Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Да се включа и аз с кратичък коментар в любимата темичка на форума за още по-любимата група. На първо, а и при следващо слушане и глеане и двете нови песни силно ме заинтригуваха. За сега като че ли Loser ми е по-голям фаворит, може би защото клипът ми е много на сърце. Във всеки случай обаче, това завръщане отговори на очакванията ми, а очевидно и не само на моите (особено като гледам статистиките и класациите, както и все по-нарастващият брой гледания на клиповете в youtube...)

 

Kато добавя към всичко това и превода на песните, с който съвсем им разбирам замисъла ми се струва, че крайният продукт MADE ще бъде един наистина зрял кей-поп албум, направен от пораснали хора, а и насочен за публика на много и различни възрасти. Със сигурност очаквам с нетърпение всички следващи парчета, а още повече и обявяването на датите на "световното турне", което се надявам да не зацикли само в Източна Азия...

 

Междувременно някой да знае кой e режисьор на двата клипа - Loser и Bae Bae?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Някой да ми обясни какво е това дайфуку  :slap:  И наистина ли оризовите сладки които се подмятат в клипа са гадни на вкус. Носят се слухове, че Теянг е отказал да ги яде. То се вижда на дайфукото де  :28558:  Другите са яли  :rofl:

 

Гадни са и за мен, Дане..ахаха. Корейските оризови сладки не са никак сладки, безвкусни дори добавям за мен, и странно солено-сладки на вкус, освен лепкави, а ние тествахме няколко вида от известна кафетерия/пекарна в Инса-донг. Май никой не искаше повече да повтори.. :28558:

Дайфуку-то е с различен пълнеж, но тук идеята с тях е толкова перверзно-сладка...Всички тези мини клипчета на Bae Bae-то са...уникални :lol2:

Сякаш правят реклама...какво наподобяват..

tumblr_nnzbpgW3R21s4eyujo2_500.gif

 

Диванетата, виждам, много са се забавлявали по време на записите и преди сцените на M!C. И сцените много арт, нашите добре се справиха също. Да, вокалите на Десонг И ЙонгБе в Лузър-а адски добри, браво. СънгРи, аз отдавна казах, че така много му ходи и е безумно секси детето, двамата с ТОП обират и детската аудитория, и аджумите.  :lol2: Таби продължава да ме забавлява в бе-бе-то, много. Джитката да не повярваш въобще не ме дразни стилово, даже ми е много секси неглиженце ..

uzNjfaS.gif

tumblr_nnyt8j2xry1tioxyko1_500.png

Нямам забележки по аутфитите да кажа. И конкретно факта, че цяла седмица държат тавана на melon и първите места по класациите, пак няма какво да кажа, освен, че съм щастлива и горда.

melon-loser-2.jpg

Ах, ах, даже се нахъсвам и за нещо лятно и обсебващо за другия месец.. :896767:

Сингъл албумът виждам, че се и продава добре за диск, с две песни и два инструментала..

 

Всички заедно на вечеря, никога няма да ми омръзне да ги гледам, ако ще ТОП да рецитира след 3 бутилки вино, А Рири само да се смее...

#ot5ahjussi :wub:

 

Najini, клипът на Loser, сниман в Щатите е режисиран от Хан Са Мин, има доста негови фотки от снимачната площадка в инстаграма му. Същият е наснимал доста клипа на Бенгите извън Корея, и на 2ne1. Сещам се за Bad Boy, Blue, Crooked..

Докато за Bae Bae MV, не съм видяла и дума кой е режисьора, и на мен ми е интересно, дали не е Seo Hyun Seung? Той има око за дивотиите им, освен това цветово/светлини много ми прилича да е негово дело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че на Bae Bae режисьор е Seo Hyun Seung, не се сещам къде. То си личи и от визуализацията. Символизма, цветовата гама, цялостното усещане е много познаваемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И клип 3 на дайфукуто, тоя път без дайфуку, сигурно последствията от яденето :28558:  . но като нищо, ще нахрани някой за нови размисли и страсти.  ;)

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристин, абсолютно прекаляваш с глупавите си намеци за ревност, между хората в групата. Никой не го интересуват пуберските ти вълнения. Порасни и започни да мислиш като разумен зрял индивид! Изключително е неприятно, че и във випсиките редици има такива неуравновесени хора с раздвоение или може би вече разтроение на личността. 

Лично аз ще те плюя след всеки подобен коментар съдържащ намеци за интимните отношения на ББ в групата. Разваляш най-хубавата тема във форума.

 

Извинявам се на останалите, че наруших добрия тон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, сред тея випове, които се вълнуват, няма ли корейскоговорящи, 'щото аз дори с моя посредствен корейски разбрах, че Те гушна Ри, 'щото Ри каза, че Те е в спотлайта тоя път заради невероятните си вокали. 

А милите ББ сигурно наистина ще им се отели вола с тея комбеци под път и над път. Надявам се да съумеят да задържат енергията занататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя, коя от двете песни ще победи в номинациите в "Inkigayo",защото и на мен сърцето ми ,като на Табло вика, "LOSER",а тялото ми "BAE BAE". На BTS не им е лоша песньовката, но не ми се вярва да победи, пък и както Дането каза...палета.

 

П.П.

Чудя се вече, тук някой да не е прилепил от корейските сериали и да е с разтроение на... имената :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки вижда каквото желае да види ,аз САМО предавам чужди популярни  мнения и коментари

 

Абе мила, ние не сме малоумни. И ние сме ходили на училище и можем да четем. Някой от нас на повече от 1-2 езика  :bee:

А това което ти виждаш и се опитваш да ни убедиш, че е вярно се нарича фенсървис. Може да се пообразоваш малко за дебрите на корейската популярна култура. Даже е желателно.

 

 

Само да е посмяла да каже нещо за Де :mad: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го могат само те. Без изпълнение да печелят на Music Core

Digital music + album sales score: 6000 

Youtube score: 1000 
Radio+prevote: 1109 
SMS vote : 845

797514.jpg

Видео 

https://www.youtube.com/watch?v=WI1BnvoI54U

Чакаме Инкито утре  :icon_sunny:

 

Новите са много назад с материала  :)  Нищо лошо няма в това де  :kissx:

 

 

Нашата sasaeng фенка развали и хубавата тема в БГ-мама  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dane, чак пък сасенг. Има доста хляб да яде, докато стигне дотам, че и пари трябват да прелети до Корея. 

Иначе няма как, ББ дори и в Корея да не бяха толкова известни в момента, имат супер силен гръб в чужбина. Бих казала, че е angsty teen, ако ще я определяме. Да се надяваме, че ще ги израстне тея моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристин, абсолютно прекаляваш с глупавите си намеци за ревност, между хората в групата. Никой не го интересуват пуберските ти вълнения. Порасни и започни да мислиш като разумен зрял индивид! Изключително е неприятно, че и във випсиките редици има такива неуравновесени хора с раздвоение или може би вече разтроение на личността. 

Лично аз ще те плюя след всеки подобен коментар съдържащ намеци за интимните отношения на ББ в групата. Разваляш най-хубавата тема във форума.

 

Извинявам се на останалите, че наруших добрия тон!

И аз в твоя клуб :up:

...........................................

 

BIGBANG - IQIYI интервю

11210477_457961661028599_655371835506714

 

 

 11160009_457959381028827_417099800845150 11109506_457961477695284_399957352351791 10489739_457961821028583_235876794492199 10481716_457963227695109_269833544081912

 

 

ВИП-четата  много коментират/ любов или омраза/ , защо Те неочаквано  е прегърнал Ри

Други са разочаровани  и притеснени от намръщените физиономии на ВВ при изказването на Джи ,че ще представят нови песни всеки месец.

А трети се шегуват или виждат .....

Късметлийка си, че не съм мод в този форум........ :nunchako:

10985928_458461400978625_243423689782812

 

BIGBANG - BAE BAE '찹쌀떡' CLIP #4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нашето момче, като водещ.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XH1AQMtfdAk

 

Отделно от това, резултатът нa Big Bang е 10 909, срещу 10 051 на EXO  и това си е първо място в класацията на Inkigayo,   за момента.

 

Seo Hyun Seung, е снимал Bae Bae.Той ще снима и единият от новите, които чакаме на 1 юни, а другият клип ще бъде сниман в Digipedi Studio, където са снимали Epik High.Щели да са коренно различни от предишните- какво ли ни чака!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...