Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Business Mirror: BIGBANG и Coachella

Отлична статия :P:P:P

 ❤

 

New-Image-696x434.jpg

 

 цитат :

"На 11 март 2020 г. , само няколко дни след новината за отлагането, YG Entertainment, BIGBANG пуснаха информация, според която G-Dragon, Top, Taeyang и Dason актуализираха договорите си с агенцията.

Сънри, най-младият член, е напуснал групата в момента и служи в армията. Той чака решение на съда, което сега е под военна юрисдикция. Много фенове търпеливо чакат края на службата му и триумфа на справедливостта в съответствие със закона.":es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kandala написа:


Къде? В какво? За какво?

Може ли повече инфо? :)

Gd е качил в Instagram снимка от дома си .На нея са 5 техни кукли показва ,че пандата е още част от групата ,а ТОР е качил откъс от песен на която той пее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.04.2020 г. at 17:03, kandala написа:


Къде? В какво? За какво?

Може ли повече инфо? :)

 

Публикувано от GD

   (Jiyoon лично поръчва на художника naoki.tomita  картина  OT5  и ни показа ,че e поставил тази картина в новата си луксозна къща )

 

597RL0nyUpA.jpg

 

„Благодаря, GD! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчетата. Мене ако ме питате, още поне 2 пъти по толкоз ще направят, ако не и повече...:wub:

 

Само да покажа какво ми излезе сега в туитър. Старичко, ама...като няма ново все още.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...