Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

:) Тея момчета ги обожавам - особено J - Dragon - т`ва е един от малко, който само като го видя откачам... просто е уникален сладур :P:P:P , а иначе няма какво да говорим за групата ... :P те са си велики и ще са ми фоворити до край. ( незнам какво имам предвид под край ). :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песничка е многооо яка.

Така се радвам, че я пуснаха, защото бях решила, че ще ди мъчат до 25 август, когато излиза японският им сингъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криско, доколкото знам ще я чуем поне още веднъж преди официалното й излизане на 25. Ще излъчват едно японско предаване, на което забравих името, на 31 и там казаха, че ще я пеят.. стискам палци да се чува по-хубаво!

Иначе наистина са невероятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като течеше чуденката около дългите ръкави на ТОР, се вгледах колко хитро са им подбрани фланелките. Има идея в цялата работа - Тае е без ръкави (естествено тези безобразно добре оформени мускули трябва да се покажат), GD и VIC са с бели фланелки с ръкав, следва Дае с черна фланелка с ръкав и накрая ТОР с черна фланелка с бели ръкави. Навярно има проблем момчето за да е все покрит изцяло, но пък много добре са се нагодили към него за да не изглежда той като идиот.

 

Между другото в Idol World когато играеха играта "хип-хоп ритъм" ТОР беше с фланелка къс ръкав и когато му отрязаха част от деколтето започна да мърмори, че никога не си бил показвал дори мъжеца по телевизията, а сега така са го скопосали. Значи не му е проблем късия ръкав.

 

Хм, представянето на робо-коп (около 1:30) много ми напомни на началото на изпълнението на

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента, въпреки, че като се заслушам не е нещо толкова специално (явно се пазят за корейското завръщане)

 

И TOP пак пръска чар и сексапил заедно със Se7en, този път в Music Core.

http://www.youtube.com/watch?v=ut0BHU39pPU

(дори се включи в танца!!!!)[/font]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beautiful Hangover още на първо слушане ми хареса страшно много. Уникална е!!! Има си заряд песничката. Давам ѝ 10 от 10 B) А и Digital Bounce не е лоша, но определено другата ми е фаворит :)))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново блестящо представяне (поне аз така мисля) на Taeyang

 

И има един интересен проект. Мисля, че всички знаете, че DaeSung е единственият от групата, който няма соло клип. И фенове са поели инициативата на 10 август да направят тренд "#daesungmv" с надеждата някой да ги чуе.. не знам колко ще успеят, но който има twitter и желание може да помага..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много хубав проект, дано наистина да стане реалност.

И нещо което малко ме натъжава, днес е било последното представяне на Taeyang :( , ще започва вече подготовката за соло концерта си, но хубавото е, че ще продължи с японските ангажименти на групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванати на снимачната площадка. :P :P

20100802_seungri.jpg

На стълбите е не кой да е, а Seungri, което навява, че Big Bang снимат, още не се знае дали е клип или реклама.Аз много се надявам на видео към Beautiful Hangover.

И доста изненадващо Taeyang се оказа втори в холандска музикална класация, явно и там си има негови фенове и на цялата група.

 

picture20at.jpg

 

В последно време ми се върти идеята, да си поръчам кпоп песен по радиото, чудя се как ще реагират, но нищо чудно и да ми я пуснат, защото някой беше казал, че е слушал DBSK по българско радио. :P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криско, пробвай и ни кажи резултата :Д

Не съм много по поръчването на песни по радиото или където и да е, но пускат ли наистина нещо корейско ще започна често да си поръчвам :Д

 

И надявам се този клип да е за comeback-а им в Корея.. наистина стига вече са висяли в Япония!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Chrizolina - права си! Стига с тая Япония - хайде вече в Корей... пък и до Европа някой ден да дойдат! ;d ... иначе последните клипчета, от темаат - са прекрасни! Давайте момчета - само така! :P:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И надявам се този клип да е за comeback-а им в Корея.. наистина стига вече са висяли в Япония!

 

 

..И аз се надявах, ама не е, навярно е клип за новата "Beautiful Hangover", четох за нов албум, който предстои за излизане в Япония, отново. :o

Съвсем забравиха Корея и феновете си там.....но пък всички се трудят на 3000 оборота....

Всички са сгащени в InCheon (SongDo) за снимки на MV :) , a на 7 август са на сцена в Осака за “Ocean Stage" от Summer Sonic Performers.

За новата песен, може би очаквах малко повечко сила, но рапа на Драгончето и Таби

ми допада много, както и звука, и след 3-то слушане вече супер си ми харесва :D .Доста различен стил провокират и налагат момчетата.

За това търкам ръчички за адски крейзи и бумен корейски албум, точно какъвто заслужават и те и ние ...

За изпълнението на сцена, мога да похваля секси танца...и ефектния стайлинг, обичайно на вид сладури са всички...ТОП, най-много :rolleyes:

79887444.jpg

Усмивките и муцките на ДжиДи са не по малко очарователни от шоуто Music Fair.

gdmf-6.jpg?w=512&h=342

 

Не мога да подмина харизмата на чаровника T.O.P редом до батко си Se7en.Толкова гореща сцена и присъствие не подминава ничии очи,

ами пленява нови сърца.Двамцата са шеметно секси и адски хармонично стилни, фит-а е подбран изключително професионално.

Идеята за дигиталният звук и мъжествен look на талантливите момчета е прекрасна, и им благодаря, че ми “причиниха” сърцетупа.

Мелодията на “Digital bounce” си ми е любима и затвърждава обаянието си след зверски якото представяне и дори танца на Темпо... :lol:

Красота в излъшпък му викам на това...

7top4.jpg

A това изпълнение е чудесно:

http://www.youtube.com/watch?v=g8qzz0Bl-Kg

 

Новините за Taeyang ме зарадваха също – въпреки отложения соло концерт, албумът ще бъде пуснат международно и нова песен "I’ll be there"

излиза на хоризонта, и то в бърз хип-хоп ритъм.Очакваме...как!

След всички варианти и сценични изпълнения на “I need a girl”, последните представяния пред публика са разкошни.Няма умора и той тези дни....

Daesung е в разгара на снимките за драмичката с негово участие, абе всички яко се трудят, няма отпуска, няма море...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласна съм с теб blacky. Новата песен и аз се влюбих в нея след няколко слушания.

 

нямам търпение вече за драмата на Dae .. и искам да гледам Into the Gunfire ... оох няма ли да се появи в интернет вече?

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми липсват на корейска сцена, но момчетата и сега се трудят, така че не мога да бъда недоволна. Новата песничка е свежичка, а и всъщност много ми допадна изпълнението. Незнам дали ще е за Hangover-a новият клип, но им стискам палци при всички положения. За TOP и Se7en няма какво повече да кажа. Направо трябва да им забранят да излизат заедно на сцената. Причиняват масов сърцетуп.

 

Не знам за гласът му на GD, но ми стана много забавно, защото никога не съм вярвала, че ще намеря еквивалент на цигански говор в Корея. Обаче Дракончо ми доказа, че съществувало и такова нещо. :lol: Явно е изморено момчето, но едновременно с това и по типичен за него начин се лигави, та внесе още малко свежест в денят ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усмивките и муцките на ДжиДи са не по малко очарователни от шоуто Music Fair.

gdmf-6.jpg?w=512&h=342

 

 

- *inlove* - Тази усмивка... едвали някога съм виждала някой с такива очарователни муцунки и усмивки! :P:) ...

 

YourValentine - права си за това, но пък ми стана толкова сладко като го чух... а пък репликата - Mr. YG is bad. - :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам DVD-то на концерта Electric Love Tour 2010 в отлично качество и звук :)

Само някой да каже къде да бъде качено за да свалят всички които искат !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам DVD-то на концерта Electric Love Tour 2010 в отлично качество и звук :)

Само някой да каже къде да бъде качено за да свалят всички които искат !

 

Качвай в bgshare например или megaupload, предполагам че няма да има недоволни и аз благодаря :) .

 

Кой искаше календар от Лоте-то, аууууууууу, искам този!!!

ec82aceca784100716002.jpg

 

Хайде и един постер от лигавата Eversense ...не по-много от тези моля, че от толкова розово, очите ме заболяха...

Добре за този са в бяло... ;)

group.jpg

 

Ново live представяне на Beautiful hangover и Hands up от сцената на Summer Sonic евента в Осака от вчера.Ми новата песновка си е супер, много се кефя на парта на Джи-Драгон и T.O.P.Един след друг, в този ред са бомба.... :P .

Таби пак е с яке, с шапе..в тая жега, как издържа само му се чудя, но и му се кефя, няма 6/5 при него...евала за размаха с който се облича, като леко

заобикаля кича :yes: .

Момент, вижте го тук, просто ценител на модата е...Zenith, може да си го отнесе на бала в този вид :inlove:

Събитието е от звездия IRIS ивент в Япония, и не само Темпо, всички са стахотни.

 

Излезе и live на песента "Tell me goodbye" от същото мероприятие.Песента определено е една от най-добрите им, а изпълнението тук си го бива.

Гласовете им на тази сцена са наслада, както и избора на костюми.Адски семплите им дрехи тип униформи са просто в храмония с прихлушената

светлина.Направо завиждам на екзалтираната публика...каква несправедливост да не мога да отида (още) на техен концерт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, blacky, мерси за материалчетата ... Радост за слуха и окото (y). Никога няма да ми омръзне да гледам моя любимец T.O.P - страшен е! Това момче каквото и да облече все е супер готин B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес замръзнах от новата концепция или по-скоро от кадрите, които мернах за новата песен на Taeyang.Лудост или да,

но ни очаква нещо щуро???

142697790.jpg

Ма аман от тези "черни" и полуголи мъжоря....искам цвят, но кой ме пита...

20100809165558705932.jpg

 

Писна ми да очаквам дата за новия албум - корейския?От YG, прекаляват....ама на..

Да вземат да се преместят в Япония, те тези дни - 2 дена в Корея, 3 дена в страната на изгряващото слънце..само снимки от летища не искаме... :lol:

и официални от YG.... :mad:

bbjyg.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...