Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

В крайна сметка горе-долу колко излиза с всичките разходи?

 

 

Точно този не мога да кажа..още, но щом знам, ще кажа :lol:. Но да кажем стандартният албум (т.е. общата Bigbang версия) без излишни екстри мисля ще е около 40лв. (45лв. ми се струва много). Но пак казвам, че зависи от мястото където се поръчва и от където тръгва. Най-хубавото на онлайн заръката е като се поръчват групово, или няколко броя, така цената на доставката е една и се дели ... ;)

 

 

Слагам едно, по-чисто 40с. превю с текст на BLUE, да не ми е празен пост, и да не го пълня с думи..само! Но тази песен е просто..страхотна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lzi05b4HP91qdu2hjo1_500.jpg

 

Ударна доза BIGBANG ''ALIVE'' фото изкушения ви очакват на един клик разстояние ...

 

 

SwVvu.jpg

 

 

 

 

 

tumblr_lzhtr99jh21qbwgylo1_500.jpgTOP.jpgtumblr_lzhulcxLwM1qbwgylo1_500.jpgtumblr_lzhuk3BO9T1qbwgylo1_500.jpgtumblr_lzhukeEO7n1qbwgylo1_500.jpg

 

 

Picture+21.jpg

 

 

 

 

 

Утрото на 17.02.2012 - едит по траклиста-пореден ,резултат 6 title tracks за промоутване..

 

tumblr_lzhrq4GfsC1r7g7kyo1_500.gif

 

Като причини към новото предизвикателство,представител на YG заяви,че след инцидентите,момчетата са се фокусирали единствено&само върху правенето на музика,резултатът от което се е получил повече от задоволителен,до степен в която всяка една от песните има потенциала и е обречена да бъде пилотна,сама по себе си .

 

От изказването стана ясно още,че Бенгите са снимали в Ню Йорк,клиповете към BLUE & BAD BOY,като снимачния процес,независимо стриктния график&усилената охрана е бил съпътстван от появата на папараци,които са затвърдили интереса към предстоящия албум на BIGBANG отвъд рамките на Корея, на глобално ниво.

 

Първия пилотен сингъл BLUE,очакваме да бъде разкрит на 22.02,самото мини излиза на 29.02,а официалното завръщане на ВВ ще се състои на BIG SHOW 2012 , на 2-ри Март в Сеул - първа спирка от предстоящото им Световно ''ALIVE'' турне.

 

 

bigbang_mini_5th_01.jpg

Да хвърлим едни бърз поглед и върху визията&версиите на 5-тото мини ..

 

 

 

bigbang_mini_5th_02.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А някой иска ли да се комбинира с мен за поръчка или вече сте поръчали?

 

 

Много красиви, бе! Джи не ме кефи много с тоя бретон (освен на "кралските" снимки), но концепцията им направо рулира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа, освен че броя минутите до 22ри. Концепцията, снимките, които ''изтичат'' една по една, всяка новинка- всичко е толкова добре премерено и обмислено, само за да ни докара до онова особено душесмутно състояние, в което десетина минути фокусираш на тийзър снимката на T.O.P. и се чудиш къде си.

То ако фенкамерите, слуховете, привю-тата, рекламите и фотосесиите не успяха съвсем, то новината за Световно турне ме довърши.

Каквито и очаквания да имаш, Big Bang ги надминава всеки път.Затова-какво да се прави, примиряваш се, носталгично си пускаш четвъртото мини,

дишаш

47841773.jpg

 

и ги чакаш да се разстопят

GROUP.jpg

 

В заклчение: Year of the G DRAGON отвсякъде.

tumblr_lzje8qOdkt1r9g9mfo3_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от kpoptown сметнах, че албума заедно с плакат и доставката излиза към 35 лева. А аз се оказах, че няма да мога с картата, която имам да го поръчам .. А така ми се искаше .. Сиера, ако ти имаш възможност може да се комбинираме.. А парите ще ти ги пратя .. (А ако си от Пловдив - идеално..) Пфу .. Картата ми е проблема ..

 

 

Оохх .. Айде 22 да идва вече , че песента Blue е толкова нежна. И ДА ! Всичките песни са тайтъл ! Също като при 2NE1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от kpoptown сметнах, че албума заедно с плакат и доставката излиза към 35 лева. А аз се оказах, че няма да мога с картата, която имам да го поръчам .. А така ми се искаше .. Сиера, ако ти имаш възможност може да се комбинираме.. А парите ще ти ги пратя .. (А ако си от Пловдив - идеално..) Пфу .. Картата ми е проблема ..

 

 

Оохх .. Айде 22 да идва вече , че песента Blue е толкова нежна. И ДА ! Всичките песни са тайтъл ! Също като при 2NE1.

 

 

Aми, не знам, мен ми се щеше някой, който е пазарувал, да се заеме, ма може и аз да действам. Ще ти пиша на лична, като реша да поръчвам, за да ми потвърдиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде ред и на Daesung ^^

Blue talk (Определено от YG знаят как да подгреят всички ВИПчета за това, което предстои).

 

 

А относно онлайн пазаруването мисля че тук има доста по-осведомени от мен хора, затова реших да питам: има ли значение откъде точно се поръчва? Разлики във времето за доставка, сигурността на пристигането, цената...

Съжалявам че и аз задавам въпрос не особено по темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че аз съм много запозната, но мисля, че има разлика.. Поне за времето за доставката. За сигурността е най-добре да се поръчва от по-известни сайтове ? А цената мисля, че за самия албум е еднаква, но доставката е различна.

Сиера, добре. ;)

 

А да попитам, на 22-ри само песента ли ще излезне или и клипа ? И за другите тайтъл песни, за всички ли ще има клипове и как ще ги промотират ? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първата корейска група, която чух и която ми хареса още на първо слушане. Главна причина да се поразровя за тях беше Т.О.Р. , по който обилно точех лиги, гледайки „Ирис“, естествено той си ми е любимец. Най-хубавото е, че освен физически данни момчето притежава и солидна доза талант. Това не означава, че и останалите са за подценяване, даже напротив. Това, което прави впечатление е, че Big Bang не са клонинги един на друг, та да се чудиш кой кой е, всеки притежава свои характерни черти, отделящи ги от тълпата, а когато са събрани на едно са нещо неотразимо, особено на сцената. За песните им мисля,

 

 

Очаквам с нетърпение завръщането им и съм убедена, че няма да има разочаровани от това, което ще ни предложат. Още повече, че като че ли сега са двойно по-нахъсани да покажат възможностите си на мах. Само едно не ми харесва: тюркоазената коса на Т.О.Р. и перчема на GD. Съжалявам, но са ми като тръни в очите, дано в хода на промоцията направят някоя друга промяна в прическите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

o0633091611800718638_1__52d87_29157167.jpg

 

{TRANS} Daesung's NAVER Music Interview ::

 

Едно изключително трогателно,откровено интервю с Де,което ще ви докосне..

В спойлер ще откриете споделената от него плейлиста,с 5 любими парчета..чуйте,за да опознаете..

Daesung’s playlist :

 

1. Basis - 세상의 모든 이별[link]

2. Kim Hyo Rim - Goodbye for me [

]

3. Cho Young Pil - The Dreams [

]

4. 5tion - More Than Words [

]

5. Yoo Jae Ha - You In My Arms [link]

''

Although old songs have less technique than the latest songs but old songs have strenth that is convinced people. I chose 유재하(Yu Jae Ha)'s song. I wonder how could he wrote this lyrics. And I chose 조용필(Jo Yong Pil)'s all of his songs because it's like gem. Especially I recommend 꿈(Dream) that says young people's mind who is running for their dreams.

''

 

Не по-малко интригуващо е и споделеното от Джи&неговия плейлист

 

{TRANS} G-Dragon's NAVER Music Interview ::

 

1.Adele - Someone Like You [

]

2.Pharell feat. Kanye West - Number One [

]

3.Adam Lambert - What do you want from me [

]

4. Gym Classic Heros - Cupid's Chokehold [

]

5.Telepopmusic - Breath [

]

'' I have heard Adele's 'Someone Like You' hundreds times because that song is really like my mind these days. I have heard Adele's 'Someone Like You' hundreds times because that song is really like my mind these days.And I also want to recommend the musics. When you have blues, just hear Adam Lambert's song and u feel better. 'Number one' makes you feel better And I hear 'Breathe' once a day. I want to listen to these musics together. ''

@Maboroshi : 22.02 - ''BLUE'' официален online release ,на самата песничка..

 

Клипоците излизат след 24.02..дали само с превюта,или самите клипове..един papa знае...

 

По последна информация,от 6-те пилотни парчета,клипове ще има към BLUE,BAD BOY,FANTASTIC BABY..към останалите три ще има ''promotional videos'' ..

 

Всички са изключтелно развълнувани&леко озадачени по отношение на нестандартната промоция,която са заформили от YG..

Но от щаб квартирата,заявиха че,макари промо цикъла,който ги очаква,да не е никак лек,всичко се планира внимателно,чрез различни стратегии,благодарение на които ще бъде разкрит уникалния чар&стил на всяко едно от планираните за промо парчета.

 

Да не подминавам и интро-трака,който придобива все по интересно звучене,със всяка прибавена секунда..

 

 

В графа ''Очаквайте'' през Март

 

TOP+COSMO+MEN+2.jpg

 

 

Изчезвам,докато не съм се отплеснала съвсем в ''бенгски'' размисли&страсти panda-145.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акцентите днес..

Дойде и реда на T.O.P, с първите тийзър снимки и плейлист-ата. Момчето в близък план ме...изумява!

 

Това лице..е като "икона" в рамка..Не за стена..не за модна седмица...Пронизващият поглед, бучките скреж..просто или ви тонизират или ви замръзват на място. Много кефи..и тази концепция, въобще доста идейни и смели решения до тук от всички Бенгчета. А, това как всички се подкрепят..евала на Теянг, в случая!

 

bbalive2012021904.png

 

bbalive2012021901.png

bbalive2012021902.png

bbalive2012021903.png

top+playlist.jpg

 

 

 

 

За интервюто за NAVER, искам да кажа..че Таби е адски откровен, и това още повече впечатлява. Колко неща осъзнава(т) и дори жертва(т) за това завръщане, всичките 5!

 

 

tumblr_lzlk060UyO1qbwgylo1_500.jpg

Interviewer: Many fans have been looking forward to hear from you. How have you been?

 

TOP: These days, I’m trying to concentrate on this album, ALIVE. Actually, there was a drama that I was working for 3 months but I cancelled it so I can focus on this album.

 

Interviewer: What does BIGBANG mean to you?

 

TOP: When I have my kids, I want to show them my twenties. For me, it is a keepsake of my hottest youth.

 

Interviewer: What is the common thing about BIGBANG members? How can you guys be doing fine?

 

TOP: In spite of having our own passion, we are so warm-hearted. Everyone is truthful, pure, passionate, and energetic and always go for the same path. How could we do well as a team, it’s because each has different characters and dispositions but we don’t go against each other. When I see them as an older brother, they always lean against each other. They seem to be a real family, including me.

 

Interviewer: What do you think of this album?

 

TOP: I’m dearly attached to this album. I had so many inspirations when I worked as GD&TOP. I wrote lyrics having much attachment/affection. This album shows our honest feelings. I really want to show you as soon as possible, without embellishment.

 

Interviewer: What is ALIVE?

 

TOP: Alive is what it is. People think that last year was eventful and critical for us. However, we see it as an opportunity for us to grow up and eventually mature.

 

Interviewer: Tell me about BLUE.

 

TOP: BLUE means a very sad thing. Like winter is over and spring is coming, we broke up and meet someone new like destiny. This song talks about these emotions.

 

Interviewer: What is the most account part in this album?

 

TOP: Not to be too modern, too technical like a hardwood. Anyone can be modern, technical at anytime. I think it needs huge courage to be natural. All members are picking up the pieces. We always think what people want for us.

 

Translate by lucywinslet@tumblr

Edit by jinhichole18@forever-gdragon

Shared via @Forever_GDragon

 

 

 

За желаещите и английския превод на интервюто на ТОП от High Cut. Тук, компания на Темпо прави Soh CD- дизайнерът на обновената марка FUBU!

HIGH CUT INTERVIEW VOLUME 71

 

Last year, a lot of things happened to BIGBANG. What did you do during these blank periods?

TOP: We went to Europe to participate in the 2011 EMAs. Since I had CF shooting schedules during the day so I didn’t have much rest time for myself. When there were no schedules planned, I was in the studio creating music overnight. I haven’t rested after I debuted so I don’t anticipate nor regret if I have holiday time or not (laughs).

 

What do you say to your members to encourage them?

TOP: I’m the eldest hyung so I always talk to my dongsaengs and we always dine together. Besides myself, I feel that they’ve all matured and become sensible. I should be more mature too..

 

After 8 months, all 5 members stood on stage again with activities in Japan as well…but was the feeling a bit different this time?

TOP: I’ve never felt sad while standing on stage before. Compared to the emotion of feeling sad, winning the award had a different feeling. How should I say this - it’s quite unusual but it was extremely emotional for me (This made him silent for a few seconds as if he was reliving that moment again). I could find myself on stage again.

 

Whilst working together with FUBU, did you also get any power from TOP and BIGBANG?

Soh CD: My aim was to not only give FUBU a fresh new look, but to also fully grasp the new theme. I wanted to transform the brand from a hip hop standard to one that fits in to the new era. During this process, BIGBANG was the most talked about. BIGBANG can show hip hop through their music and their culture and is favorable towards the general public. They are a good example.

 

Why did you choose TOP from a mass of idols?

Soh CD: Because G-dragon is the face for Beanpole, haha. I’m just kidding. From a designer’s perspective, Seunghyun (TOP) is very popular right now. I’ve seen him a few times outside of work. He likes clothes a lot. He enjoys fashion so all the clothes look good on him and I’m not saying this as a clothing sponsor. As a designer, I think that he is the musician in Korea that can choose a comfortable style in 2012.

 

What do you think is the reason why FUBU or designers like Soh CD and fashion brands want you?

TOP: How should I even answer this…haha

Soh CD: I think that it’s not only because TOP is good looking or has a good body, but it’s more about that TOP knows fashion well enough and that’s why I have so much confidence in him.

TOP: Like what Soh CD said, people are never perfect. One photo can last for a lifetime so you want to present the best. My personality is that I want to show my best impression in the photoshoots that other people the same age as me can’t.

 

Continuing from that, Soh CD…what is TOP’s charisma?

Soh CD: I’ve felt regret to TOP before because usually when TOP is invited to be the model, he is asked to show off his charisma and masculinity in his fashion photoshoots. I saw other charismatic features in TOP too - someone that is full of curiosity, and who who withstands challenges in a healthy manner. This FUBU photoshoot therefore presents his sunshine boy and casual look.

 

We’ve heard that TOP has a distinct fashion philosophy so you’re the hardest member to style. Is that true?

TOP: I’m a little bit picky (laughs), because my occupation is to present myself to the general public. I want to always show my best image, but I think my persistence is too much sometimes.

 

How does it feel wearing Soh CD’s exclusively designed FUBU clothes?

TOP: Actually I’ve liked hip-hop since I was young and I’ve asked my relatives and friends in the U.S. to help me buy clothes from FUBU before. I personally love the FUBU Platinum line the most, and I have a lot of clothes from that line in my closet. When the idea of being a model for FUBU began and hearing that Soh CD would be designing, I was anticipating it a lot. To wear his exclusively designed clothes…and I’m not saying this because he’s sitting next to me, but I’m really surprised. It feels like all the clothes have been upgraded.

 

Not long ago, TOP made a surprise appearance at Gummy’s ‘I am a Singer’ stage. How was it like being on the show?

TOP: I was on the show because I heard that Gummy noona didn’t get number 1 in the previous competition, so I had a “I must make her number 1” thought. In the end, she got a really good score (number 1) so I felt satisfied. Actually if ‘I’ am a Singer’ was my own stage, I would be very nervous but since I was there only to help so I told myself not to worry. After I finished the stage for ‘Rascal’, I really did end up becoming one.

 

Lee Mi-Suk sunbae-nim said on ‘Healing Camp’ that she would like to act with you. When will you make your comeback as an actor again?

TOP: It’s not like that, but the after I finished recording for ‘I am A Singer’, I randomly saw Lee Mi-Suk sunbae-nim on ‘Healing Camp’. As a matter of fact, I said on a variety show before that “it’s tiring having photoshoots with Lee Mi-Suk sunbae-nim” as a way to be funny, but it became too exaggerated and I regretted saying that. It will definitely be an honor to act with Lee Mi-Suk sunbae-nim. As for my acting, I have a few projects on hand but because BIGBANG’s album release has been pushed to an earlier date, so my entire focus is on the album right now. If there are any other good projects and if our timing is the same, then I definitely want to act together no matter what.

 

Do you have any intention of releasing a solo album?

TOP: There’s nothing much to say about my solo album. I will release it when I think I’m ready. To be honest, I have already created lots of songs but I think I should work on them a bit more. I’m working on my confidence too and it’s slowly increasing. If I can’t produce an album that will make people surprised, then I don’t think there’s a need to produce one. First of all, I want to worry less starting from January, 2012 (laughs).

 

What was the combined effect of meeting FUBU and TOP for the first time?

Soh CD: I’ve always worked on my own brand and have presented my collection before but there’s a lot of restrictions on a personal brand. There’s a limit on how many people you know and what kind of level they’re on. Since I wanted to know more people to exchange ideas, that’s why I was determined to work with FUBU. TOP is a very popular celebrity and because FUBU wanted to try something new so I wanted to work with TOP to create that image.

 

We’ve already heard that you’ll be working with Hello Kitty in May. It seems a bit surprising?

Soh CD: It’ll be my first time working with Hello Kitty in the clothing aspect. As of now, a lot of people still have a biased perception on what is hip-hop. In Korea, many people think that baggy pants represent hip-hop culture but nowadays, not a lot of hip-hop stars wear clothes like that anymore. I want to change this perception as soon as I can, so I think this collaboration will have a completely different meaning. Hopefully this will raise FUBU’s popularity in the spring time.

TOP: Collaborating with pop art is become a world trend and this will produce a lot of different elements. I wouldn’t have this thought if Soh CD wasn’t collaborating with Hello Kitty. CD & TOP will transform FUBU, haha.

 

I’ve wanted to ask this in the beginning already, but you two seem quite close?

Soh CD: I’ve met him once by chance and we said our greetings to each other. G-Dragon came to my fashion show before, and TOP’s good friends - Lee Hyuk soo and 2NE1’s stylist, Yang Seung Ho were models for my runway show too so we met like that.

TOP: Actually I’m not the type of person to watch runway shows. I only heard about (Soh CD). I met him in a surprising environment. The first time I said hi to him was 3 months ago at a wine bar that I always frequent (they both laugh). We kept talking and talking and that’s how we became so close. The problem is I don’t really remember what we talked about. Just now, hyung (Soh CD) looked at me and said “It’s a bit embarrassing seeing each other during the day”.

 

You always change hairstyles and the fans love it, but is your hair getting scarce? Doesn’t your hair and scalp get damaged?

TOP: This just proves that I’m still at a healthy age. I still have a lot of hair but surprisingly I can’t grow a mustache. It feels like I haven’t passed puberty yet (laughs). It’s only started to grow a bit these days….I usually shave my mustache once every 2 months.

 

Finally, say something about your plan for 2012.

TOP: BIGBANG will hold its world tour soon so the plans for the rest of the year have already been scheduled. It looks like we’ll be very busy. We’re now preparing some surprising and happy news that can’t be revealed yet, so please look forward to it.

Soh CD: FUBU and Hello Kitty is preparing their collaboration and my aim is to transform FUBU to a brand full of liveliness.

 

Source: 마네임G@BBVIPZ + BIGBANGFAMILY

Translation: jwalkervip.tumblr.com

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bbdaesung_1329663185_1841.jpg

 

Минутки след полунощ,Daesung през своя Me2day - спираща дъха фотка - ''SEUNGRI IS ALIVE''

 

NAVER аpp-то в потвърждение сподели доза изкусителни концепционални фотки,от които струи нестихващото очарование&харизма на взривоопасното ''Strong Baby'' на BigBang..Насладете им се !

 

 

 

bbalive2012022001.jpgbbalive2012022002.jpg

 

 

bbalive2012022004.jpg

 

 

 

 

..Първите 30 секунди видео откровение от Seungri ..

 

 

.. и близо 3 минути и половина искрено и лично интервю ..

 

{TRANS} Seungri's Interview on NAVER ::

 

Споделената от него плейлиста е още едно приятелско намигване към неговите фенове,които мисля с задоволство ще намерят поводи за широка усмивка&добро настроение,като и хвърлят един бърз поглед и я преслушат с интерес panda-145.gif

 

 

 

2012-02-20+00.07.38.png

1.Every Time - Britney Spears [

]

2.California Girls - Katy Perry [

]

3.Livin My Love - LMFAO & Steve Aoki [

]

4.Why When How - Justin Timberlake[

]

5.밑바닥에서 - Tablo Ft. Bumkey [

]

''

I chose Britney's song that overlaps my life which is not smooth back of the glamour and makes a lump came into my throat, and Timberlake's which inspires me the most.

I like him as an actor but I want to listen to his music again.

Also Tablo's BottomFloor is good which is about what he wanted to say. Hyung, Fighting! ''

 

 

 

Очакваме,утре точно в полунощ KST, да затвори специалния - BIGBANG Talk_BLUE 30'' - teaser промо цикъл Taeyang..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам муза..пиша бързо.. :)

Първо прочетох, че GEO-на на Love Nation се произнесал: "Big Bang, most suitable for a global artist", а от MNET, от рано, ми направиха деня...

 

5882b2b7d0a20cf46df7de6.jpg

 

Ако имате време и разбира се желание, може да разгледате страниците посветени на Биг Бенг, и да послушате хубава музика, докато се любувате на снимки от миналите времена (дебют) та..до сега. Както се казва, от началото ....до дългоочакваното и всеобсъждащото завръщане на невероятната петорка. Всички по-интересни факти, доста снимки и най-вече страхотната музика, съм сигурна, че ще ви заредят за дълго време..или поне до 29.02, или до 22-ри :lol: !

global.mnet.com

 

И тъй като има страшно много снимки днес, а и както знаем, Бенгите заливат всичко и всички, преди завръщане, споделям тези от мартенските бройчета на VOGUE, и в частност няколкото (в HD) на ТОП от Cosmo-то, отново от мартенския брой.

За VOGUE момчетата са „Модните крале” на ринга. И как няма. Интересните хора са винаги интересни, а в модните си концепции за списания, BB са винаги лудо-смели и различни. Винаги. Вдъхновени от филмовия хит „Роки” нашите пет се „вживяват” в няколко образи на ринга. Де е модния властелин - шампион, а Ри е претендента за титлата(във всички категории, според мен :lol:) . Стилното и вездесъщо MC е T.O.P, докато другите важни господа са емблематичните треньори - GD и ТеЯнг. Насладете се на тези първи кадри..защото от списанието издават, че страниците посветени на Bigbang са цели 16.

Амин..колко студ Малчо е изтърпял..чакам скоро да се оплаче, и аз да го оплача жив... :lol2:

 

20120219bigbang2.jpg

 

20120219bigbang5.jpg

20120219bigbang4.jpg

20120219bigbang1.jpg

20120219bigbang3.jpg

 

 

 

Както казах преди няколко дни....леле и корица на Cosmopolitan Korea, леле и статии…

Това да избереш правилните „лица” и „теми” за брой на списание се изисква смелост и въображение, освен читава идея в главата и възможност да кажеш правилното с подбраните лица и теми...

И ако тези господа и дами (сесията включва освен ТОП, SE7EN, KIM KANG WOO, KANG SO RA, KIM SO YEON, LEE MIN KI)са като музи на съвременно списание, не знам тези заглавия как действат на хората..

Все пак да се върна, малка част от интервюто на Таби..толкова загадъчен, толкова разкошен..

 

 

3cos19.th.jpg 3cos4.th.jpg 3cos2.th.jpg 3coscover.th.jpg 85156877.th.jpg

64364611.th.jpg 50175370.th.jpg [/url]31120369.th.jpg 96732685.th.jpg

 

 

Малко и от самото интервю, на английски..

Big Bang TOP, “If the image of a ‘star’ becomes a hindrance to my acting, then I will throw that image away any time.”

 

Big Bang’s TOP recently showed an interest and attachment to the subject of “acting”.

 

Being able to freely manage the life of a musician and actor, TOP decked out the front cover of a special edition March issue of Cosmo Men Magazine. As TOP showed off the image of a very playful gentleman in his New York style suits, he also gave off the vibe of a very masculine charisma that not many other idol members can pull off.

 

During an interview(with Cosmo Men), TOP said that he would throw away the image of a “star” any day if it was to get in the way of him becoming an actor, hence stating that he would never want to take on the roles of a popular singer, a bad boy, or a wealthy family’s son since those are the only characters that tend to garner the most popularity. He stated that he wants to take on a role that suits him well, not just a role where he can gain popularity from it.

 

When the interviewer confessed that he would do well in any role, he stated, “I had times when I thought that being a celebrity didn’t fit me at all,” but confessed that, “Even though I was not born to be a celebrity, I have studied about it a lot and have many things learned. I am still continuing to learn to become the best.”

 

In addition to the interview when asked, TOP gave a witty answer of, “I like a girl who is gentle and can handle both herself and myself together. I would like to get married at a later age, but if fate brings us together sooner, then any time would still be great.”

 

 

Бързо слагам и последните клюки..:

1.BIG BANG ON RUNNING MAN!!!! Излезе инфо, че снимат днес!

521246387.jpg

Вероятна дата за излъчване 04.03. Да живее Бенгския и Женския месец март! :lol2:

2. Warner Music Taiwan съобщи, че 9-10 април ще има пресконференция на BIGBANG в Тайван. Всеки фен от Тайланд, почъчал албума ALIVE, ще има шанса да присъства на самата пресконференция.

 

Хайде, сега да чакаме 'Healing Camp'' и интервюто с поредната порция снимки, остана Теянг, за албума Alive....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lzpetkHpYd1qzjb8ko3_r1_1280.png?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1329851314&Signature=manb2Ttzjz%2BCsKcBXiVUSK5BwEU%3D

 

''Таеyang is ALIVE '' & по-предизвикателен от всякога..уверете се сами..

 

 

HnhK1.jpgkgBx0.jpg

6s11H.jpg

 

 

 

 

 

 

Неговите 30 секунди видео откровение ..

 

{VID} BIGBANG _Talk - Taeyang - BLUE_30''

Неговото 4:22 минутно аудио интервю..

 

{TRANS}Taeyang's Naver Music Interview

Музиката,която слуша в най-трудните моменти,за да повдигне духа си ..

 

 

 

Picture+2.jpg

 

 

1.Cho Yong Pil - Dreams [

]

2.Prince - Kiss [link]

3.Michael Jackson - Speechless [

]

4.Queen - Don't stop me now [

]

5. Cho Yong Pil - 바람의 노래 [link]

 

''I who am following my dreams chose the songs that make me find enlightenment. These songs have consoled me a lot when I'm in painful days. Last year, I had the most shocking meeting, QUEEN. Teddy told me 'Don't stop me now' and I got shocked about Freddie Mercury's vocal. When can I sing free like him?''

 

 

 

За най-нетърпеливите споделям {torrent}BIGBANG @ Healing Camp {raw} за сваляне..wub.gif

 

tumblr_lzpgsemwze1qeybufo1_r1_250.giftumblr_lzpgsemwze1qeybufo2_r2_250.giftumblr_lzpgsemwze1qeybufo3_r2_250.giftumblr_lzpgsemwze1qeybufo4_r3_250.gif

 

След всичко видяно,изписано&споделено утре - в полунощ - корейско време, ще оставим да говори само МУЗИКАТА в лицето на Bigbang& тяхното ''BLUE'' !

 

За да е още по-голямо удоволствието,след края на утрешния ''Strong Heart'' ще се състои премиерата на клипа към песента,ексклузивно & само по SBS JC_doubleup.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теянг както винаги секси и предизвикателен.

Не можа да се раздели момчето с петльовия гребен и за сметка на това го направи по- голям ( да се вижда от далече) :)

 

И сега като съм на вълна Теянг, хаха май и не само аз. Наша родна Глория реши, че можа да сложи Теянг за фон.

Някъде около 3:15 минута е нашето момче.

http://vbox7.com/play:75fa97be4c

 

Хайде малко остана до голямото завръщане, чакам ги с нетърпение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не споделя и да изпреваря всички ВИПове! :lol:

 

 

Песента е много хубава, много балансирана, изключително много ме успокоява (и аз не знам защо). Петорката звучат жестоко, въпреки че самата песен не е нещо хипер новаторско. Страхотно начало за Биг Бенг и тяхната мега успешна година (в това съм напълно убеден)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудницата май започна... :lol2:

 

Много обичам Синьо-то и обичам да ми е синьо, в нюанси..Не, това няма да е излиянието ми, но синьото за мен наистина символизира доста неща. А, ако синьото е техният старт и цвят за пролетта и завръщане, добре дошли, мили мои Bigbang. :thanks:

А, сега да съм честна, BIGBANG печелят преди да съм чула всичките песни. ..и, само тази ми стига да кажа, че чувствам хармонията на гласовете, на пианото и акустичната китарката, че се влюбвам в плавния ритъм на стих и промяната в рап емоция... И толкова чисто, и нищо излишно (даже Таби е повече от мек на глас..но не и на вид е..олелеле майко). Ри ме кефи най-много с вокала, после е Де. Суперрр, много ми харесват всички, ако не сте разбрали..

Пък и текста ..с лекото перце GD ме кара да вярвам, че след всеки край на нещо, винаги има надежда за нещо ново ...Тази негова дарба – еднакво уверен във стила си звучене и в посланието на текстовете си..възхищавам му се! Браво и на Теди.

 

 

The winter had passed

And the spring has come

We have withered

And our hearts are bruised from longing

 

**(I’m singing my blues)

Used to the blue tears, blue sorrow

(I’m singing my blues)

The love that I have sent away with the floating clouds, oh oh

 

Under the same sky, at different places

Because you and I are dangerous

I am leaving you

One letter difference from ‘nim’(T/N)

It’s cowardly but I’m hiding because I’m not good enough

Cruel breakup is like the end of the road of love

No words can comfort me

Perhaps my lifetime’s last melodrama

Now its final curtain is coming down

 

I was born and I met you

And I have loved you to death

My cold heart that has been dyed blue

Even with my eyes closed, I can’t feel you

 

*Repeat

 

**Repeat

 

I feel like my heart has stopped beating

You and I, frozen there, after a war

Trauma, that has been carved in my head

Once these tears dry up, I will moistly remember my love

I’m neither painful nor lonely

Happiness is all self-talk

I can’t stand something more complicated

It’s no big deal, I don’t care

Inevitable wandering, people come and go

 

I was born and I met you

And I have loved you to death

My cold heart that has been dyed blue

Even if you have left, I’m still here

 

*Repeat

 

Again tonight, underneath that blue moonlight

I will probably fall asleep alone

Even in my dreams, I look for you

And wander around while singing this song

 

**Repeat (X2)

 

 

Сега за клипа..Благодаря на този и тези, които не ни мъчиха много и пуснаха саааамо с малко закъснение :28558: и клипа да ми стоп(л)и кефа.

Но клипa е супер, дори не очаквах толкова да ми хареса от раз. Болна съм, но нищо ми няма..както каза лекарката..

Все пак отивам да го гледам пак. Цветово е жесток. Разбрах защо са избрали Бруклин за тази песен, но не и тази мацка.... Аз ли съм зле с очите...или просто не ми харесва тена на лицето й. Нищо, важното е, важните пет ми харесват. Много арт клип. Но, после за него..обещавам..

 

Сигурна съм и в камбек шоуто, което ни очаква от сцената, сигурна съм в заряда на тези петимата.. :panda-145:

Защото знам, че трудно някой може да ги бие по спойка и взрив на сцената...Пък и сега са толкова променени и секси в комбинация..толкова пораснали и толкова път заедно извървяли..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да понапиша нещо :rolleyes: Първо и аз искам да благодаря за страхотната информация,която давате :panda-145: Много,ама супер много се радвам,че випчетата се завърнаха.

Не издържам повече.. :896767: ,очаквам с нетърпение следващите песнички.След като чух и видях BLUE ... просто се влюбих :lol: Не спирам да я слушам.Ето видео с групичката относно песента:

 

и още едно видео на BLUE с бг субки ^^

http://vbox7.com/play:30b2e691d4

 

BIG BANG IS BACK !

:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...