Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Как е инстаграмът на Теянг с " цитатите от библията"?? Да го "прослушам" какво споделя :icon_sunny:

Сега като се замисля, първо него съм забелязала от цялата група във Фантастик Бейби – щото има вид на индиански вожд. Но те всичките, без Топ, имат такава жилка като гледам – водят си се от там някъде май май хехе :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Ralie Blag написа:

Как е инстаграмът на Теянг с " цитатите от библията"?? Да го "прослушам" какво споделя :icon_sunny:

Сега като се замисля, първо него съм забелязала от цялата група във Фантастик Бейби – щото има вид на индиански вожд. Но те всичките, без Топ, имат такава жилка като гледам – водят си се от там някъде май май хехе :panda-145:

Да не си гледала "Винету" скоро :P Индианци в Азия? :blink: Монголи - да :yes: Би трябвало да е наследник на Чингис Хан :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, MuryG said:

Да не си гледала "Винету" скоро :P Индианци в Азия? :blink: Монголи - да :yes: Би трябвало да е наследник на Чингис Хан :panda-145:


Ха, че те Ви и Куки идват от Египет и Индия, като ги гледам... Принцове някакви. Ама по прераждане имам предвид, де ;) 
Никога не се знае знае ли се, ей така едно наум си имам винаги B)

 

P.S. Впрочем намерих си инстаграма му докато чакам по лесния начин някой да ми го пусне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни нещо се рамърдаха нещата в компанията и нали обявиха, че и други изпълнители от там ще имат завръщане, освен женските и малките.

Може пък скоро да излезе нещо и за нашите момчета... Може наистина нещо да има за годишнината. Поне надежди имаме и ще чакаме...

 

Какво прочетох сега.

Китайските фенове ще отчетат годишнината на групата като "осиновиха" Син кит.

Това всъщност е проект за изпращане на финансиране към World Wide Fund for Nature (WWF) /Световния фонд за природата/ за подпомагане на животни, както диви, така и застрашени.

Много готина инициатива бих казала..

1597333906-inshot-20200813-194414871.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По случай 14-тата годищнина на групата и идващия рожден ден на талантището( без неговото творчество за групата, тя би била една от многото), едно не много известно изпълнение на любима песен от първият  му «SHINE A LIGHT» концерт 2009г в Сеул. В края има и изненада.

 

 

 

Филм за концерта в 3 части   цък 

                                                          цък

                                                        цък

 

И откъс.  

G-Dragon - Shine A Light Concert 1-8

Горната песен е към края 7-8, но има и др. изненади.;)

За да не търсите, който не му се гледа цялото.Повторението е майка на знанието.:D

цък

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub::wub:

#Happy818KwonJiyong #KinGDay

Efn-y-ZJWo-AAAa7-L.jpg Efo-Le-PWX0-AAyvf1.jpg

 

Off Topic

 

Efo-Le-PXXo-AA5za-H.jpg Efn-zux-Vo-AM7c-VO.jpg

 

От един час се трендва и туитър е пълен с пожелания, така решиха феновете, от рано да се започне празнуването, но аз да си изчакам поне при тях да стане 18-ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия лидер на 32 (изглежда на 20) дано да ни радва дълги години с музика да има какво да го вдъхновява и винаги с усмивка напред и нагоре да внесе цвят в сивия напоследък кпоп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на този талантлив Джи, който прави света по-добро място с изкуството и музиката си. :icon_sunny:

Излишно е да пиша, че чакам завръщане, всички чакаме :lol:, но дано да е скоро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Честит Рожден Ден на ДжиДи!:es:

Поздравления:bow: на YG за страхотния постер:yes: от горния пост

 

/редактирам,за да не се повтаря 3 пъти/

 

:click:

Редактирано от bealonenomore
Моля, покривайте линковете.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ARMY обвиняват G-Dragon за тормоз на рождения му ден по повод проста история от детството

 

 

Силните на деня в Корея лансират и припознават популярността на  БТС като собствена заслуга:D

и с цялата си мощ / медии ,полиция прокуратура и др/ очерня  най-добрата  YG Entertainment ,защото е била успешна преди тях.:na2:

Феновете на БТС са деца , гениално  манипулирани ,но насочвани  гнусно и просташки :no:

/Успеха на ВТС се изучава в бизнес училища не като изпълнители  ,а като  мърчандайзинг:rofl: /

 

и  всичко това   само  показва разликата в  нивото на YG  ,таланта и гения на КРАЛЯ НА К-ПОП-а G-Dragon:yes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че сa пълни глупости измислени от дечурлигa.

Off Topic

 

Обaче тия "журнaлисти" дето се ровят в нaй-кофти постовете, хaресвaт си някоя гaдориийкa и й отделят време дa я поукрaсят, дa зaприличa нa истинскa и по-голямa отколкото е...

И нaкрaя, нужно ли е дa рaздухвaме "новинaтa" и по този нaчин дa рaзпрострaнявaме и прaвим от нищо нещо?

Кaто EXO-L и фен нa СуперМ нямa дa ви кaзвaм кaкво четa и от Aрмитa и от EXO-L. Гaдно ми е, боли ме, нaй-вече от коментaрите нa вторите.

Стaрaя се обaче дa отсявaм същественото и дa не стaвaм нa свой ред учaстник във фен войните.

Призовaвaм към същото.

 

 

A GD, че е крaл - КРAЛ е.

Не знaм кой изобщо го оспорвa.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@alexssandra, нека не превръщаме това място в битки между феновете – корейските са достатъчно луди, не е нужно да им влизаме в стилистиката. Тук сме се събрали хора, които обичат тази група, нека си я подкрепяме, без да сеем омраза към другите, става ли? :)

 

Честит да му е рожденият ден на Дракона!!! Теянг вече го поздрави с обща снимка от детските им години, чакам честитки и от другите юнаци :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета вместо VIP спорове аз предлагам в чест на рд на нашия еднорог да разкаже всяка някоя случка свързана с тях 

Аз съм от малък град работя в керамична фирма колегата ми е от турски произход и по цял ден се слуша таркан тропнах с крак че ще се слуша и bigbang днес той сам ме помоли да ги пусна роди се ново VIP 60годишно умазано с глина което пее bang bang bang 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на оппа Дракон.

Моята история е, майка ми влиза в стаята докато слушам БигБенг с песента Бенг Бенг Бенг и чува припева и започва да припява до коджамара......(имам история и за exo).

Та и тя ги понаучи покрай мене....

Даже една приятелка като идва у нас и аз си ги слушам за фон.... и тя подучи кой са и отишла някъде на вечеря и там някакво момче но то все страняло от другите някак си нямало с кой какво да си каже.. и моята приятелка го питала каква музика слуша и то огтоворило кпоп... и тя веднага му казала ти Дракона знаеш ли го... и той Да! И така завързали разговор... даже на момчето родителите се учудили , че толково е говорил с някого и са намерили обща тема... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Дракончето! :D

 

spacer.png

 

И аз имам история. :lol: Двамата с мъж ми сме със силни предпочитания към рок/метъл музиката. Представете си изненадата ни когато преди няколко години първо аз, а после и той, разбрахме, че много, ама много харесваме музиката на Бигбанг. Сега редовно си правим Бигбанг концерти вкъщи ... ъъъъ съседи, простете за многочасовия ни ентусиазъм :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...