Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Не успях да постна преди малко, нещо явно се взриви :)

Смели, шарени, диви и мнооого готини.

G-D-то пак ме прави разногледа, ама си го обичам всякак. Нямам думи, много ми хареса. Очаквам с интерес превода на песента. Идеята на клипа ми е супер близка - свобода, бъди какъвто си, каквото и да ти струва. Поне аз така го изживях на "първо гледане".

На малката също й хареса явно, върти дупе и зяпа в унес батковците. Айде и аз с нея - Boom ShakaLaka, boom shakalaka ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Big Bang отново надминаха и най- смелите ми очаквания.

От тях винаги очаквам неочакваното и накрая всеки път оставам изненадана.

Страшно шантав и откачен клип и още по- шантави изпълнения от момчетата. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше...............ВЕЛИКООООООО.

Откакто го пуснаха сме се заредили пред телевизора с увиснали ченета и само бършем лиги от време на време :tongue: :tongue: :tongue:

Предполагам вече на всички е ясно кои са КРАЛЕТЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o :o :o

Видеото ме разби! Толкова е епично! (а с тази дума доста се злоупотребява)

''Шантав'' е меко казано, клипът е толкова много неща.Цветен, луд, странен,футуристичен,бунтарски, изпълнен със символика и детайли от първата до последната секунда.

ТОП е като картинка, Теянг-буквално е картина,с всичките тия шарки по него, Десонг трябва да задържи това русо на всяка цена, защото е невероятен.Има някакво толкова ангелско излъчване.Малчо...хмм, май вече ''малчо'' не върви, съвсем по мъжкарски го раздава.

И Дракона...там нямам думи! Все си мисля че сме видели най-доброто от него, а той съумява да ни шашне още и още!

Връщам си и всичко казано за перчема, особено след като му сменя цвета със скоростта, с която се сменят модните тенденции в Южна Корея.Какви ги говоря, той диктува модните тенденции в Южна Корея (и не само).

 

tl;dr: Събраха ми се очите, сърцето ми се разхлопа...Big Bang надминаха себе си.

Отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа на песента и интересен като замисъл, но въпреки това песента продължава да не ми харесва, а и това бум шакалака продължава да ми звучи много тъпо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо съм

tumblr_ly23op7lXP1qj7wmwo1_500.gif

Тоя клип направо изби рибата, както се казва. Иначе докато го гледах постоянно ми изникваха някакви простотии в главата :D

Например, че Теянгчо пие антифриз, а GD в България ще е царя на цветните метали :lol:

Визията им от всякъде е ВИЗУАЛЕН ШОК! Браво момчета! Вече смело мога да кажа, че ме накараха да стана VIP, колкото и да се дърпах (защо ли- и аз не знам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са просто страхотни ,няма песен от новия им албум излязла досега и да не ми е харесала :lol: :lol: :lol:

А някои знаели от къде мога да си сваля целия албум :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои знаели от къде мога да си сваля целия албум :unsure:

 

Примерно ОТТУК. Kasanova е споделила линк малко странички напред ;).

 

Хвалите ги, хвалете.."Совите не са това, което бяха!"

tumblr_m0gy7yDtx31qa2mwfo1_500.gif

Присъединявам се единодушно, че клипът прави песента още по-откачена. Уникално-епичен и безгранично-интересен, шоу-тенденционен клип. Смел, нестандартен и смислен, в същото време. Още се опитвам да разгадая всички символи.

Ако ви кажа..че ме кара да се смея..но и да се сещам за едни от най-лошите "моменти" на момчетата миналата година, ще ми повярвате ли? Това го прави още по-уникален..защото е направен с послание, въпреки безумно-крейзито БУМ ШАКА ЛАКА! Което не означава, че не ме кара да изтрещявам и искам пак да го чуя/припявам пак и пак... :es:

За песента отдавна казах, че е врзив....За клипа, поне веселото...в спойлер.

 

Ако Рапунцел е „жива” сигурно циври яко в ъгъла и с една ръка скубе кичури от дългите коси, а с другата с ножица си оформя перчем, който после ще оцвети с цветовете на Пауър Рейджър, следвайки легендата (схемата на боядисване) ала ДжиДи. Дано Джи сподели и сцемата на прикачване, защото Рапунцел с шапка ще загрози цялата приказка... :28558:

GD – това откачено и обично създание! Вече съм сигурна, че и с брада до земята, и в кофи за боклук да влиза и да излиза, пак ще е най - обожаван или хулен, от всеки фен и анти. Точка! Уникален е, казах ли?

TOP! Три удивителни, заради трите букви! :896767: О, милостиви Боже – благодаря ти, че схванах защо него го бяха избрали за тийзър фотката на песента и му бяха турили кислородната маска. Много кислород ще е нужен докато гледамe и слушамe речитатива на този "Завоевател". Дано никой бг син кардинал да не го "прилапа" в редиците си :lol2:.

Само питам: кой намаза с латекс веждите му толкова грозно..да се яви, без бой до синьо?! И, Таби..накрая на клипа много ти личи, че нямаш никакъв живец, чадо..

Дано си по-добре вече, каквото и да има...един цял народ, чака "плода" на любовтата ти с ...камерата! :282:

Теянг е толкова видимо секси, че и да мутира скоро, т.е да порасне с няколко сантима, освен, че ще му се радвам повече..може и да му уредим аудиенция с Арни да правят хибрид за следващите поколения. Жесток Те, жесток!

Нашето Десонг - разкошно тяло, убийсвен глас, секси look. Той е най-естествен и най-нормален в Bigbang и тук, но ето, че успя да ме изненада. УАУ ефекта е именно той за мен! Фантастична трансформация!

Малкото ми панде....къде ли се е скрило? Защото този горещият СънгРи е многоо открито по-секси, много по-свободен и по-луд. Все си мисля, че той е за "връзване" в петорката или за дебела лепенка на устата, но пък тогава кой ще кара едновременно кръвта на една 12 годишна тийн-ка и на една 65 годишна леля да кипва, чак да изври, ако малкия е вързан.... :lol2: ?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям всички мнения над мен (имах си аз да е обратното :lol: )

Всички от групата ми се струват страшно променени. Начело със Seungri, който допреди няма и година беше като дечко, а сега е възмъжал и е страшно секши :tongue: Дори Daesung ми се струва по-добре с русата коса :)

Видеото на "Fantastic Baby" направо ме "уби" със стрела в сърцето :D

 

BOOMShakalaka B):panda-145:

 

Защо ли се влюбих отново в групата... ? :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа на Фантастик бейби ме прати отново в почти нереалния свят на Биг Бенг! Страшен клип, с вложени много средства и креативност.

Евала, очаквах нещо невероятно, но признавам, че и този път надминаха всичко, на което предполагах че са способни. Джи и променящия цвета си перчем приковаха погледа ми, веднага след това Де. Страхотна трансформация, много секси, много мъжествен (момента с веригите ме остави с отворена уста. Много, ама наистина много ми хареса тоя Аnger стил на Те. Ужасно мъжко момче се показва, много mad&cool. Смърфската гама на ТОР вече каточели не ми прави впечатление, от него и GD очаквам абсолютно всичко, но останалите ги виждам в изцяло нова светлина. И все пак Те и Де най-осезаено показват темперамент в клипа. Страшно много съм доволна. А цветовете и кича са бонус, който ме прави много щастлива :) Обичам ги тия момчета, винаги знаят как да взривят фенските ( и не толкова) общности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално съм шокирана след като видях новите татуировки на Теянг

 

427609_402183673141605_154262691267039_1598100_1365196820_n.jpg

 

и ДжиДи

 

MUWxM.jpglqwW0.jpg

 

 

Момчета спрете се бе,какви са тия огромни рисунки/ надписи.

Като идея не са лоши, даже напротив, но можеха да намалят размерите малко :)

Няма смисъл да се оплаквам при свършен факт, щом си се харесват и аз ще ги харесвам с тях :)

 

П.П. Много добра статия са спретнали от сайта, все така в този дух да продължават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко вчерашно, ма сега го видях...

 

Баси, не очаквах такъв клип :). Много яко. Единствено ТОП ме нерви и то не за друго, ами заради педалския молив, който са му ударили. Не му отива да ме гледа като кошута. Иначе всичкото мъж в клипа е секси, изключае Джиди, който е като извънземнa Рапунцел. Цветовете са много яки, прощавам им дори леката кражба от БЕГ, защото "танцовата полиция" са като стормтруупъри. Тоя клип дава на песента ново измерение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не остана какво да кажа освен, че съм съгласна с горните мнения и че са просто Фантастични :D , а Running Man го чакам с нетърпение още 2 дни и кеф :es: и смях :lol2::yes: :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чартове, класации... нови отличия и порции еуфория...Просто BIGBANG се завърнаха и са си ХИТ!

 

Big Bang win ‘Music Bank’! (120309)

Днес момчетата ги нямаше на сцената на MB, но наградата беше заслужено тяхна за „BLUE”! Ще броим накрая пилците...

tumblr_m0m5trsVN31qbdv3vo1_500.jpg

 

По същото време SBS разцепи мрака със светлина, и показа част от "Big Bang Comeback Show", или онази малка красота от взривоопасния концерт BIG SHOW ALIVE TOUR 2012

Адски въздействащите нови лайв сцени и убийствените пет в комбинация заслужават всеки миг от вашето внимание!

tumblr_m0m99iCJuQ1qm4vmmo2_500.gif

tumblr_m0m50m53dT1qa7mkio1_500.gif

Цялото шоу можете да свалите (торент) оттук или оттук.

 

А, можете да гледате тук или тук.

 

tumblr_m0ma6ny1rh1qarjfpo1_500.gif

tumblr_m0m8gc0ZZs1qhrgpmo1_500.gif

tumblr_m0m5ulCm8a1qa7mkio1_500.gif

tumblr_m0m5cpmkxG1qa7mkio1_500.gif

tumblr_m0m81tSGFt1qloql8o1_500.gif

 

 

И някои акценти от "говорещите", но чакаме цялото скоро с превод...

 

Q: Do you think you were able to get back on stage?

Seungri: We were scared to come back.

Daesung: I also thought it was a bit early to come back. I thought about 2-3 years would be needed. Yang Sajangnim told me that a singer’s job is to send out emotions, so emotions don’t always have to be happy. You have to know how to send out your emotions to people as a singer. These words gave me courage and we have prepared for our first broadcast.

G-Dragon: I couldn’t hide forever, and I couldn’t let my actions affect the group as a whole. I want to gain forgiveness and I wanted to come back quickly to show how we’ve changed.

TOP: I’m really stressed. There are always days where I want to escape.

Q: What is blue in terms of your life?

Seungri: The lyrics seem to match our lives.

G-Dragon: Since I was young Ive been so lucky and rarely experienced hardships, so last year made me think a lot. Blue is a little time after these hardships. I’m not super sad but I’m not happy either.

Q: How were you able to cope with this?

Seungri: After Tonight, the group was separating, and we wanted to be solo and we started becoming greedy. Taeyang with solo promotions, GD as producing raps, TOP as an actor, and etc. Last year allowed us to work together to become stronger.

Taeyang: Thinking after the accidents, we were able to stay as a group. I am thankful for these things.

Q: The album in a few words?

Taeyang: Alive

G-Dragon: Alive

Daesung: Alive

TOP: It’s big bangs maturity

G-Dragon: We are still alive after these experiences

Q: Who failed with a change in style?

Seungri: Sorry, I think TOP. White hair from GD&TOP was nice but mint color… It’s hard to get used to.

Q. Who’s the most like a bad boy?

Seungri: Daesung

Daesung: Seungri

G-Dragon: Taeyang

Taeyang: Before I become a bad boy I’d have to meet more girls

TOP: Is there anyone who chose me?

Q: Which song do you like most?

Daesung: I think whoever wrote the lyrics was good

Q: What do you think about Wings?

TOP: Daesung is a warm child.

G-Dragon: I wanted to add a solo song for Daesung. He said he couldn’t do a medium tempo song because he was too sad, because super sad songs require sadness and happy songs require energy, but medium tempo songs require interacting with the fans. He had a hard time facing his fans.

Daesung: I planned to look at the fences and walls between fans because I was afraid to look at them directly. It’s the first time performing my solo songs. I hope my lyrics transferred well to my fans

(before going on stage for “Wings”)

Daesung: The fans faces were so warm and a lot of people were singing along. I was so happy out there

(Ment from 2012 BIGSHOW Day 1)

G-Dragon: I’m so happy we got to meet again. A lot of things happened, so thank you for staying with us. Please be excited about us rather than disappointed or worried.

Q: To be like big bang is…

G-Dragon: Kids who don’t listen to others. We take paths that others don’t take on purpose. When we look back on ourselves we want to be proud.

Taeyang: I think it’s just Big Bang. We are young and we have a uniqueness that people can’t imitate.

Seungri: We are fighting to feel the moment right now, and we are enjoying it.

Daesung: We try hard at every moment. Aside from music, we try to enjoy ourselves and play on stage. Doing our best all the time, so that people will acknowledge our hard work.

TOP: I don’t think there is anything. We aren’t finished yet. We are working harder to become more perfect.

translated by: @kristinekwak

compiled by: V @bigbangforlife

 

 

 

TIME Magazine отново и отново споменава Big Bang....Поразровете се..

 

Big Bang takes over Billboard charts!

tumblr_m0mncdwBuI1r0oww3o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...