Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Inkigayo стейджа беше разкошен. Не просто Фантастик, но изпълнението на Fantastic Baby-то беше бумбастик. Завръщането на хип-хоп дрехите, цветните нюанси, закачливото настроение и харизмата прави тези петимата различни, от всички други изпълнители, и винаги обсебващи когато истински се забавляват.

 

Който не е гледал YOU & I с гост Биг Бенг, вече и с превод, да заповяда и да се забавлява.

Хьори и Бенгите имат пословична химия, приятелство и заряд, и това комбо участие не е по-различно. Много нови аранжименти на познатите, любими песни, много "невинни" лафчета от нашите момчета привлякоха вниманието отново...

 

Днес стартира и YG ON AIR, благодарение на NAVER MUSIC.От днес 20 март до 25 март всеки ден (6 PM KST – наше 11:00 AM) ще се радваме на лайв изпълнение към песен от албума ALIVE. Стартираха с BAD BOY.

tumblr_m16h0zq2mQ1qekpsao1_500.gif

 

Ако искате основните стъпки в хореографията, СънгРи е на помощ.

 

Не трябва да пропускаме малко страхотни снимки и бърз мейкинг за G Market:

 

BIGBANG+Gmarket_002.jpg

 

BIGBANG+Gmarket_003.jpg

BIGBANG+Gmarket.jpg

BIGBANG+Gmarket_006.jpg

BIGBANG+Gmarket_005.jpg

tumblr_m16ikc7oLg1qb2yato3_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1332325984&Signature=tqD54ilF5LDlTIsSZk9XWOG73Dc%3D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък си мисля, не ги ли е страх че може да омръзнат на хората с толкова участия по предавания и промоции на песните. Не ме разбирайте

погрешно, аз се радвам на всяка тяхна поява, но ми се струва, че малко е прекалено да са навсякъде. Трябваше да пускат по едно, максимум две участия на седмица та да държат интереса на публиката, а не да са навсякъде. И въпреки, че клипа на фантастик бейбито ми е много любим си мисля, че не трябваше да пускат всичко наведнъж :huh:

Но може и да се вживявам прекалено много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката хич не е зле!

 

Видеото на Seungri макар и кратко ми беше забавно! Бих искала да видя и останалите членове да направят такива клипчета за танците към песните. Сигурна съм, че ще са забавни.

 

ПП. Днес попаднах на една фотосесия на випска стая. Тя спокойно може да се нарече раят на виповете! Останах без думи.... С удоволствие бих се нанесла там :lol:

 

Ето я и нея: My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас :blink:, стаята ми заприлича на олтар, сякаш е излязла от филм за маниак-убиец. И у нас има плакати на Бенгите и няколко албума, но това ми се стори прекалено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва колаборацията с Пикси Лот. Първо гласовете на тримата и произношението на двамата ме завладяха, после текста ...Както пеят perfect team се е получило!

Таби ме "спечели" тотално, в Джи не съм се съмнявала!!!

Песента звучи неустоимо секси, текстът е добър, каквото и да казвам, аз съм супер изненадана и супер доволна от моите момчета! Тези двамата са онова вдъхновение, дето всички болежки лекуват и засилват всички мои усещания!!! А, да не говоря колко са продуктивни и заслужават не само моята похвала!

Искам клип и да чета колко са забележителни, още и още....честно! :wub:

 

Вижте STRONG HEART Preview, дето епизода ще удари рейтинг в небесата, сигурна съм. "YG special" ще взривява SBS и нас на 27 март!!!

http://www.youtube.com/watch?v=SP_1oqyWGSo&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te, че са забележителни, забележителни са, ама на корейски. Ае, Джиди го докарва горе-долу, ама ТОП - нъц, колкото и да ми е кофти да го кажа. Трябва да отидат като уондър гърлз малко в САЩ да посвикнат с акцента и ще са ток и жица. Обаче и каквото и да говоря, има голям напредък в английския и на двамата. Джиди преди докарваше една-две думи свястно, а сега вече са изречение, а на Таби поне му се разбира какво пее :).

 

Песента е приятна и те двамата определено я правят, щото мацката е поредната мейнстриймка в Америка, която не бих разпознала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има голяма промяна в произношението и усещането, когато пеят на английски Джи и Топ. Това е..важното и отличителното тук. Има още върху какво да работят и те го знаят сами (някога само на Те разбирах английският, въпреки, че Джи и Темпо имат доста добри опити на английски парчета). Джи доста работи върху акцента си, а Топ впечатлява с лекотата си на рапиране, без да насилва и капка от гласа си, както обича...и това е моят плюс. Пикси, за британка, ми хареса със свежата нокта в гласа си, още когато проби с Mama Do, и без да съм й фенка знам, че си я тачат на Острова.

Колаборацията, обаче е успешна и някак чаровна, точно заради гласчета на ДжиТоп, факт. Песента предизвика интерес и целта е популяризирането и разпознаването, както на момчетата извън Азия, така и на мацката в Азия.

 

Чуйте тийзърите на двете нови песни на Биг Бенг за японското издание на албума "Alive":

 

Его-то ми хвана ухото, веднага....

 

За припомняне...някога преди :P

 

 

BIGBANG - YG On Air ▶ BLUE (21.03)

tumblr_m18aftMglM1qb21tfo1_250.giftumblr_m18aftMglM1qb21tfo2_250.giftumblr_m18aftMglM1qb21tfo3_250.gif

tumblr_m18aftMglM1qb21tfo4_250.giftumblr_m18aftMglM1qb21tfo5_250.giftumblr_m18aftMglM1qb21tfo6_250.gif

 

Хорео-то за Blue от малчо!!!

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ego много ми харесва как звучи.

 

Иначе за английския се съгласих, че даже си го и написах. Мацката звучи много американски и не съм й чувала други песни. Не ме грабва чак толкова, че да се разтърся.

 

Kaт' сме запускали от време оно:

 

Жалко, че вече не пее като едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, супер сте и благодаря за всичко, което споделяте. Блеки, направи ми деня вчера с предаването You & I. Умрях сто пъти докато го гледах.

Я кажете, като по-стари фенки (ужасно звучи), айде V.I.P-чета, то мойто момче G-D много сериозно и скромно го раздава по интервютата, които съм гледала. От както им следя изявите съм много изненадана от този факт. Мислех си, че ще е нещо като веселяка на групата, но забелязвам, че Де се е нагърбил с тая роля. А може и просто на такива изяви да съм попадала, знам ли? Та кажете вашите лични, а и всеобщи, мнения за момчетата по отделно.

Друго - щерката иска да "е колкото G-D и да й е гадже (а аз си мисля, че не знае какво значи тая дума :blink: ) Взела шапката на брат си и цял уикенд се мъчи да докара фасона му от Fantastic Baby. Бебето ми пък (на 2 си ми е бебе още) се научи да цъка спейса на компютъра и само върти "буцара", правилно ли чувам?

Аз започнах да свиквам с ръкавите на Дракона, макар че мигах 2 минути първия път като го видях с това ... нещо. Само екипа на Сънгри-то тип гащи върху гащи не ми дава мира /засега/.

Айде стига съм ви издевателствала. Ще ми е интересно да ви чуя мненията за сценичните костюми, ако могат така да се нарекат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_m1a58i9PU71qb21tfo1_250.giftumblr_m1a58i9PU71qb21tfo2_250.giftumblr_m1a58i9PU71qb21tfo3_250.giftumblr_m1a58i9PU71qb21tfo4_250.giftumblr_m1a58i9PU71qb21tfo5_250.gif

 

BiGBanG бяха за пореден път WOW @ M!Countdown & TRIPLE CROWN-а им беше в кърпа вързан&напълно заслужен !!!

 

BIGBANG - FANTASTIC BABY @ M!C

Какво улови камерата на M!C - Behind the Scenes - на взривоопасните момчета :1

+ Днешната победа : WIN

tumblr_m19zxzOhyp1qarjfpo1_250.giftumblr_m19zxzOhyp1qarjfpo2_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се.

Да добавя това, което успях да разбера, с помощта на чичко ви знаете кой - може да се гласува до 10 пъти на ден.

Краен срок (за нашата категория) - 5 май 23,15ч. Не пише обаче кое време - италианско или GMT?

BIG BANG, FIGHTING :)

 

п.п. Нещо явно се побърквам, само ФАНТАСТИК БЕЙБИ ми се върти в главата, така започнах да се обръщам към малката...

Тоя майнд контрол ще ме умори - постоянно се усмихвам и подскачам напред назад пълна с енергия :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още..Фантастик!

tumblr_m1bzirexYF1qad928o1_500.gif

BIGBANG - YG On Air ▶ Fantastic Baby

Жестоки! Това завръщане размаза на всички представите за музика, качество, шоу и харизма!!!

Основните стъпките от "майстор" Панда :)

 

Отивайте да гласувате!

tumblr_m1byt9LA161qb2yato1_400.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Нещо явно се побърквам, само ФАНТАСТИК БЕЙБИ ми се върти в главата, така започнах да се обръщам към малката...

Тоя майнд контрол ще ме умори - постоянно се усмихвам и подскачам напред назад пълна с енергия :es:

 

Не си сама. И на мен ми действа така.... Голямо циклене*... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Triple Crown за Blue от Inkigayo! Оле! YG Family foreverrrr!

http://www.youtube.com/watch?v=FUFCQ39lWKA&feature=youtu.be

Уникално настроение имаше сред всички Бенги и айдоли на сцената, когато обявиха победителите. TODAE..обра любовта ми (ТОП толкова хепи и луд, пак е заредил батериите, браво), а Jo Kwon и Ри ме на накефиха на макс! :lol: Обичам уважението на всички едни към други! Това го могат само силните!

tumblr_m1fkniPEqH1qjnysgo1_250.giftumblr_m1fkniPEqH1qjnysgo2_250.gif

 

Няма по-изявен образец за шоу! Тези петимата правят всеки лайв задължителен за гледане! Гледайте...

20120325_1332662294_10834000_1.jpg

 

Малко клипчета от SAITAMA!

“2012 YG Family Concert in Japan” on TBS Japan (120324)

 

Последно...нашите продължават стабилно представяне из всички дигитални чартове след почти месец завръщане! БРАВО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един вълнуващ полет на крилете на Daesung ,brought to you by YGONAIR..

 

tumblr_m1fotigp5l1qad928o2_500.gif

 

 

С пожелание да бъдете окрилени от светли мисли,пъстроцветни емоции & спираща дъха музика..като тази panda-145.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...