Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Недей така де. Той си е направо красив от 2011 насам  :bee:

И за скорошния релийз на DVD «BIGBANG JAPAN Dome Tour X 2014-2015″ UULA

 

 

 

791365.jpg

791366.jpg

791367.jpg

791368.jpg

791364.jpg

 

 

 

Още се смея като си спомня как Саймън коментира когато излезе "TONIGHT", че Big Bang имат нов член  :28558:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teaser spot for Big Bang’s 2015 Welcoming Collection DVD out on the 25th

 

 

 

От това ,което вече  показват ЕХО нищо ново....

 

 

 

  В интервю  от миналата година Teddie Lee /американец/ бивш YG стажант

споделя от кухнята ,че:

 

 

YG  има   повече възможност за свободно мислещи

 

-Тихата война  между фирмите е  съвсем реална

 

-Top НАИСТИНА е зле с танците . :rolleyes:

 

- Сексът е жив и здрав в K-POP индустрия и това е повече от естествено./либидо,сексапил,красота/ :)
 

-Да, има корейски знаменитости - гей . Някои идоли имат връзка помежду си ... в рамките на една и съща група :kiss2: .

-  Злоупотребата с лекарства / най-нова , още не влязла в забрана дрога / в рамките на корейската музикална индустрия е по-голяма, отколкото мислим ,много по-зле е. :slap: 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BIGBANG със самостоятелен концерт  24 ,25 и 26 април в Stadium Seoul Olympic Park ,

 

след като промоциите започват началото на април

 

:click:

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината, поради, която не съм писала тук е, защото в последните години някак занемарих изявите си по форуми... Не че има някаква причина, която да е много важна, по пък и няма причина да се изтъква. Зарибих се по Биг Банг покрай една моя много добра приятелка - луда кейпопърка от Пловдив. И от близо две години слушам без прекъсване, като Биг Банг бе последната група, която бях слушала. 

 

И тогава... Мисля, че лудостта те удря право в десятката стига да настъпи точния момент и точното място. Всичко, което ще кажа сега е суперлативи, клишета до дупка и скука, най-вероятно, но няма как да не изразя възхитата си от всеки един член на тази група. Индивидуалността им заразява, всяка песен е връх, който бива прекрачен от самите те. Понеже наблюдавам и други групи, си мисля, че единствените, които могат да надскочат Биг Банг, са самите Биг Банг. 

 

Невероятни!

Уникални!

Заразителни!!!

 

Сигурно ще е глупаво да споделя, че имам техни снимки и клипове на телефона, на лаптопа, на компютъра дори. Следя всяка тяхна изява и с нетърпение чакам завръщането им с албума, който съм убедена, че ще ме изстреля в небесата. Както всяка песен, тийзър, та дори и просто участие в шоу.  :icon_sunny: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали сериозно има изненадани  B)

Поне умеят да поддържат интереса на публиката. Теянг го чакахме почти две години и безброй обявявания  :slap:  Вярно, че си струваше, но вече почват да дразнят с увъртания  :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла, Cheryll в нашия скромен фендъм :).

 

Дането, то затова и го написах с кавичките. Абе, интерес, интерес, ама аз лицата им забравих. Писна ми да ми пеят на японски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуден празник...само за благи вести!

1d5cdd875c085d8b4c41ffd56203fccc.jpg

 

За радост или не съмнахме с нов тийзър! 

Познавайки YG E и папа, който е мастъра на тролинг-а, бомбата е ясна...но феновете на цялата агенция леко са луднали вече.

VIP-овете отдавна..са бесни и жадни за музика, знаем, а чакащите да дебютират, завърнат или соло атакуват от Фемилито също се увеличват..
Та по същество -  или касае Бигбанг или не! :28558: 
Или ще изкарат пре-релийз песен на Бенгите  или всичко в един ден? :896767: 
Или ще имаме нов тийзър "скоро" наистина кой е следващияТ, или ще имаме просто нов тийзър....

 

 

Виждам, че има нови попълнения в отбора, радвам се, добре дошли, пишете повече и споделайте, но ми се иска и повече редове на български да виждам...освен линкове с източник. :)

 

Хубав празник!

Дано следва хубава и нова музика за всички фенове на кей попа, не само от Bigbang, да ни топли сърцето дълго време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си позволявам да коментирам като нов фен  на ВВ ,защото още гледам стари документи и интервюта .

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се спукам от смях, ако бомбата е първоаприлска шега. Мисля, че 2011 си правиха подобна точно на 1 април...

Редактирано от bealonenomore
Изтрити предишни мнения.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се спукам от смях, ако бомбата е първоаприлска шега. Мисля, че 2011 си правиха подобна точно на 1 април...

daneto,

Искрено се надявам да не е първоаприлска  шега.

Въпреки редакцията, относно  коментара  за текстовете на песните съм съгласна ,че пишат за своя живот.

Джи обаче, пише само за единствена ,вечна съдбовна  и... любов

Може и да има песен с текст за  поредна /лека, забавна , кратка  ../любов ,но аз не съм срещнала

tumblr_lkqg5dM58d1qa76bo.gif

 

 

 

В тази песен  / в  кадрите горе/ Джи пее на Ри: "Ти си единственото момиче" , завинаги

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...