Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

С лупа да го търсиш, но пустата фукня!:D

Вече ме засърбя носа от всякаквите му изяви.Не остана предаване и шоу без него.  Амбицията му да се доказва е безгранична, не може да се отрече, като ги няма другите от групата да го засенчват. Самореклама до 101 и обратно, като не пропуска да използува и  Биг Бенг за келепира.Скромността, присъща на останалите членове от групата му е абсолютно чужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ето какво е споделил РИ на «Blue Spring Festival 2018» 12/05:

/превод от Гуглето/
- На първо място всички членове hyungs са наистина много добре, имал възможност да говори с Bae hyung за 5 минути.

"Той има само шанс да говори 5 минути и ме повика мен ".

"Хиунг, не, трябва ли да се обадите на жена си, вместо на мен ?" и после  Bae hyung ми каза, че му липсвам. ,
И още.....
- За нашия GD hyung, също се тревожех за него много преди да може да се адаптира, но GD hyung също се справя много добре, много здравословно и спечели малко месо. Той беше прекалено кльощав преди и сега най-накрая получи някаква тежест.

Въпреки че всички мои hyungs са в казармата, но всичките 5 члена все още комуникират един с друг. В бъдеще, как ще направим и ще позволим на нашите фенове да се радват, за феновете, които напуснаха отново да станат нашите фенове, нашите 5-те членове са малко озадачени от това. ,
,
И на второ място за всички, които искат да слушат моя соло албум, ЕМММ ... Всъщност не искам да правя соло, но това е becoz от вас (ФЕН), затова го подготвям сериозно. Това лято скоро ще бъде обявено от нашия главен изпълнителен директор YG. Вие всички не харесвате нашия главен изпълнителен директор, но това не е добре.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5/13/2018 at 14:05, silvia01 написа:

 Ето какво е споделил РИ на «Blue Spring Festival 2018» 12/05:

/превод от Гуглето/
- На първо място всички членове hyungs са наистина много добре, имал възможност да говори с Bae hyung за 5 минути.

"Той има само шанс да говори 5 минути и ме повика мен ".

"Хиунг, не, трябва ли да се обадите на жена си, вместо на мен ?" и после  Bae hyung ми каза, че му липсвам. ,
И още.....
- За нашия GD hyung, също се тревожех за него много преди да може да се адаптира, но GD hyung също се справя много добре, много здравословно и спечели малко месо. Той беше прекалено кльощав преди и сега най-накрая получи някаква тежест.

Въпреки че всички мои hyungs са в казармата, но всичките 5 члена все още комуникират един с друг. В бъдеще, как ще направим и ще позволим на нашите фенове да се радват, за феновете, които напуснаха отново да станат нашите фенове, нашите 5-те членове са малко озадачени от това. ,
,
И на второ място за всички, които искат да слушат моя соло албум, ЕМММ ... Всъщност не искам да правя соло, но това е becoz от вас (ФЕН), затова го подготвям сериозно. Това лято скоро ще бъде обявено от нашия главен изпълнителен директор YG. Вие всички не харесвате нашия главен изпълнителен директор, но това не е добре.
 

:D:D:D

Да го направим с превод не от Гугъл:

 

"Всички членове на групата се справят наистина добре."

 

"Нашият GD hyung, за когото се притеснявах толкова много дали ще се адаптира в армията или не, се справя много добре, здрав е, и е успял да качи малко тегло."

 

Теянг е спечелил някакъв вид награда и е имал възможност за телефонен разговор 5 мин. и се е обадил на  Ri.

 

Seungri: "Hyung, не, би трябвало да се обадиш на жена си, защо на мен? А той ми отговори, че му липсвам."

 

TOP и DAE също се справят добре.

 

"Въпреки че четирима са в казармата, ние петимата все още комуникираме един с друг.Чудим се за бъдещето, какво и как да направим за да бъдат феновете щастливи. Питаме се как да станем по-добри, за да върнем обратно феновете, които са си тръгнали . Петимата се чудим за всичко това."

 

И последно, всички, които искат да чуят моя соло албум..... Всъщност аз не исках да правя соло албум, но заради вас  го подготвям наистина сериозно. Малко по-късно това лято нашият CEO YG ще го съобщи. Знам, че не го харесвате, но не трябва така :lol:"

 

cr eng trans: jiyongal

 

Малко пояснения: някъде беше казал, че не е искал да прави соло албум, защото не се е чувствал уверен без другите от Бигбанг. Но пък веднъж хванал се, работи наистина сериозно по албума си, работил е с Теди и с други много известни композитори и DJ, ще има парти песни  и очаква феновете да харесат  много  албума. Ще има също и досто изненади и шоу участия покрай промоциите на албума.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дракона е бил приет в университетската болница на Сеул за операция на глезена.

Той е получил лечение на глезена в болницата в средата на април и от там са му казали, че трябва да се направи операция.

Пояснили са, че това е предишна травма и не е причинена от тренировките му в армията.

Това е потвърдено от YG, като агенцията казва, че GD планира да се върне в армията няколко дни след операцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

След като съвсем наскоро Seungri изпрати камион с храна на снимачната площадка на Sehun, за да го подкрепи в снимането на филма му, днес той сподели селфи със Sehun с тагове като

#връзка, за която само аз и ти знаем

#приятели от 3 години

 

:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2018 MelOn highest unique-listeners in the first 24 hours of idol groups

 

#1 BIGBANG -    Flower Road     1,269,006

#2 TWICE -         What is Love       899,162

#3 MAMAMOO - Starry Night       795,993

#4 WINNER -      EVERYDAY          775,215

#5 RV -                Bad Boy               698,760

#6 BTS -             FAKE LOVE           690,863

#7 iKON -            LS                          629,033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daesung е бил приет в болница за 2 дни заради ларингит, YG съобщи, че вече е изписан и не е било сериозно.

Все още няма изявление от YG за операцията и възстановяването на GD.

 

Фенове съобщават, че Н&M пускат Flower Road в магазините си по цял свят, най-вече в Европа.

 

Честити 200М на Good Boy:

DdZ_5GLVwAEeX7Z.jpg

 

и Честити 100М на Sober:

 

Dd2teQyVwAAO86d.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YG е отговарял на въпроси на фенове. Ето казаното за Bigbang:

 

В: 4/5 от Бигбанг са в армията. Не се ли притеснявате?

О: Освен Seungri, който все още не е влязъл в армията, другите членове ще се уволнят края на другата година, така че отсъствието на Бигбанг няма да е толкова дълго.

Бигбанг дебютираха август 2006 г, скоро ще станат 12 г от тогава.

Когато те дебютираха, много пъти казвах, че искам да създам група, която да съществува и след 10 години.

Чувствам, че Бигбанг, които исках да се развият и да порастнат като едно голямо дърво, в крайна сметка се превърнаха в една огромна планина.

Трудно е, и рядко срещано, за група да остане на върха за 10 години, но е и безпрецедентно в световен мащаб за една група да се развива всяка година и с времето да става все по-популярна, както стана с Бигбанг.

 

cr. yg-life.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, abjc написа:

YG е отговарял на въпроси на фенове. Ето казаното за Bigbang:

 

В: 4/5 от Бигбанг са в армията. Не се ли притеснявате?

О: Освен Seungri, който все още не е влязъл в армията, другите членове ще се уволнят края на другата година, така че отсъствието на Бигбанг няма да е толкова дълго.

Бигбанг дебютираха август 2006 г, скоро ще станат 12 г от тогава.

Когато те дебютираха, много пъти казвах, че искам да създам група, която да съществува и след 10 години.

Чувствам, че Бигбанг, които исках да се развият и да порастнат като едно голямо дърво, в крайна сметка се превърнаха в една огромна планина.

Трудно е, и рядко срещано, за група да остане на върха за 10 години, но е и безпрецедентно в световен мащаб за една група да се развива всяка година и с времето да става все по-популярна, както стана с Бигбанг.

 

cr. yg-life.com

Скоро писаха ,че Seungri може да бъде освободен от армията, по здравословни причини свързани с  последствия от катастрофата  2014 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, silvia01 написа:

Скоро писаха ,че Seungri може да бъде освободен от армията, по здравословни причини свързани с  последствия от катастрофата  2014 г.

 

Не съм чула такова нещо, засега поне, не знам някой друг дали е чул.

YG официално обявиха, че ще влезе в армията след промоциите по албума си и турнето, феновете предполагат края на тази година или началото на следващата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, abjc написа:

 

Не съм чула такова нещо, засега поне, не знам някой друг дали е чул.

YG официално обявиха, че ще влезе в армията след промоциите по албума си и турнето, феновете предполагат края на тази година или началото на следващата.

Това бе коментар във форум на ББ от " осведомени"  ,когато официално   и  четиримата щяха да влизат заедно.

Днес след заявлението на YG  се замислих ,че завръщане скоро може да има ,ако не  се наложи изчакване  на Seungri ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seungri ще пусне пълен албум началото на юли.

Началото на август ще започне турнето му със соло концерти в Сеул и после Япония (ще видим дали ще има още дати)

Новото му шоу по Нетфликс ще се излъчи септември.

 

Иначе аз лично се надявам да си изкара казармата по план. Иначе сума и негативности ще се изсипят по негов адрес. Личното ми очакване е, докато го чакаме, да получим GD&TOP и GD&Taeyang, а Dae да възобнови соло активностите си в Япония. Като съм виждала как се правят графиците поне 2 години напред, сигурна съм, че това до голяма степен вече е планирано. Дори си мисля, че и песните за тогава са им почти готови. (Получихме превю на Sober 2 год преди пускането на песента,  Flower road е писана 2 год преди пускането и т.н) 

А пък как ми се иска да пуснат още някоя песен за годишнината...

Нещо много мисли събрах на едно място, сори XD Просто музиката им е истинска наслада за душата ми XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любими и номер 1! В колата ми се слуша само Биг банг . Малката ми дъщеря е луда по тях и аз също. :) Надявам се да се завърнат с гръм и трясък! ИИИИИИИИ поздрав за всички фенове.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гучи облякоха човечето си точно като GD, даже логото на Шанел върху чантата са оставили.  :lol:

 

DgTQHOiX4AAG9eZ.jpg  DgTQHOlW0AA-AYe.jpg

 

 

И разбира се, като верни преследвачи на GD/BIGBANG, Диспач се опитаха отново да разбунят скандал. Дракона е приет отново в болница за 10 дневна рехабилитация на оперирания глезен, което е необходима и нормална процедура за този тип операции.

Лъжите на Диспач:

 - бил е във Вип стая с климатик, телевизор и хладилник

 - стаята била само за ранг полковник

 - имал посещения по всяко време

 

Отговорите на армията и YG (Министерството на отбраната също щяло да направи изявление срещу обвиненията на Диспач):

 - не е получил специални условия, приет е по нормална процедура

 - посещаван е само от семейството и близки приятели като часовете за посещения са стриктно спазени, не е имал посещения от хора на агенцията

 - стая за полковници в болницата няма, настанен е в малка единична стая с оглед на безопасността и да не се предизвика хаос в болницата, стаята може да се ползва от всички войници, дори от тези, които страдат от шумно хъркане; 

 - телевизор, хладилник и климатик има и в общите стаи

 - използвал е личната си отпуска за медицинското лечение, вместо да използва полагащия му се болничен

 

cr soompi

 

Честно, тез от Диспач май не могат да дишат без GD/BIGBANG, май те приемат военния хиатус по-зле от нас феновете. От началото на годината 3 опита за въвличане в скандал на GD и 1 на TOP <_<

 

Хората си имат завръщания, албуми се издават, развлекателния бизнес ври и кипи.... Диспач:  Ами то сега GD/BIGBANG....  :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...