Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Ще кажа нещо, което може би няма да се хареса, но знайте, че и аз съм им фен.

Мисля, че няма смисъл да стоят заедно като група. Пораснаха достатъчно. След тези изпълнения на живот все повече се убеждавам, че е време да си блеснат като отделни звездички. Просто всеки си има необходимото, за да окупира свой си трон и да се развива. Групата сякаш вече ги спира да изразят индивидуалността си, която в този случай не е нужно да се ограничава. Може би те са единствената група, която ако се разпаднат, че ги аплодирам с удоволствие и надежда, че ще ни донесат още повече приятни изненади. Естествено, съвместни колаборации задължително трябва да има, но нищо повече...

Не е нужно да оправдават очакванията ни, по-добре да ни изненадат с неочакваното... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздържах се да пиша защото фенщината ме тресеше неистово, ама вече не мога!

Албума ме шокира в началото, предполагам че очаквах нещо подобно на песните които изкараха преди това Дракончето&ТОР или тези на Seungri . Но след няколкодневно непрестанно въртене разбрах, че ме кефят неистово. Това са от онзи тип песни, които колкото повече слушаш толкова повече ти харесват. От всичко което видяхме последните месеци посланието е едно - хлапетата са пораснали и се върнаха с гръм и трясък!

Как са се подготвяли

И не мога да се стърпя - обожавам ТОР, но ме напушва смях като гледам опита му за импровизиран танц накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли намирам за малако, ама съвсем малко, притеснителен факта, че Куон ДжиЙонг е облече в блестяща рокля на изпълнените от Μ!Countdown?

 

П.С. Хареса ми изпълнението, но две забележки, едната от които е в унисон с мнението на параб. Колко китари ще бъдат жертвани за тази песен? И няма по-смешно от опитите им за айдъл хореография, освен може би опитите на Топ да усети ритъма не само със сърце, душа и поглед, но и с тялото си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за китарите си го помислих и аз, веднага след първата счупена, хаха, не ми се иска да гледам вече как се чупят. Колко беше рекорда за счупени китари на сцената - 30? Да не се опитат да го подобрят с промоциите на албума? :lol:

 

Той Дракончето да си лъска, ама май не е точно рокличка. Ако е - наистина си е притеснително. Не знам де. Какъв е слабичък :) А какво, ТОП не може ли да танцува, а? :lol: Ама песента е яка :P tonight де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1299306630myavatar17003u.gif@ Inkigayo ~ триумфално завръщане..ала ''Дойдоха,пяха,победиха'' ..



GD - кошмара за всяка акустична китара - в действие...






~ поредната наградка...незнам коя подред,защото отдавна им изгубих бройката.. :es:
~ доминацията @ Billboard & Youtube 

30majrt.jpg





zcNg8.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мятането на букета, нещо не му се получи на GD и реши да го даде на Seungri, който явно се зарадва :lol: , а Taeyang добре, че не метна наградата иначе щеше да има ранени :lol:

Честита да им е победата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше време за истинска експлозия..време за Big Bang! Голямото кланяне започна...
Мили момчета, честити победи!!

Прибрах се, видях, съживих се..Толкова се бях затъжила, че грипа и почивката ще ме довършат....
На Inky-то са страхотни, две мнения няма – играта с черно-бялото и семплите цветни отличителни елементи в аутфитите.. и прекрасно съчетаните гласови акценти с мелодията, в добавка със супер мъчественото им излъчване, си бе супер оздравителна наслада. Encore беше супер забавен!!!
Гениалната простота в What is Right, хореографията в Tonight и рапа на Таби, дори в не най-любимата ми Somebody to love, ми допаднаха.
Tова са те - Big Bang!!!
Най-хубавата част от лайфа, освен смъртта на китарата...
dae.gif
Та мисля да се настроите да ги гледате тази година всички заедно, защото ние всички чакахме това общо завръщане, защото ние всички заслужавахме да го видим...а и те заслужаваха да се съберат, след всички соло-та, дуо-та и плодовите проекти и да берат „плодовете” за труда си together...После пак соло и пак заедно..и пак, и пак..!

Вярно е едно, че петимата не положиха най-големите усилия за този албум или поне по начина по който ние искахме - аз признах на глас, че сякаш са го сътворили всите заедно за един ден и една нощ, и то след наказание от папа YG, и след разкаяние за месец загубено разпокъсано време, но пък и малкото свежи акорди и чисти нови като звучене песни и гласове за калибър Биг Бенг, си струват за първи и следващи опити за преслушване. Мисля следващи, защото колкото повече се слушат песните от този албум, толкова повече се възприемат....
Друго, и те самите се притесняваха каква ще е критиката от феновете и резултатите от продажбите, защото някак песните в албума и за тях бяха истинско изпитание на способностите им. Но резултатите, хич не са лоши...класациите и челните места, го говорят...
Не ги отписвайте заедно обаче, тези могат и непредвидени неща, заради някои единици в петорката, които действат импулсивно и с ентусиазъм, но и много отговорно, заради други отговорни единици в групата и затова, че пораснаха. Трябва да балансират, когато са заедно, това всички го знаем и го правят успешно.

Клипът на Tonight няма нужда от много коментар мой - скорострелно и замазващо за очите ми сниман.
Да си призная, че една тяхна фотосесия, със всичките им щуротии посреднощ по-добре би изглеждала за клип от това американско залитане. Дано на мацката, поне са останали спомени... laugh.gif
Но тук ми намирисва на лека стъпка в мрака или казано просто, от YG засилват желанието си за проба-проба-1-2-3-4, точно на американска територия, точно с тези момчета..Да поживеем и да видим...

Сега за фен-щината. Ако "тя" е монета с две страни и е оцветена в черно и бяло, за мен повече белее, ама не застаряващо бяло към сиво като косата на снажният Т.О.П, ами почти бяло, като след месечно избистряне на домашен содав сапун. Не е лесно да си фен, разбирате ме за какво иде реч :lol2: ..а и ми харесва фен как звучи, особено на корейски...хаха, не „щина”...
Като фен и на една велика игра, знам че да си фен е удоволствие и осъзнаване, а дали да си от-до..си го избира всеки сам за себе си, без да нарушава морала, свободата на избор, въздуха, и спокойствието на останалите...

Последно, графикът за седмицата:

March 9:
By Instinct-Swings feat Taeyang Release
March 10:
[PM 06:00] Mnet Mcountdown-Bigbang's Comeback Stage
March 12:
[PM 04:05] MBC Music Core-Bigbang's Comeback Stage

credit:bbvipz


Очакваме превод на интервютaта на GD, TOP и TaeYang за 10 asie...и какво ли още не..
Искаме хубаво качество за клипа на Jibe Gajima-тоooooo!!! tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв смях просто! :282: Тия двамата са големи сладури. Беше пределно ясно че Tonight ще е на music monday. Приятната изненада за мен беше интерпретацията на Саймън и Мартина на Secret Garden. Много добре им се получи :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BiG BanG & YG family @ Nikon пресконференция @ Hyatt Hotel ( Hannam-Dong) Seoul на 8 март за кампанията ''А shot a Day''...

 

htm_20110308115737c000c010-001.JPG

 

 

 

1299553527230.jpg20110308110833428.jpg

taen.jpg20110308115108091.jpg2eyxrer.jpg2rdyaeu.jpg

tn_1299549783_54217052_0.jpgtn_1299549963_233781999_0.jpgtn_1299550323_593890734_0.jpg

tn_1299550923_1194249033_0.jpgtumblr_lhpwcmRFNB1qbquwzo1_500.jpgtumblr_lhpx3wvkSL1qf4qe3o1_500.jpg

 

 

 

 

 

В спойлер ви очакват 8-мартенските ви подаръчета по ред на номерата.

 

 

(reserve) ..aхаха..

1299556648k6.png

 

4 аvailable - GO<GO<GO ..

 

1299556648k2.png

 

1299556648k11.png

 

opps ..и тоз прекрасен момък е (reserve) 4 Blacky..

1299556648k4.png

 

1299556648k1.png

 

хайде бонус : Se7en&Psy...

1299556648k17.png

 

 

 

 

Kaжете ''Зеле'' ...282.gif

 

20110308_1299549620_66182200_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо го тормозите горкият ТОР с тези сложниии хореографии, а!? Кикики

Репетициите на Somebody to love:

Имам малко опасения. Момчетата изглеждат все по-уморени и все по-притеснени. Сигурно заради проблемите с MBC.

Дракончето е толкова отслабнал. :( Иначе безумното му облекло (визирам блещукащото му тоалетче с поличка) безкрайно ме забавлява.

Taeyang да вземе да диша по-спокойно на live изпълненията, че му се губи гласа и ще вземе да заприлича на Rain (на един концерт такова пъшкане му удари, че аха аха да свърши)

Seungri на пресконференцията на Nikon е като агент 007. :lol:

ТОР е май единствения мъж когото му отива бяла коса и златно блещукащо сако.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са супер, голямото семейство заедно може един цял сериал да врътне като се съберат...

Онлайн пресата днес гъмжи от техни снимки и подобаващи коментари...

Забелязвам умората на ДжиДи (предполагам, че не спи много), някакво пробуждане в Те(сменили са си хапчетата с Драгона, предположих :lol: ), очарователният ТОП е повече от секси, както винаги, Десонг е като лъч необходимата ми светлина, а малкото Ри привидно сериозно се овърта, какво ли е замислил за сцената и получаването на следващата награда? :D

 

От хореото на Somebody to love. смех яко ме напушва. Всички се стараят, но един най-много...

Топ си е..ТОП!!! Неговите движения вече първо се следят и отчитат..остави новия стил със поклащанията които внесе и често изнася на сцена, но и тук забърква поредната нова бърза стъпка.... :28558: :28558: :28558:

tumblr_lhpz3uPzen1qbdv3vo1_400.gif

Може след аТОП-и, и извънТемпо да го кръстят.. :282:

 

За финал, най-хубавото:

*DAESUNG в RUNNING MAN! Нямам търпение за двама любими мои водещи на едно място отново..щуротиите са сигурни... :P

P110307004.jpg

*Music Bank! Music Bank! Биг Бенг се завръща на сцената на Music Bank с ”Tonight“. Отбележете и петък - 11.03 в графика (6:05pm KST)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DUMB&DUMBER BROTHERS ARE BACK XDDDDDD

 

Няма да мога да се нарадвам на най-големите кретени, а и дуото на малките очи...Този епизод ще е убиец. Виждате ли ме как скачам, а? А? А?????

 

ТОП верно що се е подвизавал с името Темпо при положение, че най-сложните му танцови умения са да си слага единя кракр пред другия. Наистина грам не го бива, те сигурно за тва са с Хиро такива дружки, освен пияната стъпка друго не могат. Мамин сладък неземен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОР нацелува Daesung в пародията на

. След това беше ред на Дракончето в пародията на
. Тази година повтори Дракончето и прибави Seungri в Secret Garden . :kiss2: Нещо не ми излиза бройката - а TaeYang защо го подминава?! :mad: Или аз съм пропуснала нещо да изгледам? :unsure:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1299306630myavatar17003.gifпоставиха началото на 4-дневния маратон по телевизионни изяви @ М!Countodown със завръщане&победа ..

Първо с ароматния привкус на ''Cafe'' ..

http://www.youtube.com/watch?v=XrXUsXtDsS0&feature=player_embedded





още една китара по малко... :lol2:& още една победа повече.... :es:


P.S : @ Blacky wub.gif
tumblr_lhu7ufE2Gf1qetjfgo1_500.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако за Кафе говорим, май го беше хванала хиперактивността там нещо :). Иначе на тонайт си е винаги такъв:

 

 

А, ако става въпрос за приемането на наградата, те всичките бяха няк'ви шашнати там, кат гледам.

 

Казанова, ще ме прощаваш, ама в какъв смисъл ползваш думата "фиаско", 'щото аз я знам под тези:

http://bg.wiktionary.org/wiki/%D1%84%D0%B8%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...