Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

6BInHK0Dbo0.jpg?size=502x597&quality=96&

 

(11/26/21) Jiyeon от KWONDO1 POP UP, за да промотира новата си маратонка Nike Kwondo 1 на COMME des GARÇONS в Сеул

Дългата коса прибрана в шапката и прекрасна усмивка....:es:

 

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да им е първата рожба .Да е живо и здраво и да ги радва много и да е тяхната най-голяма гордост :wub: Децата са най-голямата радост за  родителите . Поздравления Taeyang и Min Hyo Rin.

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Отдавна не бях виждала лицето му.Още си е като момченце.....:yes:

 

G-Dragon доминира в най-голямата търсачка в Китай в класацията в края на годината, въпреки че няма завръщане от 2016 г.

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

G-Dragon е  сред Топ 3 на най-търсените мъже K-Pop изпълнители в Youtube за 2021 г.

 

v2nfj1r7AHs.jpg?size=934x740&quality=96&

 

Защото е  гениален артист,

ярък

с  характерна музика!

Уникални изпълнения!

Уникален глас!

 Светът те чака!

 

The team at  HYPEBEAST     - HB100 list

 

8IgRhooXZzA.jpg?size=1080x1080&quality=9

 

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявиха датите за Коачела, хедлайнерите и участниците в тазгодишното издание

/първо след ковид/ и за съжаление името на Bigbang никъде не фигурира:(.

Единствените к-поп артисти ще са Epik High. Никъде не намирам инфо защо бангите

няма да участват. Жалко, толкова много фенове ги чакахме с нетърпение да се завърнат ударно,

Коачела беше идеалното място. Оставам си с надеждата тази година все пак да ги видим заедно на сцена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jiyongie Insta update

Ние ги чакаме, ама и те чакат. Панда бой :wub: И това чакане направо ми разбива сърцето... :cry:

 

Редактирано от MuryG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен е много ясно, че чакат малкия. Бенгите не са хора, които ще се поддадат на натиск или фалш. Ще направят каквото искат. Чакам си чинно, даже и мъжо ги чака, все пита за тях. Качвам се в колата и изненадааа, разнася се тяхната музика. Кеф :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само тях чакам. Разбирам, че и те чакат. Радвам се на инстаграм включванията на Джито, Топ и Те. През това време слушам вечните парчета, които всяка сутрин ме съпровождат по път за работа. Усеща се липсата и автентичността им. 

*А Пандабой кога трябва да се завърне? 

Редактирано от Koizora
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Koizora написа:

*А Пандабой кога трябва да се завърне? 

Тече обжалване на присъдата в момента, влачат го вече  повече от 4 месеца <_< 

Те май осъдените виновници ще почнат да излизат, а него още го влачат. Следя процеса и няма такъв фалш казвам ви, ако си мислите, че тук има корупция, за там да не говоря. За съжаление сблъсъкът (макар и индиректен) с корейската журналистическа, полицейска и съдебна система ме отблъсна жестоко от всичките им продукции. След стотици изгледани сериали, сега не мога да ги погледна. 

Така че чакаме всички, и ние, и бенгите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.01.2022 г. at 12:32, gal написа:

Тече обжалване на присъдата в момента, влачат го вече  повече от 4 месеца <_< 

Те май осъдените виновници ще почнат да излизат, а него още го влачат. Следя процеса и няма такъв фалш казвам ви, ако си мислите, че тук има корупция, за там да не говоря. За съжаление сблъсъкът (макар и индиректен) с корейската журналистическа, полицейска и съдебна система ме отблъсна жестоко от всичките им продукции. След стотици изгледани сериали, сега не мога да ги погледна. 

Така че чакаме всички, и ние, и бенгите.

 

 

Твърди се, че му намаляват присъдата на 1,5 години – не четох задълбочено, така че може и да подвеждам.

 

Всъщност от август 2021 година ли му се броят месеците затвор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bealonenomore написа:

 

 

Твърди се, че му намаляват присъдата на 1,5 години – не четох задълбочено, така че може и да подвеждам.

 

Всъщност от август 2021 година ли му се броят месеците затвор?

Би трябвало от наказанието да се приспаднат месеците, в които е бил държан в ареста. Ако го осъдят на 1г. и 6 м. лишаване от свобода минус 5 м., в които е бил в арест/задържан, наказанието ще се получи 1г. и 1м. Но не съм следила новините и не знам от кога е задържан. 

А той е признал всички обвинения ли? Те затова му намалят присъдата. Пак по-добре една година отколкото три.

*Влачат го няколко години. Предполагам се е усетил, че няма избор и затова е признал обвиненията. 

Редактирано от Koizora
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bealonenomore написа:

 

 

Твърди се, че му намаляват присъдата на 1,5 години – не четох задълбочено, така че може и да подвеждам.

 

Всъщност от август 2021 година ли му се броят месеците затвор?

Да, брои се от края на август миналата година. 

 

Преди 2 часа, Koizora написа:

*Влачат го няколко години. Предполагам се е усетил, че няма избор и затова е признал обвиненията. 

 Точно така е. Той като един Дон Кихот се бори със системата 3 години и видя, че няма смисъл. Те изнасилвачите скоро ще излязат, щото се умилкват колко били съжалявали, пък той, който искаше само да докаже невинноста си по някакви изсмукани от пръстите обвинения, които по принцип са за глоба, го разкатават вече 3 години.

Нямам думи просто, яко е платено за атаките над бенгите, и за съжаление успяха. Надявам се да им се върне по някакъв начин на тези, които го направиха.

Би трябвало след около година да го пуснат, защото вече са минали 5 месеца. Това е, ако не обжалва тази присъда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже адвоката е сменил, преди да признае всичките девет обвинения. Ясно за какво го държаха и не се уволни- да го сплашат. Да не говорим , че "приятелчетата" всички дадоха показания срещу него, за да могат да си облекчат присъдите.

Въобще не си мисля, както и съм писала няколко пъти, че е ангел. Но, че имаше преекспониране и пренатягане е ясно. По чия поръчка и защо няма да разберем.Факт е, че завинаги има забрана да е част от развлекателната индустрия и да се появява по медиите, като такъв в Корея.

Групата официално е четири човека, ако въобще решат да се връщат като група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам медийната забрана е за периода на излежаване на присъдата, както беше с Топ, докато беше в пробация и все му криеха лицето. За забрана да е част от развлекателната индустрия не съм чула. Той сам се оттегли за момента, дали ще се върне, зависи от него.

Групата най-вероятно ще се завърне по един или друг начин, дори и да са 4 за някакъв период от време или завинаги, ако малкият реши да не се връща. Не им е за пръв път да са 4ма. Какво ще стане понататък, ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не твърдя със сигурност, но мисля, че е завинаги. Когато излезе забраната, не беше осъден все още, а и сега феновете коментират, че като излежи, след година и един месец, може извън Корея да се изявява. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми любопитно за това и попитах един от корейските ни фен акаунти в туитър. Тя каза, че официално и законово забрана няма. Но каза също, че няма да е лесно да се върне. Много зависи и от посоката, към която тръгнат бенгите. Ако тръгнат да се развиват международно, ще е по-лесно. Стига, разбира се, след всичко това, той да иска да се върне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...