Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Драконът( Гошо),  ми е една от големите лудости в живота.Неговата уникалност, работохолизъм, талант, начинът му да се бори и успява, да пада и става, да прави жертви, заради групата и да не прави компромиси с качеството,  да е себе си в двете си разновидности, според необходимостта, будят възхищение. Кой каквото и да говори и плюе, в крайна сметка се прекланя пред таланта му.

Фамилията гледаше с насмешка на тая ми лудост, до момента, в който я информирах, че отивам на концерт в Берлин с десет напълно непознати хора с микробус. Това си беше "мат" и се предадоха.  С Бигбенг години наред всяка сутрин спортувам, мъжът ми е свикнал вече, блокът  и той трябва да е свикнал,  даже започнах да чувам "бенг,бенг,бенг"  и от някой от етажите:D.

Дай Боже, да изживея  в тоя живот и лудостта  да видя и Бигбенг на живо.

Да е жив и здрав и надявам се да събере групата!

Днес се навършват и единайсет години от първия му соло-албум «Heartbreaker»  с десет песни.

Поздрав за почитателите тук с живи изпълнения . Официалната версия от 18.08.2009-  цък

 

 

И берлинският, който лично видях  септември 2017

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И винаги ще чакам на пътя на цветята .Ще се срещнем когато цъфнат( надявам се не налъмите) ранното празнуване започна #14YearsWithBIGBANG днес искам да кажа на всички бг VIPs вие сте най-добрия фандом минахме през всичко това и пак сме тук да покажем обич и подкрепа към нашите идоли :wub: страхотни сте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На адашчето G.D. пожелавам здрави нерви, че в тази Корея са необходими. Здраве и вдъхновение, че много жадни за музика фенове чакат.

Следя темата от 2010 или 2011 когато за първи път попаднах на песен на групата (Haru  haru) във Vbox. Чак сега си правя профил, защото обикновенно минавам, за да науча нещо ново :D  Докато ви чета се замислих, че 10 години аз съм фен на тази група. Заради тях си направих Туитър и Инстаграм акаунт едно време. :D За мен няма друга такава група, няма и да има сигурно. Зареждам се с много енергия при всяко слушане на песните им, а да не говорим за live видеа. :wub: Много малко други корейски групи и изпълнители съм слушала, затова те за мен са БОГОВЕ! Пример за това как с перфекционизъм и професионализъм се създава гениален продукт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден се чудех дали и аз да се обадя с "мойта история", но така и не се престрааших и ей го че денят мина :) 
Но понеже мойта страст е писателствуването (само с вдъхновение, не по задание)... ще споделя все пак някой ден материалче :wub: 
Пожелавам им на всичките попътен вятър в себеразвиването, себенадмогването и себеизразяването. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 14 годишнина, Бигбанг!   :wub:

Та, момчета, само да кажа, че сме се навили с мъжо за концерт, така че стягайте се, хващайте малкия след казармата и ви чакаме в Европа, моля! B)

P.S. Обещавам, че ще мятам с жълтия бонг и ще пея с пълно гърло :lol:

 

spacer.png

 

cr за постера: Lisa Hasanova

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, gal написа:

Честита 14 годишнина, Бигбанг!   :wub:

Та, момчета, само да кажа, че сме се навили с мъжо за концерт, така че стягайте се, хващайте малкия след казармата и ви чакаме в Европа, моля! B)

P.S. Обещавам, че ще мятам с жълтия бонг и ще пея с пълно гърло :lol:

 

spacer.png

 

cr за постера: Lisa Hasanova

Всеки път когато прочета за подкрепа към макнето(той е моя bias)ми се плаче от радост в туйтър са ОТ 4 срещу ОТ5  немогат ли да осъзнаят че слушат музката на 5 че гледат клиповете на 5 че са заобичали 5 честита годишнина на всички дано някой от тях постне накрая нещо към VIPs 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ViPDani Не ги разбирам тез от4, но така или иначе от5 сме повече, както и трябва, защото Бигбанг са си 5ма. Целият този лов на вещици срещу малкия ме отварти. Каква им е тяхната полицейска и съдебна система, не знам (а си мислех, че нашата е зле). Всички от молка чата си получиха присъдите и са в затвора вече. Делото на малкия с някакви с голяма мъка изфабрикувани обвинения за залагания и присвояване на дребна сума (за които между впрочем се полага просто глоба) все още го прехвърлят от съд в съд. То и с просто око се вижда, че има нещо гнило в цялата работа. Ама да се спра, че на тази тема бързо се паля. 

Днес докато празнувахме в туитър осъзнах, че малкия много ми липсва...

Няма да постнат нищо те, но това е добре. Означава, че не приемат да са 4ма.  А и не могат да кажат нищо, защото делото на Ри не е минало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ViPDani, Бенгите винаги ще са 5 :wub:

Тези, които са ОТ4 не са VIP, точка!

Много се зарадвах, когато Taeyang поздрави Джитко за рождения му ден с тяхна обща снимка. По-важното е, че вместо текст имаше само емотикони. Пет!!!

spacer.png

Daesung

GD

TY

TOP

RiRi

:es:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теянг, умник, както винаги в инстаграм поздравява виповете с 14 жълти сърца за годишнината и жълт правоъгълник.

 

spacer.png

 

Когато рисуваха картини на изложбата, Те каза за картината, която рисуваха с Дракона и която беше жълта  с жълти  точки и линии - жълто, цветът на нашите фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно + четири това показва че не приемат да са от 4:D нашите момчета ще върнат МОЕТО момче мисля че докато е в казарма те ще са соло и след това bang bang bang

20200820_211954.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да живеят китайските реклами...

И GD де, ама нали само там го виждаме сега.

GDRAGON за китайска марка «Nongfu Spring Pie Pie»

Eg-VVPhh-Xk-AYZjq9.jpg

 

Eg-VVPhc-WAAAH-S2.jpg

 

Всички снимки: :click:

 

Допълвам...

Влязъл днес в една класация на първо място, като човек каращ най-луксозната кола...

Mnet TMI NEWS [56회] (입이 떡) 어나더 클래스 아이돌의 클래스 남다른 차! BIGBANG G-DRAGON! 200826 EP.56

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...