Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Да излиза вече тоя албум, че почнах да се изнервям .. по минутка, по две.. еее да го пуснат целия хаха

 

вижте на какво попаднах туко-що

Късметлия! Поне да се утешаваме с изживяванията на другите докато не отидем и ние там xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ни дразнят с тея тийзърчета и снимки.. Само да не стане като с Turn It Up на TOP.. че тогавa един месец бях в настроение за убийства..

Ах тоя е голям, не, огромен късметлия... Леле УМИРАМ от завист... :o Не стига че ги е видял, че е бил на по- малко от два метра до тях, пък и автографи е взел.. Това се казва шанс..

Гледайте го G-D колко е бил щастлив и усмихнат на снимките за FILA:

 

3kd-3.jpg

3kd-2.jpg

3kd-4.jpg

3kd-6.jpg

 

Айгуу супер сладък е !!!

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Само си измъчва фвновете с тия тийзърчета, такива страхотни песни да е записало момчето.Нямам търпение да дойде края на месеца, да се накефя на макс на всички песни.А след това го чакат промоции...страхотно. :es:

А тоя е голям късметлия, много ми се иска и аз да отида и да видя толкова много звезди :rolleyes: Само като чух за бялото бентли на дракончето и щях да падна :tongue:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялото бентли на GD, дето толкова фенове го споменаха напоследък, много искам да се возя в него хахаха

превключих на режим МЕЧТИ

 

И за албум на Tae

viewgimage1.jpg

viewgimagew.jpg

Второто превю ми обра овациите... след него пак ми харесват песничките, но .. не знам просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам търпение за песничките на тае .. а колкото до бентлито на дракончето....съгласна съм и да не се возя в него,самоо да ги видя на живо за 5-10 мин .:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taeyang се връща на сцената и то на 01 юли следобед на M!Countdown.Какъв старт за албума му?

 

Народа от женската част на Република Корея иска да гледа мачове от световното по футбол в комапнията на Драгона (No.5 e в

поредна класация), а вие в бялото бентоли искате да се возите? :lol: Фенската любов е навсякъде...

 

Т.O.P не скучае, да знаете..той се чуди, какво да облече и сложи по себе си, за да е по-луд и по-фешън, та фенските

очи денонощно да не микват, а да ровят в нета, поредната джаджа на млодока от къде е закупена?

a00811834c273307ef4d0.jpg

Или трансформиран в "червен дявол", викащ за мача..

 

ae12775632615301007761.jpg

 

А пресата се чуди, коя от всички прояви - изпълнение, снимки на бандата заедно, по списанията и телевизията да коментира?

Arirang, продължават с репортажите колко са гениални...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и новата песен. :es:

http://www.youtube.com/watch?v=Q-RNXbDfZY8&feature=player_embedded

На мен ето тази ми е любима, от половин час само нея си слушам.

Не остана вече време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумат на Taeyang SOLAR вече излезна. :es:

Ето и целите песни.

 

 

 

Останалите така, че не се хващат

 

Много ми харесват всички песни :wub: , не знам коя песен да слушам по-напред.Чудесна работа е свършил :P

Остана само да го видим на сцената и да разберат всички какво е да обираш награди, е пожелавам му го де :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума е убийствен ! докато го слушах не можах да усетя колко бързо превъртях всички песни ... толкова те унася че не можеш да устоиш на възможността да пуснеш всяка песен отново и отново !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за албума, ще го преслушам от ..до, и навярно ще го оценя.

SOLAR, определено на първи пас ми се откроява, "I need a girl", вече е хит, заради фенките на Драгониста и Дара, но ми

прави впечатление и "You are my" - типична за стил Tae, нежна и сладка...

Остава да видим завръщането на TaeYang утре на сцената на M! Countdown, подсилен от G-D.

Явно доста се старае момчето...иска всичко да изпипва.

Двата мейкинга на 2 клипа, които гледах ми допаднаха, споделям този

 

Видях, че Big Bang за първи път ще правят фен среща в Сеул, този август, и се чудя колко песнички ще вместят в програмата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух го още вчера албума и наистина има адски готино звучене...очаквах нещо различно и лятно и момчето точно това представи...

На мен фаворит ми е SuperStar ^^ ...много свежа и раздвижена песничка и има ретро привкус,който направо обожавам <3 ...

 

I need a girl ...ами не е кой знае какво ако ме питате...приятна мелодия и готини вокали...

Just a Feeling ...и тя ми е една от фаворитките...много чувствена песничка...

Break Down e уникална ...просто като я чуеш и веднага ти идва да станеш и да танцуваш...<3 и много харесвам електронните елементи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са всичкиTе песнички.. Тае с това гласче супер много го бива за балади... I need a girl и Superstar си ми остават фаворити още откакто им чух тийзърите..

Break Down и Move също ми харесват много щото са по- танцувални... Определено голям успех постига Tae с новият албум.. Само няколко часа след излизането I need a girl вече е на предни места в класациите:

 

jb1.png

jb.png

jb11.png

 

Много сполучливо се е получило и това, че е включил и Дара .. ама трябва ли такива неща да правят в клипа???!!!! ( само от мейкинга се изплаших, пък какво ще е на истинския клип не знам).. И въпреки всичко са много готини

21dara_1277915958_49023_me2photo.jpg

И малко нови снимки:

 

tyai-2.png

tyai-1.png

tyai-3.png

 

Относно фен срещата са излезли тези подробности:

1- A mini live of 4 songs

2- Fun stories and games with the Big Bang members!

3- SHAKING HANDS WITH BIG BANG!!

4- and lastly, a Lotte Duty Free Shop 10,000 yen Voucher

Каквото и да има, супер много завиждам на феновете, които ще отидят!

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм...изпълнението на You're my беше велико....доста изпълнители са използвали концепцията с огледалата и винаги съм се радвала адски много.... наистина готина атмосфера,която се съчета много добре със песничката...

 

I need a girl .... ее спретнали са уникална сцена..много оригинално и страшно свежо..очаквах и Дара да видя,но не....>,<

танците са много сладки ....и девойката ми хареса много ...

драгона се появи доста ефектно...много се радвам и за неговото участие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно Те ми е много секси, ама в тоя клип, макар че се нуждае от мома, има нещо много гей в него (може би брадичката и моливът, които го карат да ми напомня по незнайни причини на Азис в лице).

 

Албумът предстои да го прослушам, но от това, което чух досега звучи много обещаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво представяне, не ме разочарова, концепцията "on stage" на I need a girl е добра, танцът също, има пръст Shaun, то е ясно...

Само едно движение с ръцете нагоре - летящо ( и в клипа го прави), нещо ми е в повечко.

За фита на сцената, почти нямам забележки - той се чувства добре в потник (браво и за съдействието и на Chrome Hearts), а и в риза, не е толкова зле.

По-добрият избор на дънки, е в клипа обаче..светли по му ходят, лично мнение, тъмните го вталяват повечко, и е разширил раменцата сякаш....

G-D си е шматка, от тези сладките, дето много раздвижват всяка песновка, с присъствие и с папионка :lol: ....

Дара, не ме кефи в клипа, официално...дразни ме, без да си обяснявам защо..много лигаво гледа, ауууууууууу.Добре, че не излезе на сцена...

 

 

А от клипа, лично, аз имам нужда от един чифт тропащи чепици (черно-белите, нищо че се копират с Таби, или си ги менкат - може и на мен

да станат като номер :D )Многоооооооо ме кефят

 

А "You're My", музиката много ми допада...една отпускаща и нежна, идеална за гласа му....въпреки безумния текст ;)

 

*You're My*

 

Since some time ago

I've been call you first, more and more

I already call you baby at the places you aren't at

It's quite funny to me, too

 

You're my chocolate

My sweetest chocolate

I really wanna have you

You, who is so sweet

I wanna have you

Wanna have you

 

So that you'll be able to lean on me

So that you can feel a nice happiness

I'll give you my everything

 

You're my ice cream

My sweetest ice cream

I really wanna have you

You, who is so sweet

I wanna have you

Wanna have you

 

The one who gave me the gift of love, that's you

The one person who gave me that dazzling love

That's what you are

 

To you, who is looking at me

I'll sing a song just for you

 

You're my candy

Lollipop candy

I really wanna kiss you

I really wanna love you

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Live-4етата са страхотни,.. Това с огледалото определено е най- доброто.. Сега чакаме и изпълненията на Music Core да ги видим.. Предвидени са Solar, I Need A Girl и Just A Feeling .. Песните на Тае са на първо място в класациите, феновете са изкулипи почти всички бройки от албумите... Изобщо Big Bang залива тази година корейската музикална индустрия...

Вчера си въртях цял ден клипа на I need a girl и трябва да кажа, че ми харесва но Тае го раздава много лигаво..Дара е много готина но някакси не ме грабва с присъствие в клипа... Въпреки това доста си плакнах очичките по Тае :tongue:

 

Драгончето ме кефи супер много в клипа... Както винаги има страшно присъствие!!!

И две снимкички от японското EXILE :

 

d0090277_4c2d201cf1fcc.jpg

d0090277_4c2d201d0067d.jpg

 

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tae да ме извинява, ама песента не струва. Тва момче бива ли толкоз глас да има и толкоз да не ми харесва, не знам...Дет се вика, добре че Драгона е там. Много ми е никакъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tae да ме извинява, ама песента не струва. Тва момче бива ли толкоз глас да има и толкоз да не ми харесва, не знам...Дет се вика, добре че Драгона е там. Много ми е никакъв.

Опитвах се насила да слушам парчето,колкото се може повече,но така и не ме хвана.А това кълчене на Тае в клипа, ми дойде в повече.Дракона и Дара обаче бяха добра спойка.Остава само да чакам следващото клипиране от албума.

Който също не ме впечатли при първото слушане.Така и не си заплюх някое парче за любимо.Може би Break Down след още няколко прослушвание ще направи изключение. You're My също може би,но този скимнящ глас на Тае в него :huh:

Не че не пее момчето

 

Wedding Dress не го включвам изобщо...старичко е вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа става... Драгона и Тара са сладки в клипа...но песента не ми хареса особено , Тае вади страхотен глас ,обаче песента нз :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...