Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

И като си помисля, че полицията е направила всичко възможно да притиска свидетели, за да може да му притика някакво обвинение заради натиска на платените медии. Знаете ли, аз до скоро си мислех, че ние сме много зле, но следейки много отблизо този случай, корейската система да се вършат нещата направо ме отврати. Казал е, че е минал през 40 разпита/разследвания (официално се знае за около 20) и, че е гледал как извъртат думите му, или не съобщават истинските факти и нищо не е можел да направи. Това ме върна назад, когато адвокатът му каза, че те са дали обстойно интервю с техния отговор на всички псевдообвинения, а журналистите са отказали да го излъчат, само и само да може клеветническата кампания срещу него да продължи. Толкова много се отвратих тези 2 години, че не можах нито една к драма да изгледам за това време (а ги харесвам много). Опитах се наскоро да изгледам новата драма на любим мой актьор и не можах... Така де, извинете за лирическото отклонение, просто се афектирах. 

(Ако някой знае начин как да започна пак да гледам к драми, да казва веднага, че ми е мъка, а поне 3-4 ме чакат изтеглени :lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, MuryG написа:

viu1607533813w.png

 

Имам сърцепляскане днес :yes:

Януари не е месец за завръщане, чувствам се странно... Не смея да се зарадвам :huh:

Феновете искаха да изчистят търсачките с това, едит е, пък ентусиазма доведе до трендове в някои страни. :asian: 

Въпреки че винаги  ги очаквам да ни се стоварят отгоре изневиделица, хич няма да се учудя :lol: а имаше и един завоалиран пост на китариста на BandSix... та ще видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Рождество Христово:P,

BIGBANG става първата група от 2-ро поколение, която е достигнала 1 милиард потока в Spotify1608837278-nf1-1.png

 

:bow:- Само 7 корейски групи (включително BIGBANG) са достигнали такава популярност


:yes:- BIGBANG е единствената група второ поколение в този списък
:tongue:- Единствената група в списъка, която не е активна
:es:- През последните 12 години MADE е единственият  албум в пълна дължина, който са издали *

:yes:* Като цяло групата е издала само три (не японски) студийни албума през цялата си кариера:

 

2006: BIGBANG Vol.1
2008: Remember
2016: MADE
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 


G-Dragon's Happy New Year Instagram post

 

EqlRQNRVEAEojg1?format=jpg&name=medium

Тук официално приключват всякакви спорове. BIGBANG СА 5 И ТОЧКА.:es:

EqlSB32XIAEcL0a?format=jpg&name=large

Това е най-добрият подарък за новата 2021 година:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, MuryG said:

Нашето момче не е виновно, не разбраха ли вече!? 

Seungri 

https://i.postimg.cc/SNjzndw8/Screenshot-20210118-084127-2.png

 

 

 

Просто му е било нужно за личностното израстване. Аз поне така го възприемам, особено след като гледах и за него (link) от клипчетата на чичкото Toni Leggett, който по предложения на фенове прави кратика хиромантична справка за много корейски звезди. Погледнах и за него точно защото ми беше интересно дали ще да е видял нещо от това, което му се случва сега и наистина е интересно, че дава предупреждение – април 2017 година е качено клипчето. Та предупреждава, че му е малко "едричко" егото хехе... Според неговия прочит момчето обича да се прави на голям мъж и често има погрешна представа за нещата, но не може да си признае, когато греши, менно заради егото, и да внимава – особено с наркотици и алкохол, като добавя, че е добре да отвори очите си повече, за да може да влезе светлина и да му се помогне Отгоре да се измъкне от това. 
Та силно се надявам, че каквото има да си отработва е почнало да му просветва и разчитам много на Taeyang да им помага на всичките с войнския си дух и сила на характера. :excl:  (поне аз такъв го усещам и му се възхищавам, макар че GD ми е любимеца)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ralie Blag отдавна мисля за това и съм напълно съгласна с теб, няма нищо случайно на този свят. Просто искам всичко да свърши вече... :cry:

_______________________________________

Нова награда.

klz1611645652t.jpg

 

_______________________________________

 

arx1611645739h.jpg

_____________________________________

Известен корейски дизайнер си мечтае Джитко да носи неговите дрешки...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили момичета, имам една молба, която е не само към пишещите в тази тема, а и към останалите активни в музикалния раздел. Когато публикувате клипове или постове от социалните мрежи, давайте и допълнителна информация – дали ще преведете написания текст (не всеки е длъжен да знае английски или корейски, това все пак е български форум), дали ще обобщите написаното, или ще напишете с няколко изречения за какво иде реч в дадения клип... Пускането на един "гол" клип или линк само по себе си не носи кой знае каква информация, а и така много хора изобщо няма да тръгнат да гледат или да четат. А нали идеята е да споделяме новини и интересни неща около любимите си групи, а по възможност и да привличаме нови фенове. 

 

Има правила, нека ги спазваме, а не да се наказваме :)

 

И благодаря на всички, които поддържате темите в музикалния раздел и ни информирате за това какво се случва с любимите ни изпълнители!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...