Jump to content

Recommended Posts

EIBDYgTU8AA6fqf

Off Topic

evWlEf.jpgEIH8o_MU0AA3zpn.jpg

EILfu6fWwAAXqbG.jpgEILfu6gXYAAGWUz.jpg

EILfu6gX0AYhJww.jpgEILfu6jWsAEU7Tg.jpg

 

Flavour It's Yours (看见味道的你 / 与其微醺何不醉 /)
Страна: Китай
Също така известен като: Kan Jian Wei Dao De Ni / Yu Qi Wei Xun He Bu Zui
Година на излъчване: 2019 – Ноември – 07 до 2019 – Ноември – 23
Време на излъчване: Четвъртък - Събота 20:00
Жанр: Фентъзи, Романс, Храна, Комедия
Канал: iQIYI
Епизоди: 25
Режисьор: Lin Yi
Субтитри: Английски
 
Участват:
Song Yi Ren като He Bu Zui
Simon Gong като Lu Wei Xun
Dai Chao като Yi Beidao/Yan Nanke
Zhang Wanqing като Mia
Yang Ze като Hao Yong
Zhao Tianyu като Wan Zeze
Yue Yueli като He Wangyou
Bai Fan като Lu Linong

 

Резюме: Lu Wei Xun (Simon Gong) е един от водещите винарски критици в Китай. Непогрешимото му усещане за вкус му е помогнало да се издигне до самия връх на винарската индустрия. Той е известен с това, че трудно може да ми се угоди, затова вносителите на вино и собствениците на ресторанти живеят в страх от пренебрежението му. Но един ден светът на Lu Wei Xun се обръща с главата надолу - след като случайно целува жена на име He Bu Zui (Song Yi Ren). По почти всички възможни начин, He Bu Zui е неговата полярна противоположност: Тя е земна, топла сърцата и достъпна. И най-важното е, че тя е загубила усещане в своите вкусови рецепти в много млада възраст, което означава, че независимо какво яде или пие, тя не може да вкуси нищо! Още по-лошото е, че тяхната мимолетна целувка има магически ефект: Тя придобива силно развитото чувство за вкус към виното, докато Lu Wei Xun изведнъж не може да вкуси нищо, което яде или пие. Докато те се опитва да разрешат този проблем започват да развиват романтични чувства ...
Може ли He Bu Zui да помогне на Lu Wei Xun да запази статута си на невероятен винен критик? И може ли да стопи студеното му сърце?
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната - толкова ми е симпатична, но с този ръст не могат да и намерят партньор, който да не е 2- 3  глави по- висок от нея :lol2:

@lukreciana явно това е новият тренд в китайските драми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крачун и Малчо, с малко повече превъртане го изгледах.

Имаше типичните китайски безумия, обяснения в любов, повечко целувки и много вино :> 

Симончо голям сладур, определено ми хареса,  но маненкия гном, особено като я рошеше ми мязаше на прасенце.

И все пак, не беше лошо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато целувката е главен елемент от идеята на сериала, а режисьора е перфекционист на тема целувки пред камерата :lol2: Не ми се мисли за броя неуспешни опити, но се чудя - не им ли трябват дубльори за тия дейности  :lol2:

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...