Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Нямам търпение да излезе песента.

Двама различни по стил изпълнители,правят страхотна музика.

Ето и вълнуващият и интересен тийзър.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента излезна. Изгледах я и останах много доволна. Както се очакваше от Теянг се завърна с целият си блясък,супер танци и глас. А мога да кажа само,че гласът му много си подхождаха с този на Джимин. Двамата и по танците се допълваха.Много добра комбинация. Ако Теянг е избрал Джимин,знае кой да избере:)

Клипът ми хареса и песента също,бърза и весела е.Поздтавления за двамата:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми особено хареса, колкото и напън да вложих да я харесам- песента. Клипът и него. Джимин си сбъдна випската мечтата. Слънцето не разбрах к'во е решил да доказва-  може би , че може всичко. Резултатът за мен- бъркотия. Не ангажирам никой, лично мнение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е боза. Особено за такива можещи като тях. Теянг не за пръв път се кълчи гол до кръста около няква кола, изтъркано. Клипът е много тъп. Джимин, чийто глас ми е топ оф дъ топ на всички групи, си е супер, но някак нито се развалнувах, пък едва ли да я слушам. Лежат на слава. Този "хит", изпят от някви новаци, ще бъде гледат и слушан на кукуво лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Urban написа:

И аз мисля, че е боза. Особено за такива можещи като тях. Теянг не за пръв път се кълчи гол до кръста около няква кола, изтъркано. Клипът е много тъп. Джимин, чийто глас ми е топ оф дъ топ на всички групи, си е супер, но някак нито се развалнувах, пък едва ли да я слушам. Лежат на слава. Този "хит", изпят от някви новаци, ще бъде гледат и слушан на кукуво лято.

 

И като имаш предвид, че Теянг, като една майка Тереза, какъвто имидж вечно е поддържал, е дал по-добрата част на песента на Джимин. За кълченето баш същото си помислих, но викам ай да не плюя наред, само дето с нова прическа.

Да си кажа в прав текст, липсва усетът на Джитко при правенето на песни за тях и онова, дето само той го може- да твори различно и мощно запомнящото се, шот другите от кюпа са си там.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като заклет вип от толкова години, с мъка на сърце казвам, че не ми хареса изобщо. Визията на Слънцето е супер, но клипът беше скучен и претупан. Песента беше все едно плесната на две, на три и айде. Изобщо не представи възможностите на гласовете им. Наистана ми липсваше професионализма и таланта на Джито да прави песните с дълбочина и нива, и емоции. Или който и да е професионализъм в правенето на песни. Просто не беше довършена тази.

Но пък Теянг каза, че ще има още много музика, така че си чакам следваща. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми хареса особено. Липсваше ми.. душа и автентичност сякаш. Накрая ме остави с усещане за някаква смесица от нещо. Хареса ми Те, макар че показа позната част от себе си - като мелодия, хореография, заснемане. Независимо от това, страхотно е, че се завърна. Ще видим следващите парчета. По отношение на Джимин нямам наблюдения и това е първата негова песен, която слушам /с изключение на някои от първите парчета на групата му/. В интерес на истината ми хареса, гласовете им с Те добре се блендираха. Присъствието му ми напомни на визиите на Джи. 

Изобщо липсва ми Джи и това е! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стахотно интервю на "светецът"

 

 

И реакцията на Десонита за новото творение

 

 

И за двете видеа има автоматични субтитри, напълно разбираеми на няколко езика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам песента и колкото повече я слушам все повече ми харесва. Гласовете им си пасват идеално. Толкова време чакам някой от тях да пусне песен, зажадняла съм за нови неща от нашите пораснали момчета. Клипа е семпъл и също ми харесва, като изключим полуголия Теянг, нищо не ме разсейва от музиката и танците. Мисля, че Теди правилно е избрал преди две години Джимин и песента. Гледах реакции в Тубата, има много добри отзиви, но това което ме радва е, че хора които не са чували за Теянг го харесват и почват да гледат старите му клипове. Той каза, че албум ще пусне между април и май. Май ще има и друга песен преди албума. Поне се надявам :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GDragon Chanel

 

Гласът му е станал още по-секси или на мен така ми се струва? :wub:

Оф, да пуска там някаква песен и да тръгва по шоу програми като Теянг и Десонг. 

Като го знам какъв е.... Едва ли....

Мистър #NoPromotion B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джитката е сраснал със Шанел. Заради малоумната фенщина на изток френската мода просперира и не загива. Пак заради тях, се налага да ходим окопчани до гушата и с дълги ръкави. Да не говорим за миниджупите и късите гащи.Отделно, че цените се вдигат пак заради тях.

Та, те хубаво рекламират всички звезди  брандовете, но родителите си скубят косите.

Ако го сложа при друга група или звЕзда, може да има сърдити, та по тая причина си го мятам тук, при най- широкоскроените ;)- цък

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му мислят корейците :)

Ама брандовете наистина прекаляват. 

Деца с още неоформен моден вкус развяват модни дрешки и аксесоари ;)

Колко са като Джитко? Не могат да го стигнат изобщо :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Днес Seungri е освободен от затвора 2 дни по-рано

 

2FE-NhqmAX8.jpg?size=1200x800&quality=96

 

Поздрави за Сънни и всички нас  , ВИПове!:P

Той може да се завърне  на сцената дори и след подобен удар  !

Сила и успех !:yes:

 

 

 "Съвпадение";) днес  Yang Hyun Suk официално възобновява поста си като главен продуцент на YG Entertainment
 

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден лайк на Джи в истаграм  ❤

 

fCR0hpM3pKg.jpg?size=367x604&quality=95&FohnZdhWIAArAKs?format=jpg&name=largeFohnYx8WcAAXlzg?format=jpg&name=large

 

 

Радвам се, че Джи не казва или пише нищо за скандала и за Seungri като цяло,

но в същото време го подкрепя и позволява на ВИП-овете да разберат,

че са точно като преди- семейство

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.02.2023 г. at 13:14, alexssandra написа:

 

Днес Seungri е освободен от затвора 2 дни по-рано

 

 

 

Поздрави за Сънни и всички нас  , ВИПове!:P

Той може да се завърне  на сцената дори и след подобен удар  !

Сила и успех !:yes:

 

 

 "Съвпадение";) днес  Yang Hyun Suk официално възобновява поста си като главен продуцент на YG Entertainment
 

 

Малко вероятно да се върне. Продължават да изкарват кирливи ризи. цък

 

 

Но пък Джитко и Теянг са във вихъра си

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.02.2023 г. at 2:24, Lawandula написа:

 

Малко вероятно да се върне. Продължават да изкарват кирливи ризи. цък

 

 

Но пък Джитко и Теянг са във вихъра си

 

 

 Съни ,за съжаления е  жертва и мишена ,както  ВВ ,заради  целта  YG  .

Причината е ,че HYBE  се лансира  ГЛОБАЛНО  с всякакви средства  да остане едиствена ,  геополитически правилно ориентирана. Трите  JYP, SM и YG   ,които желаят независимост или имат интереси и работят с Китай ще бъдат унищожавани .

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...