Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Сигурна съм, че всички тежко преживяват цялата гадост. Може би за това Таби написа #Ilovemyband :wub: Явно често разговарят за това...

Каквото и да решат ще го приема.

Направо да се изнасят от Корея, навсякъде ще ги приемат с отворени обятия :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така Glory (диджея, който Сънгри подкрепяше, те станаха приятели) написа в инстаграм: 

"Истина си е истина, дори и никой да не вярва в нея.

Лъжата си е лъжа, дори и всички да вярват в това."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, новината на деня. Групата ще пусне нова музика. Откога го чакаме. Зарадва ме това. След това ТОР ще напусне компанията и ще продължи като артист и бизнесмен, но ще се присъединява към дейностите на групата, когато може. 

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще ги видим пак. Аз не залагам особено на песента, т.к. е правена за made албума, абе направо, oчаквам боза. Дано се изненадам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С противоречиви чувства съм. Зарадвах се като прочетох сутринта, че ще има нова песен, но без ТОП просто няма да е същото. Макар че не съм изненадана. Очаквах нещо подобно след онзи пост в инстаграм, в който беше написал, че обича групата и феновете си. Все си го представям с нещо, свързано с изкуството. И без това е колекционер и има контакти с артисти и галерии. 

Предстои да видим! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да мисля. Но щом така са решили, значи е добре за всеки от тях. Не съм изненадана от решението на Таби. След последния инцидент с него беше написал, че корейците са зли и че не иска да промотира повече в Корея. 

В Туитър е паника и е смешно, защото никой от нас не е наясно с новите начини за гласуване и стрийминг. Хванах се за главата, като ми предложиха 15 приложения...  :blink: Абе хора, аз знам само в тубата да стриймвам :rolleyes: Чувствам се стара ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах, че ТОП напуска YGE, а не групата.. Тоест песента ще включва и него? Или погрешно съм разбрала?

Редактирано от globuss888
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Топ му е изтекъл контракта и не преподписва. Предполагам, че и другите ще направят същото, като им изтекат. Ще видим песньовката. Може да опипват почвата, или да кажат с нея "сбогом". Каквото -такова. По-добре от нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.02.2022 г. at 22:23, MuryG написа:

@Lawandula нали преди казармата всички преподписаха ?

Топ влезе година по-рано и е възможно да е преподписал по-рано по пътя на логиката. Тогава още нямаше скандали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.02.2022 г. at 23:05, Lawandula написа:

Топ влезе година по-рано и е възможно да е преподписал по-рано по пътя на логиката. Тогава още нямаше скандали. 

 

Преподписали са заедно (без Пандата)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започва се!

T.O.P сподели преди малко в Инстаграм снимка от пост на Хонгконгското списание Prestige Hong Kong, за което е дал интервю. Очите ми залепнаха на предпоследното изречение, препрочитам го вече няколко пъти! :wub::rolleyes: 

IMG_20220302_065930.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, страсти се вихрят в интернет :D

Джитко поства чадъри Insta

TOP побърква V.I.Ps с тези страхотни снимки. Боже! :wub: OMFG! И аз искам!

Дори признава опит за самоубийство :mellow:

Дори не мога да си представя през какво е преминал тогава!

 

 

 

Редактирано от MuryG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Instagram

Този колаж казва всичко. A Star Reborn. Бих казала, че не само се е преродил като артист, но и като човек. След всичко, през което премина, през сенките, през самотата, през общественото мнение, което беше по-тежко от съдебната присъда. Прероден човек е. Преродена душа. Сега с всичко ново, което е пред Топ, ще може да видим трансформацията в личността му, в изкуството му, в работата му. Защото те са свързани. Радвам се, че сподели преживяванията си. Явно е преработил нещата и е усетил, че сега е подходящото време да говори и да обясни какви са мотивите му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...