Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Днешните снимки накараха сърцето ми да тупти така,както чух Биг Бенг за пръв път♥

Единствено мога да кажа с огромна усмивка на лице"Де Сунги добре дошъл към нормалния живот отново!!!"

Доста е отслабнал,но според мен се е разхубавил...доста тъжно личице,но се надявам скоро отново да изгрее една слънчева усмивка.^^

Относно наградите...води се слух,който не знам до каква степен е верен,че ...Britney Spears: 41,56% Bigbang: 41,26%.

Разликата е много малка..независимо от достоверността на слуха мисля,че ВИПовете сме се организирали още повече във щракането :lol: ...хуайтинг!

Тъй като в Корея вече е 4-ти ...

Честит рожден ден на човекът,който "вдъхва живот в тъпанчетата" и в същото време човекът,които може да убие само с поглед ;Д -Т.О.П

Пожелавам му да е все така добър,както в рапирането,така и в актьорската игра(...дано скоро да го видим като роботче)

 

tumblr_lu3ist5df71qklvjao1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, колко е хубаво, че са в пълен състав отново :). Някой знае ли в колко часа в българско време, ще се раздават наградите и къде можем да ги следим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Някой знае ли в колко часа в българско време, ще се раздават наградите и къде можем да ги следим?

 

Знае :).

От 23.00(българско време) или 21:00 (централно европейско) започват наградите, час, преди това е червения килим.

Ето програмата, на европейското MTV, по който канал ще се излъчват лайв наградите, както всяка година:

 

 

MTV EUROPE - CHANNEL SCHEDULE NOVEMBER 6, 2011

 

20:00 MTV EUROPE MUSIC AWARDS 2011 RED CARPET LIVE

Europe's biggest celebrity buzz will descend upon Belfast celebrating the best of Europe and around the Globe in an all out performance and award extravaganza.

21:00 MTV EUROPE MUSIC AWARDS 2011 MAIN SHOW LIVE

Europe's biggest celebrity buzz will descend upon Belfast celebrating the best of Europe and around the Globe in an all out performance and award extravaganza.

 

credit: тук и тук

 

За всички останали има "жива връзка" :) :

 

https://www.facebook.com/MTVEMA

 

MTV

http://buzzworthy.mtv.com/2011/11/04/watch-mtv-ema-stream/

 

USTREAM :

http://www.ustream.tv/mtv

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дишам..но пиша! Обичам ви!

БИГ БЕНГ! ВИПс! BIG BANG! VIPs..СПЕЧЕЛИХАААААААААА в категорията в EMA!. :beer::tongue::kissx::thanks:

Съвсем затова QUEEN(ех, Фреди, ех) изпяха: WE ARE THE CHAMPIONS!

ПОБЕДАТА!!!

 

Благодаря на всички VIP-чета тук по нашите ширини, на тези по света, и на МТV!!

Може и да плача от вълнение сега..но аз вярвах, и го исках, колкото всеки истински фен! Може и повече..сори.

 

Да поговорим за победителите! Но сега не мога..защото сърцето ми е пълноо

 

 

Отношението към победителите се променя в зависимост от това, дали сме наясно какво са спечелили. А, те спечелиха, заслуженото! Няма невъзможни неща!

 

Крачката отдавна бе направена, победата беше първо в ръцете на тези петимата, после в главите на всички онези от екипите им, и не на последно място в зажаднялите сърца, на феновете и последователите им! Браво и честито! Какво друго да добавя?

Когато човек вярва, препятствията могат да се преодолеят! Да не се плашиш от трудностите защото вярваш в себе си, в успеха на тези до теб!

 

Евала, BIG BANG, показахте, че сте най!

Като се свестя и снимки ще сложа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидоха, видяха ги и ПОБЕДИХАААААА.

Това беше най-прекрасната част от вечерта. Три часа и накрая надеждите ни се увенчаха с ПОБЕДАААААА. Казах ли, че ПОБЕДИХАААААААААА.

Извинете ме, но емоцията ме е заляла много яко и не мога да кажа нищо друго. И все пак казах ли, че ПОБЕДИХАААААА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради тях останах на MTV до края, за да се порадвам на победата. И имах такова предусещане - сбъдна се. Честито и на тях, а и на целия форум, който е обединен именно в категорията, в която победиха и BIG BANG, а именно "Asian pacific"

Поздравявам Ви с "Tonight" на Big Bang.

big_bang_ema_award_by_dimbland-d4fc1no.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита им победа!!!!

Нямам думи да опиша колко съм щастлива, и колко съм горда че съм ВИПЧЕ !!!

 

Ооо не знам как ще си легна тази вечер, толкова съм развълнувана, утре ще се хваля на всеки, които видя :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички ВИП-ове. В случая победата е не само за Big Bang, а за kpop-a като цяло.

 

Много се радвам за успеха на момчетата :)

 

Добаявям няколко снимки от паметната вечер. :)

 

131653070.jpg

 

Picture+13.jpg

 

tumblr_lu9bim8LS21qbgksco1_500.jpg

 

bigbang-mtv-europe+2.jpg

 

442665682.jpg

 

И малко фотоси преди да започне раздаването на наградите.

 

cycameraimage_%25288%2529.jpg

 

4uhoo.jpg

 

jf9g.jpg

 

Източници: @hood_bang, bigbangupdates

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам за момчетата. Big Bang заслужават наградата си.

 

ЧЕСТИТО НА ГОЛЕМИТЕ /НЕ/ОЧАКВАНИ ЗА НЯКОИ ПОБЕДИТЕЛИ.

 

А сега се надявам да започнат да ги въртят по музикалните тв-та и щастието ще е пълно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой сега е номер едно! Честитоооооооо! :es:

ВИП-чета, ама и ние сме страхотни! :yes: Много ми е хубаво като знам, че и ние имаме принос за тази заслужена победа! Ненапразно ми се схвана ръката от гласуване, а вярвам и на вас. Имах си едно приятно предчувствие и много се надявах, и очаквах...

Взривоопасните могат да се гордеят с феновете си.

А колко бях щастлива да видя усмивките на лицата им, не е истина!

Напук на всичко те победиха! И хайде вече само напред и късмет!

Интересно ми е какво ще бъде отношението сега към тях, петимата, в Корея. ;)

Още веднъж честито на всички!

:thanks: & you!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! За първи път пиша, но просто не се сдържам :es:

Да им е честита наградата и да ни радват с много още такива. Нека не го считаме това за върхът на кариерата им, а просто един трамплин към по- големите сцени.

И точно във връзка с това смятам, че би било по - добре ако GD говореше на английски. Не, че нещо се заяждам или издребнявам. Просто докато гледах наградите имах чувството, че се чувстват малки (колкото и да не ми се вярва), май тази обстановка ги обърка малко. (въпреки, че и аз бих се объркам като видя Lady Gaga) и все пак го нямаха онова самочувствие, което го имат у дома. Но за моя радост нещата се оправиха със спечелването на наградата. :yes:

И нека пак да ги поздравя, заслужиха си го :bow:

Както се казва след като какви ли не лоши неща им се случиха сега е ред на хубавите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_lua4gj8uJY1qbbok4o1_500.gif

Добре, Европейските музикални награди на MTV бяха връчени. И ще останят в историята, поне за всеки музикален фен!

Големите звезди от Азия – корейската група Big Bang, получиха световното признание за своето „буквално” господство в категорията „Worldwide act“.

Напълно заслужено, да добавя, като истински VIP!

tumblr_lua65tHFKf1qbn10ko7_500.jpg

В борбата за наградата спечелиха не само страхотните 5 момчета, а и всички онези, които не спираха да вярват, или да гласуват.

В крайна сметка самите % и брой гласове не бяха от най-голямото значение за истинските фенове. Защото за нас, Биг Бенг, излизайки като 5 на сцената, бяха/ са най-голямата награда.

bigbang-mtv-winner-6.jpg

Безграничната подкрепа и активността на VIP-овете беше най-обсъжданото нещо вчера от всички. Много преди самото обявяване и връчване на наградата, в сайта на MTV, взривоопасните пет, бяха първи по активност на името си BIGBANG в twitter., в категория Buzz, и в категорията "Paparazzi". Сами вижте имената дето Бенгите отнесоха в социалната мрежа.

bb1gk.png

Имена като Джъстин Бийбър и Лейди Гага, само им дишаха прахта от новите кецовете на нашите, в класацията за най-любими и актуални изпълнители на церемонията.

Това го казвам, за да не страдат само феновете на Бритни Спиърс...

 

Да се върна на наградите, видимо развълнувани, момчетата грееха, а Джиди, адски накефен каза:

„Известни сме като Big Bang от Южна Корея, приятно ни е да се запознаем с всички вас. Тъй като тази награда е подарък, който нашите фенове ни подариха, тя е с изключително значение за нас, и ни радва извънредно много. Бих искал да благодаря още веднъж на всички наши фенове – V.I.P. Бих искал да използвам случая да изразя надеждата си, че ще привлечем повече внимание и любов към корейската музика, както и към Big Bang.“

 

Сега само две изречения от мен: Този път към победата не беше никак лесен. Нито за Биг Бенг, като група, нито за милионите им фенове. Но тази изстрадана победа ще промени историята на kpop-а и силно се надявам да остави отпечатък и за недоброжелателите на Big Bang. Защото музиката сплотява и дарява емоция, почти като никоя друга!

Но тази победа е само началото за тях!!!

 

И тъй като QUEEN (единствено и само с Фреди) са ми много скъпи, ще използвам листата им с песни от MTV наградите да кажа какво бяха тези награди за BIG BANG: ‘We Are The Champions’, ‘We Will Rock You’ и ‘The Show Must Go On’!!!

 

Доволно количество снимки и статии в днешната преса! Ето няколко първи заглавия..

Billboard.com: Queen & Big Bang the only Non-North American winners at MTV EMA 2011

 

MTV.tv : Ecstatic Korean boy band BIGBANG were the surprise winners at the awards, capturing the inaugural Best Worldwide and beating off some of the world's biggest stars in the process.

 

Който не е гледал краткото интервю от Червения килим:

 

Който иска да свали наградите: тук или тук

credit: Jpopsuki + 062518.tumblr

 

Да се накефим и на малка статистика с наградите им!!!

 

Едно голямо БЛАГОДАРЯ и ЧЕСТИТО на всеки VIP, на всеки гласувал, на всеки тук, на всеки един от БИГ БЕНГ! :thanks:

tumblr_lua0ejTdsS1qarjfpo1_r1_500.gif

 

П.с..хора, те са корейци. И избора да кажат нещо и на своя език, и да благодарят по своя начин, си го избират те!!!

 

Ако един ден има българин там на MTV наградите..няма да има по-щастливи българи тук в България, да чуят БЛАГОДАРЯ..на български!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на "Big Bang" за наградата! Колкото и да са ми безинтересни "EMAs", за малко да ги гледам тази година заради Big Bang, пък Бийбърчо и Селенка май са били там :D, но... пропуснах отново :lol:. Аз исках да видя TVXQ или JYJ ако бяха и те класирани какво щеше да става, европейци и американци щяха да останат без награди :lol:. Каквото и да си говорим, точно на "EMAs" всяка от големите корейски айдъл групи ще спечели стане ли въпрос за гласуване :D. Иначе на сцената ми направи добро впечатление, че благодариха на феновете си (ако не се лъжа от клипа, който сте пуснали по-горе), но пък за сметка на това облеклото им беше "уникално", приличаха ми на мотористи :lol:. Тейанг най-много ме изкефи с речта :D и като цяло на сцената. Направо да идват в Европа да пеят, че в Корея само ги тормозят, я с марихуана, я с нещо друго... тука ще видят какво е демокрация :). А между другото, не изпълниха ли някоя песен, някой гледал ли ги е наградите да каже?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.с..хора, те са корейци. И избора да кажат нещо и на своя език, и да благодарят по своя начин, си го избират те!!!

 

Ако един ден има българин там на MTV наградите..няма да има по-щастливи българи тук в България, да чуят БЛАГОДАРЯ..на български!

 

Това ми го измъкна изпод клавиатурата!

Не виждам какъв е проблемът. Съвсем в реда на нещата е да поздравят на корейски. А и стига с този английски, светът не е само англоговорящ. Какво му е на корейския!

 

Аутфитът им беше супер, много MTV, много поп, пречупен през техния поглед.

И, между другото, стояха страхотно на сцената и със самочувствието на победители. B) Хайде да не им приписваме разни комплекси, които момчетата нямат. Не вярвам някой да е очаквал да се бият в гърдите, да правят салта или нещо подобно. :lol:

Стотак, този път не пяха, ще ги чакаме пак догодина. ;) Съгласна съм да си ги приберем при нас. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не мога да си събера мислите и думите на едно....Изключително съм развълнувана,радостна и горда^^

Те отидоха,видяха и ПОБЕДИХА!!!! Показаха,че корейската музика не отстъпва пред тяхната,а напротив....

А думите на Слънчо просто ги оставам без коментар....♥

tumblr_lu9flxemQu1qg5w89o1_500.png

..с Джи Ди се надпреварваха кой по-напред ще си покаже знанията по англ.език :lol:

Дрешките им бяха страхотни.....Десунги направи страхотно завръщане^^

 

Ето още снимки ...от червения килим

 

bigbang-mtv-red-carpet-26.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-5.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-28.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-6.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-7.jpgbigbang-mtv-red-carpet-13.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-14.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-19.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-20.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-21.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-25.jpg

bigbang-mtv-red-carpet-2.jpg

 

от сцената:

 

bigbang-mtv-ema-1.jpg

bigbang-mtv-ema-2.jpg

bigbang-mtv-ema-3.jpg

bigbang-mtv-ema-4.jpg

bigbang-mtv-ema-5.jpg

bigbang-mtv-ema-6.jpg

bigbang-mtv-ema-7.jpg

bigbang-mtv-ema-8.jpg

bigbang-mtv-ema-9.jpg

bigbang-mtv-ema-10.jpg

bigbang-mtv-ema-11.jpg

bigbang-mtv-ema-12.jpg

bigbang-mtv-ema-15.jpg

 

след победата...

 

bigbang-mtv-winner-3.jpg

bigbang-mtv-winner-4.jpg

bigbang-mtv-winner-5.jpg

bigbang-mtv-winner-6.jpg

bigbang+win+3.jpg

bigbang+win+2.jpg

bigbang+win.jpg

bigbang-mtv-winner-1.jpg

bigbang-mtv-winner-2.jpg

 

със някои (не)известни за нас лица :lol:

 

bigbang-katy+perry.jpg

bigbang-queen.jpg

bigbang-ludacris.jpg

bigbang-jessie+james+2.jpg

bigbang-jessie+james.jpg

Накъде без аджушито на 2NE1 :lol:

bigbang-jeremy+scott.jpg

bigbang-jeremy+scott+2.jpg

 

Ще използвам момента да помоля всички ВИПчета да не спират с почивката и да не се отпускат,защото сега следват наградите на родна земя...в 5 класации на МАМА,в които са номинирани нашите момчета не са водеща позиция....тъй като или СуДжу или ДБСК ще са пред тях ..та даже и СНСД ..така,че нека се организираме и да продължаваме със щракането!!!!!!!!

VOTE FOR THEM!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...