Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

 

Моите предположения са - ще пуснат дата за излизане на албума, дата за клип, първоаприлска шега, първи тийзър на някой от петимата, изобщо да няма връзка с ББ :) ...

 

 

Толкова ми досадиха с тия DVD версии на стари и дъвкани песни и концерти  :mad:  

Да вземат да се появяват вече та да раздвижат сцената в Корея. А, и да затворят устите на тия от СМ с техните еднотипни, напудрени ученичета, че и те вече ми досадиха яко. Видя се, че едни айлънди не са достатъчни да вкарат тестостерон на корейската сцена  :bee: 

 Според мен  шегата не е ,че ВВ се завръща,защото инфото за завръщане излезе отдавна  ,а че реално  НЕ Е ДНЕС

 Посочените дати  5  месеца напред  се предполага да има нова песен всеки месец и това ще промени  цялата      музикална индустрия на Корея.

 Трите концерта  на ВВ в края на месеца в Сеул са  факт и пак ли ще изпълняват само стари песни ?

 Надявам се и друг да се вълнува  поне  от завръщането на групата

 

 

 

BIG BANG COMEBACK MORE LIKE

MAY 1st : GD finally runs away with gaho

JUNE 1st : Haru finally gives Taeyang some attention

JULY 1st : T.O.P finally learns to dance

 AUGUST 1st : Daesung finally marries Doraemon

SEPTEMBER 1st : Seungri finally loses all fucks to give and leaves his hyungs

 

 

 

tumblr_inline_n9jk3l5Lzd1stf9wr.gif

Редактирано от mrnkaloto
Тектсове на чужд език - в спойлер! Покривай линковете! Отсявай само значима информация! Последно предупреждение.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мод няма ли порив да разкара тези глупости вече?

Редактирано от mrnkaloto
Скривам ги, да. Регистрират се с нови никове, докато ги хвана хахах
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните новини накратко, че нищо не виждам...

След странните тийзър в тизър-а, на първи април YG E афишира нов прочит с още повече въпросителни..Поне стана ясно, че тийзъра касае Bigbang,и тези които очакваме и ДжинуШон си отдъхнахме, че си имат друга дата за завръащне..Последното друга тема..

b28b728e3548d7cc0d4286f775857745.jpg

Да се върна на продължението, както обичайно става, Бенгите анонсират повече за концерти и сие изяви отколкото дати за завръщане и релийзи на песни.Та в този контекст, от УайДжи обявиха първи дати за предстоящия световен тур на момчетата, стартиращ в Сеул - 25-ти и 26-ти април.

68b34d15a8eb13e5ffecfe5fb4be801b.jpg

Малко по-късно се потвърди новината, че екипа на Джей Зи и Бионсе ще работи с BIGBANG по предстоящото световно турне. Както споменах "BIGBANG 2015 WORLD TOUR в Сеул с Naver", а после очакваме новите държави и дати. 70 концерта в 15 страни в Азия и Северна Америка, както и в Китай и Северна Европа, засилват от компанията.

 

Пак на първи април бандата потегли за LA, уж незабелязано..но знаем, че такова нещо скрито за ВИП-четата няма. Едно е сигурно, нинджите с променени визии, там снимат клип..или клипове.

tumblr_inline_nmhtpfqr711r4v6ap_500.jpg

 

Няколко дни по-късно фенове успели да засечат някои от членовете и споделят, без да прекаляват по някой и друг кадър с членовете на Биг Банг. Всички очакват още подобни да има..

11084637_602991953134252_286963651_n.jpg

*Теянг е бил в цветущо настроение и с добър английски, което отхвърля безпокойството, че нещо му се е случило..Баки-те на ДжиДи няма да коментирам, нарисувани или не :28558: , но да вметна, че бяло-русото на Малчо е адски сладко...

CCIM3CfUIAADQRr.jpg

 

 

cobrinhacharles_Seungri_IG_2015-04-08.jp

 

 

Обаче, моя милост не ще всички руси..въпреки, че скоро Таби от сесията за L'Officiel Hommes Thailand бе зашеметяващ..Освен в рекламата на бирата.

TOP%20-%20L%E2%80%99Officiel%20Hommes%20

 

 

LOfficiel-Hommes-Thailand-TOP-KOREA-.jpg

LOfficielHommesThailand-SS15-Top-Bigbang

LOfficielHommesThailand-SS15-Top-Bigbang

 

 

 

В графа любопитно, когато е време за завръщане е време за нова татуировка..Как кой – Джи ту дъ Ди?!

fab104609d.png

 

П.п.Мене, Дане, денс частите и фен сървиса, в X тура много ме радват... :28558:  :cry:

Затова цялото шоу си струва, колкото и да са ни омръзнали само клипчета от какви ли не DVD-та..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц,  :mad: само от това се опасявах, че е ред на малчо да е рус. Не ми харесва, ма аз е Де не харесах, а после........ 

Нищо ново под слънцето, Джи отново прекалява с татусите, лигавят се както обикновено, ще се поразходят/потичат по някоя хамериканска улица и така  :na2:

Виж Х тура ми е любим. Грандиозен е точната дума. Те са задобряли, ама много са задобряли  :yes: Спойката с бенда много радва.  Пораснали, красиви...

Новото турне хич не ми вдъхва доверие да световно. Ако няма поне 2 европейски  града единият от които не е в UK не е никакво световно  :no:

Ми нямам пари за Токио дом, вероятно няма и да имам  :wacko:  Ма не мога да отрека, че ми е мечта  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аранжиментите в целия X тур са класа, както и нашите. Просто са пораснали...що обиколки врътнаха, солово и групово..

Бенда и Бенгите..викам да се казва, по ходи  :28558: Не отричам, че всяко изпълнение забавлява..даже в танците са по-добри и в хармония от всеки друг тур. :896767:

За новото турне съм сигурна, че ще го направят "световно". Сега им е момента на групата, че после следва казарма по ред на номерата и солови включвания в какво ли не. А и да не забравяме за к'во се борят от YG E - Бенгите да са първите айдоли с подобно, грандиозно и адски на бройка посещаемост турне. Напълване на златната хазничка, изписване на един тон мастило из пресата и безпрецедентно по привличане на публика за корейска айдол група, такива..очаквания :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Редактирано от parab
Пишете на български!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, не съм очаквала да си признае, че Джитката я гушка като се срещнат :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, стига с тези физични и химични трепети и реакции, моля. Мислете за комбека, да сме съпричастни! :28558:

GD да си мисли дали "е" в разлъка, и дали има любов без плам в текстовете му.. :896767:

 

Минах да кажа, че се зарадвах, като прочетох, че известният музей на восъчните фигури във Франция, Musee Grévin, е добавил корейски знаменитости в редиците си. Новото Asian venue, в музея в Париж ще представи осем восъчни изображенията на известни южнокорейци следващата седмица, сред които са фигурите на PSY, G-Dragon, Jo Sumi, Ahn Jae-wook, Jang Dong-gun, Jeon Do-yeon, Ko So-young. След това фигурите ще бъдат изпратени в Сеул през юни, а в навечерието на откриването на музей там - 11 юли, ще има подобия на 90 азиатски и международни знаменитости и кралски особи.

credit

4ea15da158.gif

 

Последният ъпдейт на Драгона..в инстаграм, с днешна дата. Хайде концерти да идват, май да идва.. :896767:

우리콘서트하는건알랑가몰라
You know that we have a concert, right?
#빅뱅 #BB2015 #**D*

GD_Instagram_2015-04-15.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, не съм очаквала да си признае, че Джитката я гушка като се срещнат :28558:

Всички очакват Кико да избягва лични въпроси.Но вместо това тя недвусмислено заявява НЯМАМ гадже.Тя желае промяна в статута и.......,според мен

 

GD ще трябва да се сгоди за Кико или да намери друга "официална" приятелка може от Китай(Angelababy) е много подходяща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички очакват Кико да избягва лични въпроси.Но вместо това тя недвусмислено заявява НЯМАМ гадже.Тя желае промяна в статута и.......,според мен

 

GD ще трябва да се сгоди за Кико или да намери друга "официална" приятелка.

Все тая..... :bee: аз чакам албума на Бенгите, другото е дрън, дрън.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йес, не очаквах толкова да ми хареса постер кино-афиша + тур трейлърчето! :28558:  

Истинските ергенчета "икони" верно..идват..към нас. :896767:

8d1fd09572.jpeg

Трейлърът за MADE тура е доста филмов, секси, естетски, новаторски за групата, и да ме прощават една дузина кей поп айдоли и компаниите им, ма това се казва трейлър - високо качество и артистизъм! Истински блокбастър!

CCxAfx7UkAAjmjK.png

tumblr_nmxo1iaHSb1sgtpnjo6_500.gif

tumblr_nmxo1iaHSb1sgtpnjo4_500.gif

tumblr_nmxo1iaHSb1sgtpnjo1_500.gif

tumblr_nmxo1iaHSb1sgtpnjo2_500.gif

tumblr_nmxo1iaHSb1sgtpnjo5_500.gif

tumblr_nmxo1iaHSb1sgtpnjo3_500.gif

tumblr_nmxo8zJrxD1rmm63fo1_540.gif

 

Доста се радвам от видяното и чутото, препратката като киноман ми допада, а жаждата да чуя какво са сътворили този път е още по-силна...

 

Феновете са на върха на екстаза, дано наистина всичко си струва... :896767:

 

 

736d943atw1er8dgj9omrj20go0nk0vc.jpg

CCw5GvdUUAAYRrH.png

 

 

 

В графа очаквайте и се кефете, Fantastic Baby- то на Бенгите е използвано в новия и очакван трейлър на  "PITCH PERFECT 2".

Филмът излиза по кината..пак този май :lol2:

https://www.youtube.com/watch?t=46&v=RysjHNeOBpc

 

ТОП, след всичкото въодушевление, за майското корейско издание на Esquire Korea

TOP%20-%20Esquire%20Korea%20-%20May2015%

 

П.п. Дане, много си кратка и бърза... :28558:

При мен цензура немааааа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го в  :click:  Леко се развълнувах...

Много, много хубави  :wub:  Станах фен на Йонгбе откакто е рус  :swoon:  , а почти не го понасях. Добре им се отразява Тарантино стила.

 

 

Да живее България  :icon_sunny:

 

Барнали са се от новата колекция на Saint Laurant

795425.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...