Jump to content

Good Casting (2020)


Recommended Posts

EWBkQGtWsAEqKwL?format=jpg&name=medium

 

Off Topic

EVO-pNWUMAAWKge?format=jpg&name=large

EVPDU36UcAAG8R-?format=jpg&name=largeEVPDUz_U0AAEOke?format=jpg&name=large

EVN8m6QUUAAzGBg?format=jpg&name=largeEVPDU1ZUwAEzTCT?format=jpg&name=large

 

Good Casting (미스캐스팅)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 27 април 2020 – 16 юни 2020 г.
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00
Жанр: Екшън комедия
Канал: SBS
Епизоди: 16
Режисьор: Choi Hyeong Hun (High Society, A Word From Warm Heart, Second To Last Love, Unni Is Alive)
Сценарист: Park Ji Ha
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Choi Kang Hee като Baek Jang Mi/ Baek Chan Mi
Yoo In Young като Im Ye Eun
Kim Ji Young като Hwang Myung Soon
Lee Sang Yeob като Yoon Seok Ho
Jun (Lee Jun Young) (U-KISS) като Kang Woo Won
Lee Jong Hyuk като Dong Kwan Soo

 

Резюме: “Miss Casting” е екшън комедия за жена на средна възраст, която запазва работата си в Националната разузнавателна служба (NIS), след като е прехвърлена в екипа за киберсигурност на NIS.
Пек Чан Ми (Choi Kang Hee), известна с фалшивото си име Пек Джанг Ми, е легендарен агент под прикритие, тя е изключително умела, но притежава ужасна личност. Въпреки това е прехвърлена в екипа за киберсигурност на NIS, след като непреценена ситуация довежда до смъртта на подчинен, а престъпник се измъква. Сега има шанс пак да се докаже, след като влиза под прикритие в корпорация, за да попречи за изтичането на търговски тайни. Там пътищата ѝ се пресичат с Юн Сок Хо (Lee Sang Yeob), главен изпълнителен директор, който е от привилегирован произход и се гордее с престижни академични степени. Въпреки многобройните си предимства интензивното му обучение от ранна възраст го е лишило от романтични преживявания. Но когато се сблъсква с агент Пек Джанг Ми – която изглежда напълно идентично с Пек Чан Ми, неговата несподелена първа любов от тийнейджърските му години - той става подозрителен и започва да следи внимателно всяко нейно действие…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Свали с руско озвучаване :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много клишета, малоумия и нелогичности.  Засега го гледам, просто защото няма друго за гледане в този отрязък от седмицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиширано или не, мен продължава да ме радва. Чакам с нетърпение да видя нашето момиче как ще укроти опърничавото айдълче. :D Ако вземе да го направи детегледач, ще го вкара в правия път нашата умница. :D Както е наборсучен и сърдит на целия свят, съвсем ще изтрещи милият. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сценарият става все по-тъп и смехотворен. А количеството забавени кадри в сериите ме убеждава, че режисьорът е със забавено умствено развитие. Вече дори не е смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, dido100 said:

За съжаление сценарият става все по-тъп и смехотворен. А количеството забавени кадри в сериите ме убеждава, че режисьорът е със забавено умствено развитие. Вече дори не е смешно.

Специално този епизод май имаше някакъв проблем с качеството на файла, защото направо беше отрязано от репликите на героите.

Иначе да, последните 2 епизода бяха доста зле откъм сюжет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100, гледаш ли още? Половината серии минаха, аз съм все още тук, но много заспал сюжет. Язък за готиния каст, направо похабяване на таланта им. 

 

ec3bf6a02b56ed14d5b097394fe694cc5e74db30c59853c866b5528851115997.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, jira написа:

@dido100, гледаш ли още? Половината серии минаха, аз съм все още тук, но много заспал сюжет. Язък за готиния каст, направо похабяване на таланта им. 

 

ec3bf6a02b56ed14d5b097394fe694cc5e74db30c59853c866b5528851115997.jpg

Гледам, защото няма какво друго по това време. "Born again" е още по-тъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, имаше тъпизми и глупости, ама като цяло ми хареса. Ясно ми беше, че тъй като е трилър ще има доста смехотворни решения и събития. Трите мацки бяха бяха добър отбор. Разбира се новобранката беше пълна трагедия.  Доста поразии направи, добре поне че имаха романс с голямата звезда. Главната героиня се представи като добър боец.  И с това донякъде поддържаше интереса. Семейната дама имаше добър принос за отбора , на нея се падаха все трудните задачи. Офисната работа и работата под прикритие в фирмата бяха интересни, всяка от тях изпълнявайки служебните си задължения. Останалите герои също бяха интересни образи, имаше и смешни моменти.  Общо взето получих това което очаквах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...