Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Макнето, получи най-после призив за казармата. Датата за сега неизвестна. Делото ще бъде предадено на военните. Хубавото е, че пресата няма да има достъп, за да продължи с недоказаните твърдения и клеветите в същата степен, като до сега.

Все пак крачка напред от кота нула, от която не помръдна цяла година(март миналата година повиквателната му бе отложена, с цел участие в полицейското разследване).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези ги знам.По-точно онзи дето пее в дует с Джули Берган в песента на Алан Уокър.
В ей тая  Ignite Беше голям хит.
Имаше го в един от влоговете на К391
Сигурно сте го гледали.
Сори,че така нахълтах.
 
В някои пратки на козметика ти пращат и картички с техни групи или артисти,незнам точно какви са.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Didri написа:
Тези ги знам.По-точно онзи дето пее в дует с Джули Берган в песента на Алан Уокър.
В ей тая  Ignite Беше голям хит.
Имаше го в един от влоговете на К391
Сигурно сте го гледали.
Сори,че така нахълтах.
 
В някои пратки на козметика ти пращат и картички с техни групи или артисти,незнам точно какви са.

  :thanks:

Сънри  с песен  :yes:   е по-известен от Бигбанг , Дракона  и Скандала си.:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.02.2020 г. at 17:52, Didri написа:
Тези ги знам.По-точно онзи дето пее в дует с Джули Берган в песента на Алан Уокър.
В ей тая  Ignite Беше голям хит.
Имаше го в един от влоговете на К391
Сигурно сте го гледали.
Сори,че така нахълтах.
 
В някои пратки на козметика ти пращат и картички с техни групи или артисти,незнам точно какви са.

 

Да живей козметиката! Глей за кво я ползвали- да рекламират  такива неизвестни групи и лица! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To,защото норвежците си нямат друг известен освен Алан и го въртят само него и така из цялото скандинавие.

За скандала прочетох,ама не ми е интересно.Една година Скандал,а те дори не знаят за какво е виновен и какво ще го правят.

Незнам:blush:

 

Искате да кажете,че корейците са известни и с друго,освен козметика си?:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Didri написа:

To,защото норвежците си нямат друг известен освен Алан и го въртят само него и така из цялото скандинавие.

За скандала прочетох,ама не ми е интересно.Една година Скандал,а те дори не знаят за какво е виновен и какво ще го правят.

Незнам:blush:

 

Искате да кажете,че корейците са известни и с друго,освен козметика си?:P

 

Тц, не искаме, щот', както казва Достоевски в  "Идиот"- "Красотата ще спаси света".:na2: 

 

Тез Убавци как мислиш са я докарали до корицата на списанието.

Първата корейска група BIGBANG и първият корейски айдъл- G-Dragon, лицa  на корицата на VOGUE [Korea].

 

9fsns2PK6Ac.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия, дето не знаят, не са видяли и са още "живи"- цък

 

И още малко, без цък.

Отдавна вече не иде реч за айдъли, а за артисти, правещи нещо по-различно от масовката.

 

И като все още няма ново, неумиращото  старо,  с пожелания за прекрасна предмартенска седмица и  със специални поздравления на ЕХО феновете на 6,20 минута

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо за бога са платили маса пари на Мартин Гарикс да им закрива олимпиадата като имат такава група?

Буквално два дни слушам тях.

В Амазон мюзик,трябваше да ги търся като Тhe Big Bang,но в Спотифай има повече тяхна музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Didri,  от края на 2017 до март 2018 влязоха в казармата( без най-младия, който знаеш), че и един сватба направи февруари даже, преди влизането.Инак, едва ли щяха да пропуснат да ги експлоатират, ако бяха на линия..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха.То затова нямат песни след 2016.
Уж,четох сухи факти в уики.Четох малко от темата,разбрах за скандала,прочетох за азиатските фенове и плюх си в пазвата от страх.
Ето тази ми харесва най-много
 

 

Spoiler
 
Spoiler

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Lawandula написа:

"...със специални поздравления на ЕХО феновете на 6,20 минута"


 


Като единствен представител на три-четиримата EXO-фена в сайта - Благодаря, @Lawandula

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...