Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

В последно време съм малко встрани от Кпопа, затова почти не знам какво се случва с когото и да е, но се зарадвах когато тия дни във фейса видях новата фотосесия на Дракончето за Harper’s Bazaar. Не за друго, ами явно ми е залипсвал. Пък и като цяло не е /са/ много активни. Пък и се споменава и нов проект /най-накрая/. Та викам да вляза и да драсна два реда колко съм доволна. Даже досега четох как са реагирали и феновете, и различните мемета от тях, изразяващи колко дълго са чакали G-Dragon да направи соло завръщане. Това най ми хареса, между другото. :P

1679070902-image.png

 

G-Dragon е на корицата на Harper’s Bazaar на априлският брой на списанието.

Участвайки във фотосесията като глобален посланик на Chanel, G-Dragon изважда стилно пролетно-лятната колекция Ready to Wear на Chanel за 2023 г.

В интервю, направено преди снимките, G-Dragon намекна за възможен нов албум, казвайки: „Исках да ви кажа, че в момента се подготвям за проект, който кара сърцето ми да трепти по много начини. Въпреки че не мога да навлизам в подробности за текущото състояние на проекта… мога да ви кажа, че няколко неща са в ход. Работя върху това стъпка по стъпка.“

Абе, красивото си е красиво, спор няма.
 

g-dragon3d8113fe13470ed85.jpeg TRAPEZEN-KT-V-KUKNYTA-58.jpeg

 

Off Topic

 

g-dragon2.jpeg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X3jjRYiTsKc.jpg?size=390x604&quality=96&PBnkVZN6xmQ.jpg?size=376x604&quality=96&

 

 

Бягството на Seungri и Yoo Hye Won в Банкок

Чакала го е  от армията, чакала и  докато е бил в  затвора.

Това е любов:yes:.

Много се радвам, че до него има достоен човек, на когото може да разчита:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше годишнина от излизането на Still Life.

04/05, 05/04 или 05/05. Оставаме си с надеждата. 

Скоро в разговор ми обърнаха внимание колко много неща са се случили (като цяло и по отношение на мен) през времето, през което не издаваха музика по различни причини. Предполагам, че насред всички промени, очакването към тях си остана непроменено, дори и в глобален план. 

At sunset next year, A blooming spring
A midsummer night’s dream
Feeling fall, then winter’s snow
Spring summer fall winter

Four season with no reason.

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, вдругиден ще се зарадваме на нова музика от Теянг. Радва той наистина, пуска нови неща.

Новият самостоятелен албум “Down to Earth” на Теянг ще излезе на 25 април в 18:00 часа тяхно време, като беше съобщено също, че и Лиса от BLACKPINK ще участва в песен от албума,наречена “Shoong”. Няма да качвам всички тийзъри излезли около завръщането, тук може да се видят, по-важното е да се настроим и още малко да изчакаме крайният резултат. :es:Щастлива. 

 

taeyangcf514bbfe679f5e7.jpeg

 

taeyang..jpeg Taeyang-Lisa-2.jpeg 

 

TAEYANG - ‘나의 마음에 (Seed)’ M/V TEASER

 

TAEYANG - ‘Shoong! (feat. LISA of BLACKPINK)’ PERFORMANCE VIDEO TEASER

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, не сме постнали песните/албума на Теянг, които излязоха на 25.04, две седмици вече се въртят. :)

 

Дългоочакваното видео на песента с Лиса "Shoong!". 

Ако трябва да съм откровена (мога ли?) тази песен не ми направи никакво впечатление т.е. за мен лично е незабележима. Ако не бяха големите имена едва ли някой щеше да й обърне внимание.

 

 

Виж "Seed" е друга бира.

Много красива и лична песен, хареса ми.

 

 

Албумът му 'DOWN TO EARTH' в Spotify и YouTube Music.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на сватбата на  Se7en' и И да Хе светата троица

 

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Опата, без малко да си изпусне излизането на сцената, забавлявайки се да се снима с Теянг 

 

 

JLwJPQnJDZM.jpg?size=1080x810&quality=95

Междувременно Топчо в Щатите, отнесен със своята Луна и вино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза ми новина, която отказвам да приема за истина.

Топчо вече официално не е част от Бангите. Знае ли някой

нещо? На доста места вече излиза като инфо, но все пак тук

има доста добре информирани фенове и ще съм благодарна

ако някой има повече инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не им се пише по темата. :(

Да си призная, въпреки че не съм чак такъв фен вече, и на мен не ми се споделяше неприятната новина.

 

На 31.05 лично е отговорил на фен в Инстаграм:
Фен: TOP, НАПУСНА ЛИ BIGBANG?

T.O.P.: ВЕЧЕ СЕ ОТТЕГЛИХ... КАЗАХ ВИ ВЕЧЕ, ХОРА, ЧЕ НАПУСКАМ И ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА СЕ ИЗПРАВЯМ ПРЕД НОВА ГЛАВА В ЖИВОТА СИ.

Материал и в Dispatch

Изображение

 

 

Предполагам, че преди година хората са приели нещата малко по-различно заради изявлението на YG, че ще се включва в дейности на групата при възможност. Феновете сме такава порода, знаеш, все се надяваме. :cry:

 

Знак за напускането е било и казаното в интервю по-рано:

"За да съм съвсем честен с феновете, наистина не искам да казвам, че това е за последно (сингъла миналата година)... Но дори още по-откровено казано, може да мине доста време докато се завърна като T.O.P. от BIGBANG. За тези пет години музикалните ни вкусове и дейности много се отдалечиха/раздалечиха и сега музиката на BIGBANG и T.O.P. са доста по-различни (една от друга). Аз съм на етап в живота си, където искам да се събудя за нови предизвикателства, стимули и преход.
Изображение

 

Успех!

Ще се кефя на лунното му предизвикателство и ще подкрепям соло музиката му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като техен фен от мнооого години ми е много тъжно. Също така леко се ядосах. Не ми се и пишеше по темата. Тъй като на езика ми идват все рязки коментари, ще си ги запазя за себе си. Жалко, че ни лишиха от хубава музика. Ще се надявам на солото на Дракона пък ще видим. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти започвах да пиша, но накрая се отказвах.

И при мен е същото положение. Тъжно ми е. И все пак се радвам за него. Видно е, че е на друг етап от живота си, усеща се различен, а това няма как да не се прояви чрез творчеството. 

Явно ще продължаваме да слушаме старите песни от една ера.

Аз съм в очакване на Джи, откакто влезе и излезе от казармата. Ще видим какво ще ни поднесат. 

 

Редактирано от Koizora
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се пишеше за това. Таби много се разочарова от хората, беше наранен толкова, че да посегне на живота си :cry:Още тогава каза, че не желае да промотира в Корея. Мислех, че с времето нещата ще се променят. Казвах си, че чакат Рири и се надяват, че мозъчно ограничените корейци ще забравят. Тъжно ми е и много искам да е както беше преди 13 години, когато ги открих... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ си е Топ!

Четох преди време при рускините, че имат търкания с Дракона.  Склонна съм да вярвам. Ние въбще хабер си нямаме какви са им отношенията, изключвайки вечната любов на Праведния и Джитко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах на луната да ходи. К'во ги върши сега? :D

Корейците не го искат в каста на Squid Game....

Не мога да  търпя гадните им медии. Колко пъти трябва да се извини, че е пушил марихуана преди шест години? :wacko:

И това завръщане не е в Корея, защо мрънкат? Преди по-малко от година го хвалеха и наричаха първия корейски цивилен, който ще кацне на луната. Сега обръщат палачинката... 

 

Редактирано от MuryG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джитката днес е рожденник.

Човека-символ на истински талант, гениалност, бунтарство,

причината целия свят да научи и започне да слуша к-поп.

Да е жив и здрав и феновете няма да престанем да се надяваме и 

да го чакаме, търпението ни рано или късно ще бъде възнаградено,

Дракона обича изненадите ;).

spacer.png

 

 

И понеже утре и групата празнува рожден ден, само Дракона и Бенгите ще се слушат.

Завинаги пет, обичаме ги, благодаря за прекрасната музика и незабравимите мигове, които ни дариха.

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-любим Джи! Честит да е. Все себе си, да не се страхува да се проявява и да бъде автентичен, какъвто е. Да се пренареди и когато дойде времето, да спре да се спотайва и да ни завладее още повече с креативността си, както единствено той умее! :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...