Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Трети тийзър от Бенгите:

"Пролетта разцъфва в залеза на следващата година."

 

Може и да бъркам в превода - по-запознатите с корейския, помагайте.

 

 

IMG_20220402_202824.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sladurska,  "Следващата година пролетта, когато цветята разцъфтят"

 

Псалмът от евангелието пък е .псалм 30 на Давид  от Песен при освещаване на храма  "Ти превърна тъгата ми в ликуване,

сне от мене вретището и ме заобиколи с веселие."

 

И кралете, както винаги с рекорди, което  си е нормално, направо са като природно явление.

Най-продаваните международнни сингли на  QQ Music

1. BIGBANG «Still Life»-480 000 предварително продадени копия, от вчера до днес.

2. BIGBANG «Flower Road» - 2.59 миллиона копия

 

Чакаме си утре четвъртият тийзър на Де и то не остана,  вдругиден песента в 18 часа бг време.

Както винаги на нокти с техните хрумки. Виповете гадаят всяко милиметърче и буква от картинките. За край или начало иде реч, скоро ще разберем. Те бенгите и поради това са ми любими. Винаги са различни, винаги със скрити послания във всяка една дума от песните си, а пък преди излизането им съвсем.

Надписът, предизвикал  випския ужас, поне вече го изяснихме :28558:

 

spacer.png

 

 

 

И една любима снимка

 

spacer.png

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На China Music Data  сингълът е поставил също рекорд по предварителни продажби, 480 000 за  8 часа. Това е рекорд за всички продавани песни за годината на китайски и чужди изпълнители.

Трябва да се отбележи, че на китайските платформи, преди е можело и повече от един път предварително купуване, но сега само един път, так че няма измами.

2018: Flower Road (2,59 млн)
2022: Still Life (480 тыс. за 8 часа)- най-продаван чужд изпълнител  за последните  две години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още няма групова снимка. Мисля, че StillLife ще бъде - всеки член индивидуална история за техния живот и кариера. Самостоятелните декори и тийзърите са колекция от истории, а не групова песен. А групова снимка ще има когато са 5:up:

BIGBANG – БРОЯЧ

 

dummy.jpeg?s=900x600&e=t

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет часа до събитието. 

Защо ли нямаше тийзър на Десонг?

Като се замисля и като един оптимист реших, че зимата пролетта и  лятото на бенгите минаха. Видяхме ги в реала, припомнят ни ги. Есента тепърва предстои и надявам се днес да е началото. Та и поради това няма тийзър за есента.

Де, обаче не пропуска да ни обясни, какво да очакваме в канала си:D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е зряла и мелодична песничката. Нашите момчета са порастнали и имат какво да кажат /изпеят. Текста е пълен със загадки, които явно ще се разплитат с времето. За първите 18 мин има 43000 гледания. Добрееее :-) 

Редактирано от diant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кажете де!

Черно бял край.Тъжно!

Начало, или край?! И със субтитрите, както винаги е пълно със скрит смисъл.

Драконът в инстаграм  стори за сефте

spacer.png

 

04.05- код. Демек, четири от пет днес.:(.Но все пак 5 ленти в края на песента. Значи пет завинаги.

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взетo било квот било. Разочаровани някак, но такъв е животът. Всички разбрахме мисля постоянното “четири". Интересно ще ми е руснаците с интерпретациите. Хареса ми че няма напън и показност.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...