Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Ето една снимка и на пандичката с новата му прическа....малко се съмнявам в това дали не е фотошопната от някое нетърпеливо Вип-че...но за сега можем само да предполагаме до появата на негова тийзърна снимка^^

425300_341705892526513_100000613165808_1045663_1585700187_n.jpg

Надявам се да се смилят върху прическата на Слънчо и да направят колкото се може по-малко корекции ...иначе ще има да я оплаквам доста дълго време :lol:

Toва е толкова фотошоп, че няма и накъде.

теян ега му махнат гребена, че много писна, ама много. Предпочитах го с плитките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-чистите фен камери, които съм виждала. BIGBANG на летище Кенеди (JFK Airport)! Голямо тенкю на професионалния папарак...Дано, обаче не ги тормозят на сетовете на снимките за клипа... ;)

 

Де е с много приятно русо, според мен. А, на тази усмивка всичко ходи..Топ ме кефи, чак смачква от кеф с тази „синя каска”, тип коса..Много е свеж, та чак усещам ментов-вкус в уста си. ДжиДи обича до последно да се крие (въпреки, всички предположения за новия цвят коса), а и той е Капитан Джи, винаги може да изкара някоя промяна в последния момент. Те е скритата лимонка, и това ми харесва!

Ри е болен, дори е изглеждал малко зле още на Инчон, но феновете имат много надежди за бъдещата Панда екцентричност. Момчето е върнало пиърсинга си от старите ленти на Бенските дни, а напоследък всички са нетърпеливи да видят неговия „цвят” коса...(в нета има ужасящото много фотошопнати снимки на малчо, кеке)

Всички нямат търпение обаче да зърнат извращенията им с новите визии, но мисля, че този път всеки ще има промяна - малка или по-голяма. ТОП леко загатва затова в интервюто за SectionTV, на част от сет-а за FUBU Корея. Много се смях...Пауър Рейджър атакуват!!! Гледайте, ако още не сте...

http://www.dailymotion.com/video/xoeod2_bts-120205-top-s-making-of-fubu-cf-interview-on-mbc-section-tv_shortfilms

 

Последно, ТОП продължава да е идеалния мъж за доста звезди (на всякакви възрасти) в Корея..Сега пък Uhm Jung Hwa го похвалила, че е най-добрия партньор, който е имала и продължават да са в чудесни отношения.

Хайде да ви черпя с едно D I S C O, въпреки, че обичам един лайв и с ДжиДи бейби, но пък в клипа Теди и Куш ще ми се оправят настроението..

http://www.youtube.com/watch?v=K1_6rZVyckE&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам още престоя в Америка, защото не е и нужно, а и лудостта си ме държи на земята, още, да не повярваш.

Догадки всеки има или ще има след видяното...но трябва от YG нещо скоро, скоро, да ни зарадват официално...

 

Май бе неизбежно Бенгите да ги оставят малко намира, дори и в Америка!

Поне да се прибират в Корея вече, че време не остана, а не знам дали и сън, и BB, и американските vip-четата за целия престой ги хвана?

ГОЛЯМ СПОЙЛЕР ...по ред причини!

 

Не пускайте клипчетата на про-то папарака, ако не искате:

Първо, да се изненадате!

Второ, да се хилите, радвате, търкаляте от недоумение и пак да ги пуснете!

Трето, да затормозявате мозъчетата си какво ли още предстои от тях да видите!

Ако все пак виждатате гиф-а, значи сте в съзнание... :lol:

tumblr_lzbplpmqsF1qdb0yd.gif

Ако ви харесва, продължете с гледането..

Ако все пак искате да зърнете по-обстойно въздействащия танц, ваша воля..

Ако ви се струва, че Таби сякаш танцува друг танц, знайте, че неговото темпо трудно се "отчита", че е от тази земя...:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=JSf9l6BTbpc&feature=youtu.be

 

 

 

Нещо, което не по-малко си струва - емоционалното изпълнение на Baek Ah Yeon - Haru Haru, в зрелищния еп.11 на шоуто К-pop Star. Детето (нищо, че нашето Минджи е по-малко от нея) е YG cast member и успя да стане първа в групата си с това изпълнение, и да продължи напред. Определено има върху какво да работи, но пък тази песен няма омръзване за кавър-и и с различни варианти. Браво на композитора, текстописеца и продуцента на тази велика песен, GD!

http://www.youtube.com/watch?v=OonlBvGdsMg&feature=youtu.be

Как се представи Baek Ah Yeon, когато ТеЯнг и Минджи бяха гости в K-POP Star.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6b98fa4egw1dq12vbldetg.gif

 

 

http://www.youtube.c...h?v=KodFD2JGcv8

 

 

 

ed9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948m.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpged9e90eba781ecbaa0ed948.jpg

 

 

 

 

673c776egw1dq12yq5jgag.gif

 

Нека ''лечението'' да започне СЕГА,продължението очаквайте на 20 февруари 11:15pm KST @ SBS ''Healing Camp'' ep.31

 

Ето как ще изглежда таз седмичния план-teaser график,с любезното съдействие на NAVER laugh2.gif

 

AcBGC.jpg

Нека наддаването&гадаенето WHO's NEXT започне сега !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ден като днешният, най-хубавия, топъл (за мен) и незабравимо-секси подарък от Bigbang и YG, е фото тийзъра на Десонг.

120214_bigbang_7241070_1.jpg

 

Без да е в червено, да има крила или просто да е вързан с балон, без дори да е разсъблечен, феновете са повече от доволни...защото самия Де е достатъчно ярък като личност и харизма за всеки фотос!

Концепцията на снимката е за солото на талантливия Десонг от предстоящия албум "Alive" - ‘Wings”, а трансформацията е видимата блонд към почти бяла коса. Кой ти гледа маската? :lol:

Влюбените, като нищо могат да го „приемат” за оригинален, помъдрял с времето и опита си Валентин, а другите, дето не се чувстват толкова в „облаците”, само докато си го гледат могат да се „приземяват” на земята, пък да си празнуват другия светия - Трифон Зарезан :28558: .

 

П.с.Kasanova :kiss2: , май познахме -

да е с различни членове от различните песни адски ме забавлява и отприщтва невероятни емоции, още от сега..А, от Healing Camp..защо ли очаквам и яко смях, освен сериозните случки, които ще засегнат?

Важното е, че се завръщат...а, усещането е, че са по-силни и заедно от всякога!

46135851.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сигурно, но има някаква новина, че корейският портал NAVER е пуснал малка част от песен на сладурковците...не знам до каква степен е вярно, но това, което чух не ме разочарова изобщо напротив ^^ затова споделям с вас

 

http://www.youtube.com/watch?v=kLg6vsUHJ2E

 

P.S. BIGBANG IS BACK...Десунг толкова си красив ^^ нямам търпение да видя усмивката му с тази руса косица ще е цяло ангелче :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:: Поредната доза ВВ-нки,с дата 15.02.2012 на вашето внимание ::

 

tMKHw.jpg

 

 

Предстоящото мини в целия му стил&блясък - в - цели 6 -версии : Bigbang ver /G-Dragon ver/Taeyang ver/TOP ver/Daesung ver/Seungri ver ::

Версиите на ''ALIVE'' са достъпни за preorder @ ygeshop(със следното съдържание :case, photobook, poster, YG Family card, speial rsndom limited edition gift ) както @ yesasia & dvdheaven !

 

HQ версия на вчерашния leak-нат концепционален тиизър на Taeyang

wub.gif

TAEYANG+TEaser.gif

Да се готвят да завършат таз седмичния концепционален тиизър Seungri&GD,съответно с ''Bad Boy''&''It's not fun'' & всички заедно с ''BLUE'' ?! *това диктува випското ми 6-то чувство*

Що се отнася до горе -споделеното 17 секундно аудиo промо,в него е загатната част от INTRO трака ''ALIVE''.

Преди броени минути бяха споделени пилотните парчета,с които се се завръщат взривоопасните - BLUE&BAD BOY - Double,Double titled-tracks ! Да ни е честито !

bigbang_tracklist_titles.jpg

 

P.S : Blacky,

kisss.gif предавам щафетата& удоволствието на теб, да споделиш ''Fantastic TOP'' разкошотиите на Т.О.П за High Cut hap.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Someone take me to Korea..NOWWWW

 

Още ми е тежко..и трудно, но щом ми дават щафетата..трябва бързо да бягам...т.е да пиша :lol: .

 

Аз за фотката на ТеЯнг само ще кажа, че от вчера рано..подгря сърцата на феновете, заради leak-натия тийзър от Naver (както и аудиотo, още в моя ранен пост го сложих), но днес май..синдрома на разбитите сърца или желанието за разбития "мозък" на Naver, властва яко из нета.... :lol2:

Те е страхотен, каквото и да кажа ще е малко в случая. Само татуса му предизвика залп от смях и възмущение у мен вчера, но аз си ги познавам, това са моите/нашите Биг Бенг т.е. всичките ми чувства към тези тийзър снимки са си ...уважителни, забавни, страхотни ...като към поредното им "произведение на изкуството" :28558: . А, изкуството изисква жертви и кеф!

 

За албума да кажа, че само от обложка изглежда разкошен. Толкова семпъл, колкото и очаквах (а, колко щури песни и снимки ни чакат?). Браво! Да се чуди човек кои и колко на брой версии да поръча..ужасТ :lol:.

Ха, дано и съдържанието изненада всички! Всъщност, точно аз ли да ви казвам, че не се съмнявам...

Ако има желаещи, албума може да се поръча и от G-Market, разбира се, момчетата са рекламните лица ;).

Последно, нов, по-дълъг аудио тийзър:

 

Хайде слагам Таби от новия брой на High Cut, с надежда многословието тук да ме изостави..

В малка добавка, снимките навярно са повече за неговата отделна тема, но хайде - момчето е адска свежарка, типично момчешко и секси излъчване в едно.

Все пак сесията е вдъхновена от дрехите на FUBU, виждаме и дизайнерчето на последната кампания на марката. Аз искам цялото интервю, и разбира се този брой! А, да..и след ДжиДи, ТОП, редно ли е да казвам, че ако от High Cut карат соло и искат продажби да продължават смело..искам да видя отделни корици на Десонг, Теянг, и Ри. После една заедно всичките 5!

tophighcut1.jpg

 

tophighcut2.jpg

tophighcut3.jpg

tophighcut4.jpg

tophighcut5.jpg

 

 

Има една нова яка снимка на Таби-слав за 10corsocomo, та я слагам и нея..защото поне днес имам нужда от нещо "силно" за глава..

tumblr_lzf9ul8YAy1r4usvy.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много ти благодаря, blacky80! За всичко, което пишеш, за линковете, видео и аудио, за снимките и най-вече за информацията . Не зная как успяха да ме омагьосат Big Bang, но съм ненаситна. Телефонът и компютърът ми са задръстени от тях, за ужас на мойто мъж :i love this: (май му е време да свикне). Редовно си чета какво пишете и се наслаждавам... благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Поредната доза ББ-нки с дата 16.02.2012 -

Трансформацията на взривоопасното panda-145.gif Seungri от ''Strong baby'' в изкусително ''BAD BOY'' ::

 

Ql45D.jpg

 

 

 

Освен повдигане градусите на настроението,главоломно скочиха и градусите на напрежението..след като преди минути,от поредния yg-life update стана ясно,че към известните досега 2 промо-пилотни парчета се присъединяват - ''Love Dust'' &''Fantastic Baby'' - DoublexDouble 4-title track,baby laugh2.gif..

 

bigbang_tracklist_titles4.jpg

 

 

Както се е засилил papa YG,до края на седмицата,очаквайте да станете свидетели на първия в историята мини албум,изпълнен само с title-и...

 

Изкушавам се да сложа и по-дългата аудио версия,на ALIVE - intro-то,но тъй като и над нея тегне съмнението за поредния неприятен leak,ще се придържа само към офишълките,споделени досега ..но...

dkfs_2530c_29151151.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да започна този си пост с едно голямо БЛАГОДАРЯ на blacky80 и kasanova за всичката информация, която споделят тук! Наистина ако не сте вие съм загубена в дезинфомацията относно ББ, която тегне покрай мен в Полша :D

 

Основната причина да се реша да пиша днес обаче е: ОOMFG Seungri е неузнаваем :blink: :blink: :blink: :blink: !!!

 

Имам въпрос към по-вещите познавачи на групата - той преди имал ли е подобни пиърсинги на ушите? Освен това визиите, с които до момента видяхме 4-ма от членовете на бандата, ще се запазят ли според вас през целия период, в който текат промоциите на новия албум?

 

И последно - нямам търпение да видя GD на какво ще прилича. Все си мисля, че ще има някаква голяма промяна в цвета на косата... или поне формата :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много свързано с Биг Бенг, но .. Има ли някой, който си е поръчвал албумчета ? Обмислям да си почъчам албумчето им.. И искам да го пре-ордна .. Но не знам от кой сайт да го направя, пък искам да се отчете на Хантео чарта.. От YG shop знам , че не доставят до БГ, а в yesasia няма безплатна доставка.. И още да попитам, доставката горе-долу колко ще излезне ? A като си го пре-орднеш, кога ще пристигне ? На датата на излизането на албума или няколко дни след това ?

 

 

Оххх .. Колко са хубавки ! Всичките до един ми харесват ! ТОП по тениска още не мога да го асимилирам .. :lol:

Сега гледах и уж ''превюто'' на ALIVE и ми хареса .. Мисля , че ако наистина е превюто , то тогава добавят по един елемент от музиката като на тийзърите на Tonight. Айде и лидера да се появавя !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате километър пост ли?

- Едва ли :lol2:

518420181.jpg

 

Първо, огромно Благодаря за милите думи. И, второ, пак Благодаря, че четете, споделяте и се радвате с мен/нас в този форум. Знаете, всеки тук е важен и специален!

И аз правя същото за/с вас с всеки пост. Пиша и чета с желание, чак се оливам понякога с писане, но мисля, че не мога да се извинявам за енергията която си имам,

онова и което имам да казвам ако нещо знам :rolleyes:. :lol: Пък и тази заразна, положителна сила, който ни дават тези 5-мата заедно и поотделно, и тя си казва думата.

На първо място е желанието ми отвътре да сме информирани с всички важни и интересни събития около момчетата. Другото го знаете сами, Bigbang са наистина лавина от емоция, музика, любов, сила и вдъхновение. Всеки един от тях и всичките 5 заедно! Те са онова, за което уж винаги сме готови, и винаги се оказва, че не сме. Защото, най-малкото изненадват с още, и още.! Пък и всички ние искаме още и още, нали?!

 

mayaku sha, наистина ме трогна и супер се радвам, че си "намерила" Bigbang. Очакваме те и с коментари и постове :) . Najini, толкова е хубаво да се отбиваш тук и да ни усмихваш, пък и заливаш с въпроси :D ! Kasanova, ти си ми/ни богатство, да казвам ли и аз благодаря? Daneto, може да не пише често, но, Дане аз знам колко си сърцата, а когато става дума за Бенгите още повече... Въобще всеки, който е открил нещо в тях и пописва тук, да си знае..няма да му мине лесно, и скоро!

 

Сега на въпроса за малчо и неговите страсти много мога да пиша! Хаха, дано не ми се сърди, малко ще кажа, че време няма а новини многооо, но не е тайна, че нашето панде обича.. стила на батковците си. По-точно обича да копира малко Джиджи и Таби в групата. И постоянно се лута между супер индивидуалния стил, ала новатор фешъниста GD, и тежкарския с типично мъжкото-лукс излъчване ала Т.O.P. Никак не му е лесно, нали? :lol2: Като добавим факта, че обича да мери и носи дрехите на Драгона, и яко се "закача" с аксесоарите и големия Сънг Хьон, още се чудя как е оцелял! Той си е жив stalker в групата, ако питат емен, и опасна бомбичка, когато е без тях :D . Но това е част от неговия неустоим чар.

Иначе да, още след дебюта той има пиърсинг на ухото, но новите "екстри" са за новата нужна трансформация (фото тийзъра му е за Bad Boy, визията му за клипа е с очевадна концепция, отново. Въобще на всички новата визия е за новия албум, клипове, сцени, пърформанси). Знаем, че щом наближава албум и промоции, Бенгите ни "заливат" от всякъде. То, медиите, по принцип си ги обичат да им красят страниците, екрана, новините, да им вдигат рейтинга... А, сега интересът към тях е огромен, да не кажа вече световен. След скандалите и не толковата успешна на награди 2011г., и след силните думи на татко YG че това завръщане на сцена ще е най-голямото за групата до сега, в добавка и обявяването на световното BIGBANG - ALIVE TOUR 2012, очакванията на всички са наистина големи. To, като се замисля, очакванията за/към тях кога не са били големи?

Самите момчета се "жертват" за новите идеи за да поддържат интереса, разбира се. Но те си носят и отвътре заряда и желанието за промяна, при всеки нов музикален продукт, та..определено на въпроса за визиите, мисля, че те ще се запазят или поне част от тях, за комбек-а. Не ме питай какво мисля за това, което ни чака, добре, че скоро предстои...(много трябва да си поговорим, ела си, хих) .Имат график за цялата година вече, но мисля си, че ще има доста други изненади, ако не отново с визия, след първото, скорошно завръщане. Всекидневно вече ни бомбандират с нови снимки/визии за списания, аудио тийзъри и новини..

 

Поредната порция, ам-ам за днес:

 

1. Фото тийзър на Джиди след по-малко от 2 часа..

 

2. "Blue" излиза утре на 17.02. през naver music app. Мобилната версия за android и Iphone, за съжаление е активна само за Корея.

 

3. BIGBANG за VOGUE Magazine (Korea, march)

 

1zRO6.jpg

Нека излезат с хубаво качество...

 

4. TOP за Cosmomen (Korea, march)

Леле, и корица..леле и теми ...

 

TOP+COSMO+MEN.jpg

 

5. Участие на Bigbang в "K-COLLECTION IN SEOUL" за японски фенове.

Концерта събитието ще се състои на 11.03 на Олимпийския стадион в Сеул, от 13:30~20:00, а ще вземат участие BIGBANG, SNSD, IU, T-ARA, Secret, FTISLAND, missA, INFINITE, MBLAQ.

 

Maboroshi,ако мога да помогна :) ..

 

Не е трудно поръчването! kasanova е дава малко по-нагоре местата за preorder. В всеки сайт се отбелязва дали отчита Hanteo - за Yesasia, kpoptown, dvdheaven, Yg shop гаранция. От няколко месеца и YG Shop доставят до България, но шипинга (изпращане, превоз, доставката) се плаща отделно от цената на албума, зависи от коя страна и колко тежи "въпросната поръчка" (колет). В случая този албум "Alive" се освобождава на 02.03, т.е, след тази дата "тръгва" по света. Като време е различно, по моя скромен опит е около 10-15 дни, след release datе :).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега в ''BIGBANG is BACK'' ...

 

tumblr_lzgx2nPkzP1qba1xmo1_500.gif

 

 

Предстои да видите..#THE LEADER is COMING ..СЕГА

tumblr_lzho6kK1V01qbpowfo1_250.giftumblr_lzho6kK1V01qbpowfo2_250.gif

 

2bbgdragon23fdk10fwdfsqbcp6918jqdu.jpg

 

Към вече километричния списък с предстоящи BB събития с ''Comeback'' таг,може да прибавим :

 

- Считано от 02/24 разкриване на MV -та Бенгски,всекиден -

- В периода 02/29 - 03/04 чрез Naver аpp ще бъдат показани - unseen - Бигбенг клипоци ала (BBTV!) -

До следващото знайно и незнайно включване от трол-квартирата на YG&виртуалната подвижна станция на NAVER laugh2.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле всички са невероятни, много са готини и сексапилни :) по принцип най-много чаках да видя GD и си заслужава невероятен е, но съм най-приятно изненадана от Seungri :P -страшно готин е, просто толкова сексапил излъчва и едно изражение: "аз съм много лош, внимавайте с мен ", просто уникални са момчетата и пак се завръщат с неописуем фурор :inlove::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...