Jump to content

Big Bang


Recommended Posts



BiG BanG @ SBS Special ~ Концепция трепач на ''n'' та степен ...

tumblrlh4phzanmv1qdh9pp.gif

Тази Неделя @ 12 am KST - не е за изпускане !!!

Другата седмица очакваме и пряко включване от BiG BanG TV @ MNET(03.03.2011 @ 19:30 pm KST) - :thanks:&YOU -

@ тя си знае :: :lol2:




1eb032edc6b8f5a8b3fb953.jpg



@ Sonka ::


"



За финални щрихи:


xiaf7.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм добричка :D ще ви пусна малко сладости и на вас. Качеството на звука е ужасно, но видеото е с добро качество и се добива представа за какво става въпрос.

 

И едно кафе за лека нощ.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thank you Дането ...!

С две думи, шоуто е било повече от биг, повече от невероятно и повече от несравнимо. Само ние си знам, как се чувствахме вчера....такова вълнение ме беше обзело, че вече каквото и да сътворят...все ще ми е една идея по-леко и спокойно, че като свърши на 27 и ние някой ден ще го видим!

tumblr_lh7dhoLuIh1qb7oe1o1_500.gif

 

tumblr_lh7lrwETrp1qetjfgo1_500.png

А и виждам коментарите и снимките в пресата, без да броя първите фен акаунти.

Хайде и моите първи редове от ..акаунта ми :). Спомням си началото на концерта..българско време, туитъра отново прегря (ние с казанова, също :P )..слава богу аз бях на работа и нямам туитър, което не означава, че не ме побъркваха цял свят фенове с пресни мини редчета, закачки към 5-мата от групата, секундни информации относно концерта, и тук-таме някой кадър от повече от очакваното, зрелищно “Голямо Шоу” за 2011г. Както знаем олимпийският стадион се оказа малък за всички фенове, които искаха за закупят от скъпоценните билети и да гледат на сантиметри, да дишат от въздуха и живеят часовете живот заедно със, своите любимци....При нас, толкова далече от тях, не бе по-различно...Но освен всичките стари и нови песни, супер интересно за фенове поднесени, нямам търпение за “Secret Garden” пародията. Казват, че е най-добрата им досега - размазваща със всички класни култуви сцени. ТОП в ролята на Джу Уон се е представил шеметно добре, дори отбелязват повече целувки, с които е дарил любимите си хора :282: . (Отварям скоба, че докато течеше пародията, в туитъра беше леко казано мазало и вички обсъждаха таланта на Таби като актьор, способността му да целува и дори отнесе няколко убийсвени критики, че е станал машина за целувки...хахах, абе веселба) Освен леката целувчица с Ла Им – нашата хубавица Джи, най-изненадващата 10 секундна целувка с Оска – неговото шутово височество СънгРи, се описва по безумно вкусен начин. Споменавам и “Koe wo Kikasete”, защото е било епичен момчент за всички фенове. А краят и енкор-а, не си ги представям...миговете хваните за ръце пред всички фенове..

Хахахах, казах си майтапа, другото за после..сега по-същество!

Един линк с малко снимки...

Фен камерите са още малко и нищожни, честно да си кажа....заради всичките бомби, дето са направили и изпяли, то аз искам всичко!!! :lol2:

 

 

 

 

Mnet, да не остане по-назад с рейтинга и вниманието, анонсира, че на 03.03.(7:30 PM) ще излъчи ‘Big Bang TV Live‘, и всяка песен от албума, ще бъде представена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99p56.jpg

bigshow2011.jpg

Фотки от грандиозното събитие ::


PP11022600051.JPG
PP11022600041.JPG
PP11022600042.JPG
PP11022600043.JPG
PP11022600030.JPG
PP11022600023.JPG
PP11022600020.JPG
PP11022600039.JPG
PP11022600022.JPG
PP11022600037.JPG
PP11022600034.JPG
PP11022600045.JPG



От 1 - 10- или кои са най-запомнящите се Top 10 moments of Big Show (fan- account)



10. Tabi trying to slap Dae during High High and Dae consistently resisting.

9. Seungwhore continues to be embarrassing during MC

8. Dae’s solo song “baby don’t cry” (?) made me cry like a baby; in fact, Dae in general Pwned. His high noted were phenomenal and he owned his newfound sexiness like nobody’s business.

7. Towards the end of he concert, everyone was sweaty (the standing area was like a swamp of female hormones) but all the BB boys standing under the spotlight, the beads of sweat seem to shimmer with godliness.

Typing with an iPod so this will be slow

6. Oh Yeah made the whole standing area jump like a mosh pit; the song finally in its element, Bommie looks gorgeous

5. “What Is Right” revealed to be GD’s favorite song of the album: yeah, suck on that, WIR haters!!! Oh and GD playing the guitar soli in What Is Right, looking 25 kinds of sizzling hot.

4. The whole Secret Big Bang skit I basically screamed through; but two moments stand out. Top carrying GD on his back at the end of te skit - straIght up like a couple, even more than the kisses. Ngl, I got teary. Oh and in the NG Top savors his kiss with someone

3. Getting to participate in my first fanchant in front of Lies. Dude, this is serious emotional stuff, when I got to ullin big bang, tears were free steaming from my face and I ain’t Alone in that crowd

2. Looking up at Ji’s shining face as he slapped my outstretched hand. How will the rest of my life live up to this experience ;____;

1. 10 minutes of VIPs chanting Saranghae then them coming out in that crown, our kings. Tae is right, we trust you and you trust us. VIPs john teshing rock
.



Тайната градина на BiG BanG - една от връхните точки на вечерта ::

tumblrlh6ttvunit1qg442a.png


64gyz7.jpg







15rm55k.jpg

2r4l5x2.jpg
dr4bya.jpg


25ast42.jpg





BiG SHOW 2011 - изпълненията ::




Set List

Tonight MV (teaser)
[idk]
SHAKE IT (Remix)
MC Moment
LALALA (Remix)
VIP (+Top Rap part remix)
B I G B A N G
VVIP
YB Solo
Dae Solo
GD&TOP - Bbeoki Gayo , (Green/Yellow suits), OH YEAH (With Bom), HIGH HIGH (TOP win, with 5 members)
Secret Garden Parody
Jibe Kajima - (TOP throwing roses)
Nunmulin Babo (Daesung ~vocal explosion~)
ALWAYS
Tell Me Good Bye
Koe o Kikasete
Wonderful (sang two times?)
MC Moment
HARU HARU
Haru Haru Acoustic version
KOJIMAR (remix)
Majimak Insa (remix)
TONIGHT MV RELEASED
THANK YOU&YOU
Cafe
What is Right


- премиера @ BIG SHOW 2011 - 25-27 Февруари
- премиера @ SBS BiG BanG is Back Special (27.02.2011 @ 00:00 KST)

41NuJ.jpg
Очаквайте : BiG BanG TV - премиера @ Mnet - 03.03.2011 - 19:30 KST





tumblr_ldvn881JQF1qbh1dn.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета благодаря за споделеното видео и снимчици :kiss2: Аз още снощи спрях да разглеждам, защото толкова бях развълнувана и ядосана(че това се случва на другият край на света), че нямах сили да продължа.

Казват, че гения граничи с лудостта, ако това е вярно тези момчета са луди гений, може би затова ги обичаме толкова много.

Пожелавам си в близките 10 години да мога да присъствам на нещо подобно, защото след това вече ще съм прекалено стара и няма да има значение. Пожелавам и на вас да успеете да присъствате на такова шоу, защото вярвам, че преживяването ще остане незабравим спомен за цял живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на клуба и от мен. :D От скоро феновете на "Голямото Бум" :D :D се увеличиха с един (демек - аз). Тия момчета как не съм ги забелязала до сега и аз не знам. Адски талантливи, големи сладури и прочие и прочие. Няма да кажа нищо ново, което вече да не е казвано. Да си призная доста време ми отне докато прегледам цялата тема. Леееле, момичета (и момчета) писали сте ли писали...голямо четене и гледане падна :) Явно Big Bang са наистина нещо много специално... Харесвам ги момчетата, определено правят хубава музика. А заради екпериментаторския им дух ги харесвам още повече. Тук е момента да спомена Драгона....е нЕма такъв човек. Гениално малко prodigy. И голяма шматка :D (Няма да споменавам, че соловия му албум, за мен лично, беше покъртителен). Много освобеден човек ми се стори, като за тяхната малко консервативна Корея. Не е истина колко ме радва това момче и с таланта си на композитор и с глас и със смелото си поведение (най-вече). Все се чудя обаче, какво толкова му намирате на ТОП, (изключая мега нечовешкия му глас) :unsure: Както и да е. И все пак, по гласови данни няма кой да бие DaeSung. Това момче ми е абсолютния фаворит! Страхотен глас. Е, вярно че е малко поощетен откъм визия, в сравнение с другите членове, но пък компенсира момчето с глас. И сякаш сега започва DaeSung да се подава от сянката на другите. И то доста успешно.

Така, обощавам, много ги харесвам, само не разбирам защо се самоопределят като хип хоп група, ама карай...тяхна си работа.

Така, и сега да си дойдем на думата за новия албум. Ами, ако кажа, че албума на GD&ТОP беше по-добър, няма да съм първата. Единствено "Hands Up" може би ме грабна. Да речем, че и "Tonight" не е лоша. И....до там. И понеже за момента супер съм се зарибила по "Tell me Goodbye" колкото и вече да не е прясна или актуална, нито една песен от новия албум не успя да ме грабне с успеха, с който го направи "Tell me Goodbye". Но това няма да ме спре да им се радвам в края на краищата :)

 

И за финал, искам да споделя нещо което изрових днес, което не видях да е поствано. Не е никак ново, но пък си заслужава гледането.

И трота им се отдава, ей тц тц :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са :) Техните концерти винаги са били грандиозни и сега завръщане след 2 години,представям си какво изживяване е било :)

Пародиите им винаги са #1 и много смешни :)

 

 

Можете ли да ми кажете дали ще може да се гледат специалните им концерти онлайн? И ако може някой да ми даде линк :) Ще съм много благодарна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е истина колко много ме заредиха тия момчета!!! С тия фенкем и снимки останах без думи ....

 

Пародията на Сикрет Гардън просто няма равна ... :es: Така не се бях смяла много отдавна :282: Всички, до един, ме разплакаха от смях .... забравих си речника просто, не знам какво да кажа!!!

 

Ето нещо на което се смях ааааадски много ....

 

А това са едни много хубави 25 секунди на Ри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :D :D

И сега за разнообразие аз пък ще сложа якия mash up. Спроред мен се е получило добре ;)

P.S. Малко омазахме темата май, а? :D Съжалявам, ама не се стърпях....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са силни, особено пръцкането и цвърченето при ТОП :lol:

 

По повод BiG Show:

Паднах си от смях на сикрет бенг :). Десонг направо рулираше като злата майка - Oh, smell! No do smell :D!

 

Едит, какви са тея гащи, дето ги държат ВИП фенките? :D Поне на такива ми приличат.

 

Много приятно концертче, много ме изпълни. Браво на момчетата. Много ме радва, че са заедно на една сцена отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратка обещавам да съм..очите ме болят, но сърцето друго пее..

 

Уникално завръщане – свежо, зрелищно, секси, младежко, зряло, естествено, мъжко, перфектно..

Отново получиха свободата да покажат какви са...Харесва ми, че не са просто звезди, а хора, преди всичко!

Браво BIG BANG! Браво SBS, ударихте десятката!

Сцените бяха интересни и страхотни, момчета, всичко изпипали и невероятни във всяко изпълнение. Пародията беше щура, весела и на моменти, колкото и да беше очаквана, бях приятно изненадана. Браво! Култовите..са епични!

tumblr_lhagsz5ntd1qzam44o1_250.gif

temp-320-19672075.gif

kwnL7.gif

ТОП се размаза, очаквам нова роля...1001 целувки за лека нощ и главно действащо лице във всяка сцена с всички одушевени и не герои!!! :lol2:

Хич не е смешноооо :282:

Най-хубавото на тези петимата, освен разнообразието в гласовете, смелостта във визията и индивидуалната харизма, е хармонията в лайф изпълненията и заряда на макс, който всеки притежава, с който превръщат и най-обикновената песен в зашеметяващо шоу. Визирам Café, супер изтънчено и стилно. Ауу, с тези фитчета с лицата отпред и 100 акули в морето, мога да посрещна...

Същото мога да кажа и за What is Right и всички останали парчета...Lies и с искрите в очите им, чак ме прозълзиха…Thank you GD, TOP, TaeYang, Desung, SeunRi and you....

TONIGHT на лайфа ме спечели. Не беше зле и супер динамичен, танцувален лайф..чак ме карат да обърна повече внимание на песента. Клипът е супер семпъл и малко, по моему, съшит на сценки, но си отдъхнах, че е тв версия. Все пак природата, лицата и лудостта на нашите със светлината накрая, и със тъмните краски на нощта, са супер контастни и ми харесват.

От визията на златният ми се повдигна ...но само един път, добре, че в семпъл костюм няма равен сред айдолите..

 

Нямам търпение за BIG BANG TV LIVE вече...толкова много имат да показват още..

9d899f773ed46d4f8701b0d.jpg

Интересно за гостите на концерта!!! Поне..призналите си... :28558:

Първи концерт

Beast, Teen Top, TVXQ, Choi Jong Hoon, Eugene, Gain, Choi Tae Joon, Sandara Park, Gong Minji, Park Bom

 

Втори концерт

Ahn Seon Young, Lee Min Woo, Park Bom, Gain, Jang Hyun Seung, Kim Yoo Jung

 

Трети концерт

Shim Eun Ha, Ha Ji Won, Brian, Colleen Park, Lee Soo Hyuk

 

За дането :kissx: ..

 

tumblr_lhaevfp5Qj1qbdv3vo1_r1_500.jpg

 

 

За казанова... :kissy:

tumblr_lhadzgacaz1qa7mkio1_500.gif

 

За леоне... :kissx:

tonight9.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертът им бе разкошен! :)

На живо песните звучат съвсем различно и много по-добре. Адмирации за страхотното присъствие на сцената и доброто изпълнение. Очите ми обаче все се фокусираха в G, просто е такъв магнит, че дори и в пародията пак ми се струва, че се справи по-добре, колкото и Топ да се опитваше да привлече вниманието. Всъщност, ако трябва да съм честна, Сънгри беше този, който успя да ме смае най-много - превъплъщението му бе размазващо добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа мерси много за концерта. :thanks: & You. В най-скоро време ще му отделя време. За сега хвърлих око само на пародията на Градината. Направо ми се събраха очите :282: въпреки, че и думичка не им разбирам. А Драгона каква жестока мадама е просто не е за вярване, Даже да си призная, ДжиЙонг-а е много по-хубава ЛаИм от Ха Джи Уон :yes: A СънгРи е страшен Оска :es: хахах, уби ме как го докарва на говор. Браво браво, много се смях. Това смятам за най-добрата им пародия до момента. Или поне от тези, които аз съм гледала. Сега чакам за английски букви поне, че пак да се посмея. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...