Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Юху, 15 години. 

Джи днес е публикувал нещо в инстаграм по повод годишнината, а Топ отбелязва със сторита по свой си начин. :lol:

Не е същото без тях.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Koizora написа:

 

Джи днес е публикувал нещо в инстаграм по повод годишнината

 

 

И останалите трима, които са на свобода, също са се разписали :P

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, макар и със закъснение на единствения и неповторим G Dragon.

За мен, Гошо беше, е, и ще си остане не само сърцето и душата на BigBang, но и едно от лицата на кпоп музиката изобщо.

Да е жив и здрав и да има още много творчески върхове. Чакаме го с нови проекти, нови албуми и страхотна музика.

Сигурна съм, че именно Джи е причината много хора по цял свят да се запознаят с корейския поп и Азия като цяло.

Гошо, бъди винаги така цветен, ексцентричен, откачен и гениален. Заслужаваш цялата любов и уважение на публиката.

Ще те чакаме заедно с останалите четирима. Сигурна съм, че няма да се мине дълго време преди отново да ви видим

всички заедно събрани на сцената, пеещи някой от големите хитове на групата или новите такива написани от G Dragon.

 

spacer.png

 

 

 

Честита годишнина и на групата! Ярки, различни, талантливи, раздаващи се докрай за почитателите си.

Каращи много хора да харесат кпоп-а. Веднъж станал фен на BigBang, завинаги си оставаш V.I.P.

Надявам се момчетата да са достатъчно силни и стабилни психически, за да могат да издържат на целия този

добре подговен и целенасочен удар срещу тях. Да продължат да творят, да се все така сплотени и лоялни един към друг

и в близките години да ги видим на сцена отново петимата.

За себе си, си пожелавам най-накрая да успея да ги видя наживо всичките заедно, сигурна съм че ще стане.

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Most Searched Boygrups on MelOn in August:

1. BTS                       764,815

2. BIGBANG            254,631

3. SEVENTEEN        190,053

4. TXT                       173,989

5. EXO                      150,129

6. THE BOYZ           142,933

7. SHINee                107,164

8. BTOB                     92,567

9. NCT DREAM         83,994

10. STRAY KIDS        76,759

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онварям тази сутрин инстаграм и виждам този пост на Топ. Имам чувството, че това му е първата нормална снимка от години насам.

 

Long time no see

 

:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега главната тема е "Защо косата му е боядисана?"

Дали е наясно, че подпали всички социални мрежи?

Най-често се споменава Coachella през октомври... :blink: Ама за къде без Пандата :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


ТОП се забавлява с феновете с все повече актуализации на Instagram

 

WK5Svv94piE.jpg?size=1125x1406&quality=9

 

По -рано тази седмица феновете бяха в екстаз, след като TOP показа новата си прическа чрез SNS, което предизвика спекулации за завръщането на Big Bang. И след това TOP започна да споделя някои страхотни редакции, направени от феновете му, всички с най -новото му селфи!

 

1632276177-20210921-top.jpg

 

  За TOP има слухове ,че се среща със SM актрисата Ким Габин

_tziPut_?format=jpg&name=small

 

 

Редактирано от alexssandra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taeyang и Min Hyo Rin от BIGBANG потвърдиха, че очакват първото си дете

 

dummy.png?s=900x600&e=t

 

Честито на двойката!

Най-дългоочакваното и желано дете за ВИП    :P ... Очакваме и с нетърпение  :es:

Залагане кой ще бъде кръстник ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурна, че Дракона е християнин по религия. В противен случай не може да стане кръстник. Иначе с две ръце залагам за него! Чудесни новини тия дни за YG феновете - Теянг ще става татко, а Боби вече стана татко! Момчетата ни пораснаха!:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така де.

Като не правят песни, поне деца да правят.

Трябва да са активни някак. ;)

 

П.П: Супер новина, радвам се.

Ей такива неща да се чуват, вижте как готино раздвижват нещата и вкарват емоции.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интересно, на което попаднах наскоро за GD - таро характеристика от BlueMoonPunch, която се постарах да преведа... Копирам малко от началото й, останалото е в линка:
Магнетичната сила на G-DRAGON и освобождаването й от материални зависимости

"Когато за първи път попаднах в обсега на BTS, се опитах да разширя  погледа си като изследвам и други к-поп групи и BigBang бяха едни от първите, които проверих и ми допаднаха. Не станах голям фен на тяхната музика, но много ги харесах като хора и, както се случва с повечето групи, които са ми интересни, в крайна сметка гледах интервюта с тях и си пусках техни видеоклипове. TOP и GD спечелиха основно вниманието ми, защото ми се сториха така чудати във всяко отношение, че веднага се прехласнах по тях като истински, да, хаха, луд фен.

GD определено е един от онези хора, които излъчват много енергия и ви принуждават да ги забележите. И разбира се, без съмнение зодиакалният му знак Лъв играе тук роля, но в него има много повече от това. Не става въпрос само за огнено ядро и излъчване на ниво Слънце, той има много специфична честота, която буквално привлича като магнит нещата към него. Трудно е да се обясни, разбира се, но буквално го видях като една голяма магнитна топка, която търкаляйки се по коридора, изтръгва всички дръжки и панти на вратите и ги залепва по себе си. Колкото повече неща се лепят по него, толкова по-бързо се търкаля топката и толкова по-силно се откъсва металът от дървото.

Нещо като “ефект на снежната топка” по отношение на кариерата му, където не е толкова важно кой е той, а къде е в момента. Той винаги е бил магнетичен, винаги много достоен за светлината на прожекторите, но е трябвало да стигне до правилния коридор и да привлече правилните дръжки и панти на своя страна, преди вратите към света наистина да започнат да се отварят за него, ако ме разбирате. Точните хора е трябвало да го забележат и след като застане някой зад него, вече е добре. Било е бавно изграждане обаче." 

Редактирано от Ralie Blag
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай новината за излизането на Че Джонг-хун(F.T. Island) от затвора се сетих за наш Сънгри. Някой знае какво се случва с него? Той влезе ли вече в затвора? Какво става с военната му служба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото сътрудничество между „PEACEMINUSONE“ на G-Dragon и „Nike“ е вече факт.

Чисто новите 'Kwondo1' черпят вдъхновение от характерните футболни обувки на Nike, както и от класическите обувки за голф, използващи бяла кожа. G-Dragon разкри за това най-ново сътрудничество: „Искам да се чувствам свободен с начина, по който нося и стилизирам дрехи, в допълнение към всичко останало, което правя. Надявам се, че хората могат да преодолеят стереотипите и да се почувстват свободни по свой собствен начин, като носят Kwondo 1.”


Името „Kwondo1“ включва представителния спорт на Южна Корея, таекуондо, както и „1“ от „PEACEMINUSONE“.

Kwondo 1 ще бъде наличен за закупуване от Nike и някои търговци на дребно от 3 декември.

 

Отделно излезе и кратък клип за това сътрудничество в Инстаграм: Клик.

„Запознайте се с всяка ваша версия. Ако приемете всички версии на вас, тогава ще почувствате свобода“, казва G-Dragon в глас зад кадър, носейки предстоящите Kwondo 1, докато се разнася по яркочервена писта в подобен ярък костюм.

 

FEQFnje-WUAco3-JX.jpg

 

1637028996-1.jpg

 

Off Topic

 

1637028996-2.jpg

 

1637028996-3.jpg

 

1637028996-4.jpg

 

FET6lcs-XMAEYR5-B.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...