Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Благодаря ви, че не ме оставяте сама!

От вчера се чудя да коментирам ли или не...

албумът става... има добри попадения.. аз си познах още от превютата, че Break Down ще ми е любимата песен,

но и You're my, After you fall asleep и Move си ги въртя постоянно

 

От друга страна, да ме извиняват тия от YG с техния "хит" I Need A Girl

вярно, че завзе класациите, ама очаквах нещо доста повече...

дори т'ва I need a girl дето само го повтарят започна да ми звучи комично..

клипа ... бива..

с изключение на моментите с белия потник.

GD няма да го коментирам, той си е GD..

Бях приятно изненадана от Dara ... много ми хареса в клипа..

 

Надявам се да няма разсърдени сега, това си е мое мнение ^^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента може да не е нищо особено,ама каквото му дадат това пее....незнам пък кво толко *блестящо има в Дж.Д* в тоя клип,ама питате мен...нековите реплики требваше да ги изпълни Т.О.П - щеше да е много по-добре...А колкото до кълченето на Тае... не виждам нищо странно или страмно,по-скоро ми става смеешно как никой не намери за комично мисия *вертолет* на Юно от ДБСК , а всички го обявиха едва ли не за някакъв гений в движенията... <_< <_<

На мен песента на Тае ми харесва,тескта също....Да и според мен не всички песни от албума си стуват,ама незнам досега някой да е направил албум само с топ-хитове,ако не е бил "дъ бест оф.."

Ама тея песни , които не ги харесвам никой не ме кара да ги слушам,нали? така че може да направите същото ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just a feeling се получи страшно добре откъм хореография. . При I need a girl също имаше много добра съгласуваност между всички танцьори, а не като на предишният лайв, където доста се бяха разпръснали...Само тая мацка да не се увърташе толкова около Тае :D Ах, много му се кефя на Драгончето като излезе и като ми запее "I love girls..Girls I do adore.." ии направоо :wub:

Относно клипа към I need a girl се говори, че част от него е плагиатстван от един от клиповете на Pharrell :

 

На мен много много не ми пука, щото не е като целият клип да е изкопиран.. Пък и напоследък абсолютно всички плагиатстват.. Има корейски звезди които прихващат от американците, ама аз съм засичила, че и американците копират някои неща от корейците така че ...

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто една репетицийка на I need a Girl - тая песен почна да ми понася :).

 

 

Моята песен - фаворит от албума е Superstar - много приятен бийт и много яка мелодия :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен, албума ми понася...точка. Песните си имат нещо чаровничко....и носят доста от духа на Тае ....

Има какво да ми хареса и какво не, това е истината...щеше да е яко, ако освен ДжиДи (и Теди) и останалите момчета имаха по няколко реда

в другите песновки.Соло албум с останалите BB гласчета, оригиналдЪ.... :lol:

Днешното Inkigayo е било добро, как да не се кефя на Драгона,

много ме радва напоследък, въпреки 30-си кила. :lol: Носи се, почти летящо, с яките циклама гащи...сакенца, папионки, но особено сладко.

Няма да мине по стил ТОП, но двамата са забележителни напоследък....

f00946634c308854b373e.gif

Кой искаше да види по-къс панталон с чорапки, но Джи, предпочита и дизайнерски кец, ако искаш :lol2:

Носи ги с кеф и му седят бомба...

 

Как да не пазаруват хората в Lotte-то?Един чифт крачета ала Десунг, моля :P .

 

bbldm.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aуу, Таби ми събра очичките.. Колко ми е готин само :wub:

ХАха ами на Драгончето панталонките с късите крачоли са му супер запазена марка.. не за първи път го виждаме.. ама пък му тичат страшно много и аз му се кефя..

Ето и от мен още една снимчица за LOTTE:

5a57qf.jpg

G-D и TOP имат много сладкии физиономии ..

И днес попаднах на едно интервю, в което момчетата открито си съобщават, че обичат да ходят по Night clubs, ама рядко пиели.. Де да видим.. Драгончето вече го хванахме в крачка когато беше на партито на Jeremy Scott!!.. Пък Таби заявил, че много много не танцувал по тея заведения.. Ах, да го спипам аз на такова заведение ще забрави и стола му къде се намира даже! :D

 

Тае определено има много голяма промяна и другите също.. ама пък не мога да кажа нещо лошо дори като ги гледам и преди какви са били .. прекалено са ми на сърцето..

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, честита победа на YB!Днешният M!Countdown e негов, и без появата GD, и си е заслужен!

 

Албумът се движи добре в класациите и iTunes чартове, въпреки слуховете и коментарите в пресата....

bigbangupdatessolar.jpg

 

Kangta много хвали BB и ги избира за истинска idol група...хубаво е за всеки изпълнител да чуе нещо подобно от друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да му е победата :D .

И една малко лоша новина, ще оперират Seungri от възпален апендисит тази вечер в 9 часа (корейско време), надявам се, че операцията ще мине успешно и му желая бързо възстановяване след нея. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде излезе и новото видео на I need a Girl + допълнение с You`r my..

Началото с You`r my е просто невероятно.. не можах да си отлепя очите от ТАе... Относно новият клип на I need a girl еми, не знам, ама предишният май повече ми харесваше..В този няма много разнообразие.. Макар, че двамата с G-D като седят на диванчето и пеят супер много ми харесва.. сигурно 20 пъти си го въртях този момент... И защо на Дара са и сложили такъв чорапогащник, изглежда super skinny ... Иначе като цяло се е получило добре..

 

ymtygd-20.png

:inlove::wub:

Относно операцията на Saengri- минала е успешно :yes:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя клип е друга бира, много готин, поне според мен, класен, хармоничен и секси, барабар с TOPLESS-a Теянг на "You are my.."

Пък и Драгона и Дара ме кефят повече с присъствие.Дара не е най-голямата танцьорка, но се вижда че се е постарала, да е готино,

секси танцуването и присъствието й.Малкият див е чуден...поседнал на дивана, в смокинг и само да мига, без да рапира, пак ще го похваля.

Добър е, просто държи зрителя "буден", щом се появи, това си е истината...

 

qsppoz.jpg

 

 

Аууу, чакам снимки за новата колекция на Fila, много са яки цветни, гледах

и толкова се радвам, кoгато се забавляват от сърце, направо заразяват всички, около себе си :D .

myavatar170027241.gif

 

П.П.Saengri да се оправя по-бързо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще призная, че в началотоI need a girl изобщо не ме дръпна. Слушах я още два пъти и отново нищо. Реших, че няма да се харесаме с тая песен. Обаче след това доста често се улавях, че си я тананикам, та взе че много ми хареса. Новото клипче ми допада повече, заради тази страхотна комбинация черно/бяло. Много стилно, много красиво.

 

П.С А Saengri да се оправя по-бързичко! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се изкефих на идеята за годишнината на M! COUNTDOWN! и за "уважението' на "другите" групи към Big Bang (и не само тях де)!

Просто гласчето на Йонг Хуа е чудесно, а песента на Драгона в рок звучене, хич не е зле.Това момче с бързи крачки напредва, много уверен

и все по-секси изглежда с микрофон...

Аплодисменти и за версията на MBLAQ за "Lies", но CN Blue са ми една идея по-симпатични в музикално отношение и споделям версията на "Heartbreaker" :P

 

А, и ако кажа, че ще радвам на една сцена да видя G-D и Йонг Хуа, няма да излъжа, би било доста идейно и интересно, кой по-ще се набива на очетата ми :D .

 

Тае с ново отличие от M! COUNTDOWN! ...честито, но аз очаквам записа от 'Sketchbook" заедно с Джи-Ди, малко музика, малко тайни...абе весело, очаквам да е.

Лидерчето на бандата е много секси последно време в тези костюмета и папионки, не че не ми пълни очите и без ръкави и без фитнес телце ;)

01-6.jpg

gdhd-4.jpg

 

Поредната добра новинка за Таби е ...3.000 000 продадени билети в Корея само за един месец, откакто филма с негово участие е по кината.

На това, освен здраве и нов филм и албум, какво да пожелая на Т.О.П!

Добре, и Strong Heart епизода, ще изгледам скоро и малкия ще видя, но Десунг, ми се губи от полезрението тия дни...

Поне нещо весело да чуя...черпя ви и вас :P :

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имали някой представа това шоу от кога е? :lol: Family Outing .Цяла сутрин го зяпам и е страшно забавно.

ПП.Мернах татуировката на Дракона,в дясната част на гърба.Но не успях да разчета цитата...помощ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alfons, епизодите с GD, доколкото знам, са излезли на 27 юли и на 3 август 2008

старички са вече.. ама са наистина много забавни.. искам пак да гостува.... или поне някой от BB да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизодите от Фемилито с Драгона са свежарски, най-вече заради сутрешният look на момчето :lol:

Имаме тема за шоуто и дори има линкове за сваляне - епизодите с ДжиДи са 7-ми и 8-ми. ;) Там, благодарение на parab, е описано как и къде са субките.

 

Като цяло шоуто от I- ви сезон е наслада, но лично аз с Таби повече се смях, даже заливах...bingo T.O.P :lol::lol::lol:

 

Мерси за записите от Yoo HeeYeol Sketchbook (17-ти юли), ще чакаме субки от записа :) .

 

Рабрах за онези снимки от Кимпо...аха, Big Bang пак са забегнали в Джапанско.Защо ли?

Защото момчетата там са записали TV show .На 31 юли ще представят новата песновка "Beautiful Hangover" на Music Fair(Fuji TV),

заедно с други изпълнители - Namie Amuro, JUJU, Shoko Nakagawa, xPE’Z и др.

Слух или не песента вече я чакаме като сингъл в края на юли или началото на август и нямам търпение за представянето й.

Не че не ги чакам на корейска земя да ме изненадат....доста време мина :( .

 

Хубавинките не спират..Те-янг е по списанията тия дни, разбираемо, покрай соло албума и лудницата от стейджове.

Допадна ми тук от страниците на корейския GQ, а мисля, че и на Леоне ще й харесат, та ги слагам :P :

 

bigbangupdatesgqybmania.jpg

bigbangupdatesgqybmania.jpg

 

 

Като съм почнала със снимките, да сложа и на T.O.P и Daesung (скан са) от TV Guide Magazine.Крачето на момчето е толкова готино,

че заслужава адмирации, как се подържа....

tvguide.jpg

Няма по-щаслив човечец от мен и за новинката за представянето на "Digital Bounce" на 29 юли, ТОП и Se7en, леле майко. :es:

Завръщане ли ще това, какво ще е? - бум ще е!!!

Севънчо винаги е казвал, че се запознава първо с ДжиДи и Тае, но когато се запознал с T.O.P!!!...абе двамцата излизат честно заедно и се познават добре, отгоре на всичко и музикално си допадат..та..какво по-хубаво да излязат на сцена отново, но Темпо

не просто като junior на Севън, от старите времена, а като равноправен изпълнител.Брависимо!!!Рейтингът ще е на маx... :D .

Казах ли, че рапа на Таби кърти, електро, не елктро, този глас е убийствен за рап и това си е.Такъв бекграунг прави на края на песновката, че просто няма равен...айде стига съм го хвалила, ами да се стегне и да изкарва и неговия албум, че...скоро идвам!!! :lol:

Сега остава да субират и шоуто на SBS 'Strong Heart' и да се посмея хубаво, и мога да кажа че тази седмица е чудесна.

 

Не припадайте, че няма кой да ви спаси... :D :

Фотошопчето е добро, хиля се като...змей...фенките съвсем полудяха, да си представят какво има Таби под...потника :lol2:

Момичета, най-малко си мисля, че ТОП има доста по-хубавко тяло?

Но поне се позабавлявах от сърце и деня няма да ми е сухарест...

dct373.png

Другите снимки които допринесоха за това настроение са от Vivi Magazine(жалко че са скан, но са безумно цветни и весели)

Тоз и тоз не мога да ги пропусна.

Новинка...

Big Bang will perform at the UN Worldpeace Concert!!!

Пак в Япония, 23-25 юли, там са....да ходят, септември да са си в Корея, обаче :excl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против да гледам Таби без дрехи, но някак не мога да го възприема, защото не е в негов стил, даже и за цялата група, малко изключение е Taeyang, който се чувства много добре облечен с потник, даже и без него. :)

Голямата новина е, че TAEYANG ЩЕ НАПРАВИ СОЛО КОНЦЕРТ ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ на 4-ти и 5-ти.От това какво по-хубаво, може и като излезе албумчето на Таби и той да спретне едно концертче.

There will be no age limit for the September 4th concert while only those aged 18 and above will be allowed in for the September 5th concert.От това съдя, че ще има големи изпълмения :lol: .Много се радвам и още повече съжалявам :( , че няма да го видя на живо, но какво да се прави остава ми само да го гледам по-късно като излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таби въобще има ли снимки гол. Аз имам съмнения, че като е отслабвал и му е станало нещо на кожата и затова не се показва изцяло некид.

 

 

Няма снимки гол..още. Ама какво означава за вас гол??? :huh::lol:

Той е прекалено "срамежлив" в лудостта си, и прекалено "чист" в гордостта си, но пък е тип..очаквай неочакваното.След тазгодишните му "изпълнения"

по сцените/зад сцените относно промотирането на филма, всичко мога да очаквам.Факт е обаче, че предпочита повече да крие от себе си (в това число

и тялото си дори), отколкото да показва.Това е неговата харизма.И то не защото няма стегнато тяло, той толкова зверски се е ограничавал преди, но сега просто се храни супер здравословно.Любител е на скаричката - чистото месце, рибката, прословутото му барбекю което прави на другите от BB...което "полива" с винце.Пословичен е с това вино...направо и аз искам една чаша да изпия в негова комапния..може и бутилка...

Фенове доста са се чудили как успява да издържи на сцената по време на концерт от поне час и полoвина - пеене, танцуване, крешене...

без да се "разхвърля" малко :lol2: , или понякога без да се разкопчае (сако, суитчър например..а нали помните онзи панда

подобен саркофаг :lol: , дето не го свали от началото до края на концерта в края на миналата година в Сеул - луда работа).

Но да не забравяме, момчето понатрупа нужно самочувствие (тази година с ролите и дузината sunbae-та, похвали) , скоро облече блузка с остро деколте,

сваля саката, танцува ....повече от достатъчно и шантаво, наснима доста фотосесии по тениски, така че може и по-натам да стигне, ако се наложи...

(предполагам пак за роля обаче)

Беше споменато някъде, че в филма "19" показва някаква част от тялото си, или има сцена където е малко по-съблечен отколкото навлечен, но това скоро

ще го разберем.Може и по-скоро даже... :rolleyes:

 

ТОП ще се размазва с присъстие по музикалните сцени до Se7en една седмица, като стартира на 29 юли на Mnet M!Countdown.

 

За концертите на Теянг слагам подробно инфо в спойлер(директно от голямото YG семейство), искам да разбера кой от Big Bang ще се мерне на него,

Драгона???ако са всичките....думите са излишни.. искам да съм там :es:

 

 

★ Performance Overview ★

 

-Performance : 2010 Taeyang [sOLAR] Concert

-Date/Time : September 4th, 2010 (Sat) / Time to be advised / Full Admission

September 5th, 2010 (Sun) / Time to be advised / Only for age 18 and above

-Place : Kyunghee University Peace Center

-Ticket : VIP seat 88,000 won/R seat 77,000 won/S seat 66,000 won (tax included)

-Sponsored by : YG Entertainment

 

★ Tickets Open Information ★

 

- Reservation: GMarket (http://www.gmarket.co.kr/)

- Tickets Opening Date: August 3rd, 2010 (Tues) 8:00 p.m.

 

★ Concerts Information ★

 

Due to the age restrictions for Taeyang's two-day concert, please read the following annoucement carefully.

 

[september 4th, 2010 (Sat) - Full Admission]

※ On the 4th concert is Full Admission without age restrictions.

 

[september 5th, 2010 (Sun) - Admission for 18 and above only]

※ On the 5th concert is for 18 and above admission only and on the day, inspection of ID card will be carried out.

※ those born in 1991 are allowed admission, those born in 1992 are not allowed.

※ Even if the ticket is purchased using parent's or other adult's I.D, on the day, due to age restriction, will not be allowed admission.

※ If you are not allowed admission due to age restriction, the tickets are non-refundable and organizers are not responsible.

 

 

.

 

Big Bang са получили ‘Global Unity’ -"Star Award" в Japan!Поздравления, момчета са в Осака(Asia-Pacific Global Tolerance with Music 2010) и са се

размазали на сцената с изпълненията на:

Gara Gara Go!

Number 1

How Gee

Beautiful Hangover(new)

Koe Wo Kikasete

Hands Up (Encore)

bigbangupdatesglobal4.jpg

Забележете всички са съблечени (там е голяма жега в момента), а Таби-слав е с яке :lol: .

bigbangupdatesjapan.jpg

Очакваме някакви по-читави фенкамери и звук поне от новата песновка! B)

Говори се, че текстът бил на Таби...с това име, или негова или на дивото Драгонче :P .

 

П.П.Прочетох, че филма на Т.O.P може би ще бъде номиран за Оскар за "Best Foreign Picture".Корейският съвет за кино,

ще определи кой корейски филм да влезе в съзтезателната листа на 83-те Оскар награди."Into The Fire" има пълни шансове

да е точно филма! :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...