Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

20 minutes ago, daneto said:

Каква е идеята да се публикуват скрийнове от инстаграм. Който има го следва и съответно вижда публикациите. 

 

А какъв му е инстаграмът? Търсих наскоро, но все някакви фенски ми излизаха и се отказах да ровя...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.05.2020 г. at 11:24, Ralie Blag написа:

 

А какъв му е инстаграмът? Търсих наскоро, но все някакви фенски ми излизаха и се отказах да ровя...

 

 

GD Insta

 

На 7.05.2020 г. at 11:00, daneto написа:

Каква е идеята да се публикуват скрийнове от инстаграм. Който има го следва и съответно вижда публикациите. 

 

Това не е от неговия инстаграм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taeyang ще има  първото си солово документално предаване 'White Night'

То ще включва живота на  Taeyang през  2017 като се започне от подготовката на 3-тия му албум   'WHITE NIGHT' , всички неща свързани с казармата и сватбата му.

Ще започне на 18 май и ще се качват клиповете  в канала на YG ENT.

 

Image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Off Topic

Imagetaeyang-white-night-4.jpgtaeyang-white-night-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че темите са, за да споделяме. 

В крайна сметка в интернет има всичко, но ако всеки сам си гледа и се самоинформира за какво е темата? Или форума? 

Нали целта е да споделяме и да се обменят мнения? :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето бенгите в социалните мрежи- официалните им публични профили.Има ги на първа страница на темата! Имат и лични, които са си закрити.Всичко останало е фенщина.

 

 G-Dragon (Kwon Jiyong)
IG: @ xxxibgdrgn
Tw: @ IBGDRGN
Weibo: @ GDRAGONOFFICIAL
Fb: @ gdragon

 

T.O.P (Choi Seunghyun)
IG: @ choi_seung_hyun_tttop

 

Taeyang (Dong Youngbae)
IG: @ __youngbae__
Tw: @ Realtaeyang
Weibo: @ taeyangasia
Fb: @ TAEYANG

 

 Daesung (Kang Daesung)- няма 

 

 Seungri (Lee Seunghyun), VI (VICTORY)
IG: @ seungriseyo
Tw: @ ForvictoRi
Weibo: @ seungriasia
Fb: @ officialseungri

 

Колкото до споделянето. Да, мисля, че темата е за споделяне, но все пак с мярка скрийнове, може би като скрит текст и то не от всякакви фенски профили.

Смятам примерно, че това, което е публикувала @bubble е важна информация за член от групата , а не директен скрийн без смисъл, но това е мое мнение. 

И да допълня- това е във връзка с рождения му ден.YG Entertainment го е обявило официално обявили са дните на излъчване- понеделник и четвъртък в 19 вечерта корейско време в продължение на четири седмици.Мястото-YouTube канала на артиста и на Yg  и ще обхваща 215 дни на човека, Донг  Йонг Бе, стоящ "зад" певеца Теянг, подготовката му за студийния албум, сватба , казарма и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.05.2020 г. at 17:16, kandala написа:

Аз пък си мисля, че темите са, за да споделяме. 

В крайна сметка в интернет има всичко, но ако всеки сам си гледа и се самоинформира за какво е темата? Или форума? 

Нали целта е да споделяме и да се обменят мнения? :)

 

И аз мисля така, но според някои това няма смисъл. Бях спряла да пиша тук по тази причина.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MuryG пиши си, нали затова е създадена темата. 

 

Taeyang сподели вълнуващ тийзър на предстоящата си документална поредица!

На 14 май първият самостоятелен документален филм на Taeyang “White Night“, който ще проследи певеца през 215 дни във времето, водещ до военното му участие, пусна трейлър преди премиерата си. Предстоящият документален филм ще даде на зрителите задкулисен поглед върху продукцията и издаването на самостоятелния албум на Taeyang през 2017 г. “White Night”, последвалото му самостоятелно световно турне и брака му с актрисата Min Hyo Rin.

Трейлърът започва с Taeyang, заявяващ желанието си да продължи да работи и да расте като артист, последван от тези около певеца, описващи страстта си към музиката и впечатляващата работна етика. Клипът също така дава на зрителите поглед върху други страни на звездата, като любовта му към храната и откровената му личност - както и плашещ инцидент, при който той бе ранен по време на световното си турне.

Taeyang също говори за това защо е решил да се ожени за съпругата си Min Hyo Rin, отбелязвайки: „Дори и сега тя е единственият човек, който продължава да ме променя като личност. И мисля, че тези промени винаги ме превръщат в по-добър, по-пълно оформен човек. Затова си помислих: „А, трябва да прекарам остатъка от живота си заедно с този човек.“

Той завършва трейлъра, като отбелязва: „Вместо да казвам, че искам хората да разпознаят и видят истинското ми Аз, просто мисля, че би било добре естествено да им позволя да видят кой съм аз като човек. По някакъв начин това е целта, която искам да постигна. "

“White Nigh” ще се излъчи премиерно на 18 май.

 

TAEYANG DOCUMENTARY [白夜 | WHITE NIGHT] TRAILER

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...