Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Унищожителна критика в социалните мрежи под горепубликуваната  снимка от  банкета-  за агенцията, бащицата и артистите, във връзка с бурния скандал в Корея по висшите етажи на властта, в който е въвлечена и YG. Но...по-добре на хората в устата, отколкото в краката.

 

И нещо весело

Е, не! :D. А представяте ли си, ако към тях се присъедини  и великият танцьор ТОП, който днес се разбра, че е издържал изпита за служба в полицията... :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем най - последният, в който се забъркаха е, че си правиха барабар с шефа парти, докато държавата им е в това положение и всички протестират а те все едно не им пука. Преди това пък имаше едни, че чичко ти УайДжи (не му е така името ама в момента не си го спомням Ян Сук ли беше нещо такова) си имал зимане, даване заедно с главата на държавата и така "леко" е участвал в някакви проекти нали и главно се визира тяхната фирма и той, защото няма други участници от шоу бизнеса освен него, което е съмнително за хората. А за скандалите около държавния им глава , няма смисъл да изписвам тука, то такива тъпоти се изписаха, че нямам думи.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживяхме хаха.. Снощи ГД и другите мембъри я бяха публикували в инстаграм. Също от два дена пускат по няколко снимки и клипчета, които предполагам са от заснемането на видеоклипа. Има слухове, че са заснели 2 видеа и по една от снимките на Гошко се предполага, че ще е със зелена коса.

BIGBANG-MADE-FULL-ALBUM.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия, е както винаги шеметна.

ТОП не отстъпва по цват. Предказармено също се е постарал.

Какво ли ни чака декември!Очакването е приято нещо.  :D

 

65nit2BK8b0.jpg

 

 

P90zhi_3drc.jpg

roYwVX-5Ibg.jpgGefHfj4Zbe4.jpgv36PH4_v-l0.jpgzaqWWDYCv0I.jpgeNHJr_mvQhw.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги гледах в началото на месеца всички пак бяха с различни коси, ГД с черна, ТОП си спомням, че беше онзи цвят на захарен памук и тогава имаше спойлери пак, че снимат клип. И сега пак са сменили визиите и пак имаше слухове, че са снимали клип заради, което всички си мислят, че песните и клиповете ще са 2. 

Лавандулка тази снимка съм я пропуснала с прическата на ГД тука изглежда много по - добре. Аз вчера, като гледах прическата му беше същата, като на Тейанг каквато е сега и каквато беше още от времето на банг банг банг. 

15095096_606601889541105_46778737782993615170853_606601929541101_314975232175677

 

И честно да кажа малко се бях разочаровала, защото наистина много го харесвам и това е ГД, който винаги е различен, неповторим, луд, неочакван, специален. И някак, като си помислих, че може би това му е новият имидж за новия албум ми "умря коня". Но за щастие изглежда съм се излъгала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше потвърдено ,че  Топ  влиза на полицейска служба /духов оркестър/ - 09 февруари 2017 г.!
Приблизителната дата  на демобилизация е - 08.11. 2018 г

Cx1psNLUoAALGIu.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщането- 12.12. съвпада с рождения ден на макнето.Подарък му правят.

Освен това, от YG Entertainment е взето решение, никой  от техните изпълнители да не участва в МАМА-2016, под предлог натоварените графици на артистите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Освен това, от YG Entertainment е взето решение, никой  от техните изпълнители да не участва в МАМА-2016, под предлог натоварените графици на артистите.

Чудя се кой ще им направи шоуто? Че последните 3 години изпълненията на ББ на различно ниво от на другите изпълнители. Смятам, че няма фен на групата, който да не помни 2014 дуета на ГД и Теаян и интрото с рапа на ГД, така им сипа на всички, че със седмици го коментираха пак навсякъде. Пък за пропусналите ето

https://www.youtube.com/watch?v=8hXGvyrEjco

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрин рано, рано пак хубави новини от мен и ББ. Албумът, който ще се пусне на 12.12 (MADE Full) ще има повече от 2 нови песни. YG е казал, че е много доволен от песните. Освен това 8 песни, които до сега не са ги излъчили ще участват в Full Albuma. 

Този пък наистина ще има така доволно завръщане май от страна на кралете. Тъкмо тези дни с една приятелка си говорехме, че ТОР, като влезе в казармата да вземат да направят по някое соло особено ГД. И й викам, малко злобно от моя страна ама я приятелката на ГД да вземе да го зареже. Макар, че не харесвах много Кико, когато ГД беше с нея писа баси яките песни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дракона винаги е писал страхотни песни при разделите(зарязванията :) ) си.

Не се надявайте на кой знае какво, сигурно пак ще има претоплена манджа колкото и да ми е неприятно  :rolleyes:  Най-много да има 3 нови песни, за повече не си и мечтая.

Как ми се иска да влязат всички заедно в казармата, та да излязат по-скоро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно имаше слухове за него и Нана. Не е на 100%, но пък ГД никога не е и признавал за връзка до сега. Аз все си мисля, че не е сам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Дракона винаги е писал страхотни песни при разделите(зарязванията :) ) си.

Не се надявайте на кой знае какво, сигурно пак ще има претоплена манджа колкото и да ми е неприятно  :rolleyes:  Най-много да има 3 нови песни, за повече не си и мечтая.

Как ми се иска да влязат всички заедно в казармата, та да излязат по-скоро. 

 

На всички ни се иска, но няма как татко Ян да се лиши за две години от "златната кокошка",  когато 2ne1 се разппадна, WINNER- ялова работа, особено след напускането на Таеhyun и не се знае и там квартета какви ще ги мъдри. Шест години  ще следим соло изяви с надежда да видим отново групата.

Между другото, видях работния им календар(на BIGBANG) за 2016. После, защо били богати и успели. Ами за това- вижте долу! Пак заради това, чакаме цяла година прословутия албум и пак заради това са толкова малко албумите.И пак заради това са кралете.

 

 

_PAAnwwE7kk.jpgD1vFV3nIspA.jpgVikdQluxLUw.jpgN0QXm18ImAk.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми пука кой имал връзка, кой не, кой бил богат и кой преуспял, но GD няма ли нова песен да прави скоро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми пука кой имал връзка, кой не, кой бил богат и кой преуспял, но GD няма ли нова песен да прави скоро?

 

Надяваме се след Нова година- имаше шушу-мушу с  Фарел Уилямс в Япония, та да видим какво ще излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо почнахме обратното броене до 12.12 и днеска се появи една хубава новина, че  ББ ще участват в инфинити челъндж. Също ще имат и радио участие. Мисля, че скоро ни очакват дни пълни с ББ новини. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появиха се и в поредната класация на Forbes за 2016 г.- 23 място в класацията на най-високо платените музиканти в света.

 

Преди това бяха на 13 място в класацията на най-високо платените знаменитости до 30 години

 и 54 място в топ100 на знаменитостите с най-високи доходи.

 

Y30kHgA701w.jpg

 

vq6A0artf0w.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...