi3lG1qblw3lo2_250.giftumblr_m39fxoi3lG1qblw3lo5_r1_250.giftumblr_m39fxoi3lG1qblw3lo6_r1_250.gif

::

::

tumblr_m38n37FpRm1ropyvco4_250.giftumblr_m38rhli5ZZ1ropyvco7_250.giftumblr_m38r6miCKd1ropyvco1_250.giftumblr_m38rr38uQ01ropyvco7_250.giftumblr_m38q1nJPKO1ropyvco5_250.gif

 

::

::

 

tumblr_m394qeK49d1qekpsao1_500.gif

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се да не мога спя. Понякога са ми нужни само 3-4часа и съм свежа като репичка. Та в тоя ред на мисли често гледам предаването Световна сцена на МТВ. Дават го петък и събота от 1.00 през ноща. Та тъй като знаех, че ще дават нашите момчета по МТВ така и така не спях пуснах канала с надежда да е вярно. В програмата не бяха обявени, а доста чуждестранни фенове се оплакваха, че по различните канали няма да го дават. Аз обаче имах чувството, че щом има слух трябва да има и частица истина и наистина се случи. 20 минутен филм за групата. Цели 4 изпяти песни от Биг Шоу 2012, 2011. Много подробно разказано за творческия път на групата подкрепено с откъси от концертите им, така че вече и да имало европейски фенове които не са чували за тях има надежда да ги забележат, не че това ми е необходимо, но те наистина станаха световен прецедент, а това само ме радва, че съм ги забелязала преди да заблестят с толкова ярка светлина. Ми друго си е усещането да ги гледаш по ТВ. Аз бях безкрайно щастлива и усмивката не слезе от лицето ми през цялото време.

Моля да ме извините за лиричното отклонение, но трябваше да го споделя с вас :kiss2:

Ето и първа част

http://www.youtube.com/watch?v=yLO__A5dZEs&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за наградата !!! :es:Big Bang win Best Fan Award at MTV Italy TRL Awards

Благодарение преди всичко на номинацията и на всички, които гласуваха! :yes:

 

Щастливата фенка с наградата се казва Бени и е студентка по право в Университета във Флоренция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога, ама никога, не спирайте да мечтаете!

tumblr_m3ut530dBd1qm4vmmo1_500.gif

tumblr_m3uthblZEV1qm4vmmo2_500.gif

tumblr_m3uwczXy1K1qg2i3bo1_500.gif

 

 

За поред път се убеждавам, удоволствието е просто нещо! Малко музика, петима жестоки айдоли за ...компания! Широка усмивка накрая!

Какво ти трябва за една оупън церемония?

Big Bang..и 2ne1!!! :P

Бързо гледайте, докато не махнат..танца! :lol:

 

Последно, винаги да си го знаем:

tumblr_m3umlnhQWK1qm4vmmo2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз може и да ги обожавам, но това е най-лошото им изпълнение до сега. Уморени ли са, недоспали ли са, не са ли се разпяли преди това??? Съжалявам, че на такова голямо откриване леко ми бледнееха. Направо не ги виждам как ще издържат със започващото другата седмица световно турне :blink: Добре че поне Дракона се държеше да вкара малко енергия, другите бяха умряла работа. Трябва най-накрая да ги оставят да се посъвземат, макар че тук ясно си пролича колко са професионалисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая фалшименто бяха, ама това са рисковете на лайв изпълненията. Особено Десонг отначало беше много зле. Мисля, че проблемът беше в озвучението или просто, като се стигне дотам, че бектрекът да не е толкова силен и се разкрива истината...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше най-доброто им лайв представяне, но не бяха толкова зле. Бяха на ниво, въпреки нервността им. Тук визирам и изпълненията на 2ne1 и IU.

И те имаха проблема със звука на микрофоните. Звукът беше адски слаб за тази голяма сцена....но да не отварям дума за KBS, и съоръженията на сцената... ;).

Затварям си очите и за избора на тази песен (пред президента :lol: ) и малкия дисбаланс с танцьорите, дори....

Бенгите са адски изморени, факт. Правят нови песни, подготвят турнето в Япония (някои мечтаят и за нов комбек), пътуват и снимат за всички странични задължения, като рекламни лица...един брой от тях обмисля и филмова роля..

Но и този стейдж, въпреки слабото им видимо настроение (веднага след пристигането си..се качиха на сцената), имаше динамика и носеше техният си чар. Макар и някак..смекчен. Те не са роботи, моля, моля..а Джит-ката бе on fire, само трябва да се клонира и огън да изкарва от уста....Обичам го!!! :P

http://www.youtube.com/watch?v=XtsmL25PZcA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме натъжи вялото им изпълнение. Не успяха да го изпеят като друг път, нямаше живец, направо ме заболя сърцето, обаче какво се оказа. Видях случайно една фен камера на която звучат различно от репортажа по телевизията. Поне се успокоих, че не пеят толкова фалшиво, просто не са във вярната гама. Ето и въпросната фен камера.

 

 

 

 

Ох, дано ги оставят малко да си починат, все пак човешките възможности са ограничени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въй...както казват в Бургас...аз съм потресена :blink: . Попринцип съм свикнала Топчето едва да се провлачва по сцената и да го мързи дори да си отваря устата...ама тука всички са много Low Battery. За гласа на Дае Сoнг, съм сигурна, че е паднал от преумора. На това момче съм му слушала записи на акапела и пее, не е като да не може. :huh: Такова изпълнение не е достойно за сцена от този калибър, но не са виновни те. И друго професионално мнение получих, че саунд инженера много се е окъкал. Но все пак, YG, моля, пусни ги момчетата малко да починат, защото колкото повече ги гледам, съм сигурна, че ще ги събират по сцената още на първия концерт от турнето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (13май) имаше пикник, организиран от Корейски кино вечери. Голямата награда беше dvd на Big Bang, която не спечелих аз :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямото ВИП-ско молене (на всички богове) oт сутринта започна.... :lol2:

Чак сега ще разберат защо нашите хубавци "пеят": Не спирай да мечтаеш! :xaxa:

 

Да се готвят Малайзия и Филипини-те! Тайван и Индонезия! Тайланд и Сингапур! Хонконг!

 

BIGBANG ALIVE TOUR 2012

 

MALAYSIA and PHILIPPINES! Confirmed!

TAIWAN and INDONESIA! Confirmed!

Thailand and Singapore! Confirmed!

Hong Kong! Confirmed!

Следете официалната страница на турнето

 

Започва и 2012 YG GLOBAL AUDITION singer/ musician! Хората полудяха за няколко часа, покрай датите и страните, избрани за концерта, сега ги съсипаха с изисквания, за възраст примерно. Но, за желаещите да участват в прослушването, няма невъзможни неща - има дати и за Европа!!! :yes:

 

 

2012 YG GLOBAL AUDITION spot from BIGBANG

 

▶Date & Place

2012. 06. 16. London, UK - Korean Cultural Centre

2012. 06. 23. Berlin, Germany - Koreanisches Kulturzentrum

2012. 07. 07. New York, US - Double Tree By Hilton Hotel Fort Lee

2012. 07. 11. Toronto, Canada - Dosan Hall Gallery

2012. 07. 14. Seattle, US - Korean American Broadcasting Hall

2012. 07. 21. Los Angeles, US - Korean Cultural Center

2012. 08. 24. Tokyo, Japan

2012. 08. 26. Osaka, Japan

 

▶Qualification

Anyone age between 11~19

 

▶How To Apply

Download the application form @ http://www.yg-audition.com/

send to euro@ygmail.net (Europe) / uscanada@ygmail.net (US, Canada)

 

Details of YG Japan Audition will be announced soon.

Check out Audition Information @ http://www.yg-audition.com/

 

П.с. Папа YG е най-големият трол в кпоп-а! ЛОЛ! :lol:

 

As739IjCIAEYQhJ.jpg

 

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dong Youngbae! Dong Youngbae! Dong Youngbae! :icon_sunny:

Да му е честит 24-ят рожден ден днес!

Желая му да е здрав, да все така слънчев, енергичен и ненаситен в музика и танц, на сцена или просто докато си денси ака твори в студиото!

Това момче е от комплексните айдол-артисти, който почти винаги дава максимума от себе си на сцената и благодаря на Бога, че е част от Big Bang!

 

tumblr_lrpgs90jXV1qba1xmo1_500.gif

 

Лично му пожелавам и да се съблича когато и където иска :lol: ..а, стане ли дума за обличане - тук и за тази кампания ми стана още по-скъп на сърцето!

Видях официалният екип на корейския национален отбор по футбол от Nike за Олимпиадата в Лондон, точно на Теянг!!! Урааааааааааа!

tumblr_m47h7vfbnG1qi8x2j.jpg

 

bigbangupdates+nike+2.jpg

bigbangupdates+nike.jpg

 

 

Вчера, Bigbang започна ALIVE турнето в Япония, с първи концерт в Нагоя. За концерта там, японските фенове предварително решили да изненадат любимите си Бенгчета с „Mission Blue” - изключване на жълтите стикове/коронки за малко и включване на сини такива по време на изпълнението на „Blue”.

Така цялата светлина и зала в Нагоя става СИНЯ за една песен време, Бенгите, навярно адски са се трогнали(разплакали и Панди, дори), а мисията D-1 Nagoya е повече от успешна и докосваща.

 

bigbangupdates+blue.jpg

 

 

 

Set List за D1

bigbangupdates+nagoya+alive+tour+120517_001.jpg

 

 

1. Alive Intro

2. Tonight

3. Hands Up

4. Fantastic Baby

5. How Gee

6. Stupid Liar

 

Talk Part (Taeyang, Daesung, Seungri)

 

7. Ppeokigayo

8. High High

9. Strong Baby

10. What Can I Do

11. Gara Gara Go

12. Number 1

13. Cafe

 

Talk Part

 

14. Bad Boy

15. Blue

16. Ego

17. Love Song

18. Feeling

19. Look Only At Me

20. Wedding Dress

21. Wings

22. Haru Haru

 

Talk Part

 

23. Lie

24. Last Farewell

25. Let Me Hear Your Voice (Encore)

26. Heaven (Encore)

Както всеки път е имало смях и забавни моменти - носене на гръб, събличания, малки гафчета (ТОП си пял на корейски, тук-там..ахахаха) и много енкор)

Гледайте фен камерите... :lol:

 

 

 

Как да не им се радва човек? :P

http://www.youtube.com/watch?v=WJcvISKNsas&feature=relmfu

:excl:

от първият ден на концерта в Нагоя!

 

За Япония и феновете там, изненадите не спират до края на турнето..вчера бе съобщено за спешъл финал на “Alive Tour in Japan" в Kyocera and Tokyo Dome!

Заветният Токио Дом!!!

 

Сега за всички фенове, едно от най-хубавите неща, които излиза от Bigbang за феновете е Extraordinary 20's Photo Book и DVD.

 

Фотокнигата е посветена на нашите любими пет, от дебют и всички запомнящи се събития. Превюто от няколко снимки става любимо от пръв поглед...

 

bigbangupdates+extraordinary+20s.jpg

 

bigbangupdates-top.jpg

tumblr_m47prl6l5o1qjyoa0o1_1280.jpg

bigbangupdates+extraordinary+20s+gdragon.jpg

tumblr_m47nxebWl21qb2yato1_1280.jpg

tumblr_m49jbn9MUC1qzh8w1o1_1280.jpg

 

 

П.с...Отивам да си препрочета интервюто на Джи, Све, не ми се измъквай..а ги сложи!!! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки не пропуска да ни информира за новостите, което е добре :) Много им завиждам на японските фенове, винаги са толкова превилигировани! Искам и аз на концерт :)) Аааа, да, и честит рожден ден на това мило "теленце". Да продължава все така да радва феновете с прекрасни визуални и вокални изпълнения :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, малко съм разочарована от последния ти спойлер. Къде е снимката на Сънгри? :(

Защо така си пренебрегнала любимеца ми? :P

Иначе... честит рожден ден на Теянг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, малко съм разочарована от последния ти спойлер. Къде е снимката на Сънгри? :(

Защо така си пренебрегнала любимеца ми? :P

Иначе... честит рожден ден на Теянг!

 

 

Не ме вини..хехе, още не е излязла, за наше съжаление излизат по 1 на ден, или типично за YG, инфо и снимки ..на час по лъжичка..само и само да измъчват феновете!

Тролска работа! :28558:

Само "да се яви" го имаш..т.е. го слагам.. :lol: Утре е денят за малчо!

Иначе се радвам, че се разписа и ме подсети да слядя..какво слагам в спойлер, защото често бързам...

 

Сабринка, хайде да се пробвам да замажа положението с..това. Каква корица и точно днес?!... :P

tumblr_m47rcrHjYW1qzjb8ko1_500.jpg

 

Я, по-добре с това..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето и снимката са повече от страхотни, ама моите очи гледат само към Сънгрито.

Много благодаря за клипчето. :kiss2:

Значи утре задължително ще мина пак през тази тема. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...