Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Чакай сега. Първо идва най-дългоочакваният дебют, после трябва да минат блинките и чак тогава може би ще дойде редът на момчетата...

Някъде в дълбоката зима. Може би.

 

Сега се правят на пеперудки. А едно време кви разкрепостени били...

Eeps-N-7-Xg-AANjsq.jpg Eeps-N-9-Ws-AEOw9d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то всички ги чакаме, ама какво да се прави,  компанията си има ред и докато се изредят...

Ние ще си останем с чакането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Treasure дебютираха момичета блинките се радват на новата си песен с големи рекорди ........Къде по дяволите са наще хора започвам вече да се изнервямIMG-0787f66818337ecda58daf1109145794-V.jpg.5168a28b18f08f7fec2ea68e955e92fd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, anirtimid написа:

Много се надявам на 19.08 за годишнината им да ни сюрпризират! Или GD за рождения си ден...

Щеше да има поне някаква реклама тийзър или пощенски гълъб нещо каквото и да е и това ме отчайва умръзнами да гледам как другите фандали се радват на своите само ние се радваме на неща от преди 5 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз си се надявам. Няма ли да е мнооого яко, ако без да обявяват нещо, се появят с нова песен? Никой не го е правил, що да не пробват. Изобщо надявам се на нещо уникално, каквото е. Абе, мечтая си, какво ми остава друго!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, MuryG написа:

Мечти, мечти... :icon_sunny: Както @skofiild каза, в YG- то си има ред, за съжаление :happy:

Ако не бяха нашите момчета нямаше изобщо да има ред нямаше да имат толкова успешна компания bigbang ги направи това което са в момента а сега се обръща внимание на  всички други

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#GDRAGON for Chinese brand «Nongfu Spring Tea Pie»

Ef-EHY3p-XYAAXXx-Z.jpg

 

Off Topic

 

Ef-EHYXJWs-AAj4-P7.jpg Ef-EHZTSX0-AEBCS.jpg

 

Ef-DTQ7-JXk-AAMdl7.jpg

 

Ef-DTRt-PWs-AAAOz-T.jpg

 

Клип в туитър: :click:

 

И сега чета в туитър, че се носи слух, че GD ще има соло завръщане през октомври...

Но все пак е само слух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Драко преди години в едно интервй казваше, че иска да е баща на момиче.

И каза може скоро да се случи ако не бъркам.

То те с тея тайни, понякога имам чувството, че и да има нещо ще се разбере в последствие.

Сигурно иска дъщеря, за да е модна икона като него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Manga_girl написа:

Той Драко преди години в едно интервй казваше, че иска да е баща на момиче.

И каза може скоро да се случи ако не бъркам.

То те с тея тайни, понякога имам чувството, че и да има нещо ще се разбере в последствие.

Сигурно иска дъщеря, за да е модна икона като него.

Едва ли ще иска да натовари детето си с такова бреме. Не е лесно да си fashionista :) Сам каза някъде, че за да се облече за излизане му коства повече време сега, отколкото преди. И това го натоварва, защото хората дебнат всеки детайл по неговия outfit. Да не забравяме, че заради него вече има airport fashion :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, мерси за това видео :yes: Рядко гледам подобни реакции, защото често ме дразнят. Този е музикант и наистина може да оцени цялостното представяне на живо. Много ми хареса как говореше за музиката и колко е трудно да се направи подобно изпълнение на живо.

Наскоро наплюх едни "разбирачи" в Туитър. Коментираха клипа на Бенгите "Monster"... Ами те през цялото време се хилеха как били облечени, какви им били прическите...  И понеже доста випове ги нападнаха, взеха да се извиняват, че никого не искали да обидят и т.н. Мухли смотани :mad2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MuryG, за това го и пуснах.Човекът дори не знае групата, оценява музиката, аранжимента и изпълнението и по-интересното- зарибявката. Те там е силата на бенгите. 

Аз съм оптимист, че след ковид кошмара, ще видим пак групата.На Сънчо му остават 400 дни казарма и приключване на делото.

Драконът, който не беше много въодушевен от фестивала в Америка (те го и отмениха), си  рекламира чая, маратонките и марката. Топ активно пуска части от парчета, Десон потаен, както винаги, а Теянг с цитати от библията всеки ден напътства.Нищо по-различно от предишното с години чакане, с което виповете са привикнали.:D

След маса скандали са оцелявали.Фактът, че си продължиха договорите  с YG, си е налице.

Наближава рожденият ден на Дракона и годишнината на групата.Ще видим, може би някакво раздвижване, хич да не е друго на феновете.;):)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...