Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Коментара ми  е само един - кралете се завърнаха!

Няма втори като тях, песента е хем край на определен труден за тях период, хем ново начало.

Не се и съмнявам, че това е само малка част от това, което са ни подготвили.

Надявам се, отново да ги видим в пълен комплект, имахме нужда от Гошо и компания.

По-мъдри, по-силни, винаги номер 1, струваше си чакането.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дракона и близнаците Kwon танцуват на песента Love Hwantiti на CKay 

 

 

Малеее откога не съм го виждала да танцува. Страхотен! Не мога да спра да гледам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато фактите говорят...

spacer.png

 

spacer.png

 

Сертифициран All Kill [CAK] на всички сайтове в Корея.

#1 Melon
#1 Genie
#1 Youtube
#1 FLO
#1 VIBE
#1 Bugs

Единствената мъжка група, за 2022.

Чакаме си и седмичния. След седмичното обновление, ще има Perfect All KIll [PAK].

  Нормално, всички пускат песните в края на седмицата, защото You Tube, се обновява седмично , но бенгите никога не са били като всички и не им е пукало. Ето и за това са и вече не кралете, а боговете на к-попа, кой каквото ще да ми обяснява.

 

Та, като гледаме, както се канеха хейтърите, голям "бойкот" чосонски им спретнаха, шЪ знайте.:282:

Стотици кавъри излязоха за часове. Старо и младо подпява ла-ла-ла-ла-ла!

YG, реагира веднага и обяви и конкурс за кавъри.

 

35 милиона гледания в YOU TUBE за няма и пълни пет дни. И в случая, на всички е ясно, че това не е от помпенето на тийновете, като на някои други групи, нали?! Виповете открай време са си мързеливи, пък и са минали тия години, дето да си нямат друга работа, а да напопват гледанията.

Продажбите също са бомбастични.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победа на Mnet «M! Countdown» , даже без да се появяват с  8181 към 5259 срещу много нашумяла група напоследък от шест подскачащи и мяукащи - IVE!

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво учат в корейските училища (има субтитри автоматични)

 

 

И как се движи "бойкота" в Чосон.:28558: Сингълът на BIGBANG '봄여름가을겨울 (Still Life)' получи 60-ти сертификат Perfect All Kill / PAK в iChart! 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Winner, Ikon and Treasure реакция на новата песен на Бенгите. 

 

 

Честно, не знам дали съм просто в меланхолично настроение, но започвам да си мисля, че те са говорили много помежду си и че Сънгри не иска да се връща (което би било разбираемо след всичко, де) Надявам се да греша, наистина се надявам, защото все си чакам да ги видя всичките. Но ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще останат верни на идеята, че Bigbang са група от 5ма и дори и да имат и други песни (на което силно се надявам), винаги ще бъдат представяни по подобен начин. За съжаление не очаквам да се върнат като група към концертните си изяви, може би само към концерти поотделно или по двама.

Между другото ми направи впечатление, когато групите тръгнаха да се настаняват по местата си, как от всички, освен от Treasure липсва по 1 от членовете им. Сънри от  Bigbang, B.I. от IKON, Taehyun от WINNER. Тъжно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласището ни то! Да е жив и здрав и по-честичко да се показва пред феновете, стига се е крил зад маски и бретони! :P 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея е 18.05 Честит рожден ден на талантливия Taeyang. Да е жив и здрав и много професионални успехи му  желая.

c2bb4730a32b03a7.jpg

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Gaon Music Awards казват, че ще поставят най-добрата сцена, ако BIGBANG реши да присъства на церемонията, изразявайки какво ги отличава от другите идоли

 

1653483887-1650475641-bigbangstilllife.j

"...BIGBANG се разграничиха от другите идол групи по това, че правеха музика, която не само феновете на идолите, но и публиката като цяло, всеки наистина можеше да се наслади.........":yes:

 

 

 

 

Концерт на BIGBANG без BIGBANG

 

 

 

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феновете на стадиона,след бейзболния мач,  реват с цяло гърло на песните на бенгите  и скандират "бис"( първия клип горе). Естествено, продължават да им пускат още песни. Дори тия, които са  тръгнали да излизат, се връщат и пеят и танцуват. И това са хора от всички възрасти. Това, ако не е признание и всенародна любов, здраве му кажи! 

Утре, 26 май е втората апелация на макнето. Да видим какво ще излезе или влезе.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окончателно:Seungri е преместен в частен затвор. Той ще пребивава там до февруари следващата година през останалите девет месеца от присъдата си

-SeungRi-seungri-33396820-500-274.gif:mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...